Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 08 Maj 2018 14:14 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
To ja mam 2 pytania:
- Prypeć nie jest w programie zwiedzania wycieczki jednodniowej (wg informacji na stronie SoloEast). Może ktoś był z nimi, na jakiej zasadzie?
- może ma ktoś "gift certificate number" - kod zniżkowy na SoloEast?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#262 PostWysłany: 08 Maj 2018 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Ja tam w 1 dniówce widzę:
Sightseeing Pripyat town: Lenin Street, the main square, the palace of culture, Polissya hotel, supermarket; Ferris wheel, the stadium, school, swimming pool, hospital, etc.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 29 Maj 2018 11:49 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
Marco Manno napisał(a):
dyzio1 napisał(a):
Szukam organizator, który oferuje wycieczki z Kijowa po polsku. Wiecie coś na ten temat? Wszędzie gdzie pytam to ukraiński, rosyjski, angielski.


Przyłączam się do pytania.




byłam z przewodnikiem mówiącym po polsku jak ktoś dalej zainteresowany moge podać namiary na firme która organizuje wyjazdy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 29 Maj 2018 11:53 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
-- 29 Maj 2018 11:41 --

Oczywiście jest, odezwij sie na priv podam Ci namiary :)

-- 29 Maj 2018 11:53 --

tomula06 napisał(a):
Kojarzy ktos moze przewodnika na Ukrainie , ktory mówi po polsku i oprowadza po czarnobylu, albo firmę na Ukrainie, ktora organizuje po polsku wycieczki ? Bo moj angielski i moich znajomych nie jest najlepszy a fajnie byłoby czegoś sie dowiedzieć podczas zwiedzania :)



jest, odezwij się na priv podam namiary.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 13 Cze 2018 08:02 

Rejestracja: 13 Cze 2018
Posty: 1
Hej,
Skąd rusza.wycieczka tourkiev?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 13 Cze 2018 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
My mieliśmy zbiórkę pod Hotelem Kozackim na Majdanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 13 Cze 2018 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Z maila od nich
tourkiev aka solo east napisał(a):
We'll depart from Kozatskiy hotel, which is on the main square - Independence (Maidan) - the hotel is the second building on the right from McDonalds.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 13 Cze 2018 19:00 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Przy wykupieniu 3 osoby wzwyż odbierają ze wskazanego miejsca.
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 20 Cze 2018 22:06 

Rejestracja: 20 Cze 2018
Posty: 1
Witam Wszystkich :D
Też kupiłem wycieczkę jednodniową w SoloEast. Mam w związku z tym pytanie czy była w momencie rezerwacji możliwość zaznaczenia gdzieś że wybiera się przewodnika angielskiego bądź rosyjskiego? Czy oprócz faktury coś jeszcze wysyłają? Czy wcześniej jest wiadomo że otrzymało się pozwolenie na wjazd do strefy czy dopiero na miejscu może się okazać że jednak nie mamy pozwolenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 21 Cze 2018 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
didymus napisał(a):
Mam w związku z tym pytanie czy była w momencie rezerwacji możliwość zaznaczenia gdzieś że wybiera się przewodnika angielskiego bądź rosyjskiego?
Domyślnie jest angielski. W każdym razie ja nic nie kombinowałem i przewodniczka mówiła po angielsku. Po rosyjsku zresztą też.
didymus napisał(a):
Czy oprócz faktury coś jeszcze wysyłają?
Dzień (?) wcześniej maila z kilkoma informacjami/przypomnieniami, np do kórego busa trafimy, o potrzebie wzięcia paszportu, jak się ubrać, itp.
didymus napisał(a):
Czy wcześniej jest wiadomo że otrzymało się pozwolenie na wjazd do strefy czy dopiero na miejscu może się okazać że jednak nie mamy pozwolenia.
Jeśli podałeś poprawny dane, to raczej nie masz się czego obawiać - jesteś po prostu odhaczany na liście.

Jeśli chodzi o ubiór - warto ubrać się tak jak sugerują. Akurat gdy ja jechałem jedna z turystek pojawiła się w sukience. Skończyło się to dla niej zakupami na ukraińskim targu (co w sumie mogło być pewną dodatkową atrakcją) i wymownymi spojrzeniami innych członków grupy niezbyt zachwyconej dodatkowym postojem (co atrakcją już chyba nie było).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#271 PostWysłany: 27 Cze 2018 15:21 

Rejestracja: 19 Lip 2017
Posty: 15
Nie wiem, czy się nie wtrącam bez sensu, ale ja zdecydowanie najbardziej polecam polską firmę http://strefazero.org/.
Wycieczka z nimi mooooooocno różni się od wycieczek z ukraińskimi biurami. Przede wszystkim tym, że spędzamy w Zonie kilka dni i mamy możliwość odwiedzenia miejsc, do których żaden ukraiński przewodnik was nie wpuści.
Inna kwestia jest taka, że z każdym miesiącem ograniczeń w Strefie jest coraz więcej. Obecnie można zapomnieć o wchodzeniu na dachy budynków, czy spacerowaniu po budynkach w Prypeci (info z maja 2018), no chyba, że jedzie się ze Strefą Zero :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 02 Lip 2018 23:13 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
@Agata37

wrzuc na forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 05 Lip 2018 16:17 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
jak bym wrzuciła na forum to nikt by nie skorzystał :) chłopak i tak ma duzo pracy a jeszcze jak go zasypią pytaniami to juz całkiem nikomu nic nie pomoże :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 05 Lip 2018 16:27 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
Też polecam kilkudniowe pobyty z biurami z Polski
nie bede pisać konkretnie bo nie chce zeby uznano że cos tu reklamuje, ale zwrócić trzeba uwage na to aby to były małe grupy do 12 osób max i żeby przewodnikiem był Marek. Wtedy wejdziecie bezpiecznie wszędzie gdzie być trzeba i zobaczycie to czego inni nie widzieli.

Jak to bedzie grupa 30 czy nawet 60 osób bo i takie widziałam to guzik zobaczycie a i o fajnych fotach mozecie zapomnieć.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Gru 2018 01:40, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 14 Sie 2018 08:09 

Rejestracja: 12 Lut 2017
Posty: 6
Agata37 napisał(a):
Będę od 15 do 19wrzesnia w Kijowie ktoś się wybiera w tym terminie do strefy?


Ja będę w dniach 15-18.09 w Kijowie, szukam właśnie najlepszej oferty na wyjazd do strefy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 15 Sie 2018 20:39 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
ja byłem we wtorek, z Solo East Travel - pojawiają się w tym wątku. I jak widzę to praktycznie w większości to samo, co u @cccc. Taki standardzik. Z obiadem w "Dziesiątce", był kompot, zupka i drugie danie. Prawdę mówiąc chyba nawet tego samego lisa widzieliśmy. Przewodniczka mówiła, że jest taki jeden oswojony i przyłazi do wycieczek.
A co do wchodzenia do środka budynków w Prypeciu, cóż, oficjalnie podpisujesz lojalkę, że nie będziesz wchodzić. Potem u nas przewodniczka zrobiła pouczenie... że się nie powinno, ale ponieważ nikogo nie ma, to włazimy. I właziliśmy :).
I potwierdzam, Duga, czyli ten radar, który widzieliśmy na końcu to także robi wrażenie. Sam Czarnobyl i okolica to bardzo ciekawe przeżycie. Nietypowe, dające wiele do myślenia.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 16 Sie 2018 10:08 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1164
platynowy
Gdyby ktoś chciał przycebulić i zwiedzać na własną rękę - Ukraińska policja poinformowała o zatrzymaniu dwóch polskich turystów, którzy nielegalnie weszli na teren zamkniętej strefy wokół nieczynnej elektrowni atomowej w Czarnobylu. Grozi im mandat i wydalenie z kraju.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukrain ... ie/szghfsr
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#278 PostWysłany: 06 Wrz 2018 14:49 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 69
Tomo_bnvl napisał(a):
Agata37 napisał(a):
Będę od 15 do 19wrzesnia w Kijowie ktoś się wybiera w tym terminie do strefy?


Ja będę w dniach 15-18.09 w Kijowie, szukam właśnie najlepszej oferty na wyjazd do strefy.



to był post z 2017r :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 12 Wrz 2018 19:38 

Rejestracja: 12 Wrz 2018
Posty: 2
Byłam kilka dni temu z SOLOEAST i wchodziliśmy do wszystkich możliwych budynków, w tym na dach 9piętrowego wieżowca.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#280 PostWysłany: 12 Wrz 2018 19:52 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Jest szansa aby wejść na Oko Moskwy - chociaż na 1 poziom ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group