Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Najtańsze ubezpieczenie COVID, honorowane niezależnie od linii lotniczej, którą się przylatuje:

https://flyuia.eurotravelins.com.ua/

Link do strony źródłowej ukraińskiego ministerstwa zdrowia dotyczący krajów "czerwonych" i "zielonych":
https://moz.gov.ua/article/news/informa ... stanom-na-


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 01 Lip 2020 13:15 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
A gdybym tak czysto hipotetycznie rzecz jasna ;) wracal przez Slowacje (o ile wpuszczaja polskich globtroterow z Ukrainy, to co - ostempluja mi na tamtejszej granicy czolo, zeby pozniej na slowacko - polskiej granicy bylo wiadomo, ze przysluguje mi 14 dni odsiadki?
Dla wielu osob korzystniej nadlozyc km i stracic powiedzmy extra dzien, niz stracic ich 14.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#42 PostWysłany: 01 Lip 2020 13:39 

Rejestracja: 11 Lip 2017
Posty: 165
Wybacz, chciałem juz w jednym temacie ;) już sie poprawiam i pytam gdzie indziej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 01 Lip 2020 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
No dobra, a teraz już o granicach i kwarantannie -> Ukraina
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 01 Lip 2020 19:29 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
jeszczde sie upewniam. W piatek mam lot od Odessy. to juz 3 bilet w tym roky i moze do 3 razy sztuka

czy nie ma kwarantanny na Urkainie? czy wszystko zniesiono.

wiem ze od dzis nie ma po przylocie do Polski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 01 Lip 2020 20:04 

Rejestracja: 11 Lip 2017
Posty: 165
Nie ma, dopoki Polska jest w zielonej strefie a tak na razie jest.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 03 Lip 2020 02:07 

Rejestracja: 25 Lut 2019
Posty: 12
Wygląda na to, że kwarantanna dla Polaków wracających do kraju została zniesiona, niezależnie od środka podróży.

Na stronie straży granicznej, pod punktem z pasażerami statków lotniczych, pojawił się kolejny, lakoniczny punkt:

obywatele Polski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 03 Lip 2020 23:28 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Dzis lot Wrocław Odessa wypelniony w 4-50%

Po przylocie kazdy musial pokazać ubezpieczenie zdrowotne. Nie mialo z 15 osob , w tym ja. I musieli robic online.
Nie pomogly tlumaczenia że mam z karty
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 04 Lip 2020 07:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
To ubezpieczenie musiało obejmować zachorowanie na covid?!
Bo takie chyba mają wytyczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 06 Lip 2020 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Podsumowując-> stan na dziś:
Podróż na Ukrainę i wjazd z UA do Polski są bez kwarantanny? Tak?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Lip 2020 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 06 Lip 2020 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
A wiemy jednoznacznie, jak wygląda konieczność udokumentowania zakresu ubezpieczenia zdrowotnego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 06 Lip 2020 18:39 

Rejestracja: 25 Maj 2013
Posty: 38
Wymagana jest polisa zawierająca informacje o ubezpieczeniu leczenia w przypadku Covid-19. Polisa ma być wydrukowana (przynajmniej na lotnisku w Kijowie nie chciano akceptować takich w telefonie) . Polise można kupić przed przejściami granicznymi .
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 06 Lip 2020 20:29 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
polisa nie musi byc na koronke.

siedzialem w hali przylotow i na rankomac ie znalazlem najtansze ubezpieczenie za 11zl na 4 dni. oplacilem i po chwili mialem na mailu. pokazalem w okienku i panie mnie przepuscila.

dzis na powrocie do Polski wypelnialem w samolocie karte informacyjna,ktora zbieraly stewki.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 07 Lip 2020 20:00 

Rejestracja: 25 Maj 2013
Posty: 38
Widocznie to zależy od "dokładności" pracy. ;) Z doświadczenia i z informacji strony ukraińskiej na ich stronach oraz z informacji polskiego MSZ wynika że ma być to ubezpieczenie covid-19 . Dzięki jednak za info. Przetestuje jak będę wjeżdżał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 15 Lip 2020 13:05 

Rejestracja: 15 Lip 2020
Posty: 1
Chcę polecieć do Oddesy, mam pytanie jest teraz jakaś kwarantanna jak się leci z UA do PL lub odwrotnie ?
Trzeba uzupełnić jakieś dokumenty przed wylotem ?
Ubezpieczenie musi być od covid czy zwykłe podróżne starczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 15 Lip 2020 13:15 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 150
Na chwilę obecną wymagane jest jedynie ubezpieczenie od Covid przy wjeździe na Ukrainę. Polska jest wśród zielonych krajów na Ukrainie więc kwarantanna nie obowiazuje. Po powrocie z dowolnego kraju Polaków w Polsce kwarantanna nie obowiazuje. Więc w chwili obecnej nic nie stoi na przeszkodzie aby pojechać na Ukrainę ?


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 15 Lip 2020 13:55, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 15 Lip 2020 17:03 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
A wie ktos moze, czy do Lwowa wracaja juz jacys turysci, czy rynek w dalszym ciagu straszy pustkami?
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 15 Lip 2020 17:07 

Rejestracja: 15 Lip 2020
Posty: 3
Witam, orientuje się ktoś jak wyglada sytuacja w przypadku Ukrainy? Mam kupione bilety do Lwowa na 7 sierpnia. Granice otwarte, ale przy wjeździe (przylocie) 14 dniowa kwarantanna obowiązkowa?
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 15 Lip 2020 17:23 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 150
Na chwilę obecną wymagane jest jedynie ubezpieczenie od Covid przy wjeździe na Ukrainę. Polska jest wśród zielonych krajów na Ukrainie więc kwarantanna nie obowiazuje. Po powrocie z dowolnego kraju Polaków w Polsce kwarantanna nie obowiazuje. Więc w chwili obecnej nic nie stoi na przeszkodzie aby pojechać na Ukrainę ? poprawcie tę Ukrainę, że lądową granicą też Polacy nie są zobowiązani do kwarantanny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ukraina post-covid
#60 PostWysłany: 15 Lip 2020 23:23 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Hulaj dusza, piekla nie ma... trzeba miec jedynie ubezpieczenie Covidove przy wjezdzie na teren Ukrainy.
Ktos to juz przerabial - jakies namiary/linki, zeby sie sprawnie i tanio ubezpieczyc?
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 56  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group