Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Wrz 2022 16:10 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
Źródło - TD, i tam więcej szczegółów.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 02 Lis 2023 14:36 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Trochę inna wersja, ale idea ta sama.
Roczna nowa subskrypcja WaS za 755,88€, wpada 65000 mil. Wychodzi (przeliczając dziś na PLN) 5,18 grosza za milę... tak "na krawędzi" opłacalności, ale może ktoś znajdzie jakieś ciekawe zastosowanie (typu TATL w biznes klasie za 55k).

https://www.miles-and-more.com/de/de/ea ... miles.html
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Lis 2023 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Warto wczytać się w T&C.
Cytuj:
Dieses Angebot ist nur in Deutschland gültig.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Lis 2023 15:08 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Myślisz, że jest to jakikolwiek problem (przeszkoda)? Nieraz korzystałem z promocji "nur für Deutsche" itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lis 2023 15:35 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Tylko, ze tu jest tez dostawa fizyczna gazety - ciekawe co sie stanie jak wpisze sie jakis adres z kosmosu i przez rok poczta nie bedzie w stanie dostarczac przesylki.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Lis 2023 15:55 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Gdybym to kupował (ale nie kupię, bo to nie jest deal i korzystniej da się kupić w Bundle&Go), ale gdybym jednak, to kupiłbym jakiemuś znajomemu, jakiejś polskiej instytucji - chyba się nie obrażą :lol: w ostateczności, na jakikolwiek istniejący adres. Nie sądzę, żeby WaS było zainteresowane utratą kasy za klienta, który nie chce ich papierowej gazety...
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 02 Lis 2023 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Dla osoby znajomej lub instytucji - jak najbardziej, ale pod warunkiem, że będzie ona odbierać/akceptować przesyłkę.
Lata temu wziąłem prenumeratę FAZ na adres biblioteki miejskiej w Berlinie (mój błąd, mogłem zamówić jw.) i po kilku tygodniach otrzymałem listownie informację, że adresat gazety nie chce, wobec czego FAZ kasuje subskrypcję.
Co ciekawe, dostałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany okres, a mile pozostały nietknięte.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 02 Lis 2023 16:32 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
:lol: w takim razie może odkryłeś patent (trochę ryzykowny, ale kto nie ryzykuje, szampana nie pije) na "darmowe mile"
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 02 Lis 2023 17:56 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja tylko zwrócę uwagę, że w Niemczech nie ma znanych z Polski numerów mieszkań, a zamiast tego są nazwiska na drzwiach czy domofonach. Jeśli zamówicie prenumeratę na losowy adres z google maps to najprawdopodobniej nie zostanie dostarczona bo listonosz nie znajdzie nazwiska na skrzynce pocztowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Lis 2023 18:04 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Tak, ale to jest szczegół techniczny. Możesz podać adres jakiegoś hotelu. W zależności, czy ci zależy, żeby przesyłka była doręczona lub nie, podajesz bardziej prawidłowy (i z kimś uzgodniony, np. jakąś instytucją, misją etc) adres lub "masz wywalone na to" i może w ten sposób zwrócą ci kasę (część kasy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Lis 2023 19:08 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
To jak juz ktos chce zamawiac prenumerate to ja chetnie uzycze moj adres :)
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
futro uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 03 Lis 2023 19:07 

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 122
też mogę pożyczyć adres, chętnie przyjmę prenumeratę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Lis 2023 09:33 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Tanio sprzedajecie swoje dane adresowe :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group