Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: OT z testów
#1 PostWysłany: 27 Gru 2020 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lovenz napisał(a):
trzeba wejsc na strone NHS wypelnic formularz I zaznaczyc ze ma sie symptomy c19. I test za free.

Moze i jestem z innej planety, ale nie przyszloby mi do glowy, aby kombinowac w taki sposob.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 27 Gru 2020 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
cccc napisał(a):
lovenz napisał(a):
trzeba wejsc na strone NHS wypelnic formularz I zaznaczyc ze ma sie symptomy c19. I test za free.

Moze i jestem z innej planety, ale nie przyszloby mi do glowy, aby kombinowac w taki sposob.
Pozdr.


Skoro kombinujemy jak najtaniej latac to chyba wpisuje sie to w ten schemat. Bo skoro lece np na Canary I musze miec test za ktory mam zaplacic do £120 a ktorego na miejscu nikt nie sprawdza a potem po powrocie zrobic nastepny test za £120 to trzeba znaleźć alternatywe.
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Gru 2020 01:21 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
lovenz napisał(a):
trzeba wejsc na strone NHS wypelnic formularz I zaznaczyc ze ma sie symptomy c19. I test za free.


testowales jak to wygada po powrocie? z ciekawosci pytam, bo wczytalam sie troche w warunki kwarantanny i apka podobno nie akceptuje testu nhs przy powrocie do uk. Po powrocie tylko i wylacznie test prywatny za £120

-- 28 Gru 2020 02:21 --


Ostatnio edytowany przez Washington, 28 Gru 2020 20:33, edytowano w sumie 1 raz
edycja cytowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Gru 2020 04:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
Niestety nie, bo przy powrocie wypelniam ze jestem w UK 48h tranzytem a ze to mój nie pierwszy powrot Bo juz zaliczylem Turcje , Polske, 2 x Canary, Slowacje i Czechy a i Sardynia w miedzyczasie i za kazdym razem bezproblemowo. Nikt deklaracji nie sprawdza a zawsze podaje inny adres, literowka w nazwisku i dowodzie osobistym . App nie mam.


Ostatnio edytowany przez lovenz 28 Gru 2020 22:57, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Gru 2020 06:28 

Rejestracja: 22 Gru 2012
Posty: 114
cccc napisał(a):
lovenz napisał(a):
trzeba wejsc na strone NHS wypelnic formularz I zaznaczyc ze ma sie symptomy c19. I test za free.

Moze i jestem z innej planety, ale nie przyszloby mi do glowy, aby kombinowac w taki sposob.
Pozdr.

Hehehe, Brytyjczycy płacą za test po 100-200 funtów, a Polak jak zawsze "oszuka system".

Brak słów. Kupno tanich biletów na promocji to nie to samo co wpychanie się między chorych na testy i kłamanie w formularzu kwarantanny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Gru 2020 06:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem"

Zapytam , mieszkasz Tu? Widziales te niby kolejki chorych?
Zadam ci pytanie czemu np na Teneryfe test kosztuje €30 a w UK £120. Sorry chlopaku ale jak ktos probuje zarobic na ludziach to ludzie szukaja sposobu. A co do twojego Polak.... ! To wlasnie Anglik mi to podpowiedzial (wpadnij do UK I zobacz jak to Anglicy oszukuja system na kazdym kroku)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Gru 2020 08:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Być może rzecz nie w wykorzystywaniu systemu, tylko w ogłaszaniu tego publicznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Gru 2020 13:32 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
@kalorymetr od poczatku pandemii jest cala instrukcja na forum nt omijania kwarantanny. Mosty na Odrze sa swietnie opisane, dojazdy do nich pociagami z Berlina tez. Sa cale kilometry watkow na ten temat jesli chodzi o powrot do Polski. Jesli natomiast polak mieszkajacy w UK chce ominac kwarantanne to jest oszust, kombinator ... kto wie, moze i zlodziej bo kradnie testy.

zrodlo BBC
More than 500,000 coronavirus tests were carried out in a day for the first time in the UK on 23 December, according to government data.

There were 507,384 new tests conducted - which was still below lab-based testing capacity, which is now at 708,293 per day.

System testowania jest wiecej niz wydolny, nie kradniemy testow potrzebujacym.
@lovenz
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
lovenz uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group