Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 294 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wszystko o Bundeslidze
#1 PostWysłany: 24 Sty 2013 13:34 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Można też z Holzwickede bezpośrednio dojechać pociągiem do Leverkusen i na mecz Bayeru - przerabiałem, więc w razie potrzeby służę pomocą. Akurat też z Hoffenheim grali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 24 Sty 2013 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 88
No właśnie :)
Dortmund to wyśmienita miejscówa, z której startować można na takie jedno-, dwudniowe wypady na mecze.
Zagłębie Ruhry a więc mamy w pobliżu Dortmund, Gelsenkirchen, Leverkusen, a nawet Dusseldorf, a z drugiej Bundesligi: Bochum, Duisburg.

Będę miał ten kierunek na oku :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lut 2013 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 209
Loty: 28
Kilometry: 58 836
niebieski
Witam. 2 marca wybieram się na mecz Dynamo Drezno - Herta Berlin, stąd moje pytanie: czy w Dreźnie nie robią problemów z wniesieniem aparatu.
W pierwszej połowie maja spędzam urlop w Turcji. Czy był ktoś na tamtejszych meczach w niższych ligach? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś informacje co do klimatu. Od 8 maja będę na tamtejszej riwierze: czy są tam jakieś ciekawe miejsca po za Alanyaspor'em?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Paź 2013 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 88
Myślicie że nie będę miał większych problemów z kupnem dwóch biletów na pierwszy mecz rundy wiosennej Borussi Dortmund?
Grają u siebie z Augsburgiem więc przeciwnik niezbyt renomowany, ale zastanawiam się czy przerwa między rundami nie wywoła tęsknoty za dobrą piłką i nie spowoduje u tamtejszych kibiców nagłej chęci na wypełnienie stadionu co do miejsca ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Lis 2013 15:21 

Rejestracja: 03 Wrz 2010
Posty: 11
Loty: 2
Kilometry: 2 749
hej, czy na herthe berlin można bez problemu kupić bilet w dniu meczu,czy trzeba przez neta, a jeśli netem, to czy można odebrać na miejscu, dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Gru 2013 14:16 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ja wybieram się na ostatni mecz Herty, grają z Borussią w maju, kto sie jeszcze pisze na ten pojedynek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Gru 2013 14:23 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
luck1991 napisał(a):
ostatni mecz Herty, grają z Borussią w maju

z tego co widzę bilety od 353 zł :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Gru 2013 15:32 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
luck1991 napisał(a):
Ja wybieram się na ostatni mecz Herty, grają z Borussią w maju, kto sie jeszcze pisze na ten pojedynek?


Takie ostatnie mecze w sezonie jesli druzyny o nic nie graja sa niestety nudne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Gru 2013 15:35 

dyneck napisał(a):
luck1991 napisał(a):
Ja wybieram się na ostatni mecz Herty, grają z Borussią w maju, kto sie jeszcze pisze na ten pojedynek?


Takie ostatnie mecze w sezonie jesli druzyny o nic nie graja sa niestety nudne.

No nie zawsze. Patrz Szwecja - Niemcy w eliminacjach MŚ, 3:5. Mecz nie był o stawkę ale nie był nudny.
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Gru 2013 16:09 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Miejsce za bramką na Herthe (kupiony oficjanie w kasie) nie powinien kosztować wiecej niz 30 euro...
Ja będę w sobotę na Bvb-Lev , liczę ,żę tradycyjnie kupię bilet przed stadionem za 30 - 40 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Lut 2014 09:03 

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 9
Poszukuję tańszej opcji na dojazd z Poznania do Drezna na niedzielę 9 marca lub piątek 21 marca. Na tą chwilę jedyną opcją jaką znalazłem to dojazd do Wrocławia nocnym pociągiem z 8 na 9 marca za 50 zł, przesiadka na pociąg do Drezna (w dwie strony 39 EUR) i powrót z WRO do POZ nocnym pociągiem z 9 na 10 marca znowu za 50 zł. Jak na tak krótką podróż (moim celem jest wyjazd na mecz Dynama Drezno, gdzie bilet na wiosnę mam zapewniony na jeden z wybranych meczów :)) koszt prawie 300 zł za tak w sumie niedaleką podróż to trochę dużo, ale pytanie czy da sie jakoś taniej.

Za porady z góry dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Lut 2014 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Nawiązując do pierwszego postu w tym temacie - jak złożyć tani wyjazd na interesujący mecz?
Polecam St. Pauli. Samolot z Gdańska do Lubeki w piątek o 15.30, powrót w niedzielę o 17.00. Z lotniska do Hamburga autobus 11,50, ale jak kogoś interesują zabytki, można też rzucić okiem na Lubekę.
Atmosfera na meczu St. Pauli zdecydowanie inna niż na wielu europejskich stadionach. Samo miasto też świetne, więc zdecydowanie polecam. Bilety należy kupić przez internet w pierwszej godzinie sprzedaży. Dość proste do zrobienia. Potem zaczyna się kombinowanie, bo większość meczów jest wyprzedana.
Gdyby ktoś chciał poczytać więcej o St. Pauli, to służę linkiem: http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-byd ... czowa.html
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Mar 2014 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Panowie (i Panie) czas trochę nagli, bo wyszło trochę w ostatniej chwili. W weekend będę w Berlinie i jest okazja zobaczenia meczu Herthy Berlin. Widzę, że ich strona w celu kupna biletów przekierowuje do eventimu. Tam można wybrać miejsce itd. Pytanie moje jest następujące. Czy bilet finalnie drukujemy czy drukujemy jedynie potwierdzenie? Mój niemiecki mógłby być lepszy:)
Rzut oka ten wątek oraz użycie wyszukiwarki do końca mi nie pomogło. Tzn wydaje mi się, że osoby korzystające z tej drogi kupna na bilety Borussii finalnie odbierały je gdzieś w Dortmundzie. W przypadku Berlina zapewne jest podobnie ale może ktoś ma dokładniejsze informacje albo ogólne aktualne opinie o takiej formie korzystania z eventim.de.

Dzięki.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 14 Mar 2014 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Na eventimie niemieckim możesz zmienić język na angielski z rozwijanego menu w prawej, górnej części strony - powinno trochę pomóc :)
Z tego co patrzę to bilety na mecz z Hannover 96 mają już statut "No longer deliverable" czyli już za późno na zakup i wysyłkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Mar 2014 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
maczala1 napisał(a):
Na eventimie niemieckim możesz zmienić język na angielski z rozwijanego menu w prawej, górnej części strony - powinno trochę pomóc :)
Z tego co patrzę to bilety na mecz z Hannover 96 mają już statut "No longer deliverable" czyli już za późno na zakup i wysyłkę.


Właśnie tu jest ciekawa sprawa. Wchodząc bezpośrednio na główną stronę eventim.de i wybierając mecz Herthy faktycznie nie ma już opcji kupna biletów.
Natomiast wchodzę na stronę Herthy Berlin, wybieram tickets i on-line shop i ...przekierowuje mnie również na jakąś podstronę Herthy na eventim.de: https://www.eventimsports.de/shop/12/35545/allareas
I tutaj nie ma opcji zmiany języka, a z tego co udało mi się wyczytać bilety odbieramy od 2h do rozpoczęcia meczy przy wschodniej bramie stadionu.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Mar 2014 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Mecz Herthy zaliczony, choć pozostałych wątpliwości co do działania zakładki tego klubu na eventim.de do końca nie rozwieję. Bilety udało się kupić w fan shopie na Dworcu Centralnym w Berlinie około 4h przed meczem. Co ważne pani z obsługi otworzyła ten sam system w eventimie i pokazała schemat miejsc. Wcześniej sprawdziłem ceny na poszczególne sektory więc sam proces kupna poszedł bardzo szybko. Bilety nominalnie na wybrany przeze mnie sektor - Ost Tribune kosztowały 21 euro (oczywiście ceny uzależnione są od kategorii meczowej) ale niektóre miejsca mają "defekt" w postaci ograniczenia widoczności przez słup podtrzymujący dach - te były po 18 euro. Najtańsze bilety są do dolnego sektora wschodniej trybuny, tam gdzie najzagorzalsi - na ten mecz 12-15 euro. Niestety ich w dniu meczu już nie było.
Partnerem Herthy jest m.in Deutsche Bahn, stąd prawdopodobna jest zniżka przy posiadaniu ich biletu. Pewności nie mam, bo mnie takiego pytania o bilet nie zadano ale kibicowi przede mną już tak. Ale warto wiedzieć, że być może istnieje taka możliwość.
Dzięki biletowi na mecz mamy darmowy transport od 5h przed spotkaniem do 3 w nocy po meczu. Na stadion bez problemu dojedziemy S lub U - bahnem.
Wracając do kupna przez eventim - myślę, że tak jak zakładałem po kupnie biletów online odbieramy je w kasach przed stadionem.

Co do samej atmosfery - jeśli ktoś szuka bardziej kibicowskiego klimatu to polecam trybuny wschodnie. Dopinguje głównie dół ale na górnych sektorach również jest całkiem przyzwoicie. Generalnie jest dużo fajniej, niż np na Barcelonie, gdzie po gwizdku sędziego niektórzy wyciągają bułki i misternie ukryte słoiki z oliwkami... :mrgreen:

Przy okazji pytanie - czy ktoś był na meczu Atalanty Bergamo? Wybieram się do tego miasta akurat w weekend kiedy miejscowy klub ma w rozpisce AC Milan. Z tego co znalazłem na stronie www, nie widać żadnej oficjalnej sprzedaży online. Doczytałem o kasach i call center.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Lip 2014 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Mam do was pytanie ws. Bundesligi, ale w szczególności spotkań FSV 05 Mainz i Eintrachtu Frankfurt. Czy był ktoś z was na meczu którejś z tych drużyn?
Jeśli mniej więcej zorientowałem się jak wygląda sytuacja z meczami Eintrachtu( tutaj nie ma żadnego problemu z kupnem biletu dla osób będących na stadionie, czy też we Frankfurcie, turystycznie. Można bilet kupić przy stadionie czy też przez stronę internetową praktycznie na każdy sektor. Sprzedaż internetowa zaczyna się w 2-3 dni po sprzedaży dla posiadaczy kart kibica. Ceny są uzależnione oczywiscie od sektora, ale i od przeciwnika. W przypadku Eintrachtu przeciwnicy są podzieleni na 4 grupy A-B-C-D, gdzie A to m.in. BVB czy Monachium a D np. Freiburg. Najtańsze bilety na drużynę z grupy D to ok. 20 - 25 euro, w przypadku grup A to ok. 40 euro. Zupełnie nie wiem zaś, jak wygląda sytuacja w Moguncji. Mimo przeczytania ich strony nie znalazłem ani cen biletów na przyszły sezon, ani nie znam warunków zakupu. Do tego dochodzi kwestia pojemności. CoFACE arena nie jest tak duża jak stadion Eintrachtu, więc tutaj mogę być jeszcze problem z kupnem biletu.
Jeśli ktoś miał okazję być na meczu któreś z tych drużyn - proszę niech da znać.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 04 Lip 2014 17:30, edytowano w sumie 1 raz
Drobne poprawki dla polepszenia czytelności
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Lip 2014 15:53 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
http://www.fussballdaten.de/vereine/fsvmainz05/2014/ jak widać na większości meczów domowych bilety nie były w 100% wyprzedane. ;) Do tego dochodzi fakt, że w następnym sezonie Mainz zagra w Lidze Europy (dodatkowe mecze) no i przez to drużynie może iść nieco słabiej w lidze co za tym idzie, będzie częściej też mniej widzów na meczach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Lip 2014 15:06 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Jutro o 10 rusza wolna sprzedaż na mecz DFB-Pokal Dynamo Drezno - Schalke. Myślę, że zdecydowanie warto się zainteresować, najlepsi kibice w Niemczech + dobry dojazd. :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Paź 2014 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
jutro o 10:00 rusza wolna sprzedaż
na mecz Herthy z Borussia w Berlinie, 13.12
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 294 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group