Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 220 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 17 Maj 2016 23:44 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Ja przy wyjeździe lutowym kupowałem polecane wyżej ubezpieczenie ACE na stronie asecuramy.
Nie sprawdzałem na szczęście jego działania, natomiast kwotowo wydaje mi się to bardzo w porządku - 12 zł./os/dzień przy nielimitowanych kosztach leczenia to oferta moim zdaniem świetna...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 19 Maj 2016 10:51 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 55
Zastanawiam się nad tym ace - koszt dla całej rodziny 1400 zł, w axa KL 250 ooo euro = koszt 1150 zł dla rodziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 23 Maj 2016 14:45 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 30
Kupowałem w esky na 21 dni dla 2 osób 345 zł, KL 150 tyśE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 23 Maj 2016 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
greg0 napisał(a):
Ja przy wyjeździe lutowym kupowałem polecane wyżej ubezpieczenie ACE na stronie asecuramy.
Nie sprawdzałem na szczęście jego działania, natomiast kwotowo wydaje mi się to bardzo w porządku - 12 zł./os/dzień przy nielimitowanych kosztach leczenia to oferta moim zdaniem świetna...


Ja miałam okazję sprawdzić dokładnie to ubezpieczenie na Majorce - po telefonicznym zgłoszeniu zapotrzebowania na lekarza w ciągu 10 minut zadzwonił polski przedstawiciel tamtejszych lekarzy z ofertą tłumaczenia rozmowy z lekarzem, w ciągu pół godziny do hotelu przyjechała pani doktor, zrobiła co trzeba, wzięła ksero ubezpieczenia i tyle, zero jakichkolwiek problemów, także jak najbardziej polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 07 Cze 2016 14:22 

Rejestracja: 12 Paź 2015
Posty: 1
Czy ktoś interesował się zakupem ubezpieczenia zdrowotnego bezpośrednio w USA (Atlas America, Patriot America)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 15 Cze 2016 12:57 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 55
Ace ubezpieczenia nie wygląda tak różowo. Nie ma w tej ofercie kosztów leczenia chorób przewlekłych - są wyłączone całkowicie. Dzwoniłam na infolinię i potwierdziłam to - choruję na tarczycę a to choroba przewlekła więc mnie dyskwalifikuje. Definicja chorób przewlekłych jest u nich taka, że wiele chorób mogą pod to podłączyć.
Pozostaje mi axa, która ma choroby przewlekłe.
A we wtorek wylot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 05 Mar 2017 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
armata12 napisał(a):
Nie zna Pani produktu swojej firmy? Strona 33 OWU "do wysokości SU KL z wyjątkiem USA, Kanady, Japonii, Australii i Wysp Karaibskich – limit 2 000"

Na chwilę obecną, nie widzę takiego wyłączenia. Czy coś się zmieniło? Ktoś mógłby potwierdzić? Wariant Maximum.

https://multitravel.axa.pl/files/127_0116_z.pdf
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 25 Kwi 2017 10:45 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 16
Szyn3k napisał(a):
Na chwilę obecną, nie widzę takiego wyłączenia. Czy coś się zmieniło? Ktoś mógłby potwierdzić? Wariant Maximum.

https://multitravel.axa.pl/files/127_0116_z.pdf

Kupowalem w grudniu, telefonowalem na infolinie. Pani bez przekonania, ale jeszcze po konsultacji z kims, stwierdzila, ze nie ma limitu na leczenie ambulatoryjne. Nie znalazlem tez takowego w OWU.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 25 Kwi 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Czy zmieniło się coś w temacie ubezpieczeń do USA? Jakie na dzień dzisiejszy jest najlepsze? Znalazłem ubezpieczenie wartadirect :
koszty leczenia 600 000zł
NNW 10 000zł
OC 200 000zł

Ogólnie mogę sam sobie ustalić te sumy kosztem ceny. Za taki pakiet wychodzi mi ok 280zł. Jest to chyba dobra oferta? Ubezpieczenia bagażu nie biorę, bo wiadomo, że jak ukradną mi np laptopa z torby to nikt mi za to nie zapłaci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 25 Kwi 2017 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Dobra oferta na Stany to KL bez limitu w normalnej cenie. Nie podałeś liczby dni pobytu, więc ciężko porównać.

Sprawdź "Daleko od domu" od AXA via Inter Partner Assistance. Zniżka -30% gdzieś tu na forum albo napisz priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 25 Kwi 2017 12:20 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Polecam sprawdzic ubezpieczenia na stronie http://www.truetraveller.com (ubezpieczycielem jst. Dobra alternatywa dla polskich ubezpieczalni. Szczegolnie atrakcyjna w przypadku wersji rocznej dla calej rodziny (maksymalna dlugosc pobytu 30 lub 70 dni w zaleznosci of polisy). Kwoty ubezpieczen i warunki rzadko widziane u nas. Np roczna polisa z pobytem do 30 dni na caly swiat dla 4 osob (lacznie z USA i Kanada) bez udzialu wlasnego kosztuje 145 funtow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 23 Maj 2017 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Czy ktoś korzystał z tego ubezpieczenia (AXA)

https://www.axa-assistance.pl/ubezpiecz ... rystyczne/

Po sprawdzeniu kilku polskich ubezpieczalni, wychodzi mi najkorzystniej.

Wyjazd na 22 dni, (21 + zmiana strefy czasowej +1d) warunki :
Załącznik:
12.jpg
12.jpg [ 107.31 KiB | Obejrzany 1877 razy ]


Martwię się tylko czy nie ma żądnych ukrytych kruczków. Ktoś może napisać czy to uczciwa firma? Czy muszę zaznaczyć jeszcze jakieś opcję czy to co mam jest wystarczające? Jest tam np opcja Twoja podróż
Cytuj:
Planujesz urlop samochodem albo w towarzystwie czworonożnego pupila? Dzięki ubezpieczeniu dodatkowemu Urlop Bez Zmartwień możesz korzystać z opieki weterynarza i pomocy technicznej na wypadek awarii samochodu. Do tego w pakiecie pomoc medyczna po powrocie do Polski na wypadek ograniczonych zdolności ruchowych wskutek wypadku za granicą.

Ale myślę, że to zapewnia mi ubezpieczenie samochodowe wykupione w Rentalcars.pl
Interesowałem się jeszcze ubezpieczeniem z WARTY, ale wychodzi mi minimalnie drożej. Może jednak opłaca się dołożyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 23 Maj 2017 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
To są zupełnie różne ubezpieczenia. Za awarię samochodu odpowiada właściciel samochodu. Jeśli wypożyczysz samochód, to za awarię odpowiada wypożyczalnia, dzwonisz i podstawiają nowy samochód, bez względu na ubezpieczenie. A "ubezpieczenie samochodowe wykupione w Rentalcars.pl" dotyczy wypadku, nie awarii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 23 Maj 2017 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Czyli mając auto z wypożyczalni nie ma sensu dokupować tej opcji w AXA. A co ogólnie powiecie o tym ubezpieczeniu AXA, nadaje się to? Np takie samo ubezpieczenie w PZU jest dwa razy droższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 23 Maj 2017 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
@‌kontrol‌ Przeczytaj po prostu OWU ubezpieczeń, które Cię interesują, zwracając szczególną uwagę na zakres i wyłączenia z kosztów leczenia. Na tym co wkleiłeś nie ma szczegółów i wiele się na tej podstawie nie da powiedzieć. A nie sądzę, żeby komuś chciało się analizować za Ciebie warunki, zwłaszcza, że nie wiemy co jest Ci potrzebne.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 23 Maj 2017 15:30 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Tak jak pisze @olus sprawdź w warunkach polisy czy są jakieś ograniczenia w stosunku do sumy ubezpieczenia dla zdarzeń, które są dla Ciebie szczególnie istotne.
Często w OWU są one ograniczone do jakiejś kwoty lub % sumy ubezpieczeniowej.
Z mojej strony proponuję sprawdzić szczególnie koszty transportu medycznego - jeśli coś się stanie to może być potrzebny specjalistyczny transport a z USA to mogą być naprawdę spore kwoty. Przeglądałem swojego czasu kilka OWU i niektóre zawierały ograniczenie nawet do 10% wartości sumy ubezpieczenia co w wielu przypadkach przy niższych sumach ubezpieczenia mogłoby być dalece niewystarczające.
To samo dotyczy ograniczeń w zakresie hospitalizacji i jakichś procedur specjalistycznych.

Jeśli chodzi o koszty polisy to parę miesięcy temu kupowałem polisę w Ergo na 30 dni (Cały Świat-to była objazdówka-oprócz USA również Ameryka Środkowa). Dla sumy ubezpieczeniowej 500 000 na koszty leczenia, OC (1 mln), ubezpieczeniem bagażu (10 000) i NNW (60 000) składka wyniosła w sumie 307 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 23 Maj 2017 18:48 

Ktoś zna / plusy minusy zakupu ubezpieczenia w Atlas?

https://www.insubuy.com/
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 23 Maj 2017 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Ok, dziękuje.

Z tego co czytam to AXA w KL wyłącza tylko choroby przewlekłe (na szczęście na nic nie choruje).

W assistance dopiero od 100E w górę (w ogóle nie rozumiem o co chodzi z tym assistance)
tam w pkt 3 jest napisane
Cytuj:
wsparcie w codziennych czynnościach, które pomaga ubezpieczonemu w organizacji jego pobytu za granicą
(np. rezerwacja biletów wstępu, pośrednictwo w usługach zewnętrznych, takich jak tłumacz czy przewodnik,
a także wynajem powierzchni handlowych, rezerwacja stolika w restauracji itp.).

przecież to jakiś absurd. Firma ubezpieczeniowa będzie za mnie takie rzeczy załatwiać?

Ubezpieczenie OC nie obejmuje szkód które wyrządzę autem, ale od tego chyba mam ubezpieczenie w rentalcars.pl

Ubezpieczenie bagażu nie działa w ogóle i bezczelnie w warunkach jest to napisane.

PS. To powinno być karane. Jak można dopuszczać do czegoś takiego? Jawne oszukiwanie ludzi. Powinno być w 10 zdaniach opisane na czym polega to ubezpieczenie i cena. A tak to zobaczcie sobie mojego screena z posta #52. I tam działa tylko ubezpieczenie kosztów leczenia na 600tys zł. Cała reszta to kłamstwo.

greg2014 napisał(a):
Jeśli chodzi o koszty polisy to parę miesięcy temu kupowałem polisę w Ergo na 30 dni (Cały Świat-to była objazdówka-oprócz USA również Ameryka Środkowa). Dla sumy ubezpieczeniowej 500 000 na koszty leczenia, OC (1 mln), ubezpieczeniem bagażu (10 000) i NNW (60 000) składka wyniosła w sumie 307 zł.

Rozumiem że kupowałeś przez agenta stacjonarnie, bo nie mogę nigdzie znaleźć tego ubezpieczenia online żeby poczytać warunki i ustalić cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 23 Maj 2017 20:31 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Kupowałem u agenta (chociaż wszystko załatwiłem mailem, na oczy go nie widziałem), nie mam pojęcia czy mają podobne oferty w necie na swojej stronie albo u jakiegoś pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 23 Maj 2017 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
A czy ktoś może polecić jakieś ubezpieczenie do USA? Może ktoś już przeczytał te wszystkie OWU i wie które wypadają najkorzystniej. Zależy mi na Polskich ubezpieczalniach (co znacznie zawęża krąg poszukiwań) ponieważ nie znam dobrze języka i chciałbym w razie czego mieć pomoc agenta z Polski. AXA odpada po tym co przeczytałem, natomiast Warta już wypada korzystniej. Czytam te warunki od 8 godzin i już mnie głowa boli. I tak pewnie nic się nie stanie, ale wolałbym spać spokojnie. Może ktoś korzystał z pomocy jakiegoś Polskiego ubezpieczyciela będąc na wakacjach w USA? Wszystkie porady są mile widziane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 220 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group