Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
"Płatności należy dokonać w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Jeśli w ciągu 5 dni od dokonania przelewu bankowego nie otrzymasz potwierdzenia rezerwacji, skontaktuj się z telecentrum Wizz Air by sprawdzić, czy otrzymaliśmy Twoją płatność."
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... ew-bankowy


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 511 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 05 Wrz 2017 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
@pemat @Zeus

Dziękuje :)
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#342 PostWysłany: 22 Wrz 2017 15:54 

Rejestracja: 22 Wrz 2017
Posty: 1
Zakupilam bilet linii wizzair i wybralam platnosc przelewem..i niestety zrobiłam blad w tytule przelewu :shock:
Mam pytanie co sie dzieje w tej sytuacji? Rezerwacja jest anulowana po 5 dniach, a pieniadze wracaja na konto?..czy istnieje jakas inna opcja? Będę wdzieczna za odpowiedz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 22 Wrz 2017 16:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
To zależy jak poważny błąd .Jeśli zależy ci bardzo na tej rezerwacji to możesz kontaktować się z nimi czy da się sprostować,lub zrobić raz jeszcze poprawny przelew i poprosić o zwrot za błędny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Wizzair
#344 PostWysłany: 17 Paź 2017 17:51 

Rejestracja: 17 Paź 2017
Posty: 3
-- 17 Paź 2017 17:48 --

Witam mam taki problem. Dnia 10.10.2017 zarezerwowałam wieczorem bilety. Dnia 11.10.2017 dokonałam przelewu bankowego na podane przez wizzair konto.. Dziś mamy już 17.10.2017 a moja rezerwacja jest wciąż wstrzymana. Co mam robić? Pomóżcie!! Ponieważ pierwszy raz robiłam opłatę przelewem bankowym..

-- 17 Paź 2017 17:51 --

Opłatę robiłam z mamy konta polskiego i jak sprawdza transakcję to z jej konta zostały pobrane pieniądze.. Czy jest taka możliwość że wizzair dostał pieniądze a nie wysłali jeszcze potwierdzenia?? Nie wiem co mam robic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair
#345 PostWysłany: 17 Paź 2017 18:55 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Sandra1993 Już po 2-3 dnach powinnaś mieć status potwierdzona. Może w nr rezerwacji zrobiłaś jakiś błąd i nie potrafią zaksięgować tzn. przyporządkować wpłaty do twojej rezerwacji.Inna możliwość to niewłaściwe konto (mają dwa). Duże prawdopodobieństwo,że dziś lub jutro anulują twoją rezerwację jeśli tego nie wyjaśnisz.Pieniądze odzyskasz, ale rezerwację będziesz musiała zrobić powtórnie.Spróbuj zadzwonić najpierw na krajowy nr 22 1284905 może trafisz na kogoś kto zechce pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sandra1993 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wizzair
#346 PostWysłany: 17 Paź 2017 19:06 

Rejestracja: 17 Paź 2017
Posty: 3
Na e-mail dostałam dwa nr konta krajowy nr i miedzynarodowy. Robiłam przelew na krajowy bo to jest rezerwacja z Polski i opłata złotówkami. Nr potwierdzenia sprawdziłam i zgadza się z podanym w e-mailu i na stronie wizzair. Nie rozumiem dlaczego nie mam potwierdzenia. A czy na ten nr mogę dzwonić o każdej porze czy w danych godzinach?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 17 Paź 2017 19:25, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 17 Paź 2017 19:23 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Dopóki nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 17 Paź 2017 19:38 

Rejestracja: 17 Paź 2017
Posty: 3
Dziękuję za pomoc. Już załatwione wszystko :)


Ostatnio edytowany przez Zeus, 17 Paź 2017 19:38, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 24 Paź 2017 09:50 

Rejestracja: 04 Wrz 2017
Posty: 18
Loty: 2
Kilometry: 3 582
Witam. Chcę zarezerwować bilety do Londynu. Przy próbie płatności przelewem bankowym jest okienko wyboru banku i jest tam tylko Citibank Handlowy. Jednak z tego co czytałem to mam po prostu zalogować się do swojego banku i zrobić przelew wpisując w tytule nr rezerwacji. Jeszcze chciałbym sue dowiedzieć czy jeżeli zrobię przelew z PKO to poniósł jakieś dodatkowe koszty?

Pytanie pewnie dla większości banalne, ale rezerwuję lot pierwszy raz i nie chce się naciąć.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 24 Paź 2017 09:57 

Skoro nie masz "na podorędziu" :lol: i chcesz się w to bawić to wszystko masz na stronie Wizzair
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... -bankowy#/

To co piszesz bardziej się tyczy .....banku odbiorcy czyli Wizzair
Góra
 PM off  
      
#351 PostWysłany: 24 Paź 2017 10:24 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
dawid6693 napisał(a):
. Jeszcze chciałbym sue dowiedzieć czy jeżeli zrobię przelew z PKO to poniósł jakieś dodatkowe koszty?

To zależy jaki masz regulamin konta PKO ,zazwyczaj przelewy krajowe są bezpłatne lub kosztują grosze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 24 Paź 2017 10:49 

Rejestracja: 04 Wrz 2017
Posty: 18
Loty: 2
Kilometry: 3 582
Moje pytanie o dodatkowe koszty wynikało z tego, że na jakimś forum wczoraj przeczytałem że np za płatność kartą mastercard wizzair pobiera dodatkowo 37zl za każdy bilet. Ale wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane także wielkie dzięki za pomoc i popołudniu rezerwuję bilety.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 24 Lis 2017 23:05 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
Spóźniłem się z przelewem, no wiadomo czekałem na kasę od reszty, rezerwacja jeszcze wisiała na koncie to przelew puściłem, kwota nieco ponad tysiąc zł - 21/09.

Po kilku dniach kontaktowałem się mailowo, ok odpowiedź zwrot będzie, podałem numer konta - 28/09

Minął ponad tydzień, przypomniałem się - 09/10
odpowiedź: Przepraszam za zwłokę, właśnie przejęłam Pańską sprawę po koleżance. Niezbędne dane właśnie przesłałam do naszego działu księgowości. Zwrot środków powinien do Pana dotrzeć do dwóch tygodni.

Minęły dwa tygodnie - przypominam się - 20/10
Bardzo proszę o powtórne sprawdzenie konta. Otrzymałam informację, że pieniądze zostały wysłane.
Bardzo przepraszam za zwłokę i proszę o zrozumienie.


Kasy nie ma więc znów mail - 24/10 - oczywiście numer konta był dobry.
Odpowiedź: Uprzejmie informuję, że nie otrzymała Pan przelewu ponieważ mieliśmy wpisany zły numer IBAN.
Bardzo przepraszam za nasze niedopatrzenie.
Zwrot powinien dotrzeć do Pana w ciągu dwóch tygodni.


Szanowny Panie, Uprzejmie informuję, że środki zostały przelane. 26/10

Kasy nie ma, kolejny mail i: 07/11 UWAGA:

Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację, otrzymałam informację, ze mamy techniczne problemy z wykonywaniem przelewów, w ciągu kilku dni sytuacja powinna ulec zmianie.

znów mail 16/11
Otrzymałam informację, że mamy zły IBAN. Czy mógłby Pan przesłać go jeszcze raz w celu weryfikacji ?
Oczywiście wysłany, znów przypomnienie, teraz to już wogóle w d...e mają odpowiedz.

Poradźcie - co z tym robić, bo już naprawdę nie mam sił. Jeszcze te bzdurne tłumaczenia, ręce opadają....Gdzie z tym uderzać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 24 Lis 2017 23:55 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Postrasz,że złożysz skargę na opieszałość i zażądasz odsetek ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 17 Gru 2017 18:19 

Rejestracja: 17 Gru 2017
Posty: 2
Witam,
Zakupiłem lot w WizzAir, zaznaczyłem platność przelewem na konto CITIBANK HANDLOWY.
Sam posiadam konto w banku Bzwbk Polska.
Moja pytanie czy mogę dokonać płatności z banku Bzwbk, czy musze zalozyc konto w Citibank?
Jeśli nie musze zakladac, który przelew wysłać na konto przelew miedzynarodowy czy na konto przelew krajowy?
Jesli musze zakladać konto w Citibank, który przelew wysłać na konto przelew miedzynarodowy czy na konto przelew krajowy?

Oto screen z informacji na temat przelewu:
Image

Byłbym wdzięczny za pomoc. :)
dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 17 Gru 2017 18:24 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Nie musisz nic zakładać! Zrób normalny przelew na rachunek krajowy ! Tzn ten pierwszy możesz to zrobić z kazdego banku np. Bzwbk
Góra
 Profil Relacje PM off
Vidar5675 lubi ten post.
Vidar5675 uważa post za pomocny.
 
      
#357 PostWysłany: 17 Gru 2017 18:26 

Rejestracja: 17 Gru 2017
Posty: 2
Dobra już rozumiem, ten międzynarodowy gdybym posiadał konto bankowe poza Polską?
Dzięki wielkie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 17 Gru 2017 18:34 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Numer międzynarodowy to ten sam numer, tylko z PL na początku i jest on dla przelewów z zagranicy., jak zresztą mówi jego opis na załączonym zrzucie.
Swoją drogą - wysyłasz przelew pierwszy raz w życiu, że w ogóle pomyślałeś o zakładaniu konta w innym banku, bo nie masz konta w tym samym, co odbiorca? Jak płacisz rachunek za telefon czy mieszkanie, to też specjalnie zakładasz konto w tym samym banku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 17 Gru 2017 18:42 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Czasami,aż dziw bierze jaki problem można sobie wydumać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Pierwszy lot
#360 PostWysłany: 08 Sty 2018 07:42 

Rejestracja: 08 Sty 2018
Posty: 2
Witam
Gorąca prośba! Pewnie dla Was banalna.
Zarezerwowałem pierwszy lot w wizzair zaznaczyłem płatność przelewem w pln, dostałem na mail info o nr konta w citybanku i.....shift kod oraz bank kod. Czy to jest klasyczna formatka a robię normalny klasyczny przelew w pln czy muszę robić jakiś zagraniczny??


Ostatnio edytowany przez krasnal, 08 Sty 2018 08:22, edytowano w sumie 1 raz
Korzystamy z wyszukiwarki - temat był poruszany wielokrotnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 511 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group