Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 489 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Mar 2013 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 48
Rezerwowaliście przez nich? Jak opinie?
Chodzi mi o rezerwacje na Krecie w Chanii.
_________________
Gdyby tak można było codziennie mieszkać gdzie indziej....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Mar 2013 23:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 203
niebieski
Korzystałem- nie było żadnych problemów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Mar 2013 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Wiele osób na forum korzysta i chyba nie widziałem negatywnych opinii. Ja korzystam z http://www.rentalcars.com - mają polską infolinię, można się dowiedzieć na jaką wypożyczalnię się trafi jeszcze przed rezerwacją :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Mar 2013 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Economy Car Rentals korzystalem na Cyprze - wszystko wzorowo.

Kolejna rezerwacja na Portugalie - zrezygnowalem znajdujac tansza oferte, zaliczka po rezygnacji wrocila na karte po 2 dniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Mar 2013 06:04 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Ja rowniez korzystalem na Cyprze (Larnaka) i w Portugalii (Lizbona) i nie bylo zadnych problemow. Wskazuja najczesciej male lokalne wypozyczalnie, ale samochody byly nowe, nie bylo z nimi zadnych problemow, przy odbiorze nie wglebiano sie szczegolnie w stan auta, zadne rysy itp.
Co prawda w Portugalii zapewne przez pomylke zablokowano mi na karcie podwojnie 1000 EUR kaucji, ale po 7 dniach obie blokady zniknely.
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Mar 2013 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
Tez korzystalem w Portugalii i wszystko ok. Samochod dostalem lepszy niz zamowilem bo zamiast na benzyne dostalem diesla :) a roznica w cenie paliwa znaczna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Mar 2013 09:41 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 42
Tak korzystałem kilkakrotnie- m.in Cypr,RPA.Jamajka,Kreta.
Generalnie wszystko ok.auta dobre choć na Krecie trafiłem takie sobie,ale to kwestia farta.
Wg. mnie to na co trzeba zwrócić uwagę to to, że przy rezerwacji on line są oferty zawierające ubezpieczenie znoszące udział własny szkody.Kilkakrotnie zdarzyło się ,że na miejscu firma współpracująca nic o tym nie wiedziała lub nie chciała więc trzeba było dopłacić do ubezpieczenia lub w razie szkody pokryć udział własny a roszczeń dochodzić w Economy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Mar 2013 10:51 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
ja też korzystałem w sumie bez problemów, trzeba zwrócić uwagę na ubezpieczenie, co zawiera a czego nie ma...
ale w sumie bez zarzutów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Mar 2013 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 48
No właśnie nad ubezpieczeniem dumałam.
Chciałam wziąć tą ofertę z ECR z ubezpieczeniem znoszącym udział własny szkody.
I zastanawiałam się czy w praktyce rzeczywiście to tak wygląda a nie że żądają później dopłaty.
A jakiej wielkości te dopłaty bywają?
_________________
Gdyby tak można było codziennie mieszkać gdzie indziej....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Mar 2013 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
Dokladnie tak jak napisal "Piotrulek" - ja tez wykupilem ubezpieczenie wkladu wlasnego ale mimo to zablokowali mi na karcie 1000E w razie czego dostalbym zwrot z Economy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Mar 2013 11:12 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
różne w zależności od kraju, ja już wiele razy rezerwowałem na economycar. najmniej problemów było na Cyprze, Martynice i Gwadelupie, najwięcej w stanach...
trzeba czytać a w miarę wątpliwości zadzwonić do nich....
z tego dodatkowe ubezpieczenie nie korzystałem tzn, brałem ale nie miałem na całe szczęście sposobności do realizacji
.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Mar 2013 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
@correos @flus
Czy dostaliście na Cyprze auto przez economycarrentals od firmy Autounion (Autounion.gr)?
Jeśli tak to napiszcie coś więcej - w jakim stanie auta, czy nowe czy sponiewierane, jaka opcja paliwa ?
Ja pożyczam w kwietniu na tydzień.

Odnośnie ubezpieczeń to jest kilka wariantów np :

1. Inclusive
ZERO excess - zniesienie kosztu własnego. (inna nazwa Inclusive ZERO Deductible)

With this package you are FULLY Covered and your liability in the event of damage or theft is ZERO!

Excess: 0 EUR for damages & theft


2. Inclusive
with excess - z kosztem własnym

With this package you are FULLY PROTECTED, except for the first portion of the claim (Excess)
in the event of damage or theft to the rental car:
Excess:1090 EUR for damages & theft 1695

3. Inclusive
ZERO Deductible
(refundable) - z refunowanym kosztem własnym przez economycarrentals- na podstawie faktur napraw

With this package you are FULLY PROTECTED and your liability in the event of damage or theft to the rental car
is protected by EconomyCarRentals.

More information about excess refund product can be found on http://www.economycarrentals.com/go/news/zero/excess/
Excess:1090 EUR for damages & theft 1695

4. Dodatkowo , nawet poza Inclusive ZERO excess - można wykupić ubezpieczenie - WUG Coverage of damages on Wheels/
Underside/ Glass - KOła, podwozie, szyby.

Dopiero kombinacja Inclusive ZERO excess (Inclusive ZERO Deductible) + WUG daje pełne ubezpieczenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Mar 2013 12:37 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 42
dopłaty do pelnego ubezpieczenia na Krecie nie pamiętam ,ale na Jamajce w tym roku ok.20 USD za dobe przy małym aucie, albo blokada ok 600USD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Mar 2013 12:47 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 42
Na Cyprze dostałem przez nich auto z Europcar.
Zamiast fiesty większy focus.auto w b . dobrym stanie.Zwrot bez problemowy-kluczyki zostawione w recepcji hotelowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Mar 2013 14:42 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Teraz niestety nie pamiętam jaka to była firma, a jestem obecnie w delegacji i sprawdzić będę mógł dopiero po powrocie do domu w środę. Jakbym zapomniał, odezwij się na PW.
Na pewno była to lokalna firma, a nie znana sieciówka, gość przyjechał na lotnisko w Larnace o 2:30 w nocy busem i nas zawiózł do biura jakieś 2-3 km od lotniska, gdzie wypełniliśmy dokumenty i dostaliśmy samochód. Przy powrocie też jechaliśmy do biura, tam był zwrot, a później nas odwiózł na lotnisko.
Co do paliwa, to mieliśmy pełny bak i z takim samym stanem mieliśmy oddać. Akurat niedaleko biura była całodobowa stacja benzynowa, więc tam dotankowaliśmy.
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Mar 2013 16:52 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Ponieważ pytanie dotyczy ubezpieczenia, "co się stanie w razie problemów" to proponuję przeczytać to co napisałem kiedyś w wątku viewtopic.php?f=135&t=342&p=18676&hilit=economycarrentals#p18676

W skrócie - nie liczcie na wypłacenie wam z ubezpieczenia tzw. udziału własnego w przypadku szkody, ze strony tego brokera. Może się okazać, że skubną was nawet na więcej (czasem udział własny to nawet 1000-1500 euro), a oddadzą dopiero po dłuuugim czasie (i bynajmniej nie economycarrentals). A jak zaniedbacie coś w procedurze (policja itp.) to nie oddadzą w ogóle. Tak ku przestrodze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 11 Mar 2013 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 48
No to rzeczywiście nie wygląda to tak wesoło z tym ubezpieczeniem. Zamiast się wakacjować, będę się marwić o auto aby wyjazd z 200e nie zmieniał się na 1200e :(
_________________
Gdyby tak można było codziennie mieszkać gdzie indziej....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Mar 2013 19:39 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
ale to zależy od kraju itd. ale generalnie lepiej kupić całą polisę w wypożyczalni.... ale nie zawsze się da... np. Gwadelupa i Martynika.. więc lepiej chociaż coś mieć z Economycarrentals...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Mar 2013 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 48
To lepiej kupić z economycarrental i dopłacić na miejscu, czy może od razu rezerwować w firmie gdzie jest 0% wkładu własnego? Co wyjdzie taniej z waszego doświadczenia?
_________________
Gdyby tak można było codziennie mieszkać gdzie indziej....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Mar 2013 16:04 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
moim zdaniem lepiej dopłacić na miejscu....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 489 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group