Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 29 Cze 2020 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
nie chce kwestionowac Twojej glebokiej potrzeby noclegu z sufitem z gwiazd
Herodotos Studios
1 Pokój jednoosobowy
13 % VAT jest wliczony.
1,50 € podatek państwowy za noc jest wliczony.
0,50 % podatek miejski jest wliczony.
Całkowity koszt € 23,68
Wykorzystano środki z Portfela − € 10,08
Kwota płatności € 13,60

lecisz na jeden dzien wyciagnij nogi na łozku/umyj sie :) i ciesz chwila :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#42 PostWysłany: 29 Cze 2020 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
correos napisał(a):
wyciagnij nogi )

dzięki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 10 Lip 2020 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Jeszcze przed wylotem natknąłem się na informację że ochrona wyprasza na noc z plaży w Laganas. To samo powiedziała kobitka w wypożyczalni aut i że chodzi o żółwie które w nocy wychodzą na plaże, więc ominęła mnie przygoda spania pod gwiazdami.

Najtańszy nocleg w Laganas 25,5€ „Laganas Dreams1” Bardzo czysto, balkon ze stolikiem i krzesłami, lodówka, czajnik elektryczny, trochę na uboczu ale do plaży niedaleko. Minus że chcieli 5€ extra za klimatyzacje ale na noc nie była potrzebna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 12 Lip 2020 01:46 

Rejestracja: 12 Lip 2020
Posty: 3
correos napisał(a):
onufry_z napisał(a):
Na początku lipca spędzę jedną nockę na Zakintos i chodzi mi po głowie przespać się pod chmurką w okolicy Laganas, Kalamaki, raczej na plaży. Będę sam. Wszelkie rady, uwagi, sugestie mile widziane, również w kwestii bezpieczeństwa.


skladajac wniosek QR wpiszesz adres zakwaterowania namiot plaza?
mam nocke na Zakintos miedzy 5 a 6 lipca wezme najtanszy nocleg ktory zlapie apka bookinga z rabatem 45 PLN

travel.gov.gr
Załącznik:
PLF.JPG

To mnie teraz zaskoczyłeś. Nawet o tym nie pomyślałem. Mam lot na Zakintos za blisko 2 tygodnie i moim planem było spanie całe 7 dni pod namiotem. Co polecacie w takiej sytuacji ? Dodam, że uparcie chcę spać pod namiotem bo taki był zamiar od samego początku. To ma być tania podróż jak inne wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 12 Lip 2020 10:17 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Nie wiem, czy to dopuszczalne w obecnej sytuacji. Jednak można znaleźć spokojne miejsca na biwak, tylko nie licz, że się rozbijesz na plaży. Są niewielkie i od 21 jest wstęp wzbroniony nawet dla spacerowiczów.
Fajne noclegi można ogarnąć poniżej 20€, przy dwóch osobach wychodzi 8-9€. Oddalone ok 2,5km od płazy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 12 Lip 2020 10:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22453
Polecam ci camping na polskim morzu
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 12 Lip 2020 11:00 

Rejestracja: 12 Lip 2020
Posty: 3
No to słaba opcja z tym wirusem. Muszę poszukać noclegu.
Szkoda, że wcześniej tego nie brałem pod uwagę ' ale cóż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 12 Lip 2020 11:04 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Myśle, że teraz nie czas na cebulowanie. Ludzie tutaj nie są bogaczami w odróżnieniu do polskich, właścicieli kwater. Dają super ceny za bardzo dobre warunki, dbają bardzo o czystość i steryloność.
Klucz, pilot do klimy, tv zafoliowane, ja nawet nie mogłem obejrzeć pokoju przed wynajęciem ze względów sanitarnych, ale nie zawiodłem się.
Wiele pensjonatów, wypożyczalni i restauracji, kafejek jest pozamykanych, pomimo szczytu sezonu.
Jeśli chcecie tutaj wracaj, to warto trochę kasy zostawić, by było do czego w przyszłości wracać.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 12 Lip 2020 11:10 

Rejestracja: 12 Lip 2020
Posty: 3
jacek96
Spoko, dzięki za rady. Widzę, że kwatery za jakieś 115zł (najtansze) są więc to taka wielka tragedia chyba nie jest.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Lip 2020 14:46, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 12 Lip 2020 11:18 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Poszło pw z namiarem, może skorzystasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 12 Lip 2020 12:23 

Za Laganas jakieś 10 km w stronę Keri jest jedyny chyba czynny na Zante camping. Byłem tam 3 lata temu. Pobyt był po 4 e /os z własnym namiotem. To było we wrześniu i za namiot /ustawienie było gratis/ Camping nazywa się TARATUGA jednak to takie zadupie jest.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group