Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 31 Gru 2018 12:48 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
Czyli jak składam przez internet, to wystarczy, że sama oświadczę, że zarabiam >10k przy średniej z 3 miesięcy? Czy muszę przynosić dokumenty od pracodawcy? Mam ich kilku, więc nie chce mi się fatygować po papiery wszędzie. Założyłam ostatnio kartę World, ale może trzeba było Platinum...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#342 PostWysłany: 31 Gru 2018 14:15 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Testowane dziś: decyzja w 10 sekund.


Wysłane z mojego YD201 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 31 Gru 2018 14:19 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
krzychfra napisał(a):
Testowane dziś: decyzja w 10 sekund.


Wysłane z mojego YD201 przy użyciu Tapatalka

Wystarczyły wpływy? Kartę World też od razu miałam z automatu (oni już wcześniej mają zweryfikowanych klientów?). Teraz czekam na tel konsultanta, żeby ew. wymienić karty. W propozycji banku Platinum widnieje, więc jest nadzieja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 31 Gru 2018 14:26 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Mi w systemie nic nie proponują, ale też specjalnie aktywnie nie korzystam z konta.
Mogę co miesiąc wpłacać 10 tyś z konta firmowego. Przejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 31 Gru 2018 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Mi na konto wpływało wynagrodzenie zdecydowanie mniejsze niż 10.000 zł. Zrobiłem troche zamieszania na koncie tzn sporo transakcji kartą debetowa i od nowego miesiąca w systemie pojawiła się oferta VISY platinium. Karta była przyznana online w kilka minut. Najważniejsze to zdolność kredytowa na min. 10.000 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 31 Gru 2018 16:41 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
theobromine napisał(a):
Wystarczyły wpływy? Kartę World też od razu miałam z automatu (oni już wcześniej mają zweryfikowanych klientów?). Teraz czekam na tel konsultanta, żeby ew. wymienić karty. W propozycji banku Platinum widnieje, więc jest nadzieja.


Jak masz w ofercie, to klikaj, jedzie z automatu przyznanie. Tyle, że oferta może być ważna tylko do dziś.

Wysłane z mojego YD201 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 31 Gru 2018 16:44 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
Wzięłam już World, więc chcę zmienić ją na Platinum, jestem po rozmowie z konsultantem i chyba będzie ok, tylko czekam na tel w sprawie zmiany limitu, bo myślałam, że pow. 10k zawsze trzeba pokazać papiery i wnioskowałam o 9.5k ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 02 Sty 2019 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
Visa Platinum z PP - kolejna edycja do końca czerwca 2019 r.
Warunki jak poprzednio z jednym dodatkowym warunkiem.
Różnica polega na wykonaniu przelewu Fast Cash z limitu kredytu na karcie na jakikolwiek rachunek w wysokości 100 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:20 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
tarman napisał(a):
Visa Platinum z PP - kolejna edycja do końca czerwca 2019 r.
Warunki jak poprzednio z jednym dodatkowym warunkiem.
Różnica polega na wykonaniu przelewu Fast Cash z limitu kredytu na karcie na jakikolwiek rachunek w wysokości 100 PLN.

Fast Cash już było wymagane wcześniej do zwolnienia bez 10 transakcji.

Jak ktoś ma on-line to klikajcie od razu, bo ja po paru dniach chcąc wymienić złotą kartę (wyrobioną w 1 min on-line) teraz przechodziłam przez infolinię - 3 rozmowy, dokładne sprawdzanie w BIKu itp. Wizyta w banku na zmianę limitu (telefonicznie tylko mi potwierdzili, że mam zdolność) i podpisanie oświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach itd. Teraz musi ktoś klepnąć już przyznany nowy limit i kolejna wizyta na aneksy do karty. A on-line miałam zdolność na dużo wyższą kwotę i Platinum w ofercie na klik.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:26 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Eeee, wcześniej było: Uczestnik otrzyma nagrodę jeżeli w okresie 3 miesięcy od
zawarcia Umowy z Bankiem dokona co najmniej 10
transakcji bezgotówkowych Kartą kredytową (płatności w
sklepach stacjonarnych, internetowych, przelewy z rachunku
karty kredytowej lub wypłaty gotówki z rachunku karty
kredytowej, z wyłączeniem usługi FastCash.

Wysłane z mojego YD201 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
Być może jeśli ktoś był już wcześniej klientem Santandera.
31 grudnia wyrabiałem i jeszcze na starych zasadach. Tzn nie muszę wykonać tego przelewu na 100 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:31 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Poza tym: Fast cash – usługa w Santander Bank Polska, dzięki której już w chwili wnioskowania o kartę kredytową masz możliwość zlecenia przelewu środków z limitu karty kredytowej na dowolnie wybrany rachunek osobisty. Już następnego dnia roboczego zyskujesz dostęp do środków- bez konieczności oczekiwania na dostarczenie karty kredytowej i jej aktywowania. Jedyne ograniczenie to limit karty, za przelew nie jest pobierana prowizja i jest on traktowany jako transakcja bezgotówkowa dzięki czemu może być rozłożony na raty w systemie ratio. Usługa jest dostępna dla wniosków złożonych w Oddziale lub na infolinii.

Chyba jest to opłacalne, można wziąć 95% przyznanego limitu.

Wysłane z mojego YD201 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:33 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
Rozmawiałam 31 grudnia na infolinii i tak mi Pani powiedziała, że bez tego się nie kwalifikuje :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
Poczytaj paragraf 3 aktualnego Regulaminu Promocji, to zrozumiesz o co mi chodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:37 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Ja już nie wierzę w nic co usłyszę na dezinfolinii. Lepiej zwykłych ludzi, obeznanych w temacie posłuchać. BTW, pisałem Ci klikaj. Miałabyś dwie karty

Tapatalkowane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
Heh, możliwe
Reasumując: 31 grudnia wyrobiłem Visę bez konieczności dokonania tego przelewu na 100 zł.
Wyrabiając ją dziś musiałbym taki przelew wykonać.
Nie byłem wcześniej klientem banku.
W regulaminie obowiązującym od 1 stycznia jest dodatkowy punkt (paragraf 3, punkt 1c)
Oczywiście cały czas piszę o warunkach promocyjnych. Kryteria zwolnienia z opłat IMO są nadal trywialne do spełnienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 02 Sty 2019 21:52 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
krzychfra napisał(a):
Ja już nie wierzę w nic co usłyszę na dezinfolinii. Lepiej zwykłych ludzi, obeznanych w temacie posłuchać. BTW, pisałem Ci klikaj. Miałabyś dwie karty

Tapatalkowane

Może ona już miała regulamin nowej promocji i wiedziała, że 31 grudnia już mi nie klepną - nie dało się skontaktować z działem, który zdolność sprawdza.
Tak myślę - jeśli limit dalej pozwalał to mogłam kliknąć a z world zrezygnować. Dwóch nie chciałam na raz trzymać, bo mam jeszcze inną ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 03 Sty 2019 14:23 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Przejrzałem cały temat i trochę mam mentlik w głowie.

Nie jestem klientem WBK. Nie łapię się na te 10k. Trochę mi brakuje.

Pytanie co lepiej zrobić:

- założyć zwykłe konto porobić trochę obrotów i liczyć, że on-line pojawi się propozycja VP z PP
- spróbować od razu zadzwonić na infolinię i spróbować skorzystać z tej promocji wydzwanianej?

Rozumiem, że ten przelew Fast Cash nie wiążę się z jakimiś magicznymi opłatami dodatkowymi?
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 03 Sty 2019 14:41 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
zakino napisał(a):
Przejrzałem cały temat i trochę mam mentlik w głowie.

Nie jestem klientem WBK. Nie łapię się na te 10k. Trochę mi brakuje.

Pytanie co lepiej zrobić:

- założyć zwykłe konto porobić trochę obrotów i liczyć, że on-line pojawi się propozycja VP z PP
- spróbować od razu zadzwonić na infolinię i spróbować skorzystać z tej promocji wydzwanianej?

Najistotniejsza jest zdolność kredytowa na te min. 10k, ale nie będąc klientem i bez regularnych wpływów do nich np. z wynagrodzenia nie wiem czy będą chętni dać. Zmienili mi limit na wyższy (po wizycie w banku i podpisaniu papierów i oświadczeń dochodowych) i już on-line zmieniłam kartę na platinum przed chwilą. Wystarczył mi limit na podstawie umowy o pracę niższej niż 10k - jakbym chciała jeszcze wyższy wtedy liczyliby resztę dochodów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 03 Sty 2019 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Wpływa wynagrodzenia na konto w Santaderze to najprostsza droga do uzyskania tej karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pedro13 oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group