Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


poradnik-dla-pasazera,226,99435


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 26 Sie 2017 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2633
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Na Twoim miejscu, skoro masz już 2 dni do wylotu, skontaktowałbym się bezpośrednio z linią lotniczą, zwłaszcza, że od dawna wiedzą o tym EF. Sam nie kupiłem ale wątek czytam na bieżąco więc spróbuj skontaktować się z Ethiopianem albo z Air Seychelles na którego stocku bilety zostały ponoć wystawione.
Góra
 Profil Relacje PM off
joker1977 uważa post za pomocny.
 
      
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
#242 PostWysłany: 26 Sie 2017 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 400
Kilometry: 664 069
srebrny
Cytuj:
U mnie też znowu coś mieszają.Zniknął ostatni odcinek Frankfurt - Bruksela z całej rezerwacji.


Widzisz te wszystkie zmiany na stronie Flugladen, Tripcase czy gdzieś indziej?

Ja dzisiaj ponownie dostałam informację od Flugladen, że mam cierpliwie czekać. Moja cierpliwość końca nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 26 Sie 2017 14:51 

Rejestracja: 10 Sty 2014
Posty: 561
niebieski
@imdbmi, watku nie sledze, wiec moze juz bylo: apka checkmytrip albo myflights. I wywal rezerwacje z tripcase i zassaj na nowo.
Mozliwe, ze w wyniku przesumiecia godzin zrobili ticket reissue i teraz mozesz miec nowy numer. Numer waznego ticketa! W ostatecznosci dzwon do przewiznika, raczej nikomu juz nie zaszkodzisz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 26 Sie 2017 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
To nic nie daje. Próbowałem i pokazuje że "past"
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 28 Sie 2017 09:13 

Rejestracja: 11 Lut 2017
Posty: 5
Dziekuje za odpowiedzi. A tak a propos czy to prawda ze lecac na Seszele przez Addis Abeba z 3.godzinna przerwa sa wymagane szczepienia?Moze ktos.sie orientuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 28 Sie 2017 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Blastersky

Nie sa wymagane, pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 28 Sie 2017 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
w ADD nie sprawdzają szczepień a już na pewno przy 3h przesiadce (bo idziesz prosto do gate przecież :P )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#248 PostWysłany: 28 Sie 2017 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Loty: 127
Kilometry: 253 754
Ale już w SEZ na lotnisku robią wywiad na temat Twojego stanu zdrowia i pytają ile czasu byłeś w Addis. Poza tym po wylądowaniu wchodzi Pan i przechadza się po samolocie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 28 Sie 2017 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
imdbmi napisał(a):
maginiak napisał(a):
@imdbmi
A kontaktowałeś się z pośrednikiem? Jeśli rezerwacja nie została oficjalnie odwołana tylko bilety zniknęły po cichu, to faktycznie trudno stwierdzić co robić dalej. No bo jeśli nie pojawisz się na lotnisku bez oficjalnego komunikatu o odwołaniu, to (chyba) może to być potraktowane jako no show a tu już średnio fajne...


w weekend nie pracuja wiec nie ma sensu do nich pisac
http://travels.kilroy.pl/obsluga-klient ... ga-klienta

pewnie kilroy poinformuje mnie ze anulowal bilety w poniedzialek, czy maja prawo pare godzin przed lotem na takie cos?

dodam jeszcze ze w wtorek jak mi wyslali maila ze airseychelles przesunal o 20 min lot to w mailu bylo ze"TWOJ BILET LOTNICZY JEST NADAL WAZNY"

I jak się to wszystko zakończyło. Napisz coś jeśli możesz.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 28 Sie 2017 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
tom3k napisał(a):
Ale już w SEZ na lotnisku robią wywiad na temat Twojego stanu zdrowia i pytają ile czasu byłeś w Addis. Poza tym po wylądowaniu wchodzi Pan i przechadza się po samolocie :)


Problemem sa tylko pobyty tranzytowe dluzej niz 12h w krajach zagrozenia, wtedy jest wymagana zolta ksiazeczka ze szczepieniem p. zoltej febrze.
Gdy beda pytac na Seszelach, to powiesz, ze przyleciales z Europy i byles tylko 3h tranzytem w Addis. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 28 Sie 2017 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Loty: 127
Kilometry: 253 754
Dokladnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#252 PostWysłany: 28 Sie 2017 18:45 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
w skrocie to doplacilem 600euro za dwie osoby bo bilety byly anulowane.wedlug nich polowa kwoty po ich stronie polowa po mojej. ale pewnie jakbym sie uparl to nic nie zaplacilbym.

air seychelles na maile ani facebooka nie odpowiada.a do ethiopian nie bylo sensu pisac czy dzwonic

reszta biletow tez poleci jesli moje 3 dni przed wyjazdem polecialo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#253 PostWysłany: 28 Sie 2017 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Prosze, myslmy pozytywnie i zyczmy, aby sie komus udalo. :)
Nawet gdy sami stracimy, to ktos inny powinien skorzystac.
Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 29 Sie 2017 07:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 400
Kilometry: 664 069
srebrny
imdbmi napisał(a):
w skrocie to doplacilem 600euro za dwie osoby bo bilety byly anulowane.wedlug nich polowa kwoty po ich stronie polowa po mojej. ale pewnie jakbym sie uparl to nic nie zaplacilbym.

air seychelles na maile ani facebooka nie odpowiada.a do ethiopian nie bylo sensu pisac czy dzwonic

reszta biletow tez poleci jesli moje 3 dni przed wyjazdem polecialo



Czy proponowano Ci również zwrot całej kasy czy tylko tę dopłatę?
I abstrahując od biletów, które polecą lub nie polecą, to Ty poleciałeś w końcu teraz czy lecisz w późniejszym terminie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 29 Sie 2017 08:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
@imdbmi a rozumiem że dopłatę zrobiłeś przez kliroy'a a nie air seychelles i że wysokość dopłaty to propozycja OTA.


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 29 Sie 2017 09:35 

Rejestracja: 11 Lut 2017
Posty: 5
Przy kupnie biletu w Ethiopian Airlines na Seszele w "normalnej cenie " nie ma zadnej informacji na temat bagazu, czy to oznacza ze bagaz jest w cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 29 Sie 2017 09:41 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1573
niebieski
tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 29 Sie 2017 15:29 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
maginiak napisał(a):
imdbmi napisał(a):
w skrocie to doplacilem 600euro za dwie osoby bo bilety byly anulowane.wedlug nich polowa kwoty po ich stronie polowa po mojej. ale pewnie jakbym sie uparl to nic nie zaplacilbym.

air seychelles na maile ani facebooka nie odpowiada.a do ethiopian nie bylo sensu pisac czy dzwonic

reszta biletow tez poleci jesli moje 3 dni przed wyjazdem polecialo



Czy proponowano Ci również zwrot całej kasy czy tylko tę dopłatę?
I abstrahując od biletów, które polecą lub nie polecą, to Ty poleciałeś w końcu teraz czy lecisz w późniejszym terminie?


wmawiali mi ze wiedzialem ze kupuje error fare dlatego chcieli mi oddac pieniadze, a ja na to ze nie wiem co to jest error fare, juz jestem w mahe

vasquez37 napisał(a):
@imdbmi a rozumiem że dopłatę zrobiłeś przez kliroy'a a nie air seychelles i że wysokość dopłaty to propozycja OTA.


Sent from my iPhone using Tapatalk

tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 29 Sie 2017 16:28 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
otrzymałem informację z flipo.pl że 04 września otrzymam pełny zwrot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 29 Sie 2017 16:29 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 20
Dostał już ktoś zwrot kasy za anulowany bilet ?

Cezarek57a
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group