Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lut 2014 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Cześć,

Które z poniższych OTA wystawiają bilet automatycznie:
Expedia.de
Expedia.com
Orbitz.com
Priceline.com
Lastminute.com
Ebookers.com
Filipo.pl
Edreams.com

wiecie może?

Pozdrawiam,
Przemek
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 14 Lut 2014 01:10 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Wszystkie poza flipo.pl


Ostatnio edytowany przez Roku, 31 Sty 2016 19:29, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2014 12:42 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 73
Cześć przemos74

my też wystawiamy bilety automatycznie ;)


Ostatnio edytowany przez Roku, 31 Sty 2016 19:32, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Mar 2014 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
a który polecacie?
przez kayak wyszukuje mi fajne połączenie ale "przechodząc" na stronę linii nie pokazuje mi takiego połączenia, boje się że za chwile będzie info że jeden z odcinków nie potwierdzony!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Mar 2014 18:12 

Rejestracja: 21 Paź 2013
Posty: 133
Często bezpośrednio na stronie linii lotniczych nie można znaleźć połączeń, które pojawiają się na stronach typu Kayak, ale na różnych OTA można je znaleźć i kupić.


Ostatnio edytowany przez Roku, 31 Sty 2016 19:33, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 31 Sty 2016 19:04 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1402
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Najlepiej zwracać uwagę na regulamin, żeby nie było sytuacji jak np. z fluege.de, gdzie mogą nie wystawić biletu, a i tak obciążyć kartę kwotą 100 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Wrz 2016 07:11 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 706
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
nie znalazłem listy OTA, które wystawiają oraz nie wystawiają bilety automatycznie; proponuje stworzyć taki temat (nie zawsze musi to dotyczyć error fares) - ja ostatnio kilka razy miałem problem z anulowaniem rezerwacji;

bilety anulowała mi niedawno TRIPSTA (nie wystawili biletów, bo poszli do domu) oraz www.lol.travel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Wrz 2016 07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
autoticketing-ktore-ota,18,42090
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Sty 2023 12:19 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 870
złoty
Jako, że nie ma wątku o Priceline, a tutaj się pojawia.

Bilet kupiony w pt, e-ticket przypisany, brak PNRa.
Jest się czym martwić czy to u nich normalne, że najpierw się pojawia e-ticket, a PNR dopiero po jakimś czasie?

Iberia (jej bilet) rezerwacje widzi, przynajmniej przy próbie check-ina. Do zarządzania rezerwacją trzeba mieć PNR, którego nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Sty 2023 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1362
Loty: 432
Kilometry: 621 620
niebieski
@h3rlitz W niedawnej promo BT kupowalismy skladaki ktore byly dostepne przez OTA, a na stronie BT tego się nie dało zlozyc. Tez najpiwrw dostalem e-ticket, pozniej PNR rezerwacji ktora i tak nie byla widoczna na stronie BT, dopiero po 48h dostalem PNR na laczny bilet, widoczny na stronie BT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Sty 2023 11:26 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 870
złoty
@joael

No u mnie mija już 4 dzień, a PNRa jak nie było tak nie ma.
Okres możliwości zwrotu biletu upłynął, więc liczyłem że po tym okresie z automatu PNR się pojawi - ale jeszcze się nie pojawił.

Na czacie nie dotarłem do tego jak się połączyć z agentem, usilnie chcą dzwonić, jakby na czacie w ogóle nie było live agentów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Sty 2023 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
@h3rlitz Bilet wystawiony na stocku 075? Próbowałeś przez stronę Saudii?

PS Na lotnisku się odprawisz, to po pierwsze. Po drugie tu masz linka do kontaktu z nimi przez WhatsApp (musisz mieć zainstalowane WA). Kilka przydatnych tekstów w rozmowie (nie licz zbytnio na jakiś mega poziom angielskiego):

Hice una reserva con ustedes y compre mi pasaje con un agente.

Me enviaron el número de pasaje, pero nunca recibí un código de reserva para facturación.

Puedo darte el número y puedes decirme cuál es el código para poder hacer facturación online?
Góra
 Profil Relacje PM off
h3rlitz uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 31 Sty 2023 13:04 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 870
złoty
@billabong

Saudi wywala "generic error" po wpisaniu numeru ticketa.
Ja wiem, że się odprawię na lotnisku, ale mam dwie oddzielne rezerwacje zrobione po jednym paxie na te same loty i jedyne na czym mi obecnie zależy to żeby je zmergować, by nas w samolotach nie rozsadziło ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Sty 2023 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
To jest dziwne, że Saudia wywala błąd po numerze biletu - wszystko na 075 bez problemu ogarniało od lat i nadal tak jest (latam IB dość dużo stąd info).

Daj znać jak poszło, jestem ciekawa - i jeżeli z kimś będziesz rozmawiał to w ogóle nie mów, że chodzi o siedzenie razem tylko wymyśl coś w stylu podróż służbowa, księgowość, rozliczenia w firmie bo do siedzenia razem dostaniesz odpowiedź, że masz je sobie wykupić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Lut 2023 20:11 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 870
złoty
To dokończę tą historię.

PNRy się nie pojawiły wcale. Dopiero po telefonie na priceline dostałem PNRy. Przez czat nie da się nic załatwić ani przez social media, bo mają ograniczony dostęp.
Dostałem 3x zmianę lotów, w żadnym mailu nie było informacji co się zmieniło, ciągle "pending" i trzeba dzwonić by się dowiedzieć. Lot AA całkiem zniknął, chociaż na stronie AA był widoczny :roll: Ale rozumiem, że to kwestia oddzielnego PNRa na ten segment.

Bilety zmieniałem dzisiaj (wylot jutro), strona priceline pokazuje wyloty Iberią z Berlina w październiku, cena taka sama jak płaciłem, na infolinii nie widzą dostępności, nie mogą powiedzieć jaki lot jest w jakiej cenie, dopóki nie przeklikają się przez całość (ca. 40 minut za każdym razem).

Za 4 podejściem zaproponowali voucher na IB (taryfa niezwracalna, no-show niedozwolony, jedynie możliwa zmiana za 150euro/pax) ważny rok i na to przystałem, bo łatwiej jest coś u nich załatwić via strona niż telefon. Ogólnie straszne rozczarowanie ten priceline, bo raczej oczekiwałem poziomu obsługi like Expedia, a tutaj przez czat się nic nie da, tylko telefon (co prawda się nie czeka, ale konsultanci tacy ogarnięci, że ręce opadają).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group