Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
LonDynia napisał(a):
Moze komus sie przyda jak podejrzec rezerwacje kupiona gdzie indziej niz na CA stronie:
1) Sciagnac apke CA poprzez kod kreskowy z dolu tej strony i zainstalowac (musialem odblokowac instalacje aplikacji z nieznanego zrodla)
2) Zarejestrowac sie jako OverSeas uzytkownik (bedzie mozna podac nie chinski numer telefonu)
3) Potwierdzic email ktory przyszedl, wystarczy kliknac na link w nim
4) Zalogowac sie do aplikacji uzywajac maila i 6 cyfrowego kodu
5) Na dole w opcji trip mozna dodac swoj lot poprzez wpisanie numer eticket 999....


Trochę modyfikacji.
Warto podczas zakładania konta w aplikacji podać prawdziwy numer paszportu.
Gdy nasze konto jest aktywne, to na stronie
Cytuj:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/loginAction/loginIndex?language=en

Uzupełniamy dane:
E-ticket number: 999xxxx
ID type: Passport
ID number:podajemy numer paszportu

I mamy wgląd do naszej rezerwacji. Gdzie możemy dodać transfer hotel oraz transfer loung.
PS.
Działa na rezerwacje z OTA i nie tylko jak wspomniał/a @LonDynia

@administrator prosiłbym o przyklejenie tego postu w wiki.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 653 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#301 PostWysłany: 20 Lut 2019 10:45 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
@patra9229 u mnie to samo, a myślałem że to jeszcze "nieaktywne".
Czy rezerwowałaś transit lounge w PEK? Jeśli tak to jak, bo u mnie tylko mogę wybrać miejsce i bagaż dodatkowy. Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#302 PostWysłany: 20 Lut 2019 23:05 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
ile czekaliście na maila z hotelem?
zarezerwowałam hotel, ale jak ponownie się loguję, to dalej mam możliwość rezerwacji hotelu, więc nie wiem, czy to jakiś błąd - próbowałam 2 razy i ciągle to samo

drugie pytanie - czy wybór miejsc w samolocie jest płatny? nie widzę żadnych bezpłatnych miejsc, inaczej bym nie pytała ;)

@foodtravel.pl ja mam wybór transit lounge w drugiej zakładce "value added services" - obok "seat selection"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#303 PostWysłany: 20 Lut 2019 23:26 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@dialam: napisz na poland@airchina.com i załatw hotel tym kanałem -to jest najpewniejsze. Odpisują w ciągu 1-2 dni. @foodtravel.pl ty też przez maila spróbuj. Są pomocni.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#304 PostWysłany: 20 Lut 2019 23:39 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
seal napisał(a):
@dialam: napisz na poland@airchina.com i załatw hotel tym kanałem -to jest najpewniejsze. Odpisują w ciągu 1-2 dni. @foodtravel.pl ty też przez maila spróbuj. Są pomocni.


dzięki, już z nimi pisałam i podali mi linka do rezerwacji hotelu ;)
ale jak nie dostanę potwierdzenia, to oczywiście napisze znowu, tylko zastanawiam się w międzyczasie, ile wy czekaliście na potwierdzenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#305 PostWysłany: 20 Lut 2019 23:41 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@dialam : ta strona chodzi jak chce - mi też podawali linki ale nie dało rady i poprosiłem i ostatecznie oni sami załatwili sprawę i zaraz po tym maiłem maile z potwierdzeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
dialam lubi ten post.
dialam uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#306 PostWysłany: 20 Lut 2019 23:44 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
no właśnie tego się obawiam, że ta rezerwacja jednak nie doszła do skutku
spróbuję jeszcze z innym mailem, a z rana najwyżej do nich napiszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#307 PostWysłany: 21 Lut 2019 09:53 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
Dzięki, napisałem zobaczymy czy pomogą, mamy jeszcze trochę czasu do tego tranzytu.
A wybór miejsca na airchina jest płatne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#308 PostWysłany: 21 Lut 2019 23:01 

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 122
Czy jeśli kupiłam bilety na podróż Londyn - Manila przez Gotogate to muszę je jeszcze koniecznie walidować przez stronę AirChina, czy wystarczy pojawić się na lotnisku z biletem wydanym przez pośrednika?
Nie trzeba też odprawiać się wcześniej online, dobrze rozumiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#309 PostWysłany: 21 Lut 2019 23:24 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@marimorena: nie musisz robić - wszystkie dane - kod rezerwacji oraz numery biletów powinnaś dostać od pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off
marimorena uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#310 PostWysłany: 22 Lut 2019 09:33 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
foodtravel.pl napisał(a):
A wybór miejsca na airchina jest płatne?

Po kliknięciu w wybór miejsca w regulaminie pojawia się, że jest możliwość wyboru za "małą opłatą"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#311 PostWysłany: 22 Lut 2019 19:46 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Wydaje mi się, że gdzieś to tu kiedyś widziałem, ale nie mogę znaleźć. Jest jakaś opcja na wybór miejsc, jeżeli bilet kupiony przez pośrednika? Próbuje numeru potwierdzenia i numeru biletu, ale nie przepuszcza mnie. Airchina pozwala na wybór miejsc na jakimś czacie, czy coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#312 PostWysłany: 22 Lut 2019 19:53 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@trocha: formalnie bezpłatnie nie ma wyboru miejsc, napisz maila na adres poland@airchina.com i poproś o przypisanie miejsc - załatwią to bez większego problemu. Co do logowania się do rezerwacji na stronie musisz sprawdzić wiele kombinacji - bo to tam nie jest takie oczywiste bo jak podałeś dwa imienia to też mogą mieć znaczenie - gdzieś na forum jest napisane jak sprawdzać - poszukaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#313 PostWysłany: 22 Lut 2019 21:09 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
ja już mam dosyć tego polskiego kontaktu - od 6 dni z nimi piszę o wybór miejsc (podali link, ale na zapytanie o nieodpłatne miejsca już nie odpowiedzieli)
oraz wybór hotelu - dziś kolejny raz poprosiłam o update, to napisali, ze zarezerwowali 1 pokój 2 osobowy (lecimy 2+3) i nie ma możliwości innego, bo dzieci nie mogą być same
oczywiście zapytałam, czy możemy dostać 2 pokoje (dziećmi się podzielimy :lol:)
zero odzewu
serio jeden pokój na 5 osób?? po kolei mamy kimać czy jak? dostawka oczywiście płatna
mam nadzieję, ze załatwię to na miejscu :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#314 PostWysłany: 22 Lut 2019 21:16 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
To i tak dobrze, bo do mnie do tej pory nawet nie odpisali w sprawie transit lounge :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#315 PostWysłany: 22 Lut 2019 21:19 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@dialam: na miejscu nie załatwisz nic, sprawdzone. Musi być przed wylotem tam na miejscu jest "po ptokach". Raz przerabiałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dialam uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#316 PostWysłany: 22 Lut 2019 21:27 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
@seal to mnie zmartwiłeś, poszukam jakiegoś innego kontaktu, jeśli będą się upierać przy tym jednym pokoju
no bez jaj, rozumiem, że dziecku jako dziecku nie przysługuje oddzielny pokój i musi być pod opieką dorosłego, ale trójka dzieciaków z podwójnym łóżkiem to hardcore nawet jak dla mnie :lol:

@foodtravel.pl mi na początku super szybko odpisywali, ale najpierw chcieli numery e-ticketów, potem dane paszportowe, potem jeszcze coś, jak już wszystko podałam, to przestali odpisywać :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#317 PostWysłany: 23 Lut 2019 11:24 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
No ja im od razu wysłałem wszystkie dane i dalej nic:(
A i dzwoniłem pod warszawski numer, ale od czwartku nikt tam nie odbiera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#318 PostWysłany: 25 Lut 2019 15:59 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
@foodtravel.pl jakiś update?
u mnie cisza - miałam chociaż 1 pokój 1-os. zarezerwowany :lol: a teraz wszystko znikło - niby napisali mi, że zabookowali pokój 2-osobowy ale nie mam żadnego potwierdzenia, na maile zero odp od kilkuk dni
pisałam też na maila ca_europe@airchina.com ale tu też cisza

***************************************

edit: zadzwoniłam na lotnisko i super udało sie wszystko załatwic - mamy zabookowany pokój z 2 łózkami, więc bedzie ok
dodatkowo w samolocie zarezerwowali nam miejsce z kołyską dla bobasa
@foodtravel.pl - bo chyba też o to pytałeś - miejsca nieodpłatne przydzielane są na lotnisku, on-line tylko płatne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#319 PostWysłany: 27 Lut 2019 15:23 

Rejestracja: 11 Gru 2018
Posty: 5
Dzwońcie na europejską infolinię (na warszawski numer się nie dodzwonisz). Są dużo bardziej kumatsi. Ja przez maila z poland airchina się nic nie dowiedziałem przez kilka dni, na infolinii od razu.

Tel: 00-800-86-100-999 (For fixed-line phone call only)
Chinese and English services:06:00-22:00(GMT) Monday through Sunday;
German,French,Italian,Spanish services: Workdays Monday through Friday.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#320 PostWysłany: 22 Mar 2019 08:13 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
@dialam okazało się, że mail od nich wpadł w spam, na telefonie tego nie widziałem, dostałem w rzeczywistości odpowiedź od nich po dwóch dniach chyba, niestety zauważyłem to dopiero po ponad tygodniu, ale wszytko odbyło się bez problemu z transit lounge.
Sam salonik może być, nie było wolnych miejsc na leżankach, siedzieliśmy przy wejściu na fotelach. Wybór jedzenia to jakieś ciasteczka, chipsy chyba i już. Do picia kawa, czekolada, soczki w kartonikach i pepsi. Najlepszą rzeczą jest prysznic. Spać dosyć ciężko, salę z leżankami okupowała jakaś rodzina, która jak się wyspała zrobiła sobie tam "imprezę" a potem jeszcze przyszła grupa chińczyków i krzyków nie było końca. Może tak trafiliśmy, nie wiem. Ogólna ocena: jak za tak niską cenę biletu ok. Ogromny plus to prysznic.
Tak miejsca dostaliśmy bez problemu razem na lotnisku, bezpłatnie.
Lot w tamtą stronę dużo wolnych miejsc, była szansa przespać się na trzech miejscach. Obsługa sprawiała wrażenie obrażonej, jedzenie może być, samolot nie najnowszy. Powrotny full, obsługa miła, jedzenie lepsze(wylot o 4 rano pierwszy posiłek dali kanapkę i jogurt, na śniadanie jajecznica albo porridge, wziąłem to drugie, całkiem dobre, szczególnie z piklami i jajkiem gotowanym w herbacie i ziołach.)
Systemu rozrywki nie ocenię bo miałem swoją :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 653 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: sranda oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group