Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 15 Maj 2018 21:28 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
zawsze warto ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#182 PostWysłany: 15 Maj 2018 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
Pytanie tylko, gdzie znalazłeś niższą stawkę? W wątku o BRG na FT co jakiś czas dorzucają jakąś stronę, która w HH jest ponoć na czarnej liscie, co powoduje, że próba jest raczej skazana na niepowodzenie (np. skoosh.com).

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 15 Maj 2018 21:38 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
muchoviaje
Na FT jest, że ktoś kiedyś z tego dostał zwrot :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 15 Maj 2018 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
Skoro tak, to pozostaje podążyć za wskazówką @gruby_inversia :)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 17 Maj 2018 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@spejson911,
Nie daj szansy ludziom z Hilton BRG na odrzucenie swojego wniosku ze wzgledu na roznice w przeliczeniu PLN/EUR.
Za hotel w Wawie zaplacisz w PLN, wiec - poniewaz roznica jest minimalna - do BRG takze szukaj stawki w PLN.
Oczywiscie, jesli roznica bylaby spora - rzedu 10% i wiecej - wtedy nie ma sprawy, kursu az tak nie nagna.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 21 Maj 2018 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 988
Znalazłem oferte

A więc 5 nocy w Dubaju w Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort half board z przelotem Gulf Air i transferem za £800 (2 osoby)
Gdzie sam lot kosztuje £329 Za osobę czyli £658 za 2 osoby.
Najtańszy pokój w app hiltona kosztuje 750AED czyli ok £150 x 5 - £750
£750 + 660 daje nam £1400
Czy uznali by BRG?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 21 Maj 2018 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Ma być porównywalna oferta a nie jest
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#188 PostWysłany: 21 Maj 2018 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@lovenz nie uznaliBY, bo tak jak pisze @lovenz oferty nie są porównywalne (czytaj identyczne) zapewne.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#189 PostWysłany: 21 Maj 2018 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@spejson911 & @tropikey
Próbować zawsze można ale prawdopodobieństwo że zalicza BRG przy różnicy 1-2$ jest znikome. Od kilku-kilkunastumiesiecy są tak asertywni i automatyczni w odpowiedziach, że wiele realnych claimow nie wchodzi nie mówiąc o takich na granicy...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 08 Sie 2018 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
Czy macie jakieś ulubione i skuteczne pod względem BRG strony, na ktorych szukacie stawek konkurencyjnych? W interesującym mnie Hiltonie w Osace stawka hiltonowska spadła do akceptowalnego przeze mnie poziomu, ale gdyby udało się ją jeszcze zbić przy pomocy BRG, byłoby jeszcze milej... Niestet, szukając przez hotelscombined, tripadvisor, czy trivago, stawka netto wychodzi co najwyżej równa z hiltonowską, a częściej nawet wyższa. Gdzie by tu jeszcze poszperać?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 08 Sie 2018 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Jestem prawie pewny, że nikt Ci tutaj nie powie nazwy strony bo deal zostałby uwalony w ciągu bardzo krótkiego czasu. Pozostaje szukać samemu...

Może ktoś podpowie na priv ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#192 PostWysłany: 08 Sie 2018 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
A to co innego :)
Nie sądziłem, że to aż ten poziom ;)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 08 Sie 2018 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@tropikey IMHO tekie rzeczy to tylko w TS i PW i to też rozważnie. Wszedzie/zawsze/wszyscy ostrzegaja, aby nie robić tego publicznie. Bo cokolwiek jest bardziej widoczne to działy BRG/LNF HH/MR/SPG zaraz kiluja.
Ps. Do Modow. Aby nie było nieporozumień. To powyżej to nie jest przypadek pt. "Kodujesz, nawet o tym nie wiedząc..." :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#194 PostWysłany: 08 Sie 2018 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
To tak na wszelki wypadek, można moje pytanie umieścić w jakiejś czeluści...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 03 Paź 2018 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
-- 01 Paź 2018 09:10 --

HH BRG zmienia sie na PMG - Price Match Guarantee
https://hiltonworldwide3.hilton.com/en/ ... rview.html

Glowna zmiana:
Mozna teraz robic BRG/PMG ponizej 24 godz od zameldowania, nawet tego samego dnia (tak samo jak bylo w programie Marriott'a jeszcze do lata).
Super sprawa - jedyny minus, trzeba dzwonic na infolinie/CS. Plus, wiadomo od razu czy sie ma BRG, czy nie. Ze skype'a za free: +1-800-445- 8667.
I najlepsza sprawa dla pobytow rezerwowanych <24h nie trzeba dokonywac rezerwacji, wystarczy podac kontroferte. Dobre dla rezerwacji bezzwrotnych.
Ciekaw jestem, kto pierwszy przetestuje nowa mozliwosc.

-- 03 Paź 2018 21:56 --

No to maly update: pierwsze BPM w uaktualnionym programie. Udalo sie ale nie obylo sie bez standardowych problemow:
1. oczywicie agent widzial stawke wyzsza niz zgloszona, szybko reklamacja i podeslanie jeszcze raz linkow i print screenow
2. inny agent nie uznaje print screenow i nie zauwaza linkow do kontrofert, reklamacja do reklamacji i skomentowanie zaistnialej sytuacji, ze nie wywiazuja sie z obietnicy (better programm), dzialaja niezgodnie ze swoimiT&C, prosba o 'qulity review' przez managera, itp...
3. odpowiedz od managera, ze w drozdze wyjatku (goodwill) uznaja (juz po terminie 24h) i daja znizke 25%.
W sumie taka zamaracha o marne 70PLN, wiec sztuka dla sztuki
Potwierdza sie tylko, ze cale BRG/BPM to taki marketingowy SCAM. Na tym naprawde da sie zaoszczedzisc przy drogich pobytach i dla takowych zabawa jest warta zachodu. Ale dla tanich rezerwacji w Polsce...sam nie wiem.
Jedyne co jeszcze sprawdze, to skladanie reklamacji BPM telefonicznie dla pobytow bezzwrotnych i <24h - tego jestem ciekaw. Ale co mi mowi, ze wnioski pewnie beda jak wyzej.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#196 PostWysłany: 25 Paź 2018 00:12 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
U mnie pozytywne zaskoczenie!
3 wnisoki i 3 razy wszystko gotowe w ciagu 20-30 minut.
Mimo uszczelnienia systemu i znizce -25% czasem mozna zaoszczedzic calkiem sporo nawet na tanich noclegach ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#197 PostWysłany: 25 Gru 2018 16:33 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Widzę, że nikt jeszcze nie opisywał claima telefonicznego:
Hotel: DT San Juan Puerto Rico
Stawka na hilton.com: 146USD+tax
Stawka na booking.com: 89USD+tax
Dzwoniłem przez Skype mniej niż 24h przed checkinem.
Pierwsza próba zakończona sukcesem, ale nie obyło się bez problemów:
- Dzień dobry, chciałbym złożyć claima.
- Dzień dobry, fajnie, czy ma Pan nr. rezerwacji
- Nie mam bo jest mniej niż 24h i nie muszę mieć - kilka minut tłumaczenia, że nie zakładałem rezerwacji, więc nie mam numeru potwierdzenia.
- Dobrze, widzę, że stawka na te daty i taki pokój to 146$, gdzie znalazłeś niższą?
- Na booking.com, ten sam pokój 89$
- Okay, proszę czekać, sprawdzam - 10min na holdzie - rzeczywiście widzę niższą stawkę, please hold, muszę sprawdzić, czy spełnione są wszystkie warunki - kolejne 10min - niestety Pan bazx, ale nie mogę uznać, bo booking wrzucił stawki których my nie mamy u siebie w systemie - ???
- To bardzo fajnie, ale chyba na tym właśnie ma polegać BRG -
Kolejne kilka minut mija na tłumaczeniu, że claim jest valid, następne minuty na holdzie i niespodziewanie sukces.
Reklamacja uznana, stawka zostanie obniżona - 66,75$+tax. Całość zajęła prawie jedną godzinę, ale ostatecznie się opłaciło.
Wnioski: da się, ale warto być stanowczym i być przygotowanym na dłuższą rozmowę.
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#198 PostWysłany: 07 Sty 2019 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
jesli na agodzie lub na amoma albo jakieś inne stronie cena na koncu podana jest już ze wszystkimi podatkami np. 200zł to mam ją porównać do ceny już brutto na stronie hilton czy netto (bez tax) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 07 Sty 2019 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
wydaje mi się, że oni już teraz nie patrzą na cenę netto, tylko na końcową. Trzymają się jednak sztywno zasady, że warunki muszą być identyczne. Tak w każdym razie było ostatnio w moim wypadku. Wysłałem stawki konkurencyjne różniące się tym, że możliwość bezpłatnego anulowania w Hiltonie była do 3 dni przed przyjazdem, a u konkurencji do 4 dni przed przyjazdem (przy czym sam pobyt ma być za ok. 280 dni :roll: ) i odrzucili powołując się właśnie na tą drobną różnicę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 12 Sty 2019 12:44 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Czy dzisiaj odrzucili dwa claimy powołując się na to, że nie akceptują stron Amoma oraz esky.pl Serio?? Żarty jakieś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group