Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Mar 2018 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
W sumie to raczej do działu luźne gatki, niż tutaj - ale z drugiej strony, być może będzie to inspiracją dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego niż klasyki (Dubaj, Manila, Australia, Hawaje, USA, Polska) ;)

Szacunek dla @Anonim , który dzielnie wspomagał i kreował cały proces tworzenia trasy... znajdując takie patenty (PEK-TIJ!), które umożliwiły wykonanie całości.
Mapa zabawy:
Załącznik:
7cudowMapaMala.gif
7cudowMapaMala.gif [ 49.54 KiB | Obejrzany 3455 razy ]

Tekst, założenia i cała „rozkminka” => https://www.fly4free.pl/podroz-dookola- ... ych-cudow/
Cena: zaskakująca! Mniej, niż się spodziewaliśmy :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 13 Mar 2018 21:21 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Kupowalne ?;)

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Mar 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1564
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
3 maja, po odpoczynku na Półwyspie Jukatan, którego stolicą jest Cancun

Wszystko ładnie, ale coś mi się tu nie zgadza. Cancun jest w Quintana Roo. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
OradeaOrbea uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 13 Mar 2018 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
igore napisał(a):
3 maja, po odpoczynku na Półwyspie Jukatan, którego stolicą jest Cancun

Wszystko ładnie, ale coś mi się tu nie zgadza. Cancun jest w Quintana Roo. ;)

A ten to się zawsze przyczepi ;) Dzięki, poprawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Mar 2018 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Quintana Roo jest tylko częścią Jukatanu, a Cancun niewątpliwie leży na Jukatanie, jest największym i najważniejszym miastem i też z największym portem lotniczym,
bardzo się cieszę, że autor dodał do spisu piramidy egipskie, które zawsze były częścią 7 cudów świata i na to w pełni zasługują,
jedynie szkoda, że nie znalazł się na tej liście Angkor Wat, który uważam za dotychczasowy mój nr 1 który widziałem, a został mi tylko mur na którym będę za miesiąc i Machu Picchu od wielu lat w planach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Mar 2018 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
kostek966 napisał(a):
bardzo się cieszę, że autor dodał do spisu piramidy egipskie, które zawsze były częścią 7 cudów świata i na to w pełni zasługują,
jedynie szkoda, że nie znalazł się na tej liście Angkor Wat, który uważam za dotychczasowy mój nr 1 który widziałem
Angkor był na liście finalistów New7Wonders of the World. Niestety, w ostatecznym głosowaniu poszło mu nieco gorzej. Generalnie, cała lista finalistów wygląda jak typowe „must see” ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Mar 2018 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
ale w takim razie można by naszą podróż jeszcze rozszerzyć o Siem Rep, tak z pamięci, Air Asia z Indii do KL i dalej do Kambodży, i dalej do Pekinu, przecież to po drodze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group