Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 14 Sty 2019 16:33 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
@wierciu Hilton amomy nie akceptuje od dłuższego czasu w ramach BRG.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#202 PostWysłany: 27 Sty 2019 22:15 

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 78
Price Match Guarantee zrobiony po raz pierwszy (przez formularz). Wszystko poszło bezproblemowo i bardzo sprawnie, po kilku godzinach było już potwierdzenie uznania claima i obniżenia ceny za rezerwację nieodwoływalną (obeszło się bez podawania linków i bez printscreenów).

Mam w potwierdzeniu zastrzeżenie tego typu:
It is important to note that any changes or modifications you make to this reservation could cancel the Price Match Guarantee and void the discounted price. Such changes include, but are not limited to; the number of guests/room occupancy, the room type, the check in/out dates, the name of the guest and/or any terms governing room rate.

Rozumiem to tak, że tylko dokonane przeze mnie zmiany w rezerwacji likwidują zniżkę, potencjalny upgrade dokonany przez hotel (przy goldzie)nie powinien mieć na to wpływu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 29 Sty 2019 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
dokładnie tak,
zostawiasz jak jest, nic nie majstrujesz i wszystko będzie okay.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.
 
      
#204 PostWysłany: 26 Mar 2019 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Czy jeśli znalazłem do BRG hotel w ofercie bezzwrotnej, to MUSZĘ przed zgloszeniem zrobić rezerwację w Hiltonie?Pobyt za kilka m-cy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 27 Mar 2019 03:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Zadzwoń na polski numer HH i zapytaj.
Ja tak zrobiłem zanim zrobiłem rezerwację i się dowiedziałem, że oferta jaką znalazłem nie spełnia warunków BRG.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#206 PostWysłany: 27 Mar 2019 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@ZENNNEK
Tak, nawet jak pobyt jest za kilka miesiecy i bezzwrotny, to trzeba zrobic rezerwacje i dopiero pozniej mozna ja BGRowac :-)
Jedynie jesli pobyt rozpoczyna sie za 24h, praktycznie dzien przed rozpoczeciem pobytu mozna zrobic telefonicznie claim'a BRG. Bylo taki jeden rozpatrziny przypadek opisanu juz na forum.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 27 Mar 2019 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
ja raz tak właśnie zrobiłem (czyli zarezerwowałem w stawce nieelastycznej i dopiero potem zgłosiłem BRG) i ostatecznie moje zgłoszenie zostało uwzględnione, ale ileż to musiałem z nimi nadyskutować :roll: Drugi raz bym już chyba nie szedł w tym kierunku...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 20 Kwi 2019 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Irytujące jest to BRG. Znalazłem tańszy nocleg na Zenhotels -> odmowa, ponieważ nie uznają tej strony. Tańsza opcja była również na Anomie. Nie uznają drugiej oferty, ponieważ do jednego claima można zgłaszać jedną stronę.. Różnica 15 MYR, więc pewnie stąd ten upór.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 24 Kwi 2019 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@hubson
BRG jest super irytujące. Osiągnęli cel programu, czyli usunęli dziwne strony oferujące dumpingowe ceny. Teraz jest to program PRowy. Ciężko z nimi ostatnio idzie.
Możesz danie poradzić z problemem 1 claima np usuwając rezerwację i robiąc nową. I claima do nowej.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 15 Maj 2019 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Czy macie jakieś doświadczenia z ewentualnym akceptowaniem (lub nie) claimów opartych na ofercie z flixhotels.com? Znalazłem u nich sporo niższą stawkę, ale jedynie w ofercie bezzwrotnej. Po tym, jak kiedyś musiałem się namęczyć, żeby uznali mi claima dot. właśnie stawki bezzwrotnej, mocno obawiam się takiego rozwiązania, ale może z tym pośrednikiem akurat nie kombinują? Z punktu widzenia warunków PMG sprawa wydaje się czysta (różnica ok. 30 USD, więc nie jakaś groszowa), pokoje takie same, inne warunki rezerwacji też. Pozostaje wątpliwość dot. strony oferującej stawkę konkurencyjną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 16 Maj 2019 05:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Strona jest troche dziwna. Tzn. nie dziala/wyglada tak jak wiekszosc duzych posrednikow. Z drugiej strony nie ma na niej elementow ktore dyskwalifikuja ja wg standardowych wytycznych BRG. Problemem moze byc to ze HH/MB maja swoje "tajne" listy stron, ktorych nie akceptuja, ale na wielokrotne prosby udsostepnienia i podzielenia sie ta informacja zawsze zbywali, ze niby to ich wew./itp.
Ale zawsze mozesz zrobic ekperyment. Zrob jakas rezerwacje, zloz claima (fakowego) inny hotel inna data. Odpowiedza i bedzie wiadomo czy sie pchac z claimem na non-refundable. A fake'owa rezerwacje (flexible) zawsze mozesz zdjac bez kosztow.
PS. I skoro temat zostal poruszony, to moze dla potomnosci zobimy wikiposta z zebranymi informacjami, ktorych stron HH nie akceptuje dla BRG. Bedzie latwiej dla potomnosci...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#212 PostWysłany: 16 Maj 2019 07:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Ta ich lista jest jakaś zmienna w czasie, albo nie zawsze wykorzystywana i nie tylko chodzi o dopisywanie nowych pozycji, bo zdarzyło mi się mieć akceptację do wcześniej odrzucanej strony. W moim przypadku mogę sobie pozwolić na ryzyko bo przeważnie nawet bez brg rezerwuje elastycznie że sporym wyprzedzeniem, ale rzeczywiście jak bezzwrotna, taka lista może ograniczyć ryzyko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 16 Maj 2019 07:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Ja gdy ostatnio telefonicznie próbowałem BRG z Travel Republic(odrzucono) dowiedziałem się ,ze odrzucają takich pośredników którzy robią własne wewnętrzne rezerwacje, a dopiero po jakimś czasie robią rezerwację w hotelu.Konsultantka tez wspomniała o tej liście pośredników.Na moje podpytywanie jakich mają na liście "na zielono" otwarcie mi zaczęła wymieniać.Żałuję, że nie nagrałem rozmowy lub nie miałem czegoś do pisania pod ręką.Pamiętam tylko że booking.com i hotels.com jest ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#214 PostWysłany: 16 Cze 2019 20:22 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Przed chwilą przetestowałem BRG. Zmienili, na plus, jeszcze jedną zasadę: teraz w każdej chwili, przed dokonaniem rezerwacji, można do nich dzwonić, z niższą ceną. Robiłem właśnie rezerwację na 23. 06. w USA. Znalazłem niższą cenę na hotels.com i cenę 114,57$ obniżono na 86,36$.
Trzeba pamiętać, że rozmowa o cenie dotyczy cen bez podatków. Rozmowa trwała ze 20 minut i zakończyła się potwierdzoną na email rezerwacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 18 Cze 2019 10:24 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 98
-- 18 Cze 2019 10:21 --

Dzi

-- 18 Cze 2019 10:24 --

Dziś chciałem złożyć Claima do istniejącej rezerwacji przez telefon i nie udało się, pani poinformowała mnie, że mogą zrobić tylko do nowej rezerwacji. Także taka zmiana, albo ktoś niedouczony, a mi nie chciało się walczyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 18 Cze 2019 10:30 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Dla istniejących rezerwacji BRG działa przez 24 godziny. To zawsze tak działało. Jeśli masz rezerwację z możliwością anulowania to tak zrób i dzwoń do nich aby złożyli nową ze zniżką 25%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 18 Cze 2019 13:48 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 98
-- 18 Cze 2019 10:51 --

Tak, to wiem, na razie złożyłem przez formularz request, jak nie przejdzie to odwołam i zrobie przez telefon.

-- 18 Cze 2019 13:48 --

Zadzwonilem raz jeszcze bo nie chcialem czekac na odpowiedz na miala i zlozyc nowa rezerwacje, cena "przypadkowo" zmienila sie i na hotels.com i booking.com w trakcie sprawdzania :(.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 24 Cze 2019 11:18 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Pierwszy raz udało mi się z sukcesem zrobić claima na BRG:)
Garden Inn Budpeszt na daty 30.06 - -3.07 - cena na stronie 216 euro za cały pobyt.
Cena na Booking.com - 196 euro
Cena po BRG - 147 euro :)
Ceny cały czas nie zmienione ani na Booking ani na HH także można korzystać.
Sprawa załatwiona telefonicznie przez polską infolinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 08 Sty 2021 14:15 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Robił ktoś ostatnio PMG? U mnie zlewka kompletna na infolinii oraz skladajac Claima. Przedstawilem kilka stron z duzo niższymi cenami i odrzutki za każdym razem. Najpierw problemem było to, że pokój na stronie Hiltona nazywal sie Skyline view, a na stronie do rezerwacji bylo City View mimo, że to ten sam pokój. Kiedy na innej stronie bylo juz skyline view to nie uznali bo u nich odwolanie do dnia przyjazdu, a tu dzien przed. Trzeciej nie uznali ponieważ oni maja płatność na miejscu, a tu trzeba zapłacić odrazu :) Ten program istnieje po to aby być czy jednak warto się jakoś z nimi wykłucić? I najlepsze podejście Pani na infolinii kiedy mam sniadanie w ramach statusu, a ja pokazalem jej oferte tansza niż oni maja o 100 zł na nocy i to ze śniadaniem stwierdziła, że wiec moge zarezerwować tam a jedyne co strace to punkty :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 08 Sty 2021 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Ostatnio od ręki (zaskoczyli mnie dosłownie w ok. 0,5h) przez formularz w Wiedniu na majówkę zrobiłem.
Praktycznie równolegle poprawili też stawkę u pośrednika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group