Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 21 Mar 2019 23:18 

Może mąż poczyta i zawnioskuje o kartę główną
Pytałem na pw doświadczonego posiadacza dwóch kart głównych w małżeństwie, on też uważa ze karta dodatkowa jest bez sensu

Ale rób co chcesz, a i tu się nie cytuje post pod postem
Góra
 PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#402 PostWysłany: 22 Mar 2019 19:22 

Mam pytanie odnośnie aktywacji ubezpieczenia do karty SANTANDER Visa Platinum, może ktoś ma oficjalne stanowisko:

* jednym z warunków jest zakup bilet/ów lotniczych

Kod:
"Warunkiem objęcia Ubezpieczonego ochroną ubezpieczeniową jest opłacenie w całości za pomocą Karty wystawionej na nazwisko Ubezpieczonego
co najmniej jednego z następujących kosztów:
1) biletu na Podróż zagraniczną odbywaną środkiem transportu Przewoźnika zawodowego lub"


"opłacenie w całości"
1. Co w przypadku, gdy rezerwacja biletu/ów lotniczych jest za mile, voucher Alior Ryanair zbija całą cenę biletu np. 2200 czy 698 zł, a dopłacam tylko za opłaty lotniskowe, priorytet np. 277 czy 50 zł - będzie ok czy nie spełnia to warunku aktywacji ubezpieczenia?
2. Co w przypadku jak wyżej lub płacę całość biletu lotniczego np. dzisiaj na lipiec 2019r. - jak ubezpieczenie się aktywuje w lipcu: samo, trzeba dzwonić, przy sytuacji awaryjnej np. wezwanie lekarza, zagubienie bagażu podaję co aktywowało ubezpieczenie itp?
Góra
 PM off  
      
#403 PostWysłany: 22 Mar 2019 19:30 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Dobre pytanie, ale chyba trzeba je zadać w Santanderze albo ubezpieczycielowi. Ja też opłaciłem lot Ryanairem tą kk używając kuponu. I teraz zwątpiłem... Z drugiej strony , kuponem nie płacimy za bilet, kupon obniża jego cenę, więc chyba powinno być ok. Dla pewności jednak lepiej dopytać u źródła.

Tapatalkowane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#404 PostWysłany: 22 Mar 2019 19:51 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
pytałem o to , kupony powinny przejść, ale nie można rozbijać płatności np na dwie karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#405 PostWysłany: 22 Mar 2019 19:57 

To "powinny" jest słabe w stosunku do "w całości", może ktoś zapytał i ma pisemną odpowiedź

Prawdopodobnie będę musiał oficjalnie Santander zapytać

Problem jest przy wylocie z Polski, bo nie wchodzi w rachubę zakup paliwa czy biletu np. autokarowego na dojazd na lotnisko za granicą np. w Berlinie lub nie zamierzamy wynająć za granicą samochodu
Góra
 PM off  
      
#406 PostWysłany: 22 Mar 2019 20:06 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
na pismie nie mam ale wywnioskowałem że zapis ma zabezpieczać byś w np. wirtualnych portfelach nie rozbijał biletu za 1200 zł na 1199 eurobankiem z 5 % procentowym cashbackiem i 1 zł Santanderem , bo jak wiemy przewalutowanie i zwroty nie powalają
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#407 PostWysłany: 22 Mar 2019 20:37 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
art77 chcesz powiedzieć, że mogę sobie w portfelu dodać dwie karty i koszt pojedynczego zakupu podzielić na kilka kart (np. za zakup 500 zł jedną zapłacić 300 a drugą 200 zł)? Jeśli tak to który portfel daję taką możliwość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 22 Mar 2019 21:03 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
w paypalu było chyba dzielenie ale tam nie korzystałem, korzystałem ostatnio w jakim sklepie usa
w paypallu można tam też przelać walutę i zawsze najpierw zejdą np dolary z konta, a potem dopiero np brakującego dolara paypall przewalutuje z polskiej karty w takim przypadku ubezpieczenie nie zostanie aktywowane i stąd ten antycebulacki zapis
(byłby to dobry myk na obejscie 2 % i niekorzystnych kursów Santandera)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#409 PostWysłany: 11 Kwi 2019 10:48 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
U mnie kabaret z Santanderem.
Obroty na koncie mam spore - zero ofert.
Przeniosłem wpływy z zarobków z mBanku i nadal karty tylko z limitem znacznie PONIŻEJ zarobków.
W tym samym czasie w mBanku wciskają mi limit 40tys.
Gdzie tu logika ? ;)
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off
kriss lubi ten post.
 
      
#410 PostWysłany: 11 Kwi 2019 10:55 

Sprawdź dokładnie w "Oferta Banku": skoro emerytka z 1800 zł/miesięcznie ją w ofercie miała i po 5 minutach od zawnioskowania dostała ..... :)

Może zadzwoń czy zapytaj w oddziale

Na pewno nie warto (no chyba, by za stosunkowo nieduże transakcje uruchomić ubezpieczenie) nią płacić za transakcje innymi walutami: złodziejski kurs + dodatkowa opłata
Góra
 PM off  
      
#411 PostWysłany: 11 Kwi 2019 10:55 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Ja mam podobie. Przez trzy miesiące przelewałem pensje plus robiłem po około 50 tys obrotu.
Zdolnośc kredytową mam na kwotę sześciocyfrową.
Jak mnie nie chcą to trudno.

@gorny77

Jak tak wygląda to znaczy, że nie ma oferty?

Załącznik:
sant.jpg
sant.jpg [ 80.01 KiB | Obejrzany 2649 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kriss lubi ten post.
 
      
#412 PostWysłany: 11 Kwi 2019 12:36 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Anonymous napisał(a):
Sprawdź dokładnie w "Oferta Banku": skoro emerytka z 1800 zł/miesięcznie ją w ofercie miała i po 5 minutach od zawnioskowania dostała ..... :)
Może zadzwoń czy zapytaj w oddziale

Mam tak ofertę na kartę z limitem 4000, zarabiam dużo więcej ;) Tak obfitą propozycję od banku dostałem ostatnio z 15 lat temu ;)
Pytałem w oddziale, pani sprawdziła jaką mam ofertę w systemie i powiedziała, że nic poza tym zaoferować nie może ;)
Potrzymam to konto z 2 miesiące jeszcze i zamknę. Nie to nie ;)

Generalnie i tak nie chce robić z przymusu 10transkacji. Jeśli mam za tę kartę płacić to wolę już Dinersa, 1000zł obrotu to problem jedynie akceptowalności karty.
Za 2lata powinienem przebić próg 10tys w zarobkach.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#413 PostWysłany: 11 Kwi 2019 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1187
złoty
@rob_sad a dlaczego nie zadzwonisz na infolinię?
Jeśli zależy Ci na tej karcie, to "wydzwoń" ją sobie w promocji... To promo pewnie jeszcze jest... Sporo osób tu tak zrobiło...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#414 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:25 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
tarman napisał(a):
@rob_sad a dlaczego nie zadzwonisz na infolinię?
Jeśli zależy Ci na tej karcie, to "wydzwoń" ją sobie w promocji... To promo pewnie jeszcze jest... Sporo osób tu tak zrobiło...

Nie mam dochodu 10tys. Próbowałem kiedyś i pytanie o dochód było na samym początku rozmowy.
Teraz widzę, że dzwonią co chwilę gdy wchodzę w zakładkę oferty, ale jeszcze nie zadzwonili w momencie gdy mogę odebrać.
Zresztą nie ma to większego znaczenia, bo te telefony to w 99% próba wciśnięcia kredytu gotówkowego i tylko to ich interesuje.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#415 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
4000 tysiące to chyba ich taki standardowy limit dla nowych klientów. U mnie propozycja wyskoczyła po trzech pełnych miesiącach, ale niektórzy w banku mieli ją wcześniej - algorytmy banku są nieobliczalne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:48 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
epikie napisał(a):
4000 tysiące to chyba ich taki standardowy limit dla nowych klientów. U mnie propozycja wyskoczyła po trzech pełnych miesiącach, ale niektórzy w banku mieli ją wcześniej - algorytmy banku są nieobliczalne ;)


Korzystam z konta od 4 miesięcy ;)
Jednak do samych przelewów. Nie używam z założenia kart debetowych (od ponad 10lat), a kredytowej jak widać nie chcą mi dać ;)
Chyba mają za dużo klientów. Wcześniej szokiem dla mnie była potrzeba zmiany limitu przelewów w oddziale, gdy limit ma być powyżej 5000zł.
Nie wiem w jakiego klienta oni celują w funkcjonalności tych kont ?!?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży


Ostatnio edytowany przez rob_sad, 11 Kwi 2019 13:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#417 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
I to też może być powód, z wątku wynika że trzeba robić zamieszanie na koncie, w tym płacić sporo debetówką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#418 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:57 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
epikie napisał(a):
I to też może być powód, z wątku wynika że trzeba robić zamieszanie na koncie, w tym płacić sporo debetówką.

No to powodzenia życzę Santanderowi, nie lubię nachalności. Dla mBanku brak debetówki jakoś nie jest w moim przypadku problemem.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#419 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:58 

rob_sad napisał(a):

Mam tak ofertę na kartę z limitem 4000, zarabiam dużo więcej ;) .....
Potrzymam to konto z 2 miesiące jeszcze i zamknę. Nie to nie ;)

.....



No ja Cię proszę, myślałem, iż rozmawiam z dorosłą osobą
Ja wybrałem sobie i teściowej limit 10000 zł, tak wydawało mi się ok i tak przyznali

W razie czego nadpłacisz, ale nie wiem po co Ci ta KK; mi dla tych "cienkich" 4 wejść PP rocznie i aktywowanego ubezpieczenia (zawsze jakieś dodatkowe z wizytą lekarską za granicą) przy praktycznie zerowych kosztach (10 płatności coś ok. 3-5 zł za bułki czy chleb)
Góra
 PM off  
      
#420 PostWysłany: 11 Kwi 2019 15:20 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Ale o co Ci chodzi?
Dla tej karty minimalny limit to 10tys.. osoba dorosło.
Santander ma fajne opcje korzystania z różnych subkont walutowych na tej samej karcie. Korzystałbym z tego, gdybym miał okazję. Ma też zwroty za opłacanie rachunków. Nie chce być jednak uwiązany do 10transakcji, bo nie chce mi się tego co miesiąc pilnować.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group