Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Gru 2012 14:56 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
Witam
Za 3tyg. wybieram się do Tajlandii i planuje zainwestowac w jakies sensowene dobre sandały. Znalazłęm coś takiego jako dosc ciekawa opcje:

http://www.riccardo.pl/on/buty-meskie/s ... ndal-black

Firma dobra, jakosciowo tez dobre. Jedyne co mnie meczy to czy inwestowac w sandaly ze skroy czy lepiej z syntetycznych materialow? W koncu wilgoc w Tajlandii jakby troche wieksza, gira sie poci i nie wiem czy przez 2mc w takich warunkach skora zachowa swoje wlasciwosci....

Chetnie wyslucham porad "wytartej Stopy" ;)

pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 31 Gru 2012 15:23 

Rejestracja: 20 Gru 2010
Posty: 395
Loty: 178
Kilometry: 400 854
niebieski
Mialam sandaly ecco (inny model) i po 2 wakacjach (Azja w porze deszczowej) nadawaly sie do wyrzucenia.
Teraz mam 2 lata keeny i wygladaja jak nowe. Jak najbardziej polecam - o modele sa wlasnie podobne do tego ecco co wybrales.
Dopatrujac sie minusow mozna powiedziec, ze potrafia zasmierdnac. Niemniej jednak mozna prac w pralce.

Eksploatacja:
Image
_________________
Image
http://mrowisko.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Gru 2012 15:30 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
Sandały Teva, dowolny model, bedziesz zadowolony.
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Gru 2012 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 160
ja skuszony dobrymi opiniami o sandałach Teva kupiłem je, a konkretnie Hurricane III. Spodziewałem się jednak czegoś lepszego, paski potrafią porządnie obetrzeć i dość szybko się zmechaciły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Gru 2012 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4142
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
W ciepłych krajach używam Ecco, nie wiem jaki model, paski sa ze skory.

Po 2 latach intensywnego uzytkowania szlag trafil rzepy.. natomiast podbicie pod stopa i trakcja podeszwy byly na tyle satysfakcjonujace ze oddalem do szewca na wszycie nowych rzepow.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 31 Gru 2012 17:17 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 175 290
Ja od 3 sezonów używam SALOMON EPIC CABRIO, mam takie jak w linku poniżej tylko czarne
http://woliniusz.pl/pl/p/BUTY-SALOMON-E ... omocja/430

Przeżyły intensywne użytkowanie w Tajlandii, Kambodży czy Etiopii
Świetna trekingowa podeszwa sprawdza się w górach w okresie letnim na łatwiejszych szlakach (bez drobnych obsypujących się kamieni). Posiadają fajny patent - tylna część podtrzymująca piętę składa się płasko, więc jeśli potrzebujesz przejść tylko kilka czy kilkadziesiąt metrów możesz ich użyć tak jak używasz klapek (założenie ich zajmuje wtedy 2 sekundy)

Po tych trzech latach jak je dobrze wytrę z kurzu to wyglądają jak nowe. :)

polecam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Sty 2013 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1646
srebrny
Ja ze swojej strony również mogę polecić wcześniej wspomnianą firmę Teva. Mam już je trzeci sezon i nie widać żadnych śladów zużycia. Są wygodne i co ważne mieli rozmiar >46.

Z pozdrowieniami!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Sty 2013 14:36 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
Kup sandaly w Bangkoku. Polecam centrum handlowe Terminal 21. Na wyzszych pietrach (chyba 3 i 4) sporo sklepow z dobrej jakosci obuwiem w niezlych cenach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Sty 2013 15:06 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 89
Kupiłem kilka lat temu w Bangkoku klapi za około 8 zł.

Przeszły już dużą część azji w w polsce używam je na basen :)

Lepiej wydać 4 stówy na tydzień wizzarem w europie !!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Sty 2013 15:50 

JAko że jestem sandalistą to przerabiałem wiele par.
Aź doszedłem,znalazłem idealne.Nie są tanie ale warte swojej ceny.
Moje doświadczenia potwierdziły sie w sieci oraz znajomi którym poleciłem Source.
Mam przyjemność posiadać najtańszy model a jestem bardzo zadowolony/3 sezon i jeszcze długo w nich pochodze.
No ale sam musisz spróbować i sprawdzić czy Ci przypasują.

http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... nda%C5%82y
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Sty 2013 17:35 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Sprzedajesz te sandały?
Góra
 Profil Relacje PM off
francuz2 lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 01 Sty 2013 19:11 

Nie.Poprostu wrzuciłem link pokazowy.
Z tego co wiem to wyrób izraelski.
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Sty 2013 19:22 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 54
Miałem przez kilka lat(3-4) sandały source mojave(teraz to chyba gobi)..idealne, dlaczego się ich pozbyłem?
Zaczeły nie miłosiernie śmierdzieć, mycie pomagało na 3-4dni, i to tylko w pralce. Szczotką ciężko było z rowków doczyścić.
Po prostu wytarła się powłoka antybakteryjna, i koniec - mimo że stan techniczny/wizualny wskazywał prawie jak nówki.

Rok temu kupiłem również source, ale model stream:
http://sourceoutdoor.com/mens-sport-san ... m-men.html

Liczę, o ile się wytrze powłoka antybakteryjna to przynajmniej dzięki płaskiej wkładce łatwo będzie je czyścić.. tak więc model niżej poszedłem.
Zobaczymy za rok, dwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 03 Sty 2013 02:27 

Posiadam najtanszy model klasyczny.Podobnie powłoka starczyła mi na około 2lata co przy solidnym korzystaniu sądze ze jest niezłym wynikiem.
Ja sobie radze tak że czyszcze je często i problem z głowy.Nawet podczas podróży.Ale moze istnieje jakis sposób natrysku/regneracji powłoki?hmm
Generalnie to moje najbardziej udane sandały.
Poprostu są solidne.
Góra
 PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Sty 2013 17:07 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 54
model klasyczny akurat ma płaską wkładkę, co zapewne łatwo się czyści..i właśnie z tego powodu kupiłem ostatnio też z płaską wkładką, a nie z jak ma gobi z rowkami, co po wytarciu powłoki antybakteryjnej może być śmierdzącym problemem.

O regeneracji jako takiej nie słyszałem, słyszałem za to o impregnatach(spray) nanotech z jonami srebra..
Kiedyś o tym czytałem chyba na NGT,była dość długa dyskusja, ale już nie pamiętam dokładnie, w każdym razie jedni swoje, drudzy swoje.
Koniec końców nie kupiłem, bo nie było sensu - dla mnie.

Impregnuje kurtki,buty z zewnątrz,namiot, ale sandały zmieniłem na nowe :)

Choć z drugiej strony może warto spróbować takim impregnatem..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Sty 2013 01:43 

No więc wlaśnie.Choć myślałem o czymś poważniejszym.Sprawdzić jak to jest wykonywane.
TRzeba by sie sprawą bardziej zainteresowac i mieć dostęp do odpowiednich maszyn i środków.
Góra
 PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Sty 2013 21:53 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
Witam
Po waszych poradach i przeczytaniu paru artykułów zdecydowałem się na sandały firmy KEEN. Dokładnie KEEN Newport H2, miałem możliwośc przymierzenia ich w sklepie przed zakupem i są rewelacyjne. Nie należą do najbardziej przewiewnych, ale mają zabudowany paluch z przodu ( takich szukałem) dzięki czemu można ich używac praktycznie wszędzie. Dodatkowo są bardzo, bardzo, bardzo stabilne. Ja sam skręciłem już 2 razy kostkę przez tanie sandały i gwarantuję, że w tym konkretnym modelu to nie grozi :)

Cena za ten model zaczyna się od 239zł - jednak w praktyce za tą ceną możemy kupic rozmiary bardzo małe, albo rozmiary bardzo duże. Ja za sandały zapłaciłem 299zł i kupiłem je online w sklepie http://www.alpintech.pl/ Cena nie powala ( u mnie w mieście w sklepi ebyły za 279zł), ale kupiłem je przynajmniej w takim kolorze jakim chciałem.

pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 23 Sty 2013 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 13
Od kilku dobrych lat użytkuję sandały Source Classic. Mimo kilku mankamentów na tle konkurencji wypadają dobrze.
Tutaj napisałem ich recenzję: http://michalpiec.pl/recenzja-sandaly-c ... ource-man/
_________________
https://www.facebook.com/sztukataniegopodrozowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Lut 2013 21:43 

Rejestracja: 24 Lut 2013
Posty: 3
A ja sandały wymieniam co sezon, ale kupuję z firmy Nike. Dłużej nie wytrzymują, ale przez sezon są komfortowe,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Lut 2013 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1402
Loty: 165
Kilometry: 301 124
złoty
Ja sobię chwalę bardzo sandały Ecco. Nie pamiętam nazwy,ale najbardziej lubię w nich solidną,amortyzowaną i odpowiednio profilowaną podeszwę (może to też kwestia budowy stopy) i przyjemną,lekko mechatą wyściółkę (plastiki,gumy itd. nie wchodziły nawet w grę). Kilka sezonów już noszę.
Z wyglądu podobne do:
http://eshoespot.com/shoes/images/thumb ... 191950.jpg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group