Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 302 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Rzym
#201 PostWysłany: 18 Gru 2016 19:13 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Ja polecam Baffetto 2. Spaghetti, jak i pizza jak na Włochy rewelacyjne. Brak coperto, klientela miks turystów i miejscowych.
Piazza del Teatro di Pompeo, 18, obok Campo di Fiori.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
 Temat postu: Re: Rzym
#202 PostWysłany: 16 Sty 2017 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Wybieramy się w ten weekend dużą ekipą do Rzymu i chcielibyśmy skorzystać z uroków nocnego życia Rzymu . Szukamy jakiś klubów w okolicach Koloseum, Manzoni , Cavour , san Giovanni.
Może ktoś zna jakiś klub z Italo Disco ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#203 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2014
Posty: 21
Jeżeli nie będzie zlewy, pobiegnijcie koło dwudziestej na piazza della Madonna dei Monti - dwa kroki od Koloseum. To rodzaj agory, na której spotykają się głównie miejscowi - w dzień starsi, wieczorem młodzież. Po pięciu minutach będziecie znali adresy najlepszych rzymskich miejscówek. A może - kto wie - urzeczeni atmosferą miejsca zrezygnujecie z klubu na rzecz wina pod fontanną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#204 PostWysłany: 20 Mar 2017 16:03 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 78
Loty: 172
Kilometry: 220 925
Byliśmy w Rzymie 15-17.03.2017. Skorzystaliśmy z kilku propozycji z tego tematu. Moje wrażenia:

Pinsere - pizza za 5-6€ za sztukę. Na dwie osoby wskazane trzy takie pizze. Najlepsza pizza, jaką jadłem we Włoszech. Wliczając w to Bergamo, Weronę, Trento, Mediolan i kilkanaście różnych restauracji. Bardzo sympatyczna obsługa, jemy na stojąco przy stoliku. Dużo rodzajów. Placki wypiekane wcześniej, potem układają dodatki i w momencie zamawiania podgrzewają. Moim zdaniem nie można tego pominąć przy wizycie w Rzymie.

La Prosciutteria - malutki lokal nieopodal fontanny Di Trevi. Za 25€ wypiliśmy po kieliszku wina i zamówiliśmy dużą deskę wędlin, serów, kanapek z pesto, do tego dostaliśmy garnek z pieczywem. Wszystko świeże i prawdziwe, w środku siedzieli Włosi i turyści. Z czystym sumieniem polecam.

Frigidarium - za 3€ trzy smaki lodów w słodkim wafelku. Duża porcja, w cenie zanurzenie loda w polewie z czarnej lub białej czekolady. Moja lepsza połówka poprosiła o ciastko z dekoracji lodów i z uśmiechem je dostała. Bardzo dobre, w lodzie jest co pogryźć i można znaleźć różne dodatki.

Dolce Maniera - włoska, nieturystyczna piekarnio-cukiernia. Wspomniane wcześniej rogaliki z nadzieniem. Polecam z pistacchio. Nie mają sobie równych. Za 2 rogaliki z pistacchio i 2 z czekoladą zapłaciliśmy 2,20€. W środku dużo polewy, rogalik ubity, nie kupujemy powietrza z kleksem nadzienia.

Antica Taverna - poszliśmy tam na kolację. Za 30€ dostaliśmy pizzę, porcję makaronu, butelkę wody i butelkę wina. Jedzenie poprawne, drugi raz tam nie pójdziemy, a i nie polecam specjalnie tam zachodzić.

Forno Campo de' Fiori - pizza na kawałki, składana na pół. Próbowaliśmy placka z sosem pomidorowym, na wynos. Smakowało. Polecam.

Cose Fritte Di Cinti Giuseppe - rewelacyjna pizza na kawałki, na wynos. Prowadzi para starszych Włochów, można się porozumieć po angielsku. Bardzo przystępne ceny. Pizza podobnie jak w poprzednim opisie - składana na pół. Bardzo, bardzo dobra :)
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym
#205 PostWysłany: 10 Lip 2017 22:44 

Rejestracja: 16 Lis 2014
Posty: 1
Loty: 40
Kilometry: 62 008
Hej!
Skorzystaliśmy z kilku miejsc które pojawiły się w temacie, w czasie naszego pobytu w czerwcu (czyli ceny i atmosfera już mocno "sezonowa"). Tak więc, po kolei:

Dolce Maniera - Via Barletta, 27, 00192 Roma

W 100% zgadzamy się z opiniami z poprzednich postów - świetne rogaliki w 3 smakach - czekolada/nutella, krem i słodka marmolada (najprawdopodobniej morelowa), nadzienia bardzo dużo, do tego świetny lukier o delikatnie kwaśnym, cytrynowym posmaku - a to wszystko w świetnej cenie - 50 centów za rogalika (chociaż wydaje mi sie, że rano płaciliśmy 30, ale mogę się mylić :P). Oprócz tego dostępna gama innych słodkości, a także pizza, nietypowo jak na Włochy, na grubym cieście (zdecydowanie nastawiona na napchanie się - można ją zobaczyć tu: https://goo.gl/maps/U93S2jFY3TD2) - kolega zakupił 1 kawałek i był pełny na reszte wieczora, ceny niestety nie pamiętam. Świetna lokalizacja - zaraz obok stacji metra Ottaviano, a do tego genialne jest to, że piekarnia otwarta jest 24/7. Dobre miejsce do rozpoczęcia dnia, przed atakiem na Watykan, lub na wieczorne zakupy przekąsek do wina :) Można się dogadać po angielsku.

Old Bridge Gelateria - Viale dei Bastioni Di Michelangelo, 500192 Roma

O Old Bridge powiedziano tu tak wiele, że cieżko dodać cokolwiek nowego. Może jedynie tyle, że płaci się za rożek (ceny od 2euro, widac je na zdjęciu po prawej stronie) i w ramach tej ceny możemy sobie dobrać 3 smaki. Panowie obsługujący zdecydowanie nie oszczędzają na porcjach, jest tego na tyle dużo, że można się obawiać tego, że część lodów spadnie na ziemie. Inną opcją jest zamówienie porcji w kubeczku, ale raczej nie polecam - są droższe i zabierają troche zabawy ze zmaganiem z topniejącymi lodami ;) Miejsce bardzo łatwe do zlokalizowania - praktycznie na przeciwko wejścia do muzeów watykańskich, po drugiej stronie ulicy. Fajnym akcentem jest stanowisko z żelem dezynfekującym do rąk, które jest umieszczone przy wejściu. Angielski na porządku dziennym.
Image


Pizzeria Luzzi – Via di San Giovanni in Laterano 88

Pierwsza restauracja którą odwiedziliśmy w czasie naszego pobytu. Byliśmy tam po 13, i ledwo udało się znaleźć stolik. Większość gości stanowili turyści, ale część stolików zajmowały też włoskie rodziny. W środku fajna, troche domowa, włoska atmosfera - w restauracji niekwestionowanie dzieli i rządzi Pani szefowa, wszystkie panie obsługujące do siebie pokrzykują, panuje spory gwar i ma to spory urok. Zwłaszcza jeśli wezmiemy pod uwagę inne restauracje, które mija się idąc od strony koloseum - sterylnie przygotowane dla turystów i z eleganckimi naganiaczami. Jedliśmy lazanie i gnocchi (na zdjęciach) - oba dania wyśmienite, do tego wino. Niestety, parmezan w miskach o którym wspominał ktoś w innym poście, nie jest już do ogólnego użytku - teraz obsluguje go jedna z osób z obsługi i przy podawaniu dania proponuje od razu posypanie (możliwe, że wynika to z tego, że akurat panował już sezon turystyczny) Nie ma coperto, ceny bardzo dobre, szczególnie jeśli wezmie się pod uwagę to, że do koloseum dochodzi się w 5 minut spacerkiem. Jak najbardziej godne polecenia.

Image

Image

Pizzeria Ai Marmi - Viale di Trastevere, 53, 00153 Roma

Pizzeria na Zatybrzu, polecana przez znajomą Rzymiankę. Byliśmy tam koło 20, na zewnątrz wszystkie stoliki były zajęte, w środku było jeszcze sporo miejsca. Bardzo dużo Włochów. Wystrój dośc surowy, ale jedzenie świetne. Sporo rodzajów pizzy (my jedliśmy z cukinią i klasyczną Margherite). Dość fajnie wyglądały Suppli (sprawiały wrażenie mocno wypełnionych mozarella) i ryba. Włosi, z tego co widzieliśmy, robili sobie kombinacje - Suppli, ryba i na dobitke pizza. Jedzenie bez zarzutu, ceny również, brak coperto. Polecamy!

Image

Image

Carlo Menta - Via della Lungaretta, 101, 00153 Roma

O Carlo również powiedziano juz wszystko. Jedyne co można zauważyć, to to, że doliczane jest coperto, ale biorąc pod uwagę chyba najniższe w Rzymie ceny, jest to w pełni usprawiedliwione. Zdecydowanie polecane dla osób które jadą do Rzymu z mało elastycznym budżetem, bo mozna tu zjeść i dobrze i tanio.

Image

Pizzeria la Montecarlo - Vicolo Savelli, 13, 00130 Roma

Również pojawiła się wczesniej w tym temacie - bliskie okolice Piazza Navona. Tym razem dla odmiany od pizzy, zamówiliśmy makarony - ja osobiście z pesto - i było to najlepsze pesto jakie jadłem w życiu oraz suppli - tu wydaje mi się, że lepsze mogło być w Ai Marmi. Ceny jak na samo centrum Rzymu poprawne, typowo włoskim akcentem są papierowe nakrycia/obrusy. Rachunek dla 3 osób wyniósł 38.50, wliczając w to napoje. Coperto brak. Zdecydowanie na plus.

Image

Image

Planowaliśmy też być w Arlu, które pojawiło się w tym wątku, ale ceny musiały się dość mocno zmienić, bo cięzko było znaleźć cokolwiek do zjedzenia w cenie poniżej 10 euro.

Zostało nam też kilka miejsc, których nie zdąrzyliśmy odwiedzić, ale były polecane przez koleżanki pochodzące z Rzymu - może ktoś skorzysta i odkryje jakąś perełkę ;)

Da Venanzio - Via di San Francesco a Ripa 137, 00153 Roma - podobno świetne miejsce na suppli, google maps tego miejsca nie ogarnia, ale włoski tripadvisor wydaje się potwierdzać tę opinię - https://www.tripadvisor.it/ShowUserReviews-g187791-d4107856-r440122858-Suppli-Rome_Lazio.html

Vecchia Roma - Via Ferruccio, 12/b/c, 00185 Roma - dobre makarony

Pizzeria da Baffetto - Via del Governo Vecchio 114, 00186 Rzym - Pizza, patrząc po komentarzach to polecana na tripadvisorze

Trattoria da Augusto - Piazza de' Renzi, 15, 00153 Roma - polecane dla domowej rzymskiej kuchni

Caius & Gajo - Piazza San Callisto, 10, 00153 Roma - koleżanka miała mieszane uczucia, bo raz było pysznie a raz tak sobie, ale generalnie polecała

Giolotti - Via Uffici del Vicario, 40 00186 Roma /Viale Oceania, 90 00144 Roma - lodziarnia z długimi tradycjami

W polecanych przez nią miejscu, pojawiło się także obecne w tym temacie Momart z bufetem all you can eat za 10 euro :).
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym
#206 PostWysłany: 15 Lip 2017 12:17 

Rejestracja: 13 Lip 2014
Posty: 8
Witajcie. Właśnie wróciłem z 7 dniowego pobytu w Rzymie.

Restauracja: Carlo Menta, Via della Lungaretta, 101 (Zatybrze)

Tak bardzo polecana i rozreklamowana okazała się najgorszą w, której jadłem. Jedyny jej atut to cena za 10€ można zjeść zestaw dla turystów. Jakość samego jedzenia niestety SŁABIUTKA. Nie tylko ja byłem rozczarowany.

Lody w Old Bridge Gelateria też du.. nie urwały. Tak jak ktoś pisał są chyba tak popularne bo za mniejszą cenę niż gdzie indziej dostaje się więcej. (choś nie odniosłem wrażenia żeby porcje były większe niż w innych lodziarniach)

Przez 3 dni jadłem w Suggestum Cafe na Via dei Cappuccini, 29-34, 00187 Roma RM, Włochy BARDZO POLECAM!!!!
Ceny już nie takie jak w Carlo Menta. Pizza 8-11€ Makarony 9-13€ Woda 1L 4€ ALE JAKOŚĆ I SMAK MEGA!!!!

Niedaleko Piazza del Popolo mieści się Pizza E Natura przy Piazzale Flaminio, 00196 Roma RM, Włochy

Lokal może nie zachęca ale mają naprawdę dobrą pizzę za około 4-8€ 2 razy tam jadłem :)

Dodatkowo po pobycie stwierdzam, że Pizza z byle jakiego okienka i tak smakuje lepiej niż z 80% pizzeri w PL :)

UWAGA UWAGA!!!!

Kilka stron wcześniej ktoś pisał że w okolicy placu św. Piotra rozdawali ulotki restauracji która potem doliczała 30% za obsługę i ogólnie robili ludzi w konia. Na tripadvisor mają chyba niecałe 2 gwiazdki.
POTWIERDZAM DALEJ STOJĄ I ROZDAJĄ TE ULOTKI!!
Knajpa nazywa się REMO. Zmienili nazwę bo stara już się ludziom kojarzyła z przekrętmi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Hawi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym
#207 PostWysłany: 25 Sty 2018 19:57 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Ostrzegam przed jedzeniem w Pasta Imperiale !
Siedliśmy w głębi lokalu, skąd było widać kuchnię:
- kucharz przygotowuje makaron na brudnej patelni; po prostu wrzuca trochę makaronu i trochę sosu (do każdego sosu ma osobną patelnię) - byliśmy tam wieczorem i samo nasuwało się pytanie "czy tych samych patelni używa już od rana?"
- gdyby nie to, że płaci się od razu przy zamówieniu, to zrezygnowalibyśmy z jedzenia.
Ponadto kasjerka ręką którą przyjmuje pieniądze dotyka jedzenie (np. urwała kawałek sera i karmiła psa, który tą rękę oblizał).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#208 PostWysłany: 25 Sty 2018 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
ale jak to oblizał? moze jednak nie obliazał...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym
#209 PostWysłany: 26 Sty 2018 14:57 

Rejestracja: 25 Gru 2017
Posty: 28
Loty: 10
Kilometry: 19 403
a ja polecam na Zatybrzu:

I Suppli- jedzenie na wynos, w południe mnóstwo Włochów. Makarony, pizza na kawałki i przepyszne arrancini. Tanio i smacznie. 1,5 - 2,5 e za arrancini, cen makaronów nie pamiętam, ale też nie były duże. makarony były nakładane do pojemników wielkości notesu A6, na oko porcja ok, ale nie żeby się przejeść.

Bar Lillo - lasagne to niebo w gębie :) makarony 8-11 e, uśmiechnięta obsługa. do stolika prowadzi manager czy ktoś taki, jedno słowo po angielsku, trzy po włosku, menu tylko po włosku. zamówienie odbiera szef kuchni, który mówi tylko po włosku. Dostajecie przed podaniem obiadu chlebek w koszyku (nie jest płatny dodatkowo) a po obiedzie po ciastku. Potem w kasie trzeba powiedzieć co było zamówione i tam się płaci. Jedyne co to lasagne nie jest duża porcją - ja się najadłam, ale dla faceta to jest na pewno za mało, ktoś obok miał spaghetti i widziałam ze porcja była większa. A i jeszcze jedno, obok nas siedziało małżeństwo i mieli różne dania i kucharz sam z siebie przyniósł im mniejsze talerzyki żeby mogli się wymienić swoimi daniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#210 PostWysłany: 30 Sty 2018 21:48 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
esti napisał(a):
Vecchia Roma - Via Ferruccio, 12/b/c, 00185 Roma - dobre makarony

Dzisiaj przetestowaliśmy. Makarony bardzo dobre (w cenie 9-10 euro), pizza super (ok. 8-9 euro). Wada - brak wolnych miejsc, trzeba robić rezerwacje. Lokal czynny od 19.00. Jeszcze około 19.30 udało nam się złapać stolik, ale parę minut później nie było możliwości dostać się do stolika.
Atmosfera super i jedzonko naprawdę wygląda apetycznie i pysznie smakuje.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#211 PostWysłany: 31 Sty 2018 22:11 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Pizzeria Luzzi – Via di San Giovanni in Laterano 88 - dziś była zamknięta i wygląda na to, że taka sytuacja jest nie tylko dziś. Proszę o potwierdzenie moich spostrzeżeń w przyszłości.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#212 PostWysłany: 01 Lut 2018 08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Czy najtańszym sposobem jedzenia "na mieście" w Rzymie będą kawałki pizzy?
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#213 PostWysłany: 01 Lut 2018 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Wątpie. Najtaniej to owoce ze sklepu, albo crossanty, nie wiem dokladnie co masz tez na mysli.
Pizza to typowy zapychacz węglowodanowy, zjesz i sie zapchasz, by po chwili znowu być głodnym, zresztą crossant pod tym względem jeszcze gorszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#214 PostWysłany: 01 Lut 2018 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
@DonCorrado

Zależy co jeszcze wchodzi w skład "takiej" pizzy.

Rozwijając moją myśl, ponieważ mogłem się wyrazić nieprecyzyjnie - interesuje mnie najtańszy sposób stołowania się na mieście. Mam 2 dni zwiedzania w Rzymie i zamierzam jeść coś po drodze.
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#215 PostWysłany: 01 Lut 2018 10:12 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Ja osobiście podczas intensywnego zwiedzania często we Włoszech ratuję się makaronami na wynos. Nie jest to bardzo drogie a smaczne i do zwiedzania z racji "energetyczności" w sam raz. Wg mnie lepsze znacznie niż kawałki pizzy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
hicarian lubi ten post.
hicarian uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym
#216 PostWysłany: 01 Lut 2018 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
hicarian napisał(a):
Mam 2 dni zwiedzania w Rzymie i zamierzam jeść coś po drodze.

Bardzo wygodne do jedzenia po drodze są kanapki z pieczoną wieprzowiną w ziołach, czyli panini porchetta. Kanapki takie zwykle są podgrzewane, a można je dostać i w osobnych punktach i w niektórych sklepach spożywczych. Warto do nich dokupić sobie jakieś pomidorki lub inne warzywka, bo kanapka ma w składzie tylko bułę i solidną porcję mięcha ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym
#217 PostWysłany: 03 Lut 2018 13:50 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Cicha_Woda napisał(a):
hicarian napisał(a):
Mam 2 dni zwiedzania w Rzymie i zamierzam jeść coś po drodze.

Bardzo wygodne do jedzenia po drodze są kanapki z pieczoną wieprzowiną w ziołach, czyli panini porchetta. Kanapki takie zwykle są podgrzewane, a można je dostać i w osobnych punktach i w niektórych sklepach spożywczych. Warto do nich dokupić sobie jakieś pomidorki lub inne warzywka, bo kanapka ma w składzie tylko bułę i solidną porcję mięcha ;)

Panini Parchetta przy fontannie di trevi za 2,5 euro pyszne. Dużo ludzi, ale nie ma kolejek, a smak pieczonej szynki, marynowanej w przyprawach czuję jeszcze po dwóch dniach. Warto skosztować.
W innych miejscach ceny różne nawet po 5 euro - na dworcu Termini.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym
#218 PostWysłany: 05 Mar 2018 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
potek7 napisał(a):
Pizzeria Luzzi – Via di San Giovanni in Laterano 88 - dziś była zamknięta i wygląda na to, że taka sytuacja jest nie tylko dziś. Proszę o potwierdzenie moich spostrzeżeń w przyszłości.


My byliśmy 22-25 lutego i była codziennie otwarta. Naprawdę świetne miejsce z włoskim klimatem, przepyszne cienkie pizze i bardzo dobre tiramisu :) Brak coperto, ceny jak na Rzym całkiem niezłe.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#219 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:00 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Dzięki za weryfikację. Skorzystam następnym razem.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)


Ostatnio edytowany przez michzak, 06 Mar 2018 11:02, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym
#220 PostWysłany: 28 Mar 2018 10:12 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Pane e Salame - Via di Santa Maria in Via 19, 00187 - najlepsze Panini jakie bylo dane mi sprobowac w Rzymie! Szczegolnie polecam te z pasta truflowa. Ceny oscyluja w granicach 4€-7€ euro. Jedynym minusem tego lokalu sa kolejki ktore wydaja sie ciagnac w nieskonczonosc (sa one dla tych ktorzy chca usiasc w srodku, kolejka na wynos zmniejsza sie w sprawnie, ale i tak trzeba czekac ok 20 minut na podanie)
Pastasciutta - Via delle Grazie 5, 00193 - Swietna pasta i bardzo przyzwoitej cenie (5.50€-7€). Lokal znajduje sie nieopodal w Watykanu, wiec jesli bedziecie chcieli sie doladowac carbsami po zwiedzaniu to juz wiecie gdzie uderzyc :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 302 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group