Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Najtańsze ubezpieczenie COVID, honorowane niezależnie od linii lotniczej, którą się przylatuje:

https://flyuia.eurotravelins.com.ua/

Link do strony źródłowej ukraińskiego ministerstwa zdrowia dotyczący krajów "czerwonych" i "zielonych":
https://moz.gov.ua/article/news/informa ... stanom-na-


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#61 PostWysłany: 17 Lip 2020 02:37 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Ja wziąłem polisę z pewnej wyszukiwarki polis, w której można wyfiltrować, że się chce dodatkowo ubezpieczyć na COVID-19 (w polisie pojawia się nazwa) - można też sterować kwotami ubezpieczeń
jeżeli wpiszecie kod zniżkowy z pewnej popularnej aplikacji pomocy kierowcom na drogach to otrzymacie 15% rabatu więc wychodzi bardzo atrakcyjnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#62 PostWysłany: 17 Lip 2020 05:08 

Rejestracja: 25 Maj 2013
Posty: 38
Oberig-sg.com to link do ukraińskiego ubezpieczyciela gdzie można uzyskać ubezpieczenie covid-19 . Tego akurat ubezpieczyciela wskazują w biurze promowym w Batumi przy zakupie biletów do Ukrainy i jest on na pewno bez problemów akceptowany na granicy. Nie wiem czy w porównaniu z innymi firmami jest tańszy cyz droższy (bo nie sprawdzałem).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#63 PostWysłany: 18 Lip 2020 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Chciałbym się upewnić -> Czy w postcovidowej rzeczywistości ryanair z KBP lata z tego odległego terminalu (F zdaje się), czy też z głównego (D)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#64 PostWysłany: 19 Lip 2020 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 217
niebieski
Jest ktos aktualnie w Odessie ? Wstepnie wybieram sie we wtorek i chcialbym zapytac jak wyglada sytaucja na miejscu. Na kamerkach widac, ze plaze sa pelne i zycie toczy sie normalnie ale chcialbym poznac opinie kogos kto jest na miejscu i ma informacje od lokalsow.
Góra
 Profil Relacje PM off
Fitas lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#65 PostWysłany: 19 Lip 2020 08:50 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 379
niebieski
wtak napisał(a):
Chciałbym się upewnić -> Czy w postcovidowej rzeczywistości ryanair z KBP lata z tego odległego terminalu (F zdaje się), czy też z głównego (D)?

Tylko terminal D
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#66 PostWysłany: 19 Lip 2020 10:29 

Rejestracja: 27 Paź 2016
Posty: 46
grzesiekc napisał(a):
Jest ktos aktualnie w Odessie ? Wstepnie wybieram sie we wtorek i chcialbym zapytac jak wyglada sytaucja na miejscu. Na kamerkach widac, ze plaze sa pelne i zycie toczy sie normalnie ale chcialbym poznac opinie kogos kto jest na miejscu i ma informacje od lokalsow.


Podpinam się, będę w piątek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#67 PostWysłany: 22 Lip 2020 09:15 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 379
niebieski
Na lotniskach w Kijowie,Charkowie,Lwowie pasażerowie odlatujący i przylatujący ze "strefy czerwonej"
będą testowani na obecność COVID-19. Koszt 1500 - 2100 грн w zależności od lotniska.

16 июля открылся пункт тестирования в аэропорту Львов. Медицинская процедура вместе с оформлением длится 15 минут. Оплатить тест можно только через интернет-страницу лаборатории. Стоимость тестирования – 1500 грн.

17 июля тестировать пассажиров на коронавирус методом ПЦР начали в аэропорту Борисполь. Тестируют как прилетающих, так и улетающих из Украины пассажиров. Результаты обрабатываются в течение суток. После этого справка на английском языке с ответом направляется на указанный пассажиром электронный адрес. Стоимость услуги – 1500 грн. Оплата возможна только банковской картой. Продолжительность тестирования составляет 10–15 минут.

С 18 июля тесты на COVID-19 начали делать в аэропорту Харьков. Услуга предоставляется пассажирам, которые прибыли из стран "красной" зоны и должны пройти самоизоляцию. Стоимость услуг зависит от времени сдачи анализов. В период с 8.00 до 21.59 – 1800 грн, с 22.00 до 7.59 – 2100 грн. Оплата производится банковской картой или наличными.
https://gordonua.com/news/society/v-ukr ... 10172.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#68 PostWysłany: 22 Lip 2020 09:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
I co ciekawie, wyniki można po angielsku, ukraińsku lub po polsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#69 PostWysłany: 22 Lip 2020 11:29 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Fitas napisał(a):
grzesiekc napisał(a):
Jest ktos aktualnie w Odessie ? Wstepnie wybieram sie we wtorek i chcialbym zapytac jak wyglada sytaucja na miejscu. Na kamerkach widac, ze plaze sa pelne i zycie toczy sie normalnie ale chcialbym poznac opinie kogos kto jest na miejscu i ma informacje od lokalsow.


Podpinam się, będę w piątek.


Wczoraj wróciłem z Odessy więc tak na szybko:
Życie toczy się całkowicie normalnie, wszystko jest otwarte, ulice pełne, restauracje pełne, w sklepach czy innych ograniczonych powierzchniach zero dystansu, maseczki niby obowiązkowe przed wejściem do obiektów usługowych czy sklepów ale nikt tego nie sprawdza i większość nie nosi

No i plaże oczywiście zatłoczone (...oczopląsu można dostać ;p), wszystkie atrakcje wodne otwarte, muza wszędzie na maksa, pogoda super, Morze Czarne nagrzane więc śmiało i bez obaw można lecieć :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#70 PostWysłany: 22 Lip 2020 12:09 

Rejestracja: 27 Lip 2016
Posty: 4
Dla pewności, bo nie mogę znaleźć jasnych informacji, wykupując lot na kilka dni do Odessy rozumiem że kwarantanna na miejscu i po powrocie nie obowiązuje, tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#71 PostWysłany: 22 Lip 2020 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@patkor
A może byś przeczytał na poprzedniej stronie post #49 i #50?
ukraina-post-covid,1455,150005?start=40#p1355351
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#72 PostWysłany: 22 Lip 2020 16:43 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 11
Loty: 37
Kilometry: 92 392
Może ktoś, kto wrócił obecnie z Odessy, napisać jak wyglądało sprawdzanie obowiązkowego ubezpieczenia? Chodzi mi o to, czy sprawdzano dokładnie jakąś klauzulę o objęciu ubezpieczeniem zachorować na COVID, czy też wystarczyło okazać kwit o ubezpieczeniu i nie wnikano w szczegóły.
Planuję ubezpieczenie w Warcie i nie wiem, czy powinienem dodatkowo drukować warunki, OWU itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#73 PostWysłany: 22 Lip 2020 16:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
Druknij i będziesz mieć święty spokój...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#74 PostWysłany: 22 Lip 2020 16:53 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 11
Loty: 37
Kilometry: 92 392
Bardziej interesuje mnie jednak jak to wygląda w praktyce.
Wydrukować mogę i nie ma z tym problemu poza tym, że w OWU nie ma ani słowa o objęciu ubezpieczeniem zachorowań na COVID. Stanowisko Warty jest wprawdzie takie, że nie ma z tym problemu jednak chciałbym się dowiedzieć jak to wyglądało na miejscu i czy muszę gdzieś jeszcze tego szukać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#75 PostWysłany: 22 Lip 2020 17:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
ukraina-post-covid,1455,150005&hilit=ubezpieczenie?start=40#p1355387
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#76 PostWysłany: 22 Lip 2020 17:25 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 11
Loty: 37
Kilometry: 92 392
Dzięki, ale to wszystko już czytałem, a teraz chciałbym dowiedzieć się czegoś z praktyki.
Zasadniczo nie widziałem w ofertach ubezpieczycieli takiego ubezpieczenia jak „COVIDowe”, dlatego też chciałbym dowiedzieć się, czy takich zapisów doszukuje się ktoś podczas sprawdzania polisy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#77 PostWysłany: 22 Lip 2020 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Oczywiście , że są ubezpieczenia „covidowe”. Wejdz na rankomat i masz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#78 PostWysłany: 22 Lip 2020 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2015
Posty: 240
niebieski
Tak to wygląda po wydrukowaniu w AXA - zakreślenie czerwone moje:
Załącznik:
axa.png
axa.png [ 174.86 KiB | Obejrzany 1003 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#79 PostWysłany: 22 Lip 2020 18:51 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 11
Loty: 37
Kilometry: 92 392
Oczywiście masz rację, że są oferty obejmujące zachorowania na COVID. Chodziło mi raczej o ich nazwę, aby nie było wątpliwości co do zakresu - czy jest ten zapis w umowie, ponieważ nie jest to wyszczególnione w OWU. Przepraszam jeśli niejasno się wyraziłem.
Dzięki za wrzucenie polisy z Axa. Trochę to rozjaśniło. Ostatecznie zakupiłem w Signal Iduna i mogę potwierdzić, że tam jest podobny zapis.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#80 PostWysłany: 22 Lip 2020 18:53 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
Dzis robiłem ubezpieczenie w Warcie na Ukrainie i mam napisane wyraźnie że obejmuje Covid19. Mój opiekun od ubezpieczeń przekazał mi ze było dużo próśb o to od klientów i Warta dodała taki tekst już na 1 stronie polisy.


Ostatnio edytowany przez benjamin 22 Lip 2020 19:00, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 56  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group