Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 12 Kwi 2015 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 37
Kilometry: 81 410
troche lipa z rozmiarami ... ale cena Spoko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 24 Cze 2015 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Sprawdziłam na sobie sandały Keen Clearwater.
Były idealne na spacery po płaskim terenie, po piasku na plaży a także po skałach na wybrzeżu.
Sandały te mają cienką podeszwę i dzięki temu są superlekkie, natomiast dłuższe marsze, zwłaszcza po nierównym terenie, mogą się wtedy dać stopie trochę we znaki... na trekking wolałabym więc Keeny Newporty na grubszej podeszwie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 28 Lip 2015 04:41 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Niestety Source ostatnio pojechał z jakością i ichnie sandały, to już nie to samo co 5 czy 4 lata temu.
Jestem użytkownikiem modelu Stream od jakiś 7 lat i 2 lata temu kupiłem nowe, bo stare się zwyczajnie sfatygowały.
W tym roku reklamowałem te zakupione 2 lata temu z powodu znacznego zniszczenia. Tutaj kilka fotek porównawczych https://picasaweb.google.com/1072227648 ... redirect=1
Wymieniono mi na nowe. Ale marna to pociecha, bo nowe po ok. 2 tygodniach przez jakie miałem je na wczasach, wyglądają jakbym je tyrał z rok lub dłużej.
Jestem na etapie pisania recenzji właśnie tych sandałów, więc niebawem będzie coś więcej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 02 Sie 2015 11:02 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 60
Polecam sandały zabudowane. Żeby nie było ała kiedy kopniesz coś niechcący.
Sam mogę polecić KEEN Newport, bo przechodziłem w nich parę miesięcy w Azji.
Jedną z ciekawszych właściwości jest ich przyczepność w zależności od podłoża. Im bardziej ślisko tym lepiej trzymają :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 07 Sie 2015 05:10 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Zgodnie z obietnicą podaję linka do wpisu o Sandałach Source.
http://doczu.pl/sandaly-source-stream/
Czynię to z tym większym bólem, że do tej pory firma ta była dla mnie synonimem solidności :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 24 Sie 2015 14:43 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 9
właśnie zakupiłem sandały TEVA HURRICANE 3, które polecił mi ktoś na innym forum, tylko, że wyściółka różni się trochę od tych, które widziałem u niego na zdjęciu. Moje mają taką wyściółkę ( czy jak to się tam inaczej nazywa). Może ktoś miał i podpowie czy dobre. Mam problem z potliwością stóp, więc zależy mi bardzo na tym, żeby kupić odpowiednie. W październiku wybieram się na kilka miesięcy do Tajlandii/Malezji.
Kurier przyniósł dzisiaj więc zawsze mam czas na zwrot. ( Kupiłem je w promocji za 140zł)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 22 Cze 2016 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Cześć, czy już wróciłeś z Malezji? Jak sprawdziły się sandały?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 22 Cze 2016 23:43 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 5
Mam takie od 3 lat intensywnie używane zaliczyły kilka dwutygodniowy wyjazdów miedzy innymi Portugalię Włochy jaki nasze lato i jak na razie wszystko ok także że swojej strony polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 27 Cze 2016 00:24 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Mam Tevy Hurricany chyba od 8-9 lat. Używane intensywnie średnio ok 2 miesiące w roku, często moczone (robią za klapki pod prysznic), chodzenie po skałach, górach itp. Sprawują sie bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń. Przez te lata nic się z nimi nie działo. Teraz powoli się rozklejają ale to naprawi szewc za 15-20 pln i posłużą może jeszcze 2-3 sezony zanim podeszwa się nie przetrze do końca i nie zaczne szorowac stopą po chodniku. Następne jakie kupie będą takie same.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 28 Cze 2016 16:20 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Teva hurricane w promocji na explore.pl
150 zl minus 10% za jakis newsletter. Odebralem w sklepie i z automatu wzialem rozmair wieksze bez doplaty/ zmiany czegokolwiek. Polecam jak ktos z Warszawy, lipa, ze to Ursus. Faktycznie wygodne :mrgreen:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 28 Cze 2016 23:18 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Newsletter nie łączy sie z przecenami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 08 Lip 2016 05:07 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Słowo odnośnie opisanych przeze mnie wyżej sandałów Source Stream.
Po roku musiałem ponownie reklamować otrzymane w ramach reklamacji sandały :/ Powody były takie same, jak opisane powyżej tyle że występowały głównie w jednym sandale :)
Najnowsza reklamacja załatwiona błyskawicznie. W ciągu 6 dni nowe sandały miałem. W ubiegły piątek oddałem do sklepu, a we wtorek miałem info że reklamacja uznana i otrzymam nowe sandały (mogłem sobie nawet wybrać kolor). Jednocześnie podczas reklamacji dowiedziałem się od sprzedawcy, że udało mu się dowiedzieć od dystrybutora, że Source przyznał się, iż mieli pewną partię sandałów z dodatkiem cupronu, która została źle zwulkanizowana czy też były jakieś błędy w procesie produkcyjnym. Sam także dzwoniłem do Alviki (dystrybutor) by dowiedzieć się co nieco. Dostałem zapewnienie, że te, które otrzymałem pozbawione są już przypadłości sandałów, które reklamowałem. Zobaczymy. Już na pierwszy rzut oka guma od strony stopy wyglądem przypomina tą, ze starych sandałów.
Mimo wszystko cieszy szybka reakcja i dość sprawny proces reklamacyjny.
Ponieważ moja stronka uległa likwidacji, to szczegóły umieściłem na fb https://www.facebook.com/doczupl/posts/1092819290763799 W komentarzach będzie info na bieżąco.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 08 Lip 2016 07:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Ten temat traktowalbym z przymruzeniem oka jeszcze z miesiac wstecz,
sandaly jak sandaly zakladasz idziesz i tyle w tym temacie. Zakupilem niedawno
sandaly w CCC przymierzylem, wygodne to dla pewnosci kilka tygodni chodzilem jeszcze by je "rozbic"
po 5-7 km na spacery wokol domu. Wybralem sie w nich do Japonii i masakra po dluzszej trasie z plecakiem
masa odciskow, babli na stopach, kazdy krok sprawial fizyczny bol. Teraz rozumiem, ze mozna wydac na sandaly 250 PLN
byle miec komfort.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 08 Lip 2016 07:46 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
wiesz ja te sandały znam doskonale bo używam takich od lat. Temat podbiłem z powodu tego, że nowe partie pozbawione sa problemu o którym się rozpisywałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 08 Lip 2016 07:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
W tamtym roku kupiłem source z promocji, którą wygrzebał @mashacra. Katowałem je na Filipinach i w Emiratach. Obawiałem się, że ze względu na twardą gumę będą niewygodne (słabo amortyzować). Byłem w błędzie, są wygodne i rewelacyjne. Przy okazji, zero oznak zniszczenia.

Polecam też kosmetyki do stóp z firmy gehwol.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 08 Lip 2016 08:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Tez kupiłam te sandały i zwiedził ze mną juz 3 kontynenty. Jestem zadowolona :)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 08 Lip 2016 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Model Scholl prawie identyczny wizualnie katowałem przez 12 lat, o nowym nabytku mogę napisać tylko, że po jednym sezonie nie widać najmniejszych śladów użytkowania, bardzo dobrze trzymają stopę, amortyzacja działa jak powinna... niech wytrzymają chociaż połowę tego co poprzednie ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 08 Lip 2016 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
... i tylko pozostał żal, że La Sportiva już nie produkuje modelu Prabi :cry: . Najwygodniejsze „podróżnicze” sandały świata, moim zdaniem.
Załącznik:
Fly4freeLaSportivaSandaly001.jpg
Fly4freeLaSportivaSandaly001.jpg [ 48.55 KiB | Obejrzany 22246 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 08 Lip 2016 11:44 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
moje karimory obchodzą w tym roku swoje pięciolecie użytkowania, paski co prawda już słabo trzymają i przed każdym wyjazdem mam wrażenie, że rozsypią się po drodze a jednak jeszcze dają radę ;) biorę je na każdy wyjazd a i śmigam nimi na co dzień, gdyż innych nie posiadam
kosztowały 15 GBP ;)
Image
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 08 Lip 2016 11:56 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
cypel napisał(a):
W tamtym roku kupiłem source z promocji, którą wygrzebał @mashacra.

A na Twoich pod napisem source, jest dopisek cupron ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group