Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jak dojechać z lotniska?
http://www.fly4free.pl/forum/lotnisko-k ... 1301,51807

Co zobaczyć/praktyczne porady?
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-prak ... 1256,16242
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-na-u ... 1256,85831
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-gdzi ... 1481,33656

Gdzie zjeść?
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-mark ... 1346,39209
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-kavos,1346,77908
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-mora ... 1346,50313
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-sidari,1346,50661
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-town ... 1481,91009

Wypożyczenie samochodu?
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-wypo ... 1436,80841
Autobusy?
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-autobusy,1436,61956

Dodatkowo relacja:
http://www.fly4free.pl/forum/korfu-perl ... 1504,61028


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 04 Wrz 2017 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 42
Loty: 72
Kilometry: 197 398
Hej!
Byłam na Korfu w maju, co prawda nie w rejonie wymienionym przez Ciebie, ale piszesz, że macie samochód, więc gorąco polecam wam wycieczkę do Porto Timoni. My kręciliśmy się w okolicy Liapades i Paleokastritsy. Warto też poszwędać się chwilę po stolicy i skoczyć na pobliski półwysep Kanoni zobaczyć ladujace samoloty nad glowa + Vlacherna Monastery.
tutaj link do relacji z naszej wycieczki:
https://spolecznosc.fly4free.pl/blog/3045/kalimera-majowkowe-korfu/
Góra
 Profil Relacje PM off
mnaso lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#122 PostWysłany: 05 Wrz 2017 08:11 

Rejestracja: 08 Maj 2017
Posty: 29
Dzięki za link do relacji, czytałem relacje i byłem zachwycony widokami w Porto Timoni a jednak zapomniałem dodać ją do swojej listy :)

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 13 Wrz 2017 15:23 

Rejestracja: 08 Maj 2017
Posty: 29
A gdzie najlepiej kupować pamiątki itp.? W miastach czy gdzieś w mniejszych mieścinach

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 13 Wrz 2017 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
my kupowaliśmy w takiej mieścinie górskiej u lokalnego artysty:
https://goo.gl/maps/vpHY9DsgWLG2
trochę ciekawsze niż "na dole", część rzeczy własnej roboty.

Poza tym w Supermarkecie lokalne trunki itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 28 Gru 2017 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Lecę w maju na Korfu. Na cały tygodniowy pobyt raczej wynajmiemy auto, jako, że jak na 2 osoby cena ~100 euro poza sezonem wydaje się dobra. Z racji auta raczej chcę zostać w jednym miejscu - wyspa, w porównaniu do Krety gdzie zmieniałem lokację, jest bardzo mała.
Które miejsca polecilibyście aby logistycznie było ok i jednocześnie aby na miejscu było coś ciekawego (by 2-3 dni nie ruszać się tylko leniuchować)? Wstępnie myślę o Paleo ale tylko dlatego, że w tym wątku powtarza się dość często. Wydaje się, że w 1,5 h to dojadę stamtąd nawet na samo południe wyspy - a pewnie tylko na jeden cały dzień warto zrobić tam trip z ciekawości, bo wszystkie wymieniane tu atrakcje leżą na północy.
Czy polecacie to albo inne miejsca?
Z drugiej strony zastanawiam się, czy z racji mobilności, nie zrezygnować z tego miejsca i za podobną cenę wybrać lepiej wyglądający hotel w słabszej lokalizacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 28 Gru 2017 03:46 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 38
Zależy jaki będzie Twój główny cel wyjazdu.
Jak chcesz leniuchować to okolice Paleo są ok. Jest tam dużo fajnych plaż w okolicy. Na południu też masz piękne plaże, ale z Paleo jest blisko stolicy i północnej części, co jest lepsze gdy chcesz robić 1 dniowe wypady autem.
Jeżeli bardziej chcesz zwiedzać, niż leniuchować to logistycznie najlepszym punktem będzie stolica. W samej stolicy zwiedzania masz na dobre 2-3 dni, ale można to także zrobić w 1 dzień, wszystko zależy od tego co was interesuje, jakie tempo i rodzaj zwiedzania.
Zwiedzanie reszty wyspy samochodem to 1-2dni, na północy masz więcej miejsc do zobaczenia, wszystko w zależności ile czasu chcecie gdzie przeznaczyć.
Korfu jest małe i porusza się po nim dość szybko, wydaje mi się że czasy podane na google maps są zawyżone. Uważaj na greeków za kółkiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 08 Sty 2018 17:17 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 49
Kilometry: 91 525
2getThere jaką pogodę miałaś w majówkę.
Zastanawiam, się nad Korfu w majówkę z dwójką małych dzieci (0.5 roku i 1.5 roku). Czy powyżej 20stC to raczej pewność czy nie koniecznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 23 Sty 2018 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
kempin napisał(a):
2getThere jaką pogodę miałaś w majówkę.
Zastanawiam, się nad Korfu w majówkę z dwójką małych dzieci (0.5 roku i 1.5 roku). Czy powyżej 20stC to raczej pewność czy nie koniecznie?


My byliśmy od 13 do 20 maja 2 lata temu, pierwsze dwa dni padał deszcz, potem było ciepło i fajnie. Ostatni dzień to już ostry deszcz.
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 24 Sty 2018 08:45 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 49
Kilometry: 91 525
A jaka temperatura? Czy mimo deszczu było ciepło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2018
Posty: 37
Tu są wykresy klimatyczne, a np. tutaj historia pogody. Możesz sprawdzić ile stopni było (a dokładniej ile prognozowali, że będzie) w danym miesiącu i dniu.

Odnośnie atrakcji, to szczególnie polecam Pantokrator. Widoki z góry świetne, a zejście z drugiej strony góry (nie asfaltówką) bardzo malownicze, po drodze pasterze itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 17 Lut 2018 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Przeanalizowałem historię temperatur na Korfu i temp. max w dzień to 20-25 stopni. Jakie temperatury są w nocy?
Wstępnie zarezerwowałem dwa studia, ale ogrzewania tam na 100% nie ma, a chciałbym udać się na wyspę z dzieciakami 10-15 lat. Damy radę?
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 01 Mar 2018 21:33 

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 65
czy ktos moze powiedziec mi z wlasnego doswiadczenia jak wyglada sprawa deszczu na korfu w pierwszym tygodniu wrzesnia ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 01 Mar 2018 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 42
Loty: 72
Kilometry: 197 398
kempin napisał(a):
2getThere jaką pogodę miałaś w majówkę.
Zastanawiam, się nad Korfu w majówkę z dwójką małych dzieci (0.5 roku i 1.5 roku). Czy powyżej 20stC to raczej pewność czy nie koniecznie?

@kempin my mielismy świetną pogodę, zero deszczu i dużo słońca. Wieczory na bluzę. Tylko woda jeszcze chłodnawa w morzu na kąpiele, ale i tak temp zbliżona do temp wody w Bałtyku latem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 01 Mar 2018 22:04 

A pamiętasz takie mrozy w pierwszym tygodniu marca? Może wróżka pamięta i lepiej odpowie,ale na poważniej, to możesz liczyć na dobrą pogodę. Z własnego doświadczenia z ub. roku na Wyspach Jońskich od 1 do 11 wrzesnia to w moich zapiskach jest pochmurny dzień 2 września i cała noc 8-9 i cały dzień deszczowy po silnej burzy. Niedziela 10 tego już słoneczna a w poniedziałek pochmurno. Temperatury ok 26 st a w pochmurny dzień 22 st. Tyle z moich danych,a i tak w tym roku będzie inaczej.
Góra
 PM off  
      
#135 PostWysłany: 21 Mar 2018 00:23 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
Byliśmy z dziewczyną na Korfu w pierwszej połowie października, czyli już nieco poza sezonem. Ale pogoda dopisała i dało się kąpać. No i turystów dużo mniej. Mieszkaliśmy na północy wyspy w Acharavi i z czystym sumieniem polecam tę miejscowość jako bazę wypadową. Ma długą i szeroką plażę (co na Korfu nie jest powszechne), dobre zaplecze gastronomiczno-handlowe, jednocześnie jest tańsze od większości kurortów. Krystalicznie czysta woda i piękne surowe albańskie góry w oddali. Przy plaży kilka restauracji, my stołowaliśmy się dwa razy w typowej greckiej tawernie. W ogóle jeżeli chodzi o kuchnię to Korfu jest bardzo ciekawe. Łączy wpływy greckie z brytyjskimi i weneckimi. No i polecam bardzo mocno kumkwat i marmoladę z tych owoców. Wracając do plaż to w zasadzie każda wioska ma własną, ale największe wrażenie zrobiła na mnie Palaiokastritsa. Widoki zbliżone do raju na ziemi. Ale więcej turystów i drożej. Niestety trochę ją zlekceważyłem w swoim planie i był czas tylko na zjedzenie pity w tym zachwycającym otoczeniu. Na 2 dni wypożyczyliśmy auto i to w zupełności wystarczyło na zwiedzenie całej wyspy. Chociaż generalnie zjechaliśmy całą wyspę, ponieważ okazało się, że trochę za dużo mi się zatankowało (auto miałem oddać z 1/4 baku) i nie chcąc być stratnym stwierdziłem, że zobaczymy też południową część wyspy co okazało się mało sensowne, ponieważ nic ciekawego tam nie ma. Ale też cała historia z pełnym bakiem wzięła się z tego, że na Korfu czas jest pojęciem względnym. Auto wypożyczyliśmy z 1/4 baku w niedzielę rano. Okazało się, że 3 albo 4 kolejne stacje były zamknięte. A jazda krętymi górskimi zboczami trochę paliwa zżera. No i kiedy już niemal na rezerwie doczołgałem się do pierwszej napotkanej otwartej stacji, przezornie zatankowałem do pełna. No i później trzeba było to wyjeździć. ;)

Najbardziej polecam zobaczyć: Angelokastro (bizantyjska twierdza), Pantokrator (z którego widać całą wyspę, trochę Albanii i trochę Grecji), Achillion (posiadłość cesarzowej Sissi) no i stolicę wyspy - Kerkyrę (pół dnia wystarczy). Sporą atrakcją jest wynajęcie samochodu i jazda po wyspie. Przeciskanie się z ciężarówką w górskiej wiosce, serpentyny nad przepaścią i ogólnie próba zrozumienia miejscowych przepisów jazdy. Ale szczerze, po 2 godzinach jazdy miałem wrażenie, że nauczyłem się więcej niż przez 10 lat kierowania samochodem.

Nie polecam: Zamek Gardiki (chyba, że ktoś jest absolutnym archeologicznym świrem), Pontikonissi (ma dobry marketing, ale nic tam nie ma) oraz południa wyspy, które jest zupełnie inne od reszty i zupełnie nieciekawe.

Ogólnie też momentami Korfu przypomina brytyjską kolonię. Masa angoli mieszkających tam na stałe, która zachowuję się trochę tak jakby oni byli tam najważniejsi. Ale też dzięki temu w każdym zakątku wyspy, nawet w największej wiosce można się dogadać w tym języku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 27 Wrz 2018 19:51 

Rejestracja: 02 Mar 2017
Posty: 5
piotrr.p napisał(a):
Witam,

Razem z dziewczyną wybieramy się na Korfu w drugiej połowie września. Miejsce pobytu - Acharavi. Jako że dzień kiedy lądujemy to niedzielne popołudnie, a bus obsługujący transfer z dworca do hotelu odjeżdża o 17 nie ma obaw, że nie zdążymy. Problem pojawia się jednak gdy weźmiemy pod uwagę termin wyjazdu. Stąd też moje pytanie do doświadczonych forumowiczy. Czy rozkłady w lipcu i połowie września mogą się pokrywać, czy połowa września to dalej sezon turystyczny ? Pytam bo według kwietniowych rozkładów w niedzielę odjeżdża tylko jeden bus do Acharavi - o 9 rano, więc nie ma opcji, żeby na niego zdążyć. Druga połowa września to raczej kwiecień czy rozkładowy lipiec, czy ciężko stwierdzić i tak na prawdę to loteria? Bilety kupione, nocleg też więc odwrotu nie ma - najwyżej zostanie nam romantyczna noc na lotnisku - o ile to w ogóle możliwe, bo jak ktoś wspomniał, jest stosunkowo małe i być może zamykane na noc.
Przy okazji jakieś wskazówki odnośnie Acharavi - tanie sklepy, miejscówki, restauracje, co warto zobaczyć, czego należy unikać mile widziane ;)

Ewentualnie gdyby ktoś leciał z Rzeszowa 17.09 i poszukiwał transportu do Archavi to proszę o kontakt, zawsze można zrzucić się na taksówkę, koszt takowej 59 euro.

Pozdrawiam

Cześć,
i jak udało Ci się rozwiązać problem z transportem na lotnisko? Ja mam podobny problem. Będę mieszkał w Acharawi a wylot mam o godz. 8:15, pierwszy autobus z Acharawi wyjeżdża o 10:40 więc jest problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 27 Wrz 2018 19:55 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Dział dotyczy atrakcji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 02 Lis 2018 09:12 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 167
Po moich wakacyjnych wypadach staram się zbiorczo podejść do tematu i w jednym poście przedstawić skondensowane informację, dlatego po wizycie na Korfu w dniach 14 - 21 października kilka wskazówek.

Zakwaterowania, komunikacja, waluta:
- Poruszanie się po wyspie to moim zdaniem clue całej wycieczki, my wybraliśmy samochód z wypożyczalni Value Plus (wszystko w gotówce i prawie full ubezpieczenie - wyjątek lusterka i szyby, które za dodatkowe 4 e można dokupić, bezproblemowo - polecam). W przewodnikach i na forum naczytałem się o komunikacji miejskiej, że spoko, tutaj nie do końca się zgodzę, byliśmy poza sezonem i autobusów które jeździły po wyspie spotkaliśmy jak na lekarstwo.
- Waluta to euro, można bezproblemowo płacić kartą w większości miejsc. Turystyczne miejscowości mają praktycznie na każdym kroku bankomaty Euronetu.
- Supermarket Lidl znajduje się w jedynie w Corfu Town więc polecam zrobić zakupy. Jeżeli nie będzie Wam po drodze to mniejsze markety są praktycznie wszędzie i też mają duży asortyment ale nie tak duży jak w w/w.
- My zatrzymaliśmy się w małej miejscowości na północy wyspy Antipernoi (trochę na uboczu, ale cisza i spokój, a do tego blisko głównej drogi). Jak coś to proszę pisać polecę nocleg na booking albo airbnb.

Bezpieczeństwo:
- byliśmy poza sezonem i poruszaliśmy się w pięć osób - żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

Zwiedzanie:
- północna część wyspy!! to tutaj są ładne plaże i miejsca do zobaczenia.
- Miejscowość turystyczna z dużą ilością miejsc do jedzenia i licznymi stoiskami z pamiątkami, którą mogę polecić to Roda i Sidari. Plaża taka sobie, ale można wpaść na coś do jedzenia.
- Jeżeli chodzi o plażę zdecydowanie mogę polecić kilka z nich:
- Arillas beach - piaszczysta plaża (dojazd do samiusieńkiej plaży samochodem - można się opalać z samochodu praktycznie ;) ),
- Kalamaki beach - piaszczysta plaża dobra dla rodziców z dziećmi, bardzo płytkie wejście do wody.
- Barbati beach - kamienista plaża, nasz faworyt, bardzo szybko robi się głęboko w wodzie. Na plaży rewelacyjna restauracja piedra del mar i tutaj też korzystaliśmy z ich leżakówza free (muzyczka z głośników, która nie przeszkadza, rewelacyjny burger za 8e (bodajże). Tutaj wracaliśmy.
- Almiros beach - trochę dziewicza plaża (małe zaplecze gastronomiczne), ogólnie ok.

Plaże, które nas zawiodły: Roda, Paleokastritsa.

- Godny polecenia jest jeszcze port w Kassiopi oraz Cape Drastis i Peroulades jako miejsca do zobaczenia. Sidari i Canal d'Amour też warto zobaczyć.
- Osobny punkt wycieczki to na pewno Kerkyra, tutaj proponuje przeznaczyć sobie co najmniej pół dnia a najlepiej cały dzień i zostać już po zmroku gdzie miasto nabiera nowego uroku. Samochodem parkowaliśmy niedaleko portu przy Naval Base.
- Miejsca do zobaczenia w Kerkyra: Stare Miasto we włoskim stylu (warto po prostu pochodzić po uliczkach), Stary Fort (w nocy ładnie oświetlony), Spianada (deptak przy starym forcie, ładnie wyglądający w nocy ale też w ciągu dnia). Pałac świętego Michała i Jerzego. Moim zdaniem warto udać się do kościoła św. Jakuba i Ratusza który jest zaraz obok.
- polecam skoczyć na pobliski półwysep Kanoni zobaczyć lądujące samoloty nad głową + Vlacherna Monastery (symbol Korfu).
- W Kerkyra jedliśmy tylko w jednym miejscu ale za to baaaaardzo polecamy. Tradycyjna grecka kuchnia w rewelacyjnej cenie i naprawdę bardzo smaczne. Knajpa się nazywa "Pene e Souvlaki" i znajduje się obok ratusza. Miejsca przed lokalem ale też na piętrze. W sezonie może być problem z miejscem ale naprawdę warto.
- Pantokrator (najwyższy szczyt) - byliśmy, bez szału. Sporo się jedzie ale d.. nie urywa (jak będziecie jechać na szczyt to przez Ipsos proponuje bo od strony Kassiopi też pokazuje trasę ale na dwadzieścia minut samochodem przed szczytem kończy się asfalt i albo trzeba śmigać szutrem albo zawrócić).
- Południe dużo gorsze ale to bardziej z opowiadań Polaków których spotkaliśmy w samolocie a do Korfu wracali (my w ogóle w ten rejon się nie zapuszczaliśmy).

Praktyczne wskazówki:
- Jak wypożyczacie samochód to zwróćcie uwagę na moc silnika, my musieliśmy wymieniać na mocniejszy bo pierwotny nie dawał rady. Poruszając się zaś po wyspie pamiętajcie że GPS (przynajmniej też z google) pokazuje najkrótszą trasę więc czasami puści was super stromym podjazdem i będziecie musieli zawracać.
- w połowie października było 25- 30 stopni i nie było żadnych problemów z plażowaniem czy też kąpaniem w wodzie.
- przynajmniej poza sezonem nastawcie się na częsty widok przydrożnych śmieci, które występują bardzo często i ciągną się przez kilkaset metrów.
- w niedziele mieli wszystko pozamykane (liczne markety czy też stacje benzynowe) więc jak tylko widzicie coś otwartego to trzeba atakować. W Sidari w niedziele był otwarty mini market na wysokości Pizzerii Venezia.

Jakbyście mieli jakieś pytania to proszę o wiadomość prywatną. Jak sobie coś przypomnę jeszcze to dopiszę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Yvonne uważa post za pomocny.
 
      
#139 PostWysłany: 29 Sty 2019 15:18 

Rejestracja: 31 Mar 2016
Posty: 26
Loty: 32
Kilometry: 56 763
Z mojej strony polecam bardzo w miejscowosci Paleokastritsa zejść do La Grotta Bar-świetna zatoczka do nurkowania i skakania. Można z portu wypozyczyc motorówke i popłynąć na Paradise Beach (dostęp tylko od morza). Jeżeli szukacie piaszczystej plaży z łagodnym zejsciem do wody to polecam Glyfada Beach, otoczona pieknie górami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 11 Lut 2019 23:13 

Rejestracja: 08 Lut 2019
Posty: 2
A jak wygląda wypożyczenie łodzi? Pobierana jest jakaś kaucja lub ubezpieczenie? Z tego co wyczytałem nie wymagany jest patent żeglarski. I jak wygląda sprawa paliwa?


Ostatnio edytowany przez marcino123, 11 Lut 2019 23:28, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group