Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 05 Lip 2022 17:07 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Nawet maila przysłali

Dear xxxxx,

At SAS, we are proud of the role we play in serving our members and helping our communities across Scandinavia stay connected. We have spent the last months working to strengthen our financial position and become an even better airline for you. Today, we are taking decisive steps to accelerate our transformation.

I wanted to reach out directly to you as a EuroBonus member, to let you know about the actions we are taking to make SAS a stronger competitor in the global aviation industry as passengers continue returning to the sky:

• SAS and certain of its subsidiaries have voluntarily filed for Chapter 11, a legal process for financial restructuring in the U.S. that will enable us to implement key elements of our SAS FORWARD transformation plan. Many large airlines based outside of the U.S. have successfully used this process over the years to reduce their costs.

• We plan no changes to EuroBonus. You can continue to earn points as before and use your points for flights with SAS and partner airlines or with other partners. You can also continue to enjoy your usual EuroBonus benefits.

• This process is expected to have no impact on our customers and hence no impact on your membership status.

• There are no changes to our flight schedule because of this process. Your current bookings remain in effect, and you will be notified as usual of any changes to our scheduled departures although the ongoing SAS Scandinavia pilots’ unions strikes will continue to impact the flight schedule.

• You can continue to book flights online at flysas.com or through our mobile app. Additionally, you can continue using tickets, vouchers, and gift cards already purchased.

We will keep you informed as we make progress. Additional information about this process is available at SAS' website.

We are proud of our legacy as Scandinavia’s leading airline. We value our relationship and look forward to continuing to serve you for years to come.

Thank you for your continued loyalty.

Sincerely,

Anko van der Werff
President & Chief Executive Officer, SAS
 Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.

#122 PostWysłany: 11 Lip 2022 09:42 
Awatar użytkownika

Loty: 428
Kilometry: 398 855
niebieski
Zapowiada się, że utknę w Oslo przez strajk pilotów SAS 11-16.07.
W informacji o możliwości zmiany rezerwacji zawarli taki punkt ... This offer is not valid for rebooking to other airlines.

Czy jako partner *A mają do tego prawo?
Czy istnieje możliwość aby infolinia, dla senatorów mi pomogła rozwiązać problem z powrotem do PL?
Muszę być 14.07 w PL i nie ma opcji aby to było później.
 Relacje PM off  

#123 PostWysłany: 11 Lip 2022 15:18 
Awatar użytkownika

Loty: 281
Kilometry: 325 395
niebieski
@cool_aka_romeo linia lotnicza poza wszystkim o czym wiemy ma obowiązek zapewnić jak najszybsze dostanie się do miejsca docelowego. Najłatwiej zarezerwować swoją linią (i o ile znajdą Ci takie połączenia takie w ramach swojej siatki, to ok), ale jeśli poleci LO, to ja absolutnie bym naciskał na rezerwację LO. Stanowczo ale grzecznie, taki mają obowiązek. Może czasami warto z uśmiechem na twarzy delikatnie o tym przypomnieć agentowi.
 Relacje PM off
cool_aka_romeo lubi ten post.
cool_aka_romeo uważa post za pomocny.

#124 PostWysłany: 11 Lip 2022 17:25 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Może przerzucą na Norwegiana?
 Relacje PM off  

#125 PostWysłany: 13 Lip 2022 17:40 

Ktoś ostatnio leciał SAS ?
Udało się czy przez strajk nie?
Jak myślicie na Listopad jak mam lot jest szansa, że jednak się nie odbędzie?
 Relacje PM off  

#126 PostWysłany: 13 Lip 2022 18:43 
Awatar użytkownika

niebieski
Strajkują tylko piloci SASa właściwego, wszystkie pod-SASy, jak CitiJet itp latają normalnie. Mogą być natomiast przesunięcia z tras uznanych za mniej istotne, na trasy mocno obłożone. Leciałem ostatnio Stavanger-(Bergen)-Trondheim na CRJ900 którejś z linii współpracujących, mimo że w oryginale powinien być SASowski B737 (a nie B373 jak stało wcześniej... ;-)
Do listopada to albo nie będzie strajku, also... SASu.

Ostatnio edytowany przez BrunoJ, 13 Lip 2022 21:15, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#127 PostWysłany: 13 Lip 2022 19:03 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Na takim B373 to dopiero musi być latanie :D
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#128 PostWysłany: 19 Lip 2022 14:58 

Koniec Strajku w SAS
 Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.

#129 PostWysłany: 27 Lip 2022 15:39 
Awatar użytkownika

niebieski
Szukałem, ale nie mogę znaleźć w wątku.
Kupiłem SAS GO Light, ale mam SEN w LH i nie wpadłem na to, że może byc problem z walizką podręczną.
Mam na BP grupę "A". Orientujecie się jak to wygląda w praktyce? :)
 Relacje PM off  

#130 PostWysłany: 20 Sie 2022 18:07 

Rezerwując bezpośrednio na stronie SAS dla rodziny 2+2 (nastolatki) trzeba zrobić 2 osobne rezerwacje: 1 dla dorosłych i 2 dla nastolatków. Czy przy odprawie system przydzieli miejsca blisko siebie? U pośrednika jest taniej, nawet jak wezmę 4 dorosłe osoby, ale że wylot i tak sporo kosztuje i ma odbyć się pod koniec listopada i mogą zdarzyć się strajki, niepewna sytuacja SAS, wojna i covid, wolę dopłacić łącznie 400zł i mieć święty spokój. Martwią mnie tylko te 2 osobne rezerwacje. Jest się czym przejmować?
 Relacje PM off  

#131 PostWysłany: 20 Sie 2022 18:51 
Awatar użytkownika

Loty: 281
Kilometry: 325 395
niebieski
@Pacik76 nie kupuje się u pośredników, zwłaszcza w tych niepewnych czasach. Są anulacje lotów do Polski w związku z brakiem personelu. W takim wypadku SAS zawsze pomoże, inaczej wyśle do OTA gdzie trzeba zapłacić za „pomoc” i w dodatku czekać (a nie „od ręki”). Co do odprawy, przy OLCI dodasz sobie te osoby i za jednym zamachem wybierzesz miejsca z dostępnych.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#132 PostWysłany: 24 Lis 2022 22:45 

złoty
cool_aka_romeo napisał(a):
Szukałem, ale nie mogę znaleźć w wątku.
Kupiłem SAS GO Light, ale mam SEN w LH i nie wpadłem na to, że może byc problem z walizką podręczną.
Mam na BP grupę "A". Orientujecie się jak to wygląda w praktyce? :)

Szukałem i też nie znalazłem - czy w najtańszej śmieciowej taryfie mając *G można bezpłatnie nadać bagaż rejestrowany?

#133 PostWysłany: 24 Lis 2022 22:55 

HON fly4free
Znając SK obstawiam, że nie, jeśli to taryfa Light.
Ze strony *A:

Extra Baggage Allowance
You can take an extra 20 kg (44 pounds) where the weight concept applies or an extra piece where the piece concept applies.
Some airlines do not offer this benefit on individual flights but only on connecting Star Alliance flights. Within Europe on "Light" fares offered by Lufthansa, Austrian & SWISS, "Check&Go" fares offered by Brussels Airlines and “Go light” fares offered by SAS as well as on “Seat” fares offered by Air New Zealand, the extra baggage allowance is not offered.
 Relacje PM off
mucha uważa post za pomocny.

#134 PostWysłany: 24 Lis 2022 23:02 
Awatar użytkownika

srebrny
Dzisiaj kupiłem POZ-CPH i mając ich Golda za free mogę wybrać miejsca dla wszystkich w rezerwacji oraz tylko ja mam za free większy podręczny
 Relacje PM off  

#135 PostWysłany: 25 Lis 2022 00:18 
Awatar użytkownika

niebieski
Jako *A nie przysługuje nic, ale jak się ma taryfę light i wchodzi w pierwszej grupie to tam nie sprawdzają jaki kto ma podręczny.
 Relacje PM off  

#136 PostWysłany: 25 Lis 2022 01:31 

Loty: 576
Kilometry: 910 052
niebieski
Leciałem we wrześniu SAS z ARN przez CPH do LAX w taryfie SAS GO Light ..czyli najtańszej. Aby BP otrzymać musiałem stawić się w Check In . Posiadałem walizkę podręczną 56cm/h na kółkach i plecak na ramieniu . Pani zapytała się czy mam jeszcze do nadania bagaż!? ( nie wiem czy byłby płatny czy nie , odpowiedziałem że nie mam) . Otrzymałem BP na lot do LAX bez problemu. Tak ....wnioskując gdybym był z kimś....to drugą walizkę na kółkach o wadze 25kg też bym wziął ( tak to takie polskie myślenie , ale takie fakty)

[ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości