Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Wiadomość
#561 PostWysłany: 09 Sty 2018 09:47 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
a) do godziny trzeciej następnego dnia w obrębie VRR;
b) także punkt "a" wyklucza punkt "b".

Załączniki:
www.bvb.de.png
www.bvb.de.png [ 39.26 KiB | Obejrzany 7393 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#562 PostWysłany: 14 Wrz 2018 16:12 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Czy mam jakiekolwiek szansę na zakup biletu na mecz BVB - Bayern rozgrywany 10 XI? Chodzi mi o kupno biletu w cenie nominalnej na stronie BVB. Nigdy jeszcze nie kupowałem biletu na Borussię i nie wiem czy są choć minimalne szanse na taki kąsek. Dziękuję z góry
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#563 PostWysłany: 14 Wrz 2018 16:13 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Nie ma szans. Nie będzie otwartej sprzedaży online. Tylko telefoniczna dla członków klubu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Joozek25 lubi ten post.
Joozek25 uważa post za pomocny.
 
      
#564 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:01 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Wstępnie planuje wyjazd na mecz BVB z Wolsfburgiem 30.03.2019 r.

Powiedzcie proszę, czy kupno zwykłych tj. niedrogich biletów na ten mecz powinno być bezproblemowe? Jak to zrobić (może ktoś był już na Signal Iduna Park)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#565 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Są szanse tylko musisz pilnować dnia sprzedaży i od razu jak tylko ruszy zalogować się i polować na bilet ;) mi się udało bez problemu kupić bilet na Borussia-Mainz jeszcze za czasów Lewego ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#566 PostWysłany: 03 Sty 2019 20:44 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
dzięki za odpowiedź :)
a gdzie znajdę informację o dokładnej dacie otwarcia sprzedaży? Chciałem kupić bilety lotnicze, ale boję się, że zostanę potem z niczym ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#567 PostWysłany: 03 Sty 2019 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
https://www.eventimsports.de/ols/bvb/de ... shop/index
Zarejestruj się na stronie BVB i sprawdzaj informacje o rozpoczęciu sprzedaży na poszczególne mecze.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#568 PostWysłany: 16 Sty 2019 09:05 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 201
niebieski
Mam zamiar wybrać się na mecz BVB-Stuttgart. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy ten mecz jest jakiś wyjątkowy (przyjaciel/wróg BVB itp., itd) i „zwykła” sprzedaż biletów w internecie nie odbędzie się (albo biletów będzie bardzo, bardzo mało)?
Przy okazji: Czy za bilety na eventimsport.de można płacić Revolutem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#569 PostWysłany: 28 Sty 2019 12:58 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 201
niebieski
Mogę już częściowo sam odpowiedzieć:
Bilety na VfB Stuttgard nie są dostepne w "normalnej" sprzedaży. Pozostaje tylko zakup u koników.
Przy okazji chciałem zapytać osoby które takie bilety kupiły: Czy trzeba na coś szczególnie zwracać uwagę (oprócz ceny) przy ich zakupie?

Załączniki:
Bilety_BVB.PNG
Bilety_BVB.PNG [ 46.18 KiB | Obejrzany 6061 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#570 PostWysłany: 28 Sty 2019 13:31 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Zwróc uwagę na to , aby raczej to były oryginalne bilety , a nie wydrukowane na drukarce, Oczywiscie nie ma zadnej reguły , ale juz spotkałem się w Gelsenkirchen , że te same bilety były kilka razy wydrukowane.
Góra
 Profil Relacje PM off
Z6GD9 uważa post za pomocny.
 
      
#571 PostWysłany: 28 Sty 2019 15:56 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
Podbijam ten temat bo sam planuje wypad do Dortmundu. Jaka kwote trzeba liczyc mniej wiecej od konikow? Wylaczajac mecze z Bayernem i Schalke, nie mowimy o szlagierach.

Konkretne najpopularniejsze strefy gdzie sie kreca? Tam w tym parku w poblizu hali moze? Bedac na MS w 2006 na Polska-Niemcy wlasnie w tamtym rejonie udalo mi sie bilet kupic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#572 PostWysłany: 28 Sty 2019 16:03 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Przy fan shopie i w stronę stacji u bany..Musisz liczyć ok 40 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#573 PostWysłany: 28 Sty 2019 16:04 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
Dzieki. Dosc tanio... To co oni maja z tych biletow? przeciez 30Eur to chyba najtansza cena w najnizszych kategoriach w wolnej sprzedazy?


Ostatnio edytowany przez marcino123, 28 Sty 2019 18:28, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#574 PostWysłany: 28 Sty 2019 22:34 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 201
niebieski
samaki9 napisał(a):
Zwróc uwagę na to , aby raczej to były oryginalne bilety , a nie wydrukowane na drukarce, Oczywiscie nie ma zadnej reguły , ale juz spotkałem się w Gelsenkirchen , że te same bilety były kilka razy wydrukowane.


Thx za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#575 PostWysłany: 05 Lut 2019 19:41 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 201
niebieski
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to w tej chwili pojawiło się w normalnej sprzedaży sporo biletów na mecze BVB z Bayer Leverkusen i z 1899 Hoffenheim. Część z nich oznaczona jest jako “Normal Ticket”, a część jako “Zweimarkt Ticket”. Zweimarkt oznacza odsprzedaż biletów przez kibiców i są to najprawdopodobniej zwykłe bilety (jeżeli się dobrze orientuję, to na biletach nie ma danych osobowych, więc kupujący staje się nowym pełnoprawnym właścicielem biletu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#576 PostWysłany: 26 Lut 2019 11:20 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 201
niebieski
Ponieważ udało mi się kupić bilety na Stuttgart, więc mogę sam sobie odpowiedzieć na pytanie (mail #568), czy można płacić za bilety Revolutem – można.
Natomiast co do poruszania się na trasie lotnisko - stadion, poniżej zamieszczam oficjalną odpowiedź od VRR, że z biletami na mecz nie można wyruszyć ze stacji Holzwickede za darmo – trzeba kupić bilet B za 6E. Można jednak jeździć za darmo autobusami, tramwajami i pociągami lokalnymi (oprócz prywatnych shuttle busów lotniskowych). Żeby było ciekawiej, sami Niemcy mają kłopot z udzielaniem informacji nt. tej stacji, bo we wcześniejszym mailu od nich otrzymałem info, że z biletami na mecz mogę rozpocząć podróż od Holzwickede…
„You can use the VRR Bus 490 and the subway U47. You can not use the AirportExpress-Lines (To Dortmund Hbf or Holzwickede), as these are not public transport lines and would have to be payed separately. Since Holzwickede is - though an transition zone - not part of the actual VRR (this was sadly misstated in our previous E-Mail), you would therefore need a further ticket price level B from Holzwickede to Dortmund. The best option by far is therefore the bus 490 as mentioned by you.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group