Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277  Następna
Autor Wiadomość
#5481 PostWysłany: 06 Mar 2018 19:33 

Po co takie trupy wygrzebujesz?
Góra
 PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#5482 PostWysłany: 06 Mar 2018 20:04 

odpowiedź znajdziesz w poprzednim poście.
Góra
 PM off  
      
#5483 PostWysłany: 06 Mar 2018 20:08 

Nie pierwsza i nie ostatnia firma, która miała/ma problemy, z obsłużeniem zwiększonej ilości chętnych ;)
Góra
 PM off  
      
#5484 PostWysłany: 06 Mar 2018 20:14 

bardziej chciałem podkreślić jak obchodzili się z "niewygodnymi" klientami. Usunąć posty, zablokować :P Może mało wiem ale naprawdę mały odsetek (poważnych) firm obecnie jeszcze się w ten sposób 'broni' przed opinią klientów. Nie mówię o pojedynczym usuwaniu postów tylko regularnym, wręcz codziennym oraz blokowaniu za zwykłą negatywną recenzję.
Fakt że mój post nie jest najistotniejszy z perspektywy obecnego końca. Ale dotychczas tyle ludzi wzdychało nad Polskim Expressem, że był i że odszedł i że :( . I jeśli ktoś zacznie wzdychać nad PB (mnie nawet na to bierze , w samym 2012 zrobiłem z nimi 22 000 km za 350 zeta :P ) to warto aby pamiętał o tym jak traktował niezadowolonych klientów.

Dla odmiany Neobus nie odpowiada w ogóle na pytania przez facebooka. Chyba że chce kogoś strollować, wtedy wyjątkowo odpowie. Jak niewychowany bachor.

edit: Teraz dostałem newslettera z maila PB. Tradycyjnie opóźniony o tyle że większości biletów już nie ma. Ale za to ładnie podsumowali 'dobrą' zmianę:
"Od teraz czekają na Ciebie:
-Komfort na pokładzie" i chaos przy znalezieniu wolnego miejsca bądź przesiadanie się co przystanek
-"Wielka sieć połączeń" na które cię nie stać
-"Podróże przyjazne środowisku" czyli z buta bo specjalnie dla Ciebie zawieśliiśmy część kursów w trosce o środowisko. Jeśli masz za dużo kasy to możesz nam jeszcze dopłacić do biletów datek na środowisko.
-"Punktualność" :mrgreen: Tu się zgadzam (choć nie uważam FB za wybitnie punktualnego), PB nie wiedział co to.
Góra
 PM off  
      
#5485 PostWysłany: 07 Mar 2018 22:44 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Jaki jest adres pocztowy do flexibus polska a jak niema to do niemiec
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5486 PostWysłany: 07 Mar 2018 22:52 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
@lukasz.zst

Nie ma czegoś takiego jak flexibus, sugeruję się też przeprosić ze znakami interpunkcyjnymi. ;-)
Naprawdę post wygląda wtedy dużo lepiej.

uslugi@flixbus.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5487 PostWysłany: 11 Mar 2018 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Jak wygląda sytuacja po tych całych zmianach? Czy mając bilet na godzinę 10, jeśli będą wolne miejsca da radę zabrać się kursem wcześniejszym, np. o godzinie 8? Ktoś testował w ostatnim czasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5488 PostWysłany: 11 Mar 2018 20:48 

a o jaką sytuację dokładnie pytasz? Jeśli nic się nie stało to telefon kierowcy cię nie przepuści bo nie znajdzie nazwiska. Kierowcom nie wolno kategorycznie zabierać osób z nieważną (na dany kurs) rezerwacją, więc usłyszsz zwięzłe "nie"ewenutualnie mniej zwięzłe "-ma szans".

Jeśli jednak ktoś zmienił twój kurs, to - o dziwo - nie bawią się w przerzucanie odpowiedzialnością, i wedle słów @jacek96 da się coś od nich wysępić.
Góra
 PM off  
      
#5489 PostWysłany: 11 Mar 2018 20:56 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
patrzcie co znalazłem na olx , https://www.olx.pl/oferta/pracownikow-d ... 4695ded2f2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5490 PostWysłany: 12 Mar 2018 09:20 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
Nie wiem czy było o tym na poprzednich stronach, więc napiszę tu małe ostrzeżenie, które otrzymałem wczoraj od kierowcy.
Otóż w związku z połączeniem sił z Flixbusem i zmianą całego systemu nie będzie już możliwości wejścia do autobusu na trasie, tzn. innym przystanku, niż ten, który widnieje na bilecie.
Mając bilet z Berlin ZOB do Warszawy czy Gdańska, nie ma możliwości wsiąść na Berlin SXF. Od tej pory kierowca musi zamknąć listę pasażerów na konkretnym przystanku, przed wyruszeniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
worminfested uważa post za pomocny.
 
      
#5491 PostWysłany: 12 Mar 2018 10:19 

nom, tak zawsze było we flixie (tym zielonym przynajmniej). :P
To po to aby kierowca z nikczemnym uśmieszkiem mógł (już wkrótce; choć patrząc na to ogłoszenie na olx - nie wiem co knują) ogłosić wszem i wobec że "jeśli chce Pani ze mną jechać to musi pani kupić nowy bilet za 100zł" /a tych zapłacontch 40 też nikt nie zwróci poszkodowanej. Sytuacja poglądowa tylko, ceny oczywiście zależą od odcinka (od płci nie :mrgreen: ).
Zwykłe ekologiczne... wróć, ekonomiczne myślenie moi drodzy, jakoś muszą załatać tą 'dziurę' po biletach sprzedanych za 1zł/4,99zł, dla flixa połączenie się opłaca jak średnio każdy za 300km trasę zapłacił przynajmniej 15€ - stąd też górne progi na takich trasach bywają w okolicach ponad 25€.
W.polskich realiach takie progi nie mają szans się przyjąć - przynajmniej mam taką nadzieję, inaczej... o zgrozo! - skutki tego będą interesujące. Niekoniecznie przyjemne dla pasażera.

Dla tych co nie wiedzą nadal jak we flixie funkcjonuje system sprzedaży, zrobiłem ładnego screena ilustrującego w jakim kierunku sprashy zmierzają, również w polsce. Zdecydowałem się na trasę Katowice - Brno gdyż znajdziemy na niej obecnie największy wybór "podwykonawców" jeżdżących dla flixa. A ceny promocyjne (na wprowadzenie) obowiązują tylko na kursy realizowane PB.

Pierwsza od góry - cena 'promocyjna' flixa oscylująca w okolicach dotychczasowych cen PB w dniu odjazdu na tej trasie na kurs linii Polskiego Busa. Wkrórce zaczną rosnąć w górę ceny od :(
Załącznik:
ktw-brn.jpg
ktw-brn.jpg [ 137.45 KiB | Obejrzany 6669 razy ]

Ostatnia - to cena regularna na połączenie innego podwykonawcy (nadal mowa o flixbusie). 3x więcej. Takich dochodów oczekuje flix, również w przypadku PB. Dlatego niedługo ceny trzycyfrowe na międzynarodówkach niedługo będą dosyć często spotykane (zawsze znajdzie się jakiś Włoch czy Niemiec gotowy wydać tyle ile wołają).
Góra
 PM off
Runo-88 lubi ten post.
 
      
#5492 PostWysłany: 12 Mar 2018 14:30 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Sytuacja ma miejsce zdaje się na większości linii. Sory, ale 125 złotych za bilet do Budapesztu...

Załącznik:
hahahhaha.png
hahahhaha.png [ 58.47 KiB | Obejrzany 6585 razy ]
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5493 PostWysłany: 12 Mar 2018 14:36 

ale zobacz, nie musisz kupować biletu na komunikację miejską jak chcesz się przesiąść na innego flixa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (a nawet nieflixa, bo Budapszt ma to szczęście że jeszcze trochę przewoźników niezrzeszonych z flixem tam zajeżdża) jak wybierzesz ten kurs za 3x tyle :mrgreen:

Może na tym kursie jezdzi limuzyna jak dla VIPów? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#5494 PostWysłany: 12 Mar 2018 15:12 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Jak wspominałem ostatnio przyszedł mi bilet od Flixa na podróż, którą zarezerwowałem jeszcze na stronie Polskiego busa.
Bilet mam w aplikacji Flixa, oraz gdy sprawdzam zarządzanie rezerwacjami w polskim busie również bilet jak i zarezerwowane miejsca są widoczne. Oznaczałoby to, że oba bilety są ważne i mogę do autobusu wziąć dowolny z nich? Ktoś kiedyś pisał, że gdy przyszedł mi bilet od Flixa to moje zarezerwowane wcześniej miejsca są nie ważne (zresztą na bilecie od Flixbus jest informacja, że zajmuję dowolne).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5495 PostWysłany: 12 Mar 2018 16:47 

Wiesz, ciężko powiedzieć... :mrgreen:
Bo teraz tak to wygląda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Załączniki:
miejsca.jpg
miejsca.jpg [ 176.31 KiB | Obejrzany 6497 razy ]
Góra
 PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#5496 PostWysłany: 12 Mar 2018 22:35 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Mam jeszcze takie techniczne pytanie, czy P5, lub P22 w relacji Katowice - Wiedeń i powrotnej zatrzymuje się na jakieś stacji benzynowej w Czechach? Pytam, ponieważ chciałbym kupić sobie pewną rzecz w sklepie. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5497 PostWysłany: 13 Mar 2018 00:19 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 367
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
P5 stał w obie strony na stacji, ale po polskiej stronie granicy. Możesz spróbować na dworcu w Brnie.
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5498 PostWysłany: 13 Mar 2018 21:54 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
Mam kupiony bilet jeszcze w październiku na przejazd za kilka dni, mam tą rezerwację na swoim koncie po zalogowaniu, ale nie pojawia się bilet w formie pdf, czyli teraz podaję tylko swoje imię i nazwisko przy wsiadaniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5499 PostWysłany: 13 Mar 2018 22:23 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Ostatnio wracając do Lublina już Flixem, a z biletem jeszcze z PB podawałem nazwisko i kierowca na smartfonie go odnalazł i odhaczył.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5500 PostWysłany: 16 Mar 2018 16:01 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 38
Kupiłem w styczniu przez stronę PB bilet na trasę Gdańsk - Berlin - Gdańsk ( połączenia na jutro, a powrotne 23.03) i nie dostałem do tej pory żadnego maila ze strony Flixbusa o jakichkolwiek zmianach.

W mailu z rezerwacją napisane jest: "Proszę pamiętać, że autokary mogą mieć zielone barwy i logo naszego partnera FlixBus."

Bilety na te kurs można kupić dalej na stronie Flixbusa, napisane tam jest też: "Ten przejazd jest obsługiwany przez naszego partnera operacyjnego PolskiBus. Należy pamiętać, że autobusy te mogą być utrzymane w czerwonej kolorystyce charakterystycznej dla przewoźnika PolskiBus."

Rozumiem, że nie ma raczej obaw o wpuszczenie do autobusu z Biletem PB? Bo widzę posty o imiennych biletach, czy nowych rezerwacjach Flixa, a nie PB....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group