Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#6541 PostWysłany: 26 Lis 2021 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Chciałem 2 h temu doładować kartą. Saldo się nie zwiększyło a transakcja wyświetlała się jakby była dokonana bardzo długo. Kilka minut temu dopiero jako odrzucona. Pisałem na czacie i dostałem od automatu taką informację:

Załączniki:
A93A211D-D352-44CE-880D-9893935046D1.jpeg
A93A211D-D352-44CE-880D-9893935046D1.jpeg [ 201.14 KiB | Obejrzany 2020 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Revolut
#6542 PostWysłany: 26 Lis 2021 18:50 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
@poszwin miałem podobnie w Polsce okołoweekendowo (zeszło z karty, ale nie wydało). W poniedziałek było już wyprostowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6543 PostWysłany: 29 Lis 2021 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Gdyby ktoś chciał mieć kartę pokrytą 24-karatowym złotem to może taką mieć za jedyne 282,99 zł :)
https://www.tabletowo.pl/nowosc-revolut ... ym-zlotem/
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6544 PostWysłany: 29 Lis 2021 10:30 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
Miałem kiedyś taką sytuację, że przez 2 tygodnie sklep nie odebrał zapłaty Revolutem, kasa wróciła na konto, po jakimś miesiącu czy dwóch zeszła ponownie. ;)
Zakupy w jakimś CVS itp. w US.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6545 PostWysłany: 29 Lis 2021 16:27 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
michcioj napisał(a):
Pol godziny temu płaciłem na lotnisku na Fuercie 30 euro i 4 razy po 1 euro - po transakcji zero śladu.

po przylocie do .pl tj. po jakies 5 godzinach juz zeszlo z konta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6546 PostWysłany: 30 Lis 2021 11:35 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 201
pewnikiem transakcje w trybie offline
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6547 PostWysłany: 09 Gru 2021 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 59
Cześć Wszystkim,

Czy komuś udało się może założyć kartę kredytowa Revolut-a?
To jest u nich nowy produkt.
Zgłosiłem chęć ponad miesiac temu i nie mam do dziś żadnej informacji.
Pozdrawiam
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6548 PostWysłany: 09 Gru 2021 21:58 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
Dobre pytanie. U mnie co chwila pojawia się oferta aby założyć ich kk, z ciekawości przechodzę wniosek i po sekundzie, w której niby sprawdzają moją zdolność jest odmowa. Po czym od razu jest oferta abym założył kk... Masakra
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6549 PostWysłany: 13 Gru 2021 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Taka ciekawostka...
Oprocentowany "sejf" w EUR (0,1% dla planu darmowego, 0,15% dla Plus, 0,2% dla Premium i 0,3% dla Metal) to tak naprawdę lokata w Aion Bank :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6550 PostWysłany: 14 Gru 2021 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Ostatnio probujac wyplacic pieniadze z Revoluta w Polsce, w kazdym bankomacie pokazywalo mi stala oplate w wysokosci 16,95zl (PKO Bp, PeKaO S.A, Millenium i Credit Agricole) Czy cos sie zmienilo odnosnie wyplat z bankomatow w PL z zagranicznych kart? Moze jakas ustawa a'la ''haracz dla przyjezdnych'' ? Na poczatku bylem przkonany, ze to bank narzuca taka oplate, ale zrobilem rundke po bankomatach i probowalem wyplacic rozne kwoty od 100 do 1500zl i za kazdym razem 16,95zl. Dodam ze nigdy nie pobieralo mi prowizji np. z PKO BP czy Millenium (jakies 6-7 mies temu). Oczywiscie nie chodzi to o oplate manipulacyjna Revo po przekroczeniu limitu wyplat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6551 PostWysłany: 14 Gru 2021 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Rowniez zauwazylem, ze wyplaty z bankomatow przy pomocy karty Revoluta sa coraz drozsze i Revolut generalnie staje sie coraz mniej atrakcyjny. W kazdym razie rzadziej korzystam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6552 PostWysłany: 14 Gru 2021 21:02 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
A ja nadal nie rozumiem po co korzystać z Revoluta w Polsce… Na wyjazdach ok ale po co u nas…
Ale pewnie nigdy tego nie zrozumiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6553 PostWysłany: 14 Gru 2021 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@pasta

Naprawde nie rozumiesz tego, ze ktos moze nie mieszkac w Polsce, nie miec tutaj konta i byc na tym forum, a przebywanie w Polsce jest dla niego wlasnie ''wyjazdem'' ?

@cccc
Generalnie nie zauwazylem tego w innych krajach, przynajmniej zaden nie ma standardowej oplaty i jest ona ruchoma.
Bardzo mnie to zastanawia ze wzgledu na identyczna i stala oplate. Wygląda to tak jakby w calej PL wprowadzono ustawowo stałą stawkę za wypłatę z polskich bankomatow.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6554 PostWysłany: 14 Gru 2021 21:43 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
pasta napisał(a):
A ja nadal nie rozumiem po co korzystać z Revoluta w Polsce… Na wyjazdach ok ale po co u nas…
Ale pewnie nigdy tego nie zrozumiem.


Bo nie w każdym zadupiu w PL da się wybrać bezprowizyjnie kasę z bankomatu. Mój bank limituje tylko jedną darmową w obcym i dlatego Revo jest pomocne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6555 PostWysłany: 14 Gru 2021 22:26 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
pasta napisał(a):
A ja nadal nie rozumiem po co korzystać z Revoluta w Polsce… Na wyjazdach ok ale po co u nas…
Ale pewnie nigdy tego nie zrozumiem.

powaznie ? dzieki revolutowi mozna wyplacac gotowke z np. kart kredytowych
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6556 PostWysłany: 14 Gru 2021 22:45 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
pasta napisał(a):
A ja nadal nie rozumiem po co korzystać z Revoluta w Polsce… Na wyjazdach ok ale po co u nas…
Ale pewnie nigdy tego nie zrozumiem.
Dla mnie jest to wygodna alternatywa dla paru rzeczy. Zasilam szybko konto Revo z rachunku walutowego dzięki czemu nie muszę biegać do kantoru, bo kursy walut są wyższe niż z moim macierzystym banku przy przewalutowaniu. Idąc że znajomymi do knajpy jeden płaci rachunek, a reszta przelewa swoją kwotową część rachunku w czasie rzeczywistym. Podobnie jak natychmiastowym zasilenie konta dziecka gdy mu zabraknie na zakupach. Szybka decyzja o zakupie biletu z promocji, szybki przesył kasy, żeby koleżanka nie musiała inwestować własnej gotówki i kupuje bileciki bo ma WDC. I jeszcze parę innych.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6557 PostWysłany: 14 Gru 2021 23:44 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
-- 14 Gru 2021 21:54 --

Flyguy napisał(a):
Ostatnio probujac wyplacic pieniadze z Revoluta w Polsce, w kazdym bankomacie pokazywalo mi stala oplate w wysokosci 16,95zl (PKO Bp, PeKaO S.A, Millenium i Credit Agricole) Czy cos sie zmienilo odnosnie wyplat z bankomatow w PL z zagranicznych kart? Moze jakas ustawa a'la ''haracz dla przyjezdnych'' ? Na poczatku bylem przkonany, ze to bank narzuca taka oplate, ale zrobilem rundke po bankomatach i probowalem wyplacic rozne kwoty od 100 do 1500zl i za kazdym razem 16,95zl. Dodam ze nigdy nie pobieralo mi prowizji np. z PKO BP czy Millenium (jakies 6-7 mies temu). Oczywiscie nie chodzi to o oplate manipulacyjna Revo po przekroczeniu limitu wyplat.

uu... dziwne,jakis czas temu w przypadku wyplaty z bankomatu pekao sa nie bylo zadnej prowizji

-- 14 Gru 2021 22:44 --

No właśnie drodzy czy ktoś z wypłacał ostatnio bez prowizji w Polsce gotówkę z bankomatu karta revoluta wydana w Wielkiej Brytanii ? Jeśli tak w jakiej sieci bankomatów można to zrobić bez prowizji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6558 PostWysłany: 15 Gru 2021 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Flyguy napisał(a):
Ostatnio probujac wyplacic pieniadze z Revoluta w Polsce, w kazdym bankomacie pokazywalo mi stala oplate w wysokosci 16,95zl (PKO Bp, PeKaO S.A, Millenium i Credit Agricole) Czy cos sie zmienilo odnosnie wyplat z bankomatow w PL z zagranicznych kart?

A Euronet? Revo jako VISA, MC czy coś innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6559 PostWysłany: 15 Gru 2021 01:09 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
Euronet to od 100 lat próbuje kosić i ściągać z konta revo funty po bardzo niekorzystnym kursie


Ostatnio edytowany przez michcioj, 15 Gru 2021 11:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6560 PostWysłany: 15 Gru 2021 01:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
OK, nie wyjmowałam w Polsce z Revo od dawien dawna więc może się zmieniło. Jako główną walutę mam EUR - Euronet na 100% nie narzucał mi DCC (nie wiem czy proponował) i to Revo dokonywało przewalutowania więc wydawalo mi się to OK, ale tak jak piszę to bardzo stare dzieje więc wiele mogło się zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group