Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gdyby ktos mial problem z edytowaniem swojej rezerwacji na stronie Saudia w zwiazku z tym ze nalezy podac kod z SMS, to rozwiazaniem jest zalogowanie na na stronie https://wwws.airfrance.us/trip na ktorej mozna wyedytowac swoj numer telefonu/maila i na drugi dzien juz sms ze strony Saudia dochodzi normalnie.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 406 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 21 Sty 2023 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
To w takim razie wygląda na to, że zostaje infolinia. Napisz jak poszło.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#102 PostWysłany: 23 Sty 2023 12:04 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 258
Loty: 105
Kilometry: 231 322
niebieski
I jakie wieści? Mam loty Paryz-Manila w marcu, też na stronie jest napisane że są jakieś komplikacje, ale nie da się zmienić ani przez aplikację, ani przez stronę. A sam rozkład porównując do tego co dostałem przy rezerwacji nic się nie zmienił.

Ktoś próbował licytować business klasę? Jeśli tak to jaka ofertę przyjęli?


Ostatnio edytowany przez Limapur, 23 Sty 2023 12:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 23 Sty 2023 19:55 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Jestem po rozmowie - miałem czas dopiero po 18, więc spróbowałem na arabskiej infolinii +966 9200 22222, ale nie chciał wejść numer rezerwacji, tam bez tego nie dopuściło do agenta.
Zadzwoniłem do USA (Waszyngton), ale agentka spuściła mnie na drzewo mówiąc, że nie dzwonię z tego numeru co jest w rezerwacji (dzwoniłem przez aplikację, ale numer zachowany)
Zadzwoniłem do biura w Los Angeles, nr 1800-472-8342 - 10 minut i załatwiona od razu zmiana na Qatar Airways, czekam na bilety. Bardzo miło i kompetentnie, miałem przygotowane numery lotów od razu (dat nie zmieniałem).
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#104 PostWysłany: 23 Sty 2023 20:00 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
@Rockriderr: uwaga techniczna, dzwoniąc do SV nie z numeru podpiętego do rezerwacji, trzeba podać "security code" (rodzaj PIN-u), który wysyłają po zrobieniu rezerwacji SMS-em na numer podany w rezerwacji. Przynajmniej tak to działa w przypadku zarezerwowania bezpośrednio na ich stronie.


Ostatnio edytowany przez marek2011, 23 Sty 2023 20:01, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#105 PostWysłany: 23 Sty 2023 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
A probowal ktoś ze zmiana miejsca wylotu. MI też skasowali lot z Wiedenia. I nagle podroz zaproponowali 2 dni krotszą no ale srednio mnie to interesuje
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 23 Sty 2023 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
marek2011 napisał(a):
@Rockriderr: uwaga techniczna, dzwoniąc do SV nie z numeru podpiętego do rezerwacji, trzeba podać "security code" (rodzaj PIN-u), który wysyłają po zrobieniu rezerwacji SMS-em na numer podany w rezerwacji. Przynajmniej tak to działa w przypadku zarezerwowania bezpośrednio na ich stronie.


Potwierdzam. Podanie Security Code to najszybsza i najlepsza metoda weryfikacji u nich, niemal w każdej sytuacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 23 Sty 2023 20:06 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
marek2011 napisał(a):
@Rockriderr: uwaga techniczna, dzwoniąc do SV nie z numeru podpiętego do rezerwacji, trzeba podać "security code" (rodzaj PIN-u), który wysyłają po zrobieniu rezerwacji SMS-em na numer podany w rezerwacji. Przynajmniej tak to działa w przypadku zarezerwowania bezpośrednio na ich stronie.


Dobrze wiedzieć na przyszłość, ale akurat dzwoniłem z tego samego, babka była jakaś znudzona i nie chciałem dyskutować.
Dzięki @Flyguy za przetarcie szlaku i opisanie tego :)

Edit: bilety zmienione po chwili, wszystko zgodnie z rozmową - klasy Y, więc wpadnie 100% mil. Co do samej Saudii - maila ze zmianą rozkładu o 5 minut wysłali, ale już o anulacji nie dostałem żadnej informacji. W każdym razie uczciwa cena za QR wyszła :D
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 24 Sty 2023 18:43 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 258
Loty: 105
Kilometry: 231 322
niebieski
Ja też wchodząc na stronę dostaje info że "flight disrupted", jest opcja żeby wybrać alternatywę, potem błąd wyskakuje czy to na stronie, czy aplikacji. Dzwoniłem do agentów w UK, bo bym chciał zmienić na wylot stamtąd ale powiedzieli że wszystko jest okej i loty potwierdzone, więc dziwna akcja.

Maili żadnych nie dostałem, brane u OTA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:28 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
@Rockriderr przy zmianie o 5 minut bez problemu na QR zmienili?
Mnie dziś odprawiła z kwitkiem, ale będę próbował u innego agenta zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:34 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Wszystkie loty zostały anulowane, proponowali loty 2 dni później, ale mi nie pasowało i mam takie same daty, ale QR po kontakcie z infolinia SV. Przy zmianie o 5 minucie raczej nic nie ugrasz, bo to pewnie jeszcze zmiana na przesiadce, która zmienia tylko jej czas.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#111 PostWysłany: 25 Sty 2023 12:56 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Tak właśnie jest. Zobaczę na miejscu, może powrót uda się zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 06 Lut 2023 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Gdyby ktoś przed zakupem u OTA liczył jeszcze, że zmieni sobie numer telefonu i e-mail przez airfrance to już ten sposób nie działa, wyrzuca komunikat, że obsługują tylko bilety AF i KL, chyba że jest jeszcze jakiś inny przewoźnik, który obsłuży bilety obce, ale pobieżnie sprawdziłem to nic nie znalazłem ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lubiepodrozowac uważa post za pomocny.
 
      
#113 PostWysłany: 23 Lut 2023 11:43 

Rejestracja: 15 Lut 2021
Posty: 28
Loty: 33
Kilometry: 122 452
Czy ten błąd z numerem telefonu do obsługi rezerwacji to jest standard przy rezerwacji przez OTA? Czytałam kilka grup i nie doczytałam, więc przepraszam jeśli ktoś już odpowiedział: w tej sytuacji do zarządzania rezerwacją pozostaje kontakt przez infolinię ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 28 Lut 2023 12:28 

Rejestracja: 28 Lut 2023
Posty: 8
Witam, Chciałem kupić bilety lotnicze z Monachium do Bangkoku z liniami Saudia. Bilety mają być na styczeń przyszłego roku i podczas kupna lub nawet rejestracji na stronie Saudii trzeba podać numer paszportu. Ja jeszcze paszportu nie mam, dopiero będę wyrabiał. W międzyczasie będzie ślub mój i mojej narzeczonej, i ona będzie musiała wyrobić nowy dokument, więc będzie inny numer paszportu. Da się to jakoś przeskoczyć ?


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 01 Mar 2023 19:21, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 28 Lut 2023 13:00 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Wpisujesz randomowy numer paszportu a potem aktualizujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 28 Lut 2023 14:17 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Jestem po kolejnej rozmowie z Saudią - pierwotne anulowane przez SV loty mam zmienione na QR, ale i tam pojawiły się zmiany rozkładowe (w jedną stronę kosmetyczna 20 min, w drugą 1,5h). Zadzwoniłem wczoraj tak jak poprzednio na amerykańską infolinię, ale nie mogli nic zrobić i obiecali kontakt w ciągu 24h. Dziś rano zadzwoniła miła Pani z biura w Niemczech, sondowałem możliwość zmiany miejsca wylotowego, ale powiedziała, że jedynie daty może zmienić. Trudno, byłem na to przygotowany i drugi plan zakładał dłuższy (22h) stop w DOH, ale konsultantka nie widziała tego lotu na którym mi zależało (coś zaczęła mówić o konieczności wizy, ale z tego sobie zdawałem sprawę), zaproponowała lot z 13h postojem, ale takiego nie chciałem i finalnie skończyłem ze zmianami zaproponowanymi przez sam QR. Ciekawe czy jakbym za pierwszym razem zapytał o możliwość zmiany miejsca wylotowego to czy byłaby taka szansa.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#117 PostWysłany: 28 Lut 2023 15:42 

Rejestracja: 28 Lut 2023
Posty: 8
marek2011 napisał(a):
Wpisujesz randomowy numer paszportu a potem aktualizujesz.

Ok, zarejestrowałem się w ten sposób i się udało.
A jeśli kupię teraz te bilety, i wpisze te inne dane paszportu to wtedy nie będzie problemu, albo opłat za zmianę danych ?
Jeśli wybiorę opcję Guest Basic, czyli tą najtańsza to jest możliwość zarezerwowania miejsca siedzącego ? To jest mój pierwszy raz jeśli chodzi o kupno takich biletow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 28 Lut 2023 15:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Nie, nie będzie problemu i zmiana danych paszportu, zrobią Ci za darmo
Nie, nie ma coś takiego, jak bilet na stojąco, w liniach lotniczych. Jeszcze
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 28 Lut 2023 15:53 

Rejestracja: 28 Lut 2023
Posty: 8
Bardziej mi chodziło o wybór miejsca, niż o stojące. Dziękuję bardzo za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mike5 lubi ten post.
 
      
#120 PostWysłany: 01 Mar 2023 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Odpowiadając trochę sobie na info wyżej o blokadzie w AF, jeśli ktoś kupił bilet w OTA i jednak chce zarządzać rezerwacją (np. wybór miejsca, zmiana danych, kod autoryzacyjny na infolinii) to aktualizacja adresu e-mail i numeru telefonu jest wciąż możliwa przez stronę "My Booking" rumuńskiej linii Tarom https://www.tarom.ro/en/my-booking, ur welcome ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
12 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 406 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group