Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 31 Sty 2018 11:29 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Ja od jakiegoś miesiąca walczę o claima na pobyt w Hamptonie Kraków.
Cały czas na innej stronie utrzymuje się dużo niższa cena, robię rezerwację, wysyłam claima i nie mam odpowiedzi, ani numeru claima, nic. Wysyłając maila na bestrate_responses@hilton.com oraz bestrate@hrcc-hilton.com otrzymuję odpowiedź, że nic nie mogą zrobić, bo nie mają zarejestrowanego claima i odsyłają na stronę internetową... Infolinia też odsyła do zrobienia claima przez stronę internetową... Trochę męczące jest robienie nowej rezerwacji co kilka dni i wysyłanie claimów, które gdzieś giną w nicości... Co z tym można zrobić? Rok temu działało bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#162 PostWysłany: 31 Sty 2018 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Bardzo często mają problemy ze stroną brg. Możesz spróbować różnych przeglądarek i OSów bo czasami różne dodatki lub add inny blokują. Czasami zła wersja Javy. U mnie zawsze później zadziałało pchnięcie sprawy na powyższe adresy mailowe.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 31 Sty 2018 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
@dmirstek : zaloguj sie na konto i przez chat zglos BRG
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 06 Lut 2018 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Zauwazylem, ze claimy BRG nie przechodza mi na Chrome i FF, czyli tam gdzie mam poustawiane rozne add-in'y (ad-block itp.). Jak sie przenioslem dla czystosci tematu na IE, to wszystko smiga. Z dokladnoscie, ze wnioski sa rozpatrywane super wolno 2-3dni, wiec i tak pozostaje popedzanie na mailach.
A z ciekawostek, ostatnio zatweirdzili claima z ok. 24 000JPY na 18 000JPY ale sie im zera pomigaly i nowa stawke ustawili na 180 000JPY. I nie reaguja na zwrocenie uwagi o bledzie i info, ze zamiast -25%, to zrobili +750%. Dostalem standardowa odpowiedz nr 435, bo potraktowali to jako ponowne zgloszenia claima (sic!) "The terms and conditions of the program do not permit multiple claims for the same stay." Widze, ze za kazdym razem takie kaszaloty wali pani Tracy B. Ktorys raz juz cos mi odrzuca bez czytania.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 12 Mar 2018 10:45 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 55
Witajcie!

Mam dzisiaj jakiś problem z przejściem BRG. Wpisuje numer rezerwacji i naziwsko i wywala mi komunikat:
Our Apologies! We're currently working out our issues so we can be better for you.
For customer service or reservations, please call the number below.

Mieliście może taki problem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 12 Mar 2018 10:58 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
zglos przez czat ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 12 Mar 2018 11:22 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 55
Przez czat BRG też nie mogę się skontaktować. Cały czas jestem pierwszy w kolejce, od dwóch godzin ;) ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:14 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
okej to faktycznie slabo...
sproboj napisac w innej kategori zeby cie przekierowali! ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
A nie lepiej po prostu mailem:
bestrate@hrcc-hilton.com i/lub
bestrate@hilton.com
?
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
#170 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:34 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
ostatnio cos marudzili ze bez wpisane claima umywaja rece..
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:34 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 55
Wysłałem e-mail. Zobaczymy, co odpiszą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@gruby_inversia Tak. Wiem. Wtedy trzeba im da znać że claima nie da się wpisać bo stroną nie działa i załatwione.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
#173 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:37 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
o to zajebiscie, ze mowisz. Musze w takim razie jeszcze raz ich przycisnac ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 12 Mar 2018 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
Daj znać czy sie udało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 12 Mar 2018 16:57 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 55
Na maila odpisali po około trzech godzinach. Uznali mi niższą stawkę i obniżyli ją o 25% :). Także się udało. Niedługo będę próbował z kolejnymi rezerwacjami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 12 Mar 2018 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Jako że ostatnio często i gęsto odmawiają BRG z byle powodu proponuje zrobić listę że stronami które uznają i które NIE uznają oraz najczęstsze powody odmów. Może Wiki? Co Wy na to?
Mogę zapodac 'wklad' startowy.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#177 PostWysłany: 12 Mar 2018 17:11 

nie, jak za duzo osob zacznie sie tym bawic to zamkna program i tyle

ihg zamknelo, expedia zamknela, reszta hoteli i OTA daje zwyklego matcha do ceny - wiec ja bym radzil zostawic jak jest i nie ulatwiac bo 25% tez pojdzie spac
Góra
 PM off  
      
#178 PostWysłany: 12 Mar 2018 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Bo ja wiem czy taki ruch w programach BRG z Polski bedzie od razu przyczynkiem do ich zamkniecia? Oczywiscie ostatnia rzecza, ktora bym chcial, to aby poszal sprawa w ta strone.
Ale:
- anglojezyczne fora, na ktorych te tematy sa poruszane i informacje dostepne istnieja juz ponad 10 lat
- ruch z powyzszych jest nieporywnywalnie wiekszy niz z F4F (bez urazy :-))
- niektore sieci hotelowe maja program BRG tylko 'marketingowo'. Niby jest, ale skutecznie claim'a nie da sie zlozyc: Accor, chyba IHG...
- niektore sieci/programy sa w miare OK np HH, inne sa bardziej niz OK, np. SPG i MR (tutaj nawet poprawiono program BRG/LNF).
Programow OTA nie chce komentowac, bo ich dokladnie nie znam, ale ogolnie to raczej one nie moga dac za duzo realnego zysku/znizki, bo OTA zyja z % referali do sieci, wiec nie maja/daja kasy aby dawac match'a i jeszcze np. -25%. To jest domena sieci hotelowych.
Tak wiec IMHO nie jest i chyba nie bedzie tak zle/ryzykownie.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
indy lubi ten post.
 
      
#179 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
-- 15 Mar 2018 11:41 --

Hmm, wyczuwam jakiś spisek... Znalazłem wczoraj konkurencyjną stawkę na amomie, gdzie wybrany przeze mnie pokój wyglądał na szeroko dostępny w znalezionej cenie (przy innych była informacja, że "ostatni w tej cenie!", czy coś w tym stylu, a przy moim nie). Zaraz potem zrobiłem rezerwację na stronie Hiltona i wysłałem zgłoszenie ze screenami. Odpowiedzieli dość szybko - rezerwacja wczoraj ok. 18.00, odpowiedź dziś ok. 11.00. Napisali, że nie są w stanie odtworzyć tej niższej ceny. Faktycznie, dziś już jest nieco wyższa, niż hiltonowska :(
Co do screenów, napisali, że owszem biorą je pod uwagę, ale tylko wtedy, gdy nie wyrobią się w ciągu 24 h od zgłoszenia. A że u mnie się wyrobili, no to, ten tego...
Wygląda to trochę tak, jakby Hilton grzecznie poprosił amomę o dostosowanie stawki, choć oczywiście to moje subiektywne odczucie, jako pokrzywdzonego taką dołującą sytuacją :D
No nic, jakoś to przeżyję, choć liczyłem na to BRG, bo w Kantonie (bo o nim mowa) odbywają się w moim terminie - jak zresztą przez większą chyba część roku - jakiś cholerne targi i ceny hoteli mają wtedy kosmiczne (jak na Chiny).

EDIT: muszę odszczekać swoje żale... Po dodatkowej wymianie maili, ich serce zmiękło i ostatecznie moje zgłoszenie zostało uznane, choć mam wrażenie, że działało to na zasadzie takiej, że osoby z pierwszej linii kontaktu (rozmawiałem z dwoma) uznały, że mają już dość tego namolnego gościa z Polski, co się o wykłóca o niecałe 70 dolców i pchnęły to do kogoś wyżej :)
W każdym razie, wyglądało to tak, że jakiś czas po odmowie zajrzałem ponownie na amomę, a tam - o dziwo - niższa stawka powróciła. Wysłałem im to, a oni znowu, że nie mogą tego odtworzyć. Okazało się, że ta cena na amomie rzeczywiście raz się pojawiała, a innym razem nie (np. w zależności od przeglądarki). Tak więc, ja im wysyłałem screeny, a oni pisali, że u nich tego nie widać. No i tak kilka razy, aż do ww. przekierowania sprawy do kogoś innego. Tym razem z pozytywnym wynikiem.

-- 19 Mar 2018 14:55 --

niktjac napisał(a):
Na maila odpisali po około trzech godzinach. Uznali mi niższą stawkę i obniżyli ją o 25% :). Także się udało. Niedługo będę próbował z kolejnymi rezerwacjami.


Jestem w podobnej sytuacji, że uznali mi zgłoszenie BRG, a w zanadrzu mam kolejne i ciekaw jestem, jak długo zwlekałeś, zanim zgłosiłeś się z kolejnym wnioskiem? Przy moim ostatnim było trochę dyskutowania z działem ds. BRG (jak opisałem powyżej) i podejrzewam, że gdy zbyt szybką zobaczą kolejne zgłoszenie ode mnie, będą na nie krzywo patrzeć, nawet jeśli będzie w 100% uzasadnione :D

Czy nie było problemu z uznaniem Twojego następnego zgłoszenia BRG?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 15 Maj 2018 21:21 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Czy ktos mial ostatnio z nimi doczynienia? Mam DT w Warszawie na stronie Hiltona za 61e, a znalazłem ten sam pokój za 59e. Warto rezerwować i zacząć walkę z nimi? Czy ostatnio cieżko z nimi zawalczyć?
Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group