Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Cze 2016 00:04 

Zależy gdzie i na jakiej plaży chcesz rozbić ten namiot. Napewno na plazach pod Atenami i innych tego nie zrobisz. Natomiast na wyspach np.Cykladach bez problemu ,jednak też nie wszędzie. Jest dużo plaż gdzie stoją namioty ,jesli masz jakiś określony kierunek to napisz a postaram sie odpowiedzić. Z policją i jakimiś mandatami nie ma problemu nawet jak na plazy jest tablica o zakazie biwakowania.
Góra
 PM off
m72 lubi ten post.
 
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#22 PostWysłany: 18 Cze 2016 00:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22490
Ostatnio stało się dość popularne wstawianie mandatów, bardziej po "kablowaniu" hotelarzy, ze ktoś biwakuje. Kryzys dał im popalić, i muszą się jakoś wyżyć.
Góra
 Profil Relacje PM off
m72 lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 18 Cze 2016 00:37 

@Zeus z mandatami i gonieniem biwakowiczy z plaży to jest tak jak piszesz na plażach bardziej komercyjnych i przy hotelach. Jednak na wyspach tych dużych i małych na Cykladach nikt się nie czepia. Te małe jak Anafi, Folegandros ,Donousa,Schinousa i nawet Paros na małych plażach można spokojnie biwakować. Co innego te plaże z niebieską flagą ,tam są nawet ochroniarze. Oczywiście można nocować na niezłożonych leżakach pod parasolami na wielu plażach. Ostatnio tak spałem na Milos,Naxos i Ios po nocnym promie.
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Cze 2016 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 286
niebieski
Planuję się na Kos wybrać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Cze 2016 01:08 

Na Kos to na samym końcu plaży za Lambi w ok. jednostki wojskowej, lub plaze na zachód od Kefalos, ale to druga strona wyspy.Jednak wyspa w ub/roku przeszła najazd biwakowiczy, to teraz jest tam całkiem spokojnie. Pozostał jednak ten uraz i obyś nie został uznany za, w najlepszym określeniu turystą z Azji w namiocie bo na Kos żadnego campingu nie ma.
Góra
 PM off
m72 uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 18 Cze 2016 05:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 125
Loty: 502
Kilometry: 514 566
Anonymous napisał(a):
Krzysiu to czego oczekujesz jest na wyspie Gavdos. Byłem tam 20 lat temu i wracam,wracam po to aby zobaczyć to co widziałem i poczuć klimat po latach. Na pewno dużo się zmieniło, jednak ciągnie. Bilety do Chanii kupione poniedziałek -piątek. Lecę sam i z Paleochory ruszam.


Polecam na Gavdos spacerek na koniec Europy - najdalej wysunięty na południe kraniec kontynentu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 06 Sie 2016 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
a może ktoś nocował na kempingu na Mykonos ? szukam namiarów oraz Waszej oceny ...

Proszę o pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Lip 2018 17:08 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
moze ktos ma jakies ciekawe miejsca na nocleg na dziko w zachodniej czesci Krety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Lip 2018 18:28 

Cienko to widzę. Teoretycznie możesz mając rozkładaną dwójke taką z kólkiem. Rozbijesz się wszędzie nawet na plaży Balos. Na jedną noc myślę ,że żadna policja nie pogoni bo jej tam nie ma . Problem jest z umyciem,ale jak ty uważasz. Jest sporo Campingów na zachodniej Krecie za jakieś 5-7 e + 3 namiot /osoba.Powiem Ci tak ,kiedyś dawno temu na Gavdos /poludnie Krety/ 3 dni bez normalnego noclegu w łózku i wody do kąpieli były czymś makabrycznym. Po pływaniu w morzu skóra piekła od soli, nic się nie chciało,wiatr piachem w oczy dmuchał. Jeżeli nastawiasz sie na takie spedzenie wakacji/urlopu to powodzenia.
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 19 Lip 2018 19:37 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
ok dzieki za podpowiedz, pierwszy raz zabieram namiot takze licze na jakies rady
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Cze 2020 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2137
platynowy
Na początku lipca spędzę jedną nockę na Zakintos i chodzi mi po głowie przespać się pod chmurką w okolicy Laganas, Kalamaki, raczej na plaży. Będę sam.
Wszelkie rady, uwagi, sugestie mile widziane, również w kwestii bezpieczeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 29 Cze 2020 15:49 

Możesz spać na plaży w Laganas , nic tam nie zagraża. Najlepiej trochę dalej i na jakimś rozłożonym leżaku dalej od knajp.
Żadnego namiotu nie rozbijaj bo i tak niepotrzebny.
Góra
 PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 29 Cze 2020 15:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22490
Warto pamiętać o nowej ustawie w Grecji na nielegalny kemping. Mandaty będą między 300-3000 euro, i to zależy od lokalnych burmistrzów i "kapupiów"

Np. Wyspa Anafi
https://www.facebook.com/anafimunicipal ... =3&theater

Samothraki
https://www.facebook.com/dimossamothrak ... 0929291537

Naxos, Koufonisia, Donousa są niektóre z nich które chcą zakazać nielegalny kemping przez COVID.

Jak coś zbieramy podpisy o zlikwidowanie tego prawa

https://actionnetwork.org/petitions/fre ... w5Y-jatTyc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 29 Cze 2020 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2137
platynowy
Anonymous napisał(a):
Żadnego namiotu nie rozbijaj bo i tak niepotrzebny.
Nawet mi to nie przyszło do głowy.


@Zeus Czy zabronione jest przebywanie na plaży nocą? Czy leżenie, spanie na reczniku z plecakiem pod głową to kemping?
Jedni odpoczywają na niej w dzień , inni nocą ,
a jeszcze inni jak ja i w dzień i w nocy.

Trochę myślę o tym że może nie będę miał gdzie podładować telefonu, powerbank nie za mocny, ale coś się wymyśli.


Ostatnio edytowany przez onufry_z, 29 Cze 2020 16:06, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Cze 2020 16:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22490
Z przebywaniem raczej problemu nie będzie. Prędzej byłoby problemem jak zobaczą namiot
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 29 Cze 2020 16:19 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3370
złoty
Slowo klucz składane panele słoneczne do ładowania usb
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 29 Cze 2020 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
onufry_z napisał(a):
Na początku lipca spędzę jedną nockę na Zakintos i chodzi mi po głowie przespać się pod chmurką w okolicy Laganas, Kalamaki, raczej na plaży. Będę sam. Wszelkie rady, uwagi, sugestie mile widziane, również w kwestii bezpieczeństwa.


skladajac wniosek QR wpiszesz adres zakwaterowania namiot plaza?
mam nocke na Zakintos miedzy 5 a 6 lipca wezme najtanszy nocleg ktory zlapie apka bookinga z rabatem 45 PLN

travel.gov.gr
Załącznik:
PLF.JPG
PLF.JPG [ 76.39 KiB | Obejrzany 3097 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 29 Cze 2020 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2137
platynowy
Już zrobiłem zwrotną rezerwację którą za chwilę anuluję.

Mam ten rabat 15 CHF czyli ponad 60 zł ale jeszcze się przyda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 29 Cze 2020 16:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
A jak sprawdzą? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 29 Cze 2020 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2137
platynowy
Trzeba bedzie szybko zrobić drugą na miejscu.
Wszystkim pewno nie będą sprawdzać ale wyrywkowo mogą.

W tym wszystkim mi nie tyle o oszczedność chodzi co o niezapomnianą nockę. Szkoda trochę się dusić w betonie. Kilka dni temu późnym wieczorem kompletnie nie miałem ochoty ruszać się z plaży w okolicy Władysławowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group