Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Mar 2015 02:59 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Mam nietypowe zapytanie. Jakie buty kryjące, chroniące przód stopy (palce) polecilibyście w ciepłe kraje? Chodzi o to żeby w miarę "zamortyzować" potencjalne uderzenia, nadepnięcia na nogi (problem z paznokciami). Szmaciaki więc odpadają. Crocsy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#42 PostWysłany: 11 Mar 2015 03:32 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 327
niebieski
Polecam przejrzeć ten temat: sandaly-w-cieple-kraje,243,22985
Generalnie mogę polecić (jak i inni użytkownicy tego forum) - Keeny. Są warte swojej ceny. Chronią palce niczym suspensor inną część ciała :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 11 Mar 2015 03:36 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
http://obuwieochronne.com.pl/p/29/108/s ... ndaly.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 11 Mar 2015 03:54 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Dzięki. Gdzie można przymierzyć Keeny? Czy jest szansa na zakup poniżej 300 zł (tak znalazłem w sieci)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
Może się narażę wyznawcom crocsów, ale uważam je osobiście za nieporozumienie obuwnicze.
Stopa się wyjątkowo poci w tej odkrywczej "piance". Mówię o modelu z zasłoniętymi palcami. Nie wyobrażam sobie w tym chodzić w ciepłych krajach
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Crocsy są dobre na działkę do łażenia po trawniku przy koszeniu ;) No i ujdą na plaży.
Ja bardzo zadowolony jestem z tego zakupu http://8a.pl/sandaly-i-klapki/sandaly-t ... -ii#597736
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
na plaże też po uju bo zbierają piach jak koparka, no chyba, że kamienista ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
No przecież - kamienie i żwirki, na piaszczystą obuwie zbędne :)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
Niekoniecznie, mocno nagrzany piach potrafi być nieprzyjemny, mówię to jako człowiek mieszkający od zawsze nad morzem ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 11 Mar 2015 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4821
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
na Kanarach w lutym tego roku wsadzilem pierwszy raz jakies podróby crocsow za pare PLN w podreczny
glownie by w nich chodzic po pokoju hotelowym badz wchodzic do brodzika bez ryzyka przywiezienia grzyba
poza pico de Teide z nimi sie nie rozstawalem

spacerek na zakupy do mercadony, plaza, auto, miasteczka wszedzie na stopach
wracalem do kwatery wkladalem po biezaca wode, papierowym recznikiem wytarte na sucho

temperatury okolo 20-24 stopnie i zdecydowanie polecam, jak sie zachwuje ta gumopianka na rozgrzanym asfalcie latem nie wiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 12 Mar 2015 00:01 

Rejestracja: 18 Lut 2010
Posty: 120
Przyznaję, że zawszę śmigam (nawet po kamieniach) w odkrytych sandałach.
Szczególnie na kanarach, ponieważ temperatury są tam bardzo przyjemne zarówno w dzien jak i w nocy, a jakiegoś uderzenia o kamienie czy tym podobne nigdy nie zaliczyłem, a w całym życiu może kilka razy.

Wydaje mi się że nie warto inwestować w takie buty bo do tanich nie należą, a jak już rzeczywiscie idzie sie w góry, to raczej odpowiedniejsze będą półbuty trekingowe niż sandały, które są w podobnej cenie lub nawet niższej niż obudowane sandały :-)

kanary w odkrytych sandałach są ok :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 31 Mar 2015 16:40 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Jaki sklep stacjonarny polecacie w Warszawie na zakup sandałów kryjących palce? Nie trafiłem z rozmiarem przez net i muszę do czwartku kupić "na miejscu".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 03 Kwi 2015 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Wkrótce zaczyna się sezon "letni" ;) szukałem Source classic i mój rozmiar upolowałem w:

https://sherpa.pl/sandaly-classic-men? za 119 pln :D

Są też inne modele (inne marki), także damskie.

P.S.Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 04 Kwi 2015 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
dzięki
dziabłem ten wynalazek
odnoszę wrażenie, czytając o nich, że są bardziej zaawansowane technologicznie od plazmy

pytanie z gatunku "klasyk"
wpuszczą mnie w żydowskich sandałach do arabów ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 04 Kwi 2015 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Sandały QUECHUA kupione w Decathlonie:

Podczas chodzenia w nich bez skarpetek w ciepłe dni zaczynają strasznie śmierdzieć.
Mówię poważnie. Nie wiem, czy to z nimi jest coś nie tak, czy z potem moich stóp, ale jak chodzę w normalnych butach i w skarpetkach to nie mam takich problemów :D
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 04 Kwi 2015 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
cypel napisał(a):
dzięki
dziabłem ten wynalazek
odnoszę wrażenie, czytając o nich, że są bardziej zaawansowane technologicznie od plazmy

pytanie z gatunku "klasyk"
wpuszczą mnie w żydowskich sandałach do arabów ;)


Mam podobny model Scholl "do wody" który ma ponad 15 lat i dalej w nich chodzę :twisted: gdyby nie to, że pęka w nich wierzchnia warstwa pianki to zużycie widać głównie po wypłowiałych paskach i rzepach które średnio już trzymają. Nie oszczędzałem ich, było błoto na kajakach, trekking w miarę płaskim terenie (czyli nie Wysokie Tatry ;) ), co roku jako klapki nad morzem i często jako buty do wody... najlepsze buty jakie miałem... mam nadzieję, że te "żydowskie" klapki dotrzymają kroku "niemieckim" i wytrzymają choć 5 lat.
Na razie jedno na plus, to fajnie trzymają stopę w okolicy pięty :)

ELBE napisał(a):
Sandały QUECHUA kupione w Decathlonie:

Podczas chodzenia w nich bez skarpetek w ciepłe dni zaczynają strasznie śmierdzieć.
Mówię poważnie. Nie wiem, czy to z nimi jest coś nie tak, czy z potem moich stóp, ale jak chodzę w normalnych butach i w skarpetkach to nie mam takich problemów :D


Też miałem taki okres w moich Schollach, trzeba je było dokładnie wyczyścić szczoteczką i pomagała morska woda, ogólnie trzeba wybić bakterie które "zalęgły" się w porach lub paskach.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 04 Kwi 2015 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
@mashacra a rozmiarówka jest normalna ? Nie zaniżona ani zawyżona ?
Stopa się nie poci na tej piance ?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 04 Kwi 2015 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Wziąłem rozmiar więcej, ale zawsze tak robię z sandałami, bo jednak stopa się rusza i np. przy schodzeniu przesuwa się do przodu i łatwiej zawadzić paluchem :D
Tam nie ma prawie "dodatkowej" powierzchni styku, tyle co w zwyczajnym klapku, ale jak ten konkretny materiał się sprawdzi to się okaże dopiero w sezonie. Zresztą ciężko nazwać to pianką, ale nie jest to też zwykła guma, może taka bardziej plastyczna ;)

Ten typ sandałów traktuję jak klapki dobrze trzymające stopę :D
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 10 Kwi 2015 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
Laczkinsy są wygodne i stopa nie "jeździ" po syntetycznej podeszwie, przynajmniej dla mnie.
Paskami można elegancko wyregulować/dopasować położenie stopy.
Generalnie, pozytywne wrażenie robią, zobaczymy w sezonie jak się sprawdzą.
Rozmiarówka idealna.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 11 Kwi 2015 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Nie polecam, tylko informuję ;) że można kupić za 60 pln sandałki alpinusa z kodem -40%
znizki-na-odziez-i-sprzet-turystyczny-temat-zbiorczy,1500,66609?start=20#p561419

http://outlet-outdoor.pl/obuwie-c231.html
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group