Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
LonDynia napisał(a):
Moze komus sie przyda jak podejrzec rezerwacje kupiona gdzie indziej niz na CA stronie:
1) Sciagnac apke CA poprzez kod kreskowy z dolu tej strony i zainstalowac (musialem odblokowac instalacje aplikacji z nieznanego zrodla)
2) Zarejestrowac sie jako OverSeas uzytkownik (bedzie mozna podac nie chinski numer telefonu)
3) Potwierdzic email ktory przyszedl, wystarczy kliknac na link w nim
4) Zalogowac sie do aplikacji uzywajac maila i 6 cyfrowego kodu
5) Na dole w opcji trip mozna dodac swoj lot poprzez wpisanie numer eticket 999....


Trochę modyfikacji.
Warto podczas zakładania konta w aplikacji podać prawdziwy numer paszportu.
Gdy nasze konto jest aktywne, to na stronie
Cytuj:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/loginAction/loginIndex?language=en

Uzupełniamy dane:
E-ticket number: 999xxxx
ID type: Passport
ID number:podajemy numer paszportu

I mamy wgląd do naszej rezerwacji. Gdzie możemy dodać transfer hotel oraz transfer loung.
PS.
Działa na rezerwacje z OTA i nie tylko jak wspomniał/a @LonDynia

@administrator prosiłbym o przyklejenie tego postu w wiki.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 651 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#261 PostWysłany: 02 Lis 2018 00:37 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Zanim odpisali na maila to udało się - okazało się ze wchodzi gdy z numeru biletu usunęłam ukośnie z występującymi po nich trzema cyframi.

Salonik udało się dodać, niedługo przetestujemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#262 PostWysłany: 04 Lis 2018 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2018
Posty: 4
Loty: 6
Kilometry: 22 854
Gaszpar napisał(a):
@kuba_jakub

ale jednak tak pewnie to wygląda, maiłem tak w Kunming lecąc z PEK do RGN, na wyjściu czekała Pani z flagą i przeprowadziła nas przez całe lotnisko dookoła...;)


Jestem już PO lotach więc mogę potwierdzić, że lot PEK-DLC-HIJ odbywał się tym samym samolotem, jednak w DLC trzeba było opuścić pokład, przejść przez zakamarki lotniska i powrócić z powrotem na pokład. Personel jako tako pomocny więc wszyscy nie-azjaci (w liczbie 4) dali rade się przetransportować. Jeden za to bardzo duży minus dla osoby odpowiedzialnej za udzielanie informacji z ramienia linii Air China przebywającej jeszcze na warszawskim lotnisku, która zapierała się rękami i nogami, że wyjście z pokładu podczas postoju nie będzie konieczne..


Aha.. i jeszcze jedna pomocna informacja dla tych, którzy chcieliby lecieć taka samą trasą - lot z PEK do HIJ odbywa się z terminalu 3 DOMESTIC a nie INTERNATIONAL. Dlaczego - nie ma pojęcia..
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#263 PostWysłany: 05 Lis 2018 16:24 

kuba_jakub napisał(a):
Dlaczego - nie ma pojęcia..

Bo lecisz przez Dalian ;)
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#264 PostWysłany: 06 Lis 2018 14:26 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 4
Kupiłam bilety CA do Bangkoku na gotogate. Dostałam e-ticket (ten 999), jednak w czasie rezerwacji nie podawałam numeru paszportu, a jest on potrzebny jeśli chcę sprawdzić swoją rezerwację na stronie AirChina. Czy w taki razie jest możliwość dodać jakoś ten numer? Jak zadzwonię do gotogate to mi ten numer uzupełnią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#265 PostWysłany: 06 Lis 2018 16:40 

Napisz maila do Air China.

tartal napisał(a):
nie sprawdzisz rezerwacji na stronie linii jak kupiłaś przez pośrednika..

Zawsze kupowałem bilety na śp. Tripście, i nie było problemu ze sprawdzeniem tego na stronie AC.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#266 PostWysłany: 06 Lis 2018 17:30 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
AC to nie CA...
zupełnie inne kontynenty i światy..
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#267 PostWysłany: 06 Lis 2018 17:55 

tartal
Jednak jesteśmy w temacie Air China, nie Air Canada ;)
Więc pisałem o pisałem o AIR CHINA, nie AIR CANADA...

@Zeus
wiem, zawsze mi się to myli...


Ostatnio edytowany przez Abcn 06 Lis 2018 20:24, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#268 PostWysłany: 06 Lis 2018 17:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Napisałeś na stronie AC. AC to kod iata air Canada. Kod iata na Air China to CA

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#269 PostWysłany: 06 Lis 2018 18:17 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
na stronie CA można było sprawdza c rezerwacje wykonane przez OTa jak mieli starą strone czyli ok 4 lata temu..
teraz po prostu nie można i tyle... i po prostu nie mogłeś sprawdzić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#270 PostWysłany: 06 Lis 2018 18:28 

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 26
Ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa 4h drzemki w Transfer Lounge? Czy jest to płatne i jeśli tak to ile? I czy w TL jest też piwo i wino, czy tylko woda/cola/herbata? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#271 PostWysłany: 06 Lis 2018 18:30 

No spoko, co prawda leciałem w marcu/kwietniu i nie miałem problemu ze sprawdzeniem rezerwacji (kupionej na Tripście) na stronie Air China, ale widzę, że Ty wiesz lepiej... Eot.

ollinka napisał(a):
Ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa 4h drzemki w Transfer Lounge? Czy jest to płatne i jeśli tak to ile? I czy w TL jest też piwo i wino, czy tylko woda/cola/herbata? :)

Jeśli spełniasz warunki http://www.airchina.com.cn/vaservice/vi ... lounge.jsp to nic nie płacisz za salonik.
Na alkohol niestety nie masz co liczyć. Kawa, herbata, czekolada (ogólnie masz automat do gorących napojów), lodówka z napojami (jakieś soczki, cola, fanta, mineralka, itp...) i drobne przekąski - podczas mojego pobytu, były jakieś orzeszki, crackersy, galaretki i ciastka.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#272 PostWysłany: 06 Lis 2018 18:44 

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 26
Bardzo dziękuję :) Spełniam warunki i już mam zaklepane. Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#273 PostWysłany: 06 Lis 2018 19:32 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 4
tartal napisał(a):
nie sprawdzisz rezerwacji na stronie linii jak kupiłaś przez pośrednika..


Widzę, że wiele osób wcześniej pisało, że sprawdzali rezerwacji na stronie AirChina po kupieniu u pośrednika, dlatego pytam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#274 PostWysłany: 07 Lis 2018 23:25 

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 31
@Mcdalena14 Też miałam ten sam problem, ale już służę tym co się dowiedziałam. Po pierwsze mimo zakupu biletu u pośrenika potwierdzili mi moja rezerwacje w AirChina, więc mimo komunikatu na stronie można to zweryfikowac także u nich. Po drugie szukałam, próbowałam i udało się, Jeśli wejdziesz przez wspomniana już wcześniej stronę http://www.airchina.com.cn/vaservice/lo ... anguage=en i uzupełnisz swój nr paszportu ( mimo że nigdzie wcześniej go nie podawałaś) to ,,przepuści " Cie do rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#275 PostWysłany: 19 Lis 2018 17:37 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 68
Loty: 288
Kilometry: 529 188
Przeciętne wrażenia. Loty WAW-PEK-TPE i powrót na trasie BKK-PEK - WAW. Jedzenie zróżnicowane. Zawsze 2 potrawy do wyboru. Czasem niezłe, czasem, szczególnie wersje śniadaniowe tragiczne. Alkohol limitowany mocno. Wino polewane z butelki do połowy szklanki. System rozrywki przestarzały. Najgorzej było na locie powrotnym do Warszawy, większość monitorów była uszkodzona i prawie bezużyteczna. Bardzo mało miejsca na nogi. To był chyba Airbus A330 - 200. Odprawa online działa fatalnie. Strona permanentnie wyświetla jakieś błędy. Generalnie cena biletu to największa zaleta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#276 PostWysłany: 30 Lis 2018 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Czy istnieje jakis okreslony czas do wylotu gdzie pojawia sie opcja zarezerwowania ''hotelu tranzytowego'' ? Kupilem bilety przez OTA, oczywiscie na stronie CA nie mam podgladu rezerwacji, ale w zakladce ''dodatkowy serwis'' po wejsciu w zarezerwuj hotel, podaniu e-tixa i numeru paszportu widzi moje dane i loty, natomiast pokazuje mi na chwile obecna tylko mozliwosc zarezerwowania miejsc w samolocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#277 PostWysłany: 30 Lis 2018 11:12 

Rejestracja: 26 Sie 2018
Posty: 7
Było pisane juz o tym. Wystarczy spojrzeć wyżej.
Pisz do nich meila, podaj nr paszportu i Ci odblokują.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#278 PostWysłany: 30 Lis 2018 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
W ktorym miejscu byla dokladnie ta kwestia opisana, bo przeczytalem 13 stron i owszem sa watki, ze nie widze rezerwacji etc. ale nigdzie nie widzialem zeby ktos mial po zarezerwowaniu tylko dostepne w dodatkowych uslugach wybor siedzen. Moze jestem slepy, wiec mnie oswiecisz. Maila zawsze moge oczywiscie napisac, zaden problem ale moje ptanie dotyczylo obwarowania czasowego ktore ewentualnie moze w tym wypadku wystapic.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#279 PostWysłany: 30 Lis 2018 12:21 

Rejestracja: 13 Maj 2012
Posty: 48
Loty: 114
Kilometry: 235 566
Przerabiałem to kilka dni temu, napisz maila z danymi i ci odblokują. Napisali mi też że na rok 2019 jeszcze nie została uruchomiona opcja zabukowania dodatkowych usług i żeby co jakiś czas sprawdzać na ich stronie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#280 PostWysłany: 30 Lis 2018 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Madbal napisał(a):
Napisali mi też że na rok 2019 jeszcze nie została uruchomiona opcja zabukowania dodatkowych usług i żeby co jakiś czas sprawdzać na ich stronie.



Wlasnie o to mi chodzilo. Dzieki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 651 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wilczagorka oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group