Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zwiedzanie Sri Lanki
#41 PostWysłany: 30 Cze 2017 01:01 

Rejestracja: 30 Cze 2017
Posty: 2
Witajcie
A pro po przewodnika a zarazem kierowcy na Sri Lance. Ja byłam tam z mężem i synem 11 lat dokładnie 3 m-ce temu czyli koniec marca 2017. Forma takiego zwiedzania kierowca a zarazem przewodnik nie ma chyba nic lepszego. Polecam z całego serca Buddikha Gomis - wspaniały człowiek szalenie profesjonalny, uprzejmy, przesympatyczny. Doskonale znający się na tym co robi już od 8 lat zresztą. Jak dla mnie wyjazd życia i to też w dużej mierze dzięki Buddiemu. Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Nie zastanawiajcie się ani minuty i nie patrzcie kto jest najtańszy bo to nie jest adekwatne do całej usługi. Jak dla mnie Buddi jest warty każdego dolara !
My zostaeiliśmy mu jeszcze napiwek o co też proszę. Doceńcie kogoś kto wkłada w swoją pracę całe serce i robi coś z pasja. Kierowca doskonały choć włos się jeży na głowie szczególnie na początku. Trzeba przywyknąć do tamtejszego stylu jazdy. Taka podróż z kierowca przewodnikiem naprawdę pozwał chłonąć wszystko co najlepsze a cała organizacja i myślenie zupełnie nam odpada . Nie zrażajcie się że nie odpowiada od razu czasami. On jest naprawdę godny zaufania.
Szczerze polecam
FACEBOOK BUDDHIKA GOMIS
E-mail buddhikagomis@gmail.com

+94 (77) 719 4751
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#42 PostWysłany: 28 Lip 2017 21:05 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 2
Polecam Calliego jako kierowcę, jeździliśmy z nim przez tydzień na Sri Lance, dostosował plan wycieczki do naszych wymagań i późniejszych planów. Świetnie mówi po angielsku, ma dość nowe auto w sedanie z klimatyzacją, prowadzi bardzo dobrze i bezpiecznie jak na tamtejsze warunki :)
Ogarniał nam wszystko łącznie z noclegami i nie zawiedliśmy się, standard był dostosowany do kwoty którą ustaliliśmy do wydania na noclegi.
Plusem jest to że Calli jest przewodnikiem już od 30 lat, wszystkich zna i jest pozytywnie odbierany przez miejscowych, pomaga negocjować, kiedy czegoś nie warto kupować lub można znaleźć gdzieś taniej informuje o tym.

Po zwiedzaniu zostaliśmy tydzień po drugiej stronie wyspy na plaży Pasikudah, Calli odebrał nas stamtąd i zawiózł bezpośrednio na lotnisko za kwotę porównywalną do ofert tuk tuków czy małych aut typu tata nano.

Ceny jest zależna od danego terminu ale w tym czasie był jednym z tańszych dostępnych przewodników i się na nim nie zawiedliśmy.

Mail i telefon do Calliego - kontakt przez whatsap na bieżąco.

callisrilanka@gmail.com
+94777569859
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 28 Lis 2017 23:18 

Rejestracja: 21 Paź 2017
Posty: 5
Kochani chciałam tylko gdzieś umieścić informację o zawyżonych cenach przez miejscowych znam bardzo Dobrze tubylców mieszkałam na Srilance . Dużo normalnych osób i dużo naciągaczy pamiętajcie wycieczki są tanie 6 dni nie kosztuje za dwie osoby 1400 dolarów tylko góra 400 że spaniem jedzeniem i samochodem to i tak dużo. Mieszkańcy nie są biedni nie przymierają głodem bo wszystko rośnie wszędzie i można spać na ulicy nikt jak u nas nie zamarznie z zimna. Prezent w postaci telefonu nie będącego smartfonem to lipa fla nich.Znajomi że Srilanki mieszkający w Europie cały Czas opowiadają o biedzie na Srilance i oferują Super wycieczki za 1400 dolarów bez lotu jako Super okazja dla frajerów.Nie fakcie się zrobić zawsze nas wszyscy robią w jajo a to proszki z Niemiec w Polsce nie takie a to linie lotnicze z Berlina Qatar już ma pełen wypas na pokładzie a z Warszawy i jedzenie i akcesoria inne za tą samą cenę. To i nie dajcie się zrobić na szaro leniowi że Srilanki Buziaki .Nie chcę nikogo obrazić ale mam nadzieje że komuś ten wpis odrobinę pomoze.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 06 Gru 2017 08:11, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 30 Lis 2017 15:10 

Rejestracja: 30 Lis 2017
Posty: 1
Miałem wątpliwą przyjemność zwiedzania Sri Lanki z Buddhika Gomis. Rzeczywiście czyste auto I sprawnie jeździ, ale jego zachowanie w stosunku do obu podróżujących z dziewczyn (byliśmy we dwie pary) było oburzające. Gapił się cały czas, wręcz ślinił na ich widok, aż dziewczyny zaczęły się ubierać długie rzeczy. Byliśmy z nim tylko tydzień, chociaż planowane były dwa tygodnie. A jak wróciliśmy przez dwa miesiące pisał jakieś romantyczne wyznania. Szczerze nie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Lis 2017 15:29 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Jak widać każdy może się zakochać - nawet kierowca samochodu dla turystów na Sri Lance ;)

Jesteś pierwszą osobą, która zwróciła na to uwagę, a polecało go już kilka innych dziewczyn (możne były starsze lub z dziećmi).
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 30 Lis 2017 17:45 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Jak to dobrze, że @Konrad1985 założył konto specjalnie po to by podzielić się negatywną opinią nt. przewodnika, który od wszystkich z którymi jeździł zebrał pochlebne opinie....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 04 Gru 2017 14:46 

Rejestracja: 04 Gru 2017
Posty: 4
Dzięki za polecenia kierowców - to było bardzo pomocne w planowaniu wyprawy. Skontaktowałem się ze wszystkimi tutaj wymienionymi. Odpisało 2 z nich, najlepszy program i cenę udało mi sie ustalić z Buddhiką Gomisem (Buddi). Mega polecam człowieka. Punktualny, uśmiechnięty z dużą wiedzą, otwarty, pozytywny. Dużo opowiadał nam o Sri Lance, ma dużo wiedzy o historii i kulturze. Co ważne i ciekawe jest katolikiem ale posiada bardzo dużo wiedzy na temat buddyzmy, hinduizmu i lokalnego islamu. Fan muzykowania i dobrej muzyki. Podróżowaliśmy z żoną przez 6 dn z nim a potem przyjechał po nas jeszcze żeby zabrać nas na lotnisko. Dla wtajemniczonych - też załapaliśmy sie na kokosowe ciasto. Można się z nim eleastycznie dogadać - zmienialiśmy plan parę razy po drodze.

Jakby ktoś miał pytania dotyczące cen czy szczegółów trasy to chętnie się podzielę. Namiary na dobrego kierowcę już macie.

ps. Jak słusznie zauważył Fiki: dobrz, że ktoś (Konrad1985) zakłada konto tylko po to by napisać coś negatywnego o gościu z którym od 3 lat wszyscy piszą pozytywnie. Dzięki temu można prosto odróżnić wartościowe opinie od zwykłych popłuczyn. Coraz trudniej ufać w opinie w internecie - ja polecam zweryfikować samodzielnie te o Buddim. Jeśli ktoś po, jak twierdzi tygodniu, jeżdzenia z kimś umie powiedzieć o nim, że ma czysty samochód i gapi się na jego dziewczyny to znaczy, że albo z nim nie jeździł albo problem leży w nim.
Do nas Buddi wysyła pozdrowienia i zdjęcia z jego wypraw. W zamian dostał zdjęcie śniegu bo na Sri Lance nigdy nie padało. Gada tez z moją żoną o tym jak urządzić dom, ale to nie powód żebym dawał mu negatywną opinię na forum. Nie zauważyłem żadnych tego typu zachowań w stosunku do mojej żony a nie jeździła tam w golfie przecież. Może jestem mniej wrazliwy bo żona zwraca uwagę facetów nie tylko od święta a i ja kompleksów nie mam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 05 Gru 2017 18:59 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 33
Konrad1985 napisał(a):
Miałem wątpliwą przyjemność zwiedzania Sri Lanki z Buddhika Gomis. Rzeczywiście czyste auto I sprawnie jeździ, ale jego zachowanie w stosunku do obu podróżujących z dziewczyn (byliśmy we dwie pary) było oburzające. Gapił się cały czas, wręcz ślinił na ich widok, aż dziewczyny zaczęły się ubierać długie rzeczy. Byliśmy z nim tylko tydzień, chociaż planowane były dwa tygodnie. A jak wróciliśmy przez dwa miesiące pisał jakieś romantyczne wyznania. Szczerze nie polecam.


Nie wiem od czego zacząć nawet.. O ile Polak pisze na Polaka to jeszcze bym zniósł bo Internet anonimowy już nie jest i można się szarpać za naruszenie dobrego imienia. O ile zaczyna się pisać o obcokrajowcu tu sprawa się komplikuje bo nie ma on już de facto możliwości obrony. Jestem po rozmowie z Buddim i jakkolwiek może to zabrzmieć jest załamany tą złą opinią. Jedną, ale zawsze. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wprost mu w twarz tego chyba nie powiedziałeś, że coś Ci się nie podoba bo Konrada raczej nie kojarzy i nikt nie zgłaszał żadnych uwag. Nie mówię, moja relacja jest z drugiej ręki, ale czekam aż wrzucisz screenshoty z tymi miłosnymi wyznaniami. A jak co.. usuń konto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Gru 2017 23:29 

Rejestracja: 05 Gru 2017
Posty: 1
Witam wszystkich. Z Buddhika Gomis mieliśmy przyjemność podróżowania w lipcu 2017 roku. Nie byliśmy łatwą grupą 9 osób ( w tym 3 dzieci- dwoje z nich z chorobą lokomocyjną?) a i z punktualnoscia było różnie. Do tego wszystkiego ja z potrzeba częstego zatrzymywania się by zrobić jeszcze jedno ?zdjęcie. Czasami zastanawiałam się kiedy Buddhika zwróci nam uwagę. Nic z tych rzeczy! Jego cierpliwość, punktualność, profesjonalizm, wiedza i umiejętność jej przekazania zasługują na uznanie i polecenie wszystkim, którzy pragną zwiedzić Sri Lanke. To jemu zaufalismy w sprawie rezerwacji hoteli oraz trasy podróży. Wszystko na najwyższym poziomie. Sam Buddhika jest młodym atrakcyjnym facetem z wysoką kulturą osobistą i zachowaniem. Niestety zawsze znajdzie się ktoś taki jak Konrad1985, któremu wszystko będzie przeszkadzać. Trzeba bylo wynajac sobie konia z klapami na oczach albo zastanowic sie nad problemem chorobliwie zazdrości. Podsumowując- polecam gorąco Buddhika Gomez! Z takim przewodnikiem można zwiedzić cały świat?Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 13 Gru 2017 21:10 

Rejestracja: 05 Gru 2017
Posty: 1
Razem ze znajomymi podrożowałam z Buddhika Gomis na przełomie marca i kwietnia 2017.
Spokojnie moge polecic go jako kierowce na Sri Lance. Buddhika dobrze mówi po angielsku.
Samochód był duzy i wygdny, wszystko działało bez zarzutu a Buddhika zawsze był na czas. A no i trzeba dodac ze Buddhika jest bardzo dobrym kierowca. Trase zawsze dostosowaywał do naszych potrzeb, a ja w czasie pozdózy czułam sie bezpiecznie.
Moim zdaniem to uczciwy, odpowiedzialny i ciezko pracujacy człowiek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 24 Sty 2018 18:59 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 3
Podróżowałem po Sri Lance 3 dni i jestem bardzo zadowolony z kontaktu który wybrałem A znalazłem go na TripAdvisor. mogę mocno polecić naszego kierowcę bardzo życzliwa i troskliwa osoba za każdym razem dbała o nas była do naszej dyspozycji ci ludzie za 20 30 $ dziennie dbają o Ciebie jak o króla. zostawiliśmy w aucie pieniądze dokumenty i laptopa bezproblemowo nasz kierowca do wszystkiego się dopasował i spełniał nasze życzenia do niczego nas nie namawiał na nic nas nie naciągał ani ani razu nie odczulić mi abym miał z którejś z atrakcji prowizję albo cokolwiek było dogadane mogę wszystkim polecieć


Amithakaushalya
Amithakaushalya@gmail.com
0094715388929 whatsup
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 18 Lut 2018 09:35 

Rejestracja: 21 Gru 2017
Posty: 5
Piszecie nazwiska, kontakty ale ile to kosztuje i jak to się odbywa?
Powyżej post wizibi że 20-30usd dziennie. Ale co tyle kosztuje?

Ile kosztuje wynajęcie auta z kierowca z paliwem, ubezpieczeniem i z planem podróży?
Czy kierowce trzeba mu kupić obiad? przenocować? jak to wygląda?

Jedziemy z żoną na Sri Lankę za dwa tygodnie i się właśnie zastanawiamy jak to wszystko "pomodzić"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 01 Mar 2018 23:59 

Rejestracja: 21 Gru 2017
Posty: 5
malekar napisał(a):
Piszecie nazwiska, kontakty ale ile to kosztuje i jak to się odbywa?
Powyżej post wizibi że 20-30usd dziennie. Ale co tyle kosztuje?

Ile kosztuje wynajęcie auta z kierowca z paliwem, ubezpieczeniem i z planem podróży?
Czy kierowce trzeba mu kupić obiad? przenocować? jak to wygląda?

Jedziemy z żoną na Sri Lankę za dwa tygodnie i się właśnie zastanawiamy jak to wszystko "pomodzić"


Z racji że nikt nie odpisał to napiszę, jak zrobiłem.
Wysłałem maila do praktycznie wszystkich tutaj polecanych osób - opisałem plan jaki mamy z prośbą o cene

Odpisało 3.
1) enigmatyczna odpowiedz bez szczegółów i konkretów
2) oferta z planem jego ( raczej nie do modyfikacji ). Cena 90usd za dzien zawiera: auto, paliwo, kierowce, ubezpieczenie, spanie nasze ( z klimą ) i kierowcy oraz śniadanie
3) plan nasz zaakceptowany, 50 USD za dzień: auto, paliwo, kierowca, ubezpieczenie, spanie i jedzenie dla kierowcy.

Czas wynajmu czy za 9 czy za 10 dni 500 usd -> wersja u 3ciego człowieka wybrana.

Na miejscu będziemy szukać coś do spania - na bookingu ofert nie brakuje w b.dobrych cenach ze śniadaniami - 50zł za noc i śniadanie dla 2 osób spokojnie super warunki.

Wylot 05.03 więc się doczekać nie możemy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Woy uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 11 Mar 2018 01:46 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 1
My lecimy 23/03/18 malzenstwo ponad 40 letnie oboje i chetnie dolaczymy do kogos w zwiedzaniu sri lani od ok 30-31 marzec do ok 10 kwiecien.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 13 Mar 2018 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
A poleci ktoś coś dla większej grupy. Jakiegoś kierowcę bombowca? Czy po prostu kombinować z wynajęciem 4 kierowców :)?
Wycieczka - 19 osób :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 25 Mar 2018 19:51 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 2
W kwestii wynajęcia samochodu z kierowcą, mogę z czystym sumieniem polecić Buddhikę. Podróżowaliśmy z nim przez 7 dni w lutym 2018 w grupie 6 osób. Z początku trochę obawiałam się, że sie nie pojawi w umówionym hotelu bo kontakt z nim tak jak pisali poprzednicy jest trochę powolny także do końca nie byłam pewna co nas czeka. Moje obawy okazały sie bezzasadne, Buddhika zjawił się punktualnie w wyznaczonym miejscu i zaczęła sie nasza 7 dniowa objazdówka. My wzięliśmy opcję z hotelami z uwagi na grupę 6 osób doroslych oraz fakt, że po prostu nie chieliśmy martwić się o logistyke na miejscu. Uważam, że był to słuszny wybór mimo, że nie wszystkie hotele odpowiadały naszym standardom. Z drugiej strony zatrzymywaliśmy sie w nich w zasadzie tylko po to żeby sie przespać wiec nie oczekiwaliśmy luksusów. Co do naszego przewodnika/kierowcy to okazał się być bardzo miłym człowiekiem, uprzejmym, chętnie dzielił się z nami informacjami o odwiedzanych miejscach. Buddhika zwykle jeździ z Polakami i nawet zna trochę polskich słów a w samochodzie podczas podrózy ma nawet "polską muzykę" dla tych, którym teskno na wakacjach do domu. :-). Dzięki niemu zobaczyliśmy więcej niż zakladał nasz pierwotny plan i udało nam sie to zrealizować w zakładanym czasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 20 Maj 2018 09:31 

Rejestracja: 19 Maj 2018
Posty: 1
My (3 dziewczyny) podróżowałysmy z Sangeethem. Bardzo miły, sympatyczny, kontaktowy młody kierowca. Autko czyściutkie. za 3 dni zapłaciłysmy 350$, w tym było safari w Undawalawe National Park. Podaję namiary: +94779588985 (ma WhatsAppa :) ) i srilankasangeeth@gmail.com. Trasę podałam ja, Sangeeth w jej obrębie z własnej inicjatywy proponował nam różne atrakcje, nie każda była dla nas ciekawa i wiązały się one z dodatkowymi kosztami, więc w końcu byłyśmy asertywne i grzecznie odmówilyśmy - nie pogniewał się ;) Na koniec dostałyśmy bardzo ładne breloczki (nigdzie ładniejszych nie widzialam, zreszta mam wrazenie, że przemysł turystyczny na Sri Lance dopiero roczkuje, stąd pewnie taka tam tandeta i mały wybór).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 02 Cze 2018 21:43 

Rejestracja: 21 Gru 2017
Posty: 5
malekar napisał(a):
malekar napisał(a):
Piszecie nazwiska, kontakty ale ile to kosztuje i jak to się odbywa?
Powyżej post wizibi że 20-30usd dziennie. Ale co tyle kosztuje?

Ile kosztuje wynajęcie auta z kierowca z paliwem, ubezpieczeniem i z planem podróży?
Czy kierowce trzeba mu kupić obiad? przenocować? jak to wygląda?

Jedziemy z żoną na Sri Lankę za dwa tygodnie i się właśnie zastanawiamy jak to wszystko "pomodzić"


Z racji że nikt nie odpisał to napiszę, jak zrobiłem.
Wysłałem maila do praktycznie wszystkich tutaj polecanych osób - opisałem plan jaki mamy z prośbą o cene

Odpisało 3.
1) enigmatyczna odpowiedz bez szczegółów i konkretów
2) oferta z planem jego ( raczej nie do modyfikacji ). Cena 90usd za dzien zawiera: auto, paliwo, kierowce, ubezpieczenie, spanie nasze ( z klimą ) i kierowcy oraz śniadanie
3) plan nasz zaakceptowany, 50 USD za dzień: auto, paliwo, kierowca, ubezpieczenie, spanie i jedzenie dla kierowcy.

Czas wynajmu czy za 9 czy za 10 dni 500 usd -> wersja u 3ciego człowieka wybrana.

Na miejscu będziemy szukać coś do spania - na bookingu ofert nie brakuje w b.dobrych cenach ze śniadaniami - 50zł za noc i śniadanie dla 2 osób spokojnie super warunki.

Wylot 05.03 więc się doczekać nie możemy :)



Wróciliśmy po 14dniach :)
9 dni jeździliśmy po Sri Lance z Ravim toyotą prius wg naszego planu i 3 dni odpoczywaliśmy na wybrzeżu :)
zapłaciliśmy 500 usd za te 9 dni.

Możemy go spokojnie polecić.
Oczywiście trzeba mieć zdrowy rozsądek i byś asertywnym ;)
Fajne hotele za 35usd za dwie osoby nam proponował... ale po jednej nocce, uznaliśmy że guesthousy to lepsze rozwiązanie ( i taniej i bardziej lokalnie ).
Z jego noclegów korzystaliśmy np. przy Adams Peak. Lokalizacja idealna bo w samej "bazie" i za b.dobre pieniądze. Taniej i lepiej na bookingu bez szans żeby znaleźć.

namiary Ravindratours@yahoo.com
+94772-79376
pisze na watssapie
Góra
 Profil Relacje PM off
Woy uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 12 Lip 2018 21:06 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 481
złoty
Właśnie wróciłem z rodziną (dwoje dorosłych i dwoje dzieci) ze Sri Lanki, wcześniej szukając w zasobach forum namiaru na kierowcę z samochodem. Wysłałem maile do kilku rekomendowanych tu kierowców z bardzo konkretnym planem. Poniżej moje doświadczenia, może się przydadzą.

Najszybciej odpowiedział Ravi (Ravindratours@yahoo.com), proponując busa (mimo, że wyraźnie zaznaczyłem, że nie potrzebujemy) i proponując program dość mocno odbiegający od mojego. Był też zdecydowanie najdroższy, choć gdy odrzuciłem jego ofertę zaproponował normalny samochód za normalną cenę. Mimo wszystko należy mu się plus za sprawną komunikację i dobre chęci.

Zaraz po nim odpowiedział chwalony tu Buddhika Gomis, proponując program zbliżony do mojego za dobrą cenę. Buddhika zaprezentował chyba najbardziej proaktywną postawę, przesyłając telefon do innych polskich turystów, którzy bardzo go chwalili. Pewnie byśmy go wybrali, gdyby nie fakt, że zaproponował swojego kuzyna, sam nie mogąc w tym czasie kierować.

Calli (Callisrilanka@gmail.com) też odpowiedział sprawnie i w normalnym zakresie cenowym. Plan jednak znacząco odbiegał od mojego.

Jeśli miałbym kogoś zarekomendować negatywnie, to byłby to Kapila Ranaweera (ranaweerak1961@yahoo.com). Odpowiedział po paru dniach przesyłając program za cenę o ponad 50% wyższą niż konkurencja. Kiedy mu podziękowałem, był oburzony, że nie skorzystam z jego usług, a skorzystam z jego programu wycieczki i że inni to partacze bez licencji.

Od początku bardzo przypadł mi do gustu Malith Prashantha (mammothmalith@gmail.com), który wprawdzie nie przesłał konkretnego programu, ale zapowiedział, że jest w stanie zrealizować ten, który ja zaproponowałem. Całość za najlepszą ze wszystkich cenę 50$ za dobę (za 10 dni w czerwcu/lipcu, czyli raczej poza sezonem) - w to wliczone wszystkie koszty. Po wymianie kilku maili wybraliśmy Malitha i po powrocie mogę stwierdzić, że był to świetny wybór. Program ku mojej satysfakcji został zrealizowany w pełni, a Malith okazał się bardzo dobrym kierowcą. Moje dzieci za nim wręcz przepadały, a my mieliśmy przyjemność poznać też i jego rodzinę. Malith był cierpliwy, spokojny, nie narzucał się i realizował wszystkie moje pomysły. Ciężko pracuje, chcąc kupić własny samochód (ten, którym wozi turystów, wynajmuje). Malith zgodnie z założeniem proponował nam też noclegi, zawsze w miejscach i cenach, z których byliśmy zadowoleni. Z wielką sympatią wyraża się o Polakach, których wozi wyjątkowo dużo. Moja pełna rekomendacja!
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 15 Lip 2018 13:59 

Rejestracja: 30 Cze 2017
Posty: 2
http://thetasteofsrilanka.com/en/kat/culture/

http://thetasteofsrilanka.com/en/the-be ... n-negombo/


Polecam szczerze miłej lektury
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group