Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:09 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
epikie napisał(a):
Wpływa wynagrodzenia na konto w Santaderze to najprostsza droga do uzyskania tej karty.



Orientujesz się może po jakim czasie taka oferta może się pojawić? ;)

Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem i oczywiście pytanie o 10 tysięcy było ;p

No i jeszcze jedna kwestia. Promocja obowiązuje przy zamawianiu karty przez telefon. Rozumiem, że przy opcji "na klik" zasady będą te same? ;)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#362 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Czy minimalny limit karty to 20 tys. zł? Chciałbym go obniżyć bo KK obniżają mi zdolność kredytową

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:35 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
zakino napisał(a):
No i jeszcze jedna kwestia. Promocja obowiązuje przy zamawianiu karty przez telefon. Rozumiem, że przy opcji "na klik" zasady będą te same? ;)

Chodzi Ci o 10k wpływów miesięcznie?

Darek M. napisał(a):
Czy minimalny limit karty to 20 tys. zł? Chciałbym go obniżyć bo KK obniżają mi zdolność kredytową

10k
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:37 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
theobromine napisał(a):
zakino napisał(a):
No i jeszcze jedna kwestia. Promocja obowiązuje przy zamawianiu karty przez telefon. Rozumiem, że przy opcji "na klik" zasady będą te same? ;)

Chodzi Ci o 10k wpływów miesięcznie?
10k


Nie, darmowej karty po spełnieniu tych płatności (10x) i przelewu FC.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:43 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
To jest promocja na telefon tylko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
@zakino u mnie to trwało 3 miesiące
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 03 Sty 2019 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Darek M. napisał(a):
Czy minimalny limit karty to 20 tys. zł? Chciałbym go obniżyć bo KK obniżają mi zdolność kredytową

10k[/quote]
Dzięki, obniżyłem limit.



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 26 Sty 2019 17:26 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
hej,

pytanie w zakresie ubezpieczenia.

Kupilam bilety dla siebie i chopaka na trasie WAW- lhr- sin -mel oraz drugi cgk-sin-waw-poz za mile ale calosc podatkow ( wiec calosc biletu w "pieniadzach") zaplacilam karta santander viza platinium . Czy ubezpieczenie sie aktywuje? Sa zapisy w OWU ze calosc biletucmusi byc pokryta karta wiza ale zakladam ze jest to calosc w pieniadzach i to ze byl to bilet za mile nie me znaczenia. dobrze mysle?

druga sprawa - czy ktos korzystal z tego ubezpieczenia - tj. niestety cos mu sie nieprszyjemnego przdarzylo i sciagal kase z ubezpiczyciela? jakie sa wasze doswiadczenia?

Sim
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 26 Sty 2019 17:42 

Rejestracja: 23 Lut 2016
Posty: 93
ja korzystalem kilkukrotnie z home assistance i raz z podróżnego. wygladało to tak że zadzwoniłem na infolinię powiedziałem że potrzebuję lekarza i za jakaś godzinę przysłali lekarza do mojego pokoju hotelowego


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 26 Sty 2019 17:46 

Rejestracja: 31 Gru 2018
Posty: 17
A jak wygląda te home assistance?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 26 Sty 2019 17:51 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Tak samo jak podróżne, dzwonisz i Ci przysyłają odpowiedniego człowieka. Płacisz tylko za części jak są potrzebne do naprawy, resztę do 1000 zł pokrywa ubezpieczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 29 Sty 2019 15:35 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
home assistance to jedna wielka ściema, kiedyś miałem przeciek w dachu to wezwałem dekarza, który poza silikonem dekarskim nie potrafił zrobić absolutnie nic więcej. W podsumowaniu prac napisaliśmy, że prace nie zostały wykonane i na tym kontakt z "ubezpieczycielem" się urwał. Jeżeli do zrobienia jest coś więcej niż położenie silikonu, ew. może wymiana wężyka od kranu to "fachowcy" z assistance są zupełnie nieprzydatni to "ubezpieczenie assistance" to jedna wielka ściema i parodia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 29 Sty 2019 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Jak wszędzie, nie ma reguły. Mój odtwarzacz zaczął kiedyś (zaraz po upływie okresu gwarancji) nieprawidłowo wciągać/wysuwać płyty. Po kontakcie z assistance przyjechał spec, zabrał sprzęt, po jakimś czasie oddał i skasował 10 zł za jakąś tam linkę. Po jakimś czasie znów się zaczęło, więc zgłosiłem reklamację (też w assistance). Sprzęt zabrał ten sam gościu, znowu pogrzebał, ale tym razem stwierdził, że się mechanizm rozregulował. Naprawił to (bez dodatkowych kosztów) i działa do dziś, a było to z 5-6 lat temu.

Wysłane z mojego telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#374 PostWysłany: 29 Sty 2019 20:03 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
własnie wnioskowałem , kartę powinienem dostać bez sprawdzania zdolności ale,
należy pamiętać że PP tylko myli -bo karta kompletnie nie nadaje się do podróży, kursy banku wysokie plus 2 % za przewalutowanie , przy jednoczesnym braku cashbacku daje stratę około 5 % , wiec jak ktoś zakupi bilet za 5000 zł by ubezpieczyć podróż tak naprawdę wyda 250 zł za te darmowe ubezpieczenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 29 Sty 2019 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
No, ale bazując na podanym przez Ciebie przykładzie - jeśli kupisz te bilety za 5000 w Polsce, za PLN, to żadnego przewalutowania nie będzie, więc nic w plecy też nie będziesz. Co najwyżej, nie uzyskasz nic z cashbacku.
Ale zgadzam się, że ta Visa jest pożądana w zasadzie tylko dla PP :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 29 Sty 2019 23:02 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 122
sim napisał(a):
hej,

pytanie w zakresie ubezpieczenia.

Kupilam bilety dla siebie i chopaka na trasie WAW- lhr- sin -mel oraz drugi cgk-sin-waw-poz za mile ale calosc podatkow ( wiec calosc biletu w "pieniadzach") zaplacilam karta santander viza platinium . Czy ubezpieczenie sie aktywuje? Sa zapisy w OWU ze calosc biletucmusi byc pokryta karta wiza ale zakladam ze jest to calosc w pieniadzach i to ze byl to bilet za mile nie me znaczenia. dobrze mysle?

druga sprawa - czy ktos korzystal z tego ubezpieczenia - tj. niestety cos mu sie nieprszyjemnego przdarzylo i sciagal kase z ubezpiczyciela? jakie sa wasze doswiadczenia?

Sim

Hej,
Tak z ciekawości jak to wyszło w milach i podatkach? właśnie szukam możliwości wykorzystania mil.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 30 Sty 2019 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
art77 napisał(a):
własnie wnioskowałem , kartę powinienem dostać bez sprawdzania zdolności ale,
należy pamiętać że PP tylko myli -bo karta kompletnie nie nadaje się do podróży, kursy banku wysokie plus 2 % za przewalutowanie , przy jednoczesnym braku cashbacku daje stratę około 5 % , wiec jak ktoś zakupi bilet za 5000 zł by ubezpieczyć podróż tak naprawdę wyda 250 zł za te darmowe ubezpieczenie


Nie zgadzam się, że ta karta nie nadaje się do ubezpiecznia podróży. Często na polskich OTA typu tickets.pl wychodzi zbliżona cena za bilet co na zagranicznych. Ponieważ płacisz w złotówkach to nie ma dodatkowych kosztów. Poza tym, żeby aktywować ubezpieczenie niekoniecznie trzeba opłacać przelot, równie dobrze może to być wykupienie noclegu. W rezultacie jak dotąd przy każdej podróży udało mi się aktywować ubezpieczenie bez ponoszenia dodatkowych kosztów lub z marginalnymi kosztami.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 30 Sty 2019 19:50 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
rob8 napisał(a):
sim napisał(a):
hej,

pytanie w zakresie ubezpieczenia.

Kupilam bilety dla siebie i chopaka na trasie WAW- lhr- sin -mel oraz drugi cgk-sin-waw-poz za mile ale calosc podatkow ( wiec calosc biletu w "pieniadzach") zaplacilam karta santander viza platinium . Czy ubezpieczenie sie aktywuje? Sa zapisy w OWU ze calosc biletucmusi byc pokryta karta wiza ale zakladam ze jest to calosc w pieniadzach i to ze byl to bilet za mile nie me znaczenia. dobrze mysle?

druga sprawa - czy ktos korzystal z tego ubezpieczenia - tj. niestety cos mu sie nieprszyjemnego przdarzylo i sciagal kase z ubezpiczyciela? jakie sa wasze doswiadczenia?

Sim

Hej,
Tak z ciekawości jak to wyszło w milach i podatkach? właśnie szukam możliwości wykorzystania mil.
Pozdrawiam


WAW- lhr- sin -mel business SQ 92k za osobe ; 330 zl oplat
cgk-sin-waw-poz eco 40 k LO 300 zl oplat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 30 Sty 2019 22:38 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 122
Dzięki.
To normalne stawki z kalulatora milowego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 31 Sty 2019 17:59 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
TAK


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 02 Lut 2019 01:28, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group