Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 11 Lip 2016 09:17 

niebieski
Jak tam. Bilety pokupione?? Bo ciągle ich dużo na stronie BVB!!!
 Relacje PM off  

#502 PostWysłany: 11 Lip 2016 09:52 

Mam pytanie, bo miałem problem z płatnością, wybrałem metodę płatności za 2 euro. Dziwnym trafem się wszystko udało przyszedł mi email ze strony z dwoma załącznikami GTC i invoice, a po sfinalizowaniu transakcji wyświetlił się Thank you for your purchase! You will receive your tickets by post within the next three days. You will receive email confirmation immediately.
Dziwi mnie to bo żadnych danych do konta nie podawałem..? Kiedy kwota zejdzie z mojego konta? Jestem lekko niepewny i nie wiem czy już kupować bilety lotnicze czy się jeszcze wstrzymać?
 Relacje PM off  

#503 PostWysłany: 11 Lip 2016 19:00 

niebieski
Jakie dane do konta? Wystarczyły dany karty kredytowej czy tam debetowej, kasa powinna zejść od razu albo chociaż blokada powinna być. Powinieneś mieć jakiś plik pdf po pomyślnym kupnie. Powinno to być coś w rodzaju faktury. Twoje dane i miejsca które zamówiłes.
 Relacje PM off  

#504 PostWysłany: 11 Lip 2016 21:19 

Właśnie mam coś w pdf wyglądające jak faktura, ale kasa z konta nie zeszła. Jeszcze pytanie bo gdzieś czytałem że bilety dojdą do 3 dni, czy to prawda ?
 Relacje PM off  

#505 PostWysłany: 11 Lip 2016 21:29 

niebieski
Wątpię, że przyjdą Ci do Polski? Czemu nie brałeś print@home za 1,5 E? Po 10 minutach przychodzi faktura z biletami na emaila w PDF????
 Relacje PM off  

#506 PostWysłany: 11 Lip 2016 22:45 

niebieski
Za 2 EUR (a to rzekomo wziąłeś) jest pick up Foreign czyli odbiór pod stadionem. Wysyłki do Polski nie ma.
 Relacje PM off  

#507 PostWysłany: 11 Lip 2016 23:12 

Ułaaa ale miałem tylko opcje za 2 euro i 6 euro, inna sprawa to że nie potrafiłem się zalogować na stronę banku, jakieś dane do karty debetowej podałem więc może coś z tego będzie, ale co z tą wysyłką. Podrzucę załącznik.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#508 PostWysłany: 11 Lip 2016 23:16 

niebieski
Masz pod kwotą po angielsku napisane. W Fanwelcie 2,5h przed meczem bilety będą do odbioru (nowowybudowany budynek - centrum kibica pod stadionem), okienko Hinterlegungskasse.
 Relacje PM off  

#509 PostWysłany: 11 Lip 2016 23:34 

Dzięki, czyli wszystko wiem, ciekawe kiedy mi pobierze za bilety...
 Relacje PM off  

#510 PostWysłany: 11 Lip 2016 23:49 

niebieski
Myślałem, że płaciłeś kartą, ale zapłaciłeś SEPA... nie mam z tym kompletnie dświadczenia odnośnie BVB, ale jak za kilka dni nic z konta nie zejdzie to zainteresuj się tematem. Bilety do odbioru oczywiście za okazaniem powyższego pdfa-fakturki (choć rzekomo wystarczy nr faktury) i dowodu/paszportu.
 Relacje PM off  

#511 PostWysłany: 12 Lip 2016 11:39 

Czy ktoś mi napisze jak to jest z tą kartą debetową wszystko ładnie pięknie bilet zamówiony a gdy dochodzi do płatności wpisuje dane karty debetowej i wyskakuje mi " An error occurred. " o co chodzi ????
 Relacje PM off  

#512 PostWysłany: 12 Lip 2016 11:48 

Być może tymczasowy błąd, u mnie wszystko było poszło ok, a też korzystałem z debetowej. Zamówiła je tez moja księgowa. Jelenia Góra ktoś? Bo będę jechał i mogę kogoś zabrać.

Ostatnio edytowany przez urall, 13 Lip 2016 08:44, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#513 PostWysłany: 12 Lip 2016 12:35 

próbowałem zrobić przelew drugą kartą i poszło wszystko ok ale....... przyszedł mi sms kod 3d security i żadne okienko nie wyskoczyło żeby go tam wpisać coraz mniej biletów :/ ja dalej nie mam
 Relacje PM off  

#514 PostWysłany: 12 Lip 2016 18:43 

niebieski
Próbujcie teraz, wrzucili najtańsze bilety stojące na Sudtribune za 16,70E :)
 Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.

#515 PostWysłany: 12 Lip 2016 20:25 

Loty: 27
Kilometry: 33 492
Ja swoje 9 sztuk nabyłem bez problemu :)
 Relacje PM off  

#516 PostWysłany: 15 Lip 2016 12:00 

Witam,
Poszukuję paru praktycznych wskazówek dotyczących wyjazdu na mecze BVB, m.in
- czy bilety stojące zawsze są tylko do odbioru pod stadionem czy zdarzało się, że były do samodzielnego wydrukowania? Przy okazji Pucharu tylko siedzące miały opcje print@home...
- czy warto na pierwszy wyjazd pakować się na trybunę stojącą czy lepiej poszukać miejsc siedzących? Chodzi mi o widoczność, atmosferę itp.
- gdzie ewentualnie polecacie niedrogi nocleg w Dortmundzie albo czy zamiast noclegu jest tam jak spędzić pomeczową noc do porannego samolotu?

I jeszcze pytanie z aktualności - czy to prawda, że na meczach domowych zamknięte będą sektory 10-15 na SUD? Czytałam artykuł o karze nałożonej na BVB za incydenty z ubiegłego sezonu i jeśli dobrze zrozumiałam to mają m.in. zamknąć dolną część ten trybuny. Obawiam się, że znacznie utrudni to zakup biletu :?

Z góry dzięki za wszystkie wskazówki.
 Relacje PM off  

#517 PostWysłany: 15 Lip 2016 12:42 

niebieski
- czy bilety stojące zawsze są tylko do odbioru pod stadionem czy zdarzało się, że były do samodzielnego wydrukowania? Przy okazji Pucharu tylko siedzące miały opcje print@home...
Ciężko ocenić, bo poza Superpucharem i może jednym meczem w ciągu sezonu to stojących do kupienia w ticketshopie nie ma.

- czy warto na pierwszy wyjazd pakować się na trybunę stojącą czy lepiej poszukać miejsc siedzących? Chodzi mi o widoczność, atmosferę itp.
Jeśli mówisz o superpucharze to obojętne gdzie, atmosfery i tak nie będzie, nie będzie ultras, którzy jako jedyni coś tam próbują rozkręcić. Jeśli o normalnym meczu ligowym to polecam stojące na Sudtribune, widoczność dobra a atmosfera najlepsza na stadionie. Tylko problemem może być zdobycie biletów na tą trybunę. Pozostaje Ci albo karta kibica (62E) albo viagogo ebaye itp. Jeśi otworzą sprzedaż internetową na jakiś ligowy to z pewniością dostaneisz na narożnik przy Sudtribune. Widok spoko, atmosferka również.

- gdzie ewentualnie polecacie niedrogi nocleg w Dortmundzie albo czy zamiast noclegu jest tam jak spędzić pomeczową noc do porannego samolotu?
Polecam McD pod lotniskiem do ok.1:00 potem przedsionek lotniska do 2:30/3:00 (zamknięty terminal) a w końcu samo lotnisko.
Jeśli mecz sobotni to McD chyba do 2:00.

I jeszcze pytanie z aktualności - czy to prawda, że na meczach domowych zamknięte będą sektory 10-15 na SUD? Czytałam artykuł o karze nałożonej na BVB za incydenty z ubiegłego sezonu i jeśli dobrze zrozumiałam to mają m.in. zamknąć dolną część ten trybuny. Obawiam się, że znacznie utrudni to zakup biletu :?
Kara takowa (zamknięcie 10-15 na jeden mecz ligowy) będzie dopiero za kolejny wybryk, na razie nie ma mowy o żadnym zamknięciu.
 Relacje PM off
Ulkam uważa post za pomocny.

#518 PostWysłany: 16 Lip 2016 09:14 

chris0o Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Widzę, że trochę zbyt optymistycznie podeszłam do planowanego wyjazdu i zasugerowałam się dostępnością biletów na Superpuchar... Pozostaje nadzieja, że jakieś bilety na mecze ligowe w ogóle trafią do sprzedaży internetowej.

Jeszcze raz dzięki za informacje! :)
 Relacje PM off  

#519 PostWysłany: 16 Lip 2016 09:18 

A mi dalej pieniądze z konta nie zeszły :( Pomimo dwóch mail-i zero odpowiedzi i będę musiał to zadzwonić i poszwargotać i wyjaśnić sytuacje.
 Relacje PM off  

#520 PostWysłany: 16 Lip 2016 19:37 

niebieski
Wg BVB.de mecz BVB-Bayern (Superpuchar) już wyprzedany, więc jak w ogóle jeszcze jakieś bilety trafią do sprzedaży to będą to raczej jakieś pojedyncze sztuki.
 Relacje PM off  

[ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości