Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 09 Mar 2019 23:31 

Rejestracja: 09 Mar 2019
Posty: 1
Na ile przy wejsciu jest sprawdzany wiek dziecka? Oficjalnie można od ósmego roku życia. Czy siedmiolatek wejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#142 PostWysłany: 27 Maj 2019 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Wszystkie bilety za 10 e na termin 1-8 lipca są wyprzedane, a w tym czasie będę w Maladze. Nie chcę kupować wejścia z przewodnikiem, bo w zasadzie tylko ja bym z tego skorzystała, a reszta by się nudziła. Czy komuś udało się zdobyć bilet na miejscu w sezonie, nie stawiając się o 7 rano przy kasie? Nie wiem, czy z dziećmi będzie mi się chciało zrywać tak rano (dobra, nie zganiajmy na dzieci- ja mam sama mega problemy ze wstawaniem) :?
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 27 Maj 2019 11:11 

Co do dzieci
Kod:
muszą mieć minimum 8 lat!


co do biletów: pewniak z przewodnikiem lub jakieś tam ryzyko nie wejścia

Kod:
To był sierpień, nie wiem jak jest w przypadku innych miesięcy, ale warto o tym pomyśleć wcześniej. Kupując określacie w jaki dzień i o której godzinie chcecie wejść do wąwozu.

Ponieważ nie kupiłam biletów przez internet postanowiłam zaryzykować i przejść te 2,7 km do bramki kontrolnej, gdzie można też kupić bilety. Okazało się, że sprzedano mi je bez żadnego problemu, a cena była taka sama. Jednak nie było tłumu (byłam tam ok. godziny 13.00) i spokojnie mogłam dołączyć do grupy.


osobna kwestia to przejście szlaku z dziećmi w upale, istnieje też ryzyko zamknięcia szlaku w wyniku bardzo wysokich temperatur
Góra
 PM off  
      
#144 PostWysłany: 27 Maj 2019 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Dzieci 10 i 11 lat, więc spokojnie, do upałów jakby też już nauczone, chyba będę zatem ryzykowała i pojadę w ciemno. Może się uda....Dzięki.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 15 Cze 2019 19:49 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
-- 15 Cze 2019 19:47 --

Myszelka napisał(a):
Na ile przy wejsciu jest sprawdzany wiek dziecka? Oficjalnie można od ósmego roku życia. Czy siedmiolatek wejdzie?

Wejdzie, znajomi zabrali córkę 6-letnią, wpuścili ale po podpisaniu oświadczenia że nie biorą odpowiedzialności. Znajomi dziecko trzymali całą drogę za rękę ;)

-- 15 Cze 2019 19:49 --

bernikula napisał(a):
Wszystkie bilety za 10 e na termin 1-8 lipca są wyprzedane, a w tym czasie będę w Maladze. Nie chcę kupować wejścia z przewodnikiem, bo w zasadzie tylko ja bym z tego skorzystała, a reszta by się nudziła. Czy komuś udało się zdobyć bilet na miejscu w sezonie, nie stawiając się o 7 rano przy kasie? Nie wiem, czy z dziećmi będzie mi się chciało zrywać tak rano (dobra, nie zganiajmy na dzieci- ja mam sama mega problemy ze wstawaniem) :?

Udało się mi wejść ze znajomymi w sierpniu, bez biletów 4 osoby. Zawsze jest pula biletów do wykorzystania na miejscu tylko czasem trzeba poczekać jeśli są grupy pełne, bo pierwszeństwo mają ci co bilet mają.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#146 PostWysłany: 24 Cze 2019 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
@PaulinaTyl bedziemy próbowali na pewno. Już nawet się poświęcę i wstanę rano :D Cały czas siedzi mi tylko w głowie ten cholerny tunel, boję się przez niego przechodzić, boję się, że zacznę się dusić z tej klaustrofobii.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 30 Cze 2019 15:12 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
byłam w czwartek, o jaki tunel chodzi?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 30 Cze 2019 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Przupuszczam że o tunel podczas dojścia do startu. W jednym miejscu zaraz na początku. Ale są dwie drogi z parkingu, więc nie ma przymusu leźć przez ten tunel

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 30 Cze 2019 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
To jest krótki tunel - zresztą nie trzeba przez niego przechodzić i też się dojdzie tą drogą bardziej przez las - ale jest ona dłuższa - przed tunelem prosto
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jerzy5 lubi ten post.
 
      
#150 PostWysłany: 30 Cze 2019 20:38 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
czy chodzi o ten 2 metrowy tuneliczek przed wejściem na drogę ze strzałką 2,7km do wejścia na szlak
? :o
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 30 Cze 2019 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Nie, jest na drodze kilkudziesięciometrowy, ale jak powtórzę, nie trzeba przez niego przechodzić

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 30 Cze 2019 23:03 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
To widać szłam inną trasą, bo tunelu nie widziałam ;) znalazłam go w internecie już.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 05 Lip 2019 02:30 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
bernikula napisał(a):
@PaulinaTyl bedziemy próbowali na pewno. Już nawet się poświęcę i wstanę rano :D Cały czas siedzi mi tylko w głowie ten cholerny tunel, boję się przez niego przechodzić, boję się, że zacznę się dusić z tej klaustrofobii.


Udało się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 09 Lip 2019 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
@PaulinaTyl udało się, choć lekka panika była. Nawet kręciłam relacje na insta, prawie się dusząc :D

Co do biletów- nie miałam kupionych wcześniej w necie, na miejscu byłam w kasie około godz. 11 i w zasadzie weszliśmy od razu. Grupy, które miały bilety na określoną godzinę stały i czekały. Jeszcze kilkanaście innych osób kupowało na miejscu.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off
jerzy5 lubi ten post.
 
      
#155 PostWysłany: 09 Lip 2019 11:18 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 175
Loty: 164
Kilometry: 274 594
Kurczę byłem w marcu w Maladze i jakoś mnie zakrecilo i po sprawdzeniu strony internetowej, że brak biletów odpuściłem i to był błąd gdyż jak czytam trzeba było jechać rano i trochę ryzykować, dzięki wszystkim, teraz jak będę powtórnie będę wiedział jak to zrealizować
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 30 Lis 2019 20:28 

Rejestracja: 19 Sie 2018
Posty: 18
Cześć.
Chciałbym poradzić się w kwestii wejścia na El Caminito del Rey. W grę wchodzi któryś dzień między 18.12.2019 - 20.12.2019r.
Lokum mam w centrum Malagi, niedaleko muzeum Picassa.
1. Zastanawiam się teraz jak zrobić z biletami, z tego co tu wyczytałem to lepiej jest w ciemno (nie wiadomo jaka będzie pogoda) kupić wejściówki przez Internet na stronie El Caminito del Rey. Czy ma ktoś doświadczenie jak sytuacja wygląda w drugiej połowie grudnia, czy też bezpieczniej jest zakupić wejściówki wcześniej aby później uniknąć niemożliwości zakupu na biletów na miejscu i wejścia? Zależy mi też na tych biletach tańszych, bez przewodnika.
2. Czy będąc w El Caminito del Rey, można ten sam szlak pokonać drogą powrotną czy raczej nie da rady i czy mogą się o to czepiać?
3. O której porze dnia wejście tam byłoby najowocniejsze?
4. Jak teraz po sezonie dojechać tam w grudniu (18.12.2019 - 20.12.2019r.) na własną rękę za pomocą transportu publicznego? Słyszałem, że jedzie tam bezpośrednio jakiś pociąg z Malagi czy z powrotem jest tak samo? Proszę o jakieś informacje w tym zakresie bo nie mogę nic znaleźć.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam serdecznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 30 Lis 2019 20:40 

Przeczytać ze zrozumieniem ten krotki temat, wszystkie odpowiedzi tu znajdziesz

W Maladze da się tanio wypożyczyć samochód, z jego pomocą najlepiej planować według wskazówek stąd :!:

Leń do kwadratu
Góra
 PM off  
      
#158 PostWysłany: 30 Lis 2019 21:01 

Rejestracja: 19 Sie 2018
Posty: 18
Nie chciałbym właśnie za pomocą samochodu a za pomocą transportu publicznego. Chciałbym się upewnić jak sytuacja wygląda obecnie i przede wszystkim w okresie zimowym , po sezonie. Nie które informacje są z przed kilku lat i mogą być "przeterminowana", może ktoś ostatnio podróżowął i był w podobnej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 30 Lis 2019 21:08 

To według wskazówek z artykułu

http://xn--magnespodry-zeb59o.pl/el-cam ... raktyczne/

Autobus M-340 będzie najlepszym rozwiązaniem
Góra
 PM off
Userr1 lubi ten post.
Userr1 uważa post za pomocny.
 
      
#160 PostWysłany: 02 Gru 2019 13:48 

Rejestracja: 19 Sie 2018
Posty: 18
gorny77, dziękuję za link. Znalazłem informacje których szukałem.
Mam tylko pytanie o ten rozkład tego autobusu M-340, nie znam Hiszpańskiego ale czy dobrze rozumiem, iż według tego rozkładu ten autobus w grudniu nie jeździ z stacji Alora, a odjeżdża z miasta, z przystanku Veracruz? Mówimy tu o dniu 18.12.2019r.
Jak dobrze rozumiem, odjazd z Vercruz jest w godzinach 08:50, 10:50, 12:30 źródło: http://www.ctmam.es/lineas/M-340

Tyle tylko, że szukając dalej na tej stronie znalazłem jakoby był ten autobus z samej stacji Estación FF.CC.Álora o godzinie 08:45 oraz 10.25 źródło: PDF z zakładki Descargar http://siu.ctmam.ctan.es/es/horarios_li ... &linea=121

Bilet na ten przejazd tym autobusem M-340 kupię w jedną i drugą stronę kupię na miejscu u kierowcy?

Jak rozumiem przy opcji zakupu biletu na bus z zakupem biletu do Caminito oznacza przejazd autobusem pomiędzy końcem trasy Caminito, a początkiem wędrówki czyli El Chorro?? (Brak możliwości przejścia z powrotem po szlaku Caminito)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group