Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 294 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 02 Gru 2014 13:38 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
Jest specjalna budka Tickethinterlegung przy wejściu Osttor (od strony tej bramy gdzie są te koła olimpijskie). Najwcześniej 2h przed meczem pokazujesz rachunek z emaila i dowód i dostajesz bilety :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#42 PostWysłany: 03 Gru 2014 21:25 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
tak wygląda ta budka..

jest przed stadionem od strony metra, nie stałem w kolejce nawet minuty, a byłem około 1h przed meczem..

a w sobotę mróz był niesamowity, top 3 moich zmarznięć na wydarzeniach sportowych :)

@gonziu - a to na ten mecz stadion był "zaczopowany" tymczasową trybuną ? stadion nie jest teraz zamknięty na stałe ?

Załączniki:
budka_hertha.jpg
budka_hertha.jpg [ 111.36 KiB | Obejrzany 5157 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 04 Gru 2014 00:54 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
Co masz na myśli mówiąc zamknięty na stałe? Dodatkowa trybuna została dobudowana na mecze z Bayernem, który już za nami i na mecz z BVB(13.12).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Gru 2014 02:26 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
chris0o napisał(a):
Co masz na myśli mówiąc zamknięty na stałe? Dodatkowa trybuna została dobudowana na mecze z Bayernem, który już za nami i na mecz z BVB(13.12).



Dokładnie. Tylko na tych dwóch meczach można spodziewać się takiej frekwencji, więc każda dodatkowa osoba to kolejne ojro w kasie.
A zimno tego dnia było konkretnie. Korzystał ktoś w przerwie z podstadionowych "koksowników" ? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 04 Gru 2014 19:47 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
dwuznacznie zabrzmiała moja wypowiedź.. :)

pisząc "stadion zamknięty" nie miałem na myśli, że stadion jest 'nieczynny', tylko to, że Olimpia Stadion ze zdjęć kojarzyłem z tym, że jedna trybuna (północna) jest niepełna, a tym samym stadion nie jest pełnym okręgiem, czyli jest częściowo "otwarty", natomiast na meczu z Bayernem tej luki nie widziałem i myślałem, że na stałe tam dobudowali trybunę i zamknęli perspektywę stadionu do postaci pełnego okręgu.. ale już rozumiem, że to tymczasowa konstrukcja na prestiżowe starcia..

-- 04 Gru 2014 19:48 --

ps. "koksowników" ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 05 Gru 2014 01:18 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
adamuw napisał(a):
dwuznacznie zabrzmiała moja wypowiedź.. :)

pisząc "stadion zamknięty" nie miałem na myśli, że stadion jest 'nieczynny', tylko to, że Olimpia Stadion ze zdjęć kojarzyłem z tym, że jedna trybuna (północna) jest niepełna, a tym samym stadion nie jest pełnym okręgiem, czyli jest częściowo "otwarty", natomiast na meczu z Bayernem tej luki nie widziałem i myślałem, że na stałe tam dobudowali trybunę i zamknęli perspektywę stadionu do postaci pełnego okręgu.. ale już rozumiem, że to tymczasowa konstrukcja na prestiżowe starcia..

-- 04 Gru 2014 19:48 --

ps. "koksowników" ?


Pod stadionem przy wejściach na trybunę, lecz jeszcze na trawniku były wielkie metalowe kraty spod których wylatywało ciepłe powietrze. Nigdy nie widziałem takiego tłumu na tak małej powierzchni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 06 Gru 2014 20:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Wybiera się ktoś może na mecz z Leverkusen 4 lutego? Bilety od 15 euro
Czy każdego dnia meczowego komunikacja jest darmowa dla posiadaczy wejściówek na mecz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 06 Gru 2014 23:29 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
no właśnie nie wiem jak to wygląda w berlinie ale wróciłem z Dortmundu i tam chciałem jechać trasa lotnisko>aplerbeck>hbf>stadion i na pierwszym odcinku,który musiałem pokonać autobusem wiec siła rzeczy musiałem kupić/okazać bilet, zapytałem kierowcy czy mogę na bilecie na dzisiejszy mecz dojechać za darmo do hbf i potem na stadion to mi powiedział, że muszę kupić bilet na przejazd, bo bezpłatny przejazd jest tykko w Bezpośrednch w liniach do stadionu... trochę lipa, ale...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 11 Gru 2014 11:40 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Nie mogę znaleźć tematu,ale interesuje mnie już to teraz. Kiedy do sprzedaży wchodzą bilety na finał Pucharu Niemiec i czy jest jakieś losowanie czy normalna sprzedaż i ile biletów dla zwykłych kibiców jest w sprzedaży?
Interesuje mnie już to teraz by ustawić sobie grafik na przyszły rok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 11 Gru 2014 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Oczywiście zależy to od tego kto gra w finale, ale bilety jest ciężko dostać. Niemiecka federacja prowadzi zapisy zazwyczaj na kilka miesięcy przed meczem (luty-marzec nawet zdaje się), chętnych dużo więcej niż biletów. Reszta biletów trafia do klubów finalistów, ale zazwyczaj są rozprowadzane po członkach klubu kibica/karnetowcach i ciężko cokolwiek wyrwać.

W minionym roku na ebayu nie dało się kupić biletów taniej niż 100euro na najtańsze miejsca (nominalna ich cena to było jakieś 30-40 euro), pod stadionem podobno było dokładnie tak samo. Także realnie, jeśli się chce dostać bilety w normalnej cenie to tylko przez losowanie DFB.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 11 Gru 2014 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Patrząc na zestaw par, drabinki chyba nie ma jak u nas ,to nie widzę innej opcji niż Bayern-Wolfsburg/Borussia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 11 Gru 2014 23:58 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Nawiązując do tego na stronie https://www2.tickets-aufschalke.de/ można nabyć bilety na mecz schalke - hanover 31 stycznia. Aktualnie lot z katowic do dortmundu w dwie strony 79 zł. Bilet z przesyłką 46 euro plus lot 79... reszta wg. uznania;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 12 Gru 2014 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
na stronie Herthy są bilety na 4.02 - Leverkusen,
od 21 Euro + PB i może być niezła wycieczka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 12 Gru 2014 20:32 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
Witam.
Dzisiaj o 23:40 z Katowic w czwórkę wybieramy się na mecz Herta:BVB (jutro 15:30). Niestety przed chwilą zrezygnował jeden kolega, gdyż dopadła go grypa i ma wysoką temperature. Mamy 4 bilety na PB oraz na mecz (jeden wolny). Jeżeli ktos chętny to prosze info na priv!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 13 Gru 2014 01:45 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
mirasm napisał(a):
Witam.
Dzisiaj o 23:40 z Katowic w czwórkę wybieramy się na mecz Herta:BVB (jutro 15:30). Niestety przed chwilą zrezygnował jeden kolega, gdyż dopadła go grypa i ma wysoką temperature. Mamy 4 bilety na PB oraz na mecz (jeden wolny). Jeżeli ktos chętny to prosze info na priv!!!

Szkoda,że tak późno piszesz,myślę,że gdyby info pojawiło się ok 12 dałbym radę dostać się do Katowic i pojechać. Napisz kilka zdań po powrocie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 15 Gru 2014 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Kilka refleksji po Hertha - BVB:

Drugi raz byłem w Niemczech na meczu (po sierpniowym Superpucharze) i utwierdziłem się w przekonaniu, że tam mecz piłkarski jest świętem - 2h przed meczem tłumy pod stadionem, piwko, wursty, obok siebie kibice obu drużyn - coś pięknego :)
Co do samego meczu, pierwsza połowa nieco nudna, w drugiej więcej emocji. Korzystny wynik napędzał kibiców Herthy, więc atmosfera na trybunach była gorąco, a doping nie ustawał przez cały mecz. Co jakiś czas było jednak słychać kibiców BVB. Aha, i pierwszy raz słyszałem hymn Herthy (pod melodię "I'm sailing") - fajnie to brzmiało w wykonaniu kibiców :)
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 27 Sty 2015 19:05 

Osoby z południa mogą polecieć na weekend bezpośrednio z Krakowa do Hamburga easyjet, np. 6-8.03.2015r. z udaniem się 07.03.2015r. na mecz Hamburger SV - Borussia Dortmund

Załączniki:
Hamburger SV.PNG
Hamburger SV.PNG [ 6.85 KiB | Obejrzany 4357 razy ]
Hamburger SV 1.PNG
Hamburger SV 1.PNG [ 10.24 KiB | Obejrzany 4357 razy ]
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 18 Lut 2015 19:12 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
No i niestety, choć i tak jednak nie mógłbym pojechać, komplet na Dynamo - Dortmund poszedł w zamkniętej sprzedaży. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 19 Lut 2015 20:26 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Niestety do przewidzenia to było. Być może w przyszłym sezonie spotkają się w lidze :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 11 Mar 2015 14:20 

Rejestracja: 05 Lip 2013
Posty: 29
luck1991 napisał(a):
Nie mogę znaleźć tematu,ale interesuje mnie już to teraz. Kiedy do sprzedaży wchodzą bilety na finał Pucharu Niemiec i czy jest jakieś losowanie czy normalna sprzedaż i ile biletów dla zwykłych kibiców jest w sprzedaży?
Interesuje mnie już to teraz by ustawić sobie grafik na przyszły rok


Jest już możliwość zapisów na losowanie biletów na finał DFB Pokal. link: https://tickets.dfb.de/online/index.php ... extstate=5

bilety od 45 do 130 euro. W przeciwieństwie do losowań uefa nie zauważyłem nigdzie opcji wyrażenia zgody na bilet innej kat. niż ta zaznaczona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 294 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group