Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 5777 222
DE +49 69 209 777 777
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 409  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 02 Maj 2012 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 220
Zbanowany
Mi nie naliczyli jeszcze dodatkowych 500 mil za zakup na lot.com z lutego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#62 PostWysłany: 08 Maj 2012 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
davidiacus napisał(a):
Mi nie naliczyli jeszcze dodatkowych 500 mil za zakup na lot.com z lutego...

To długo nawet jak na standardy M&M... Pisz reklamację.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Maj 2012 16:39 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
Awerik napisał(a):
davidiacus napisał(a):
Mi nie naliczyli jeszcze dodatkowych 500 mil za zakup na lot.com z lutego...

To długo nawet jak na standardy M&M... Pisz reklamację.


Mi też wiszą za luty, marzec i kwiecień(w sumie 15000). Za luty napisałem reklamacje 1kwietnia(mile naliczają do końca następnego miesiąca w którym nastąpił wylot) i dostałem odpowiedz ze przekaza do działu IT i w ciagu 2tyg cos bedzie... dzisiaj mamy 9maja i dalej nic nie zrobili wiec reklamacje g daja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 21 Maj 2012 13:29 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 136
srebrny
Witam,

zapomniałem zupełnie o dwóch lotach w grudniu zeszłego roku, a chciałbym żeby mi naliczyli mile za nie. Niestety nie mam już kart pokładowych, jedynie numery rezerwacji w LOT. Istnieje możliwość odnalezienia w jakiś sposób numeru biletu, tak aby można było wstecznie naliczyć mile w Miles&More? Na stronie lotu już niestety nie da się wyszukać wstecznych rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 21 Maj 2012 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
max2000 napisał(a):
Witam,

zapomniałem zupełnie o dwóch lotach w grudniu zeszłego roku, a chciałbym żeby mi naliczyli mile za nie. Niestety nie mam już kart pokładowych, jedynie numery rezerwacji w LOT. Istnieje możliwość odnalezienia w jakiś sposób numeru biletu, tak aby można było wstecznie naliczyć mile w Miles&More? Na stronie lotu już niestety nie da się wyszukać wstecznych rezerwacji.

Może masz na mailu potwierdzenie rezerwacji - tam powinien być numer biletu.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 21 Maj 2012 13:36 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 136
srebrny
Dzięki za szybką odpowiedź. No właśnie rezerwacje robiłem przez ebookers, dokopałem się do nich i niestety jest tylko numer rezerwacji. Jakaś inna metoda na odnalezienie nr biletu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 21 Maj 2012 13:37 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
max2000 napisał(a):
No właśnie rezerwacje robiłem przez ebookers, dokopałem się do nich i niestety jest tylko numer rezerwacji. Jakaś inna metoda na odnalezienie nr biletu?

Telefon na infolinię LOTu.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 21 Maj 2012 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
max2000 napisał(a):
Dzięki za szybką odpowiedź. No właśnie rezerwacje robiłem przez ebookers, dokopałem się do nich i niestety jest tylko numer rezerwacji. Jakaś inna metoda na odnalezienie nr biletu?

Powinieneś mieć jeszcze jednego maila od amadeusa, przychodzi z adresu confirmation@amadeus.com. Tam będzie numer biletu. :)
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 21 Maj 2012 13:50 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 136
srebrny
No niby znalazłem rezerwacje na ebookers. Nr etix jest taki sam na całą rezerwację (tzn. wylot i powrót ten sam numer). To normalne i wklepać ten numer przy obu lotach czy też dla pewności zadzwonić na infolinię Lotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 21 Maj 2012 14:00 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 136
srebrny
I jeszcze jedno, numery biletów mam tylko nie jestem pewien klas rezerwacyjnych. Bilety kupowane w first minute w razie co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 21 Maj 2012 16:08 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 253
niebieski
max2000 napisał(a):
I jeszcze jedno, numery biletów mam tylko nie jestem pewien klas rezerwacyjnych. Bilety kupowane w first minute w razie co.


To dostaniesz po całe 125 mil za segment :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 24 Maj 2012 13:01 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 136
srebrny
To jeszcze jedno pytanie. Mam szansę do końca września zdobyć status FTL (za 30 przelotów w 2012 roku). Na stronie M&M wyszukałem informację:

Posiadam status Frequent Traveller, Senator lub HON Circle. Jak długo obowiązuje uzyskany status? Status przyznawany jest na okres minimum dwóch lat, zawsze do końca lutego.

Do kiedy dostanę ewentualnego FTLa? Rozumieć to w ten sposób, że minimum 2 lata od września 2012 to luty 2015? Czy też może luty 2014?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 24 Maj 2012 13:12 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
max2000 napisał(a):
Do kiedy dostanę ewentualnego FTLa? Rozumieć to w ten sposób, że minimum 2 lata od września 2012 to luty 2015? Czy też może luty 2014?

FTL zdobyty w tym roku będzie ważny do lutego 2015.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 24 Maj 2012 13:18 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 136
srebrny
Dzięki bardzo :) To dokupię sobie brakujące 4 segmenty na jakichś tanich krajówkach w Locie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 30 Maj 2012 09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
krotkie pytanie, czy mile moge zbierac kupujac bilety komus - samemu nie lecąc ??
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 30 Maj 2012 09:26 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 981
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Tak, jeśli płacisz za bilet którąś z kart CITI LOT. Dostajesz wtedy 1 milę za 5 (srebrna i złota karta) lub 4 (platynowa) wydane złote .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 03 Cze 2012 12:06 

Rejestracja: 13 Maj 2012
Posty: 36
Założyłem sobię jakieś dwa tygodnie temu konto na Miles More i mam parę pytań, na które nie udało mi się znaleźć odpowiedzi w tym wątku:

1.Wydrukowałem sobie już kartę tymczasową i mogę się zalogować na stronie. Czy póki co nie muszę nic więcej robić i przy odprawie na lotnisku pokazać tylko moją tymczasową kartę?
2.Niedługo mam zarezerwowany lot LOT-em do NY. Jednakże jest to rezerwacja grupowa, nie ja ją robiłem tylko organizator. Czy za ten lot również będą mi przysługiwały mile?

Z góry dzięki za odp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 03 Cze 2012 12:19 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7936
HON fly4free
Na razie nie musisz nic robić. Wkrótce dostaniesz kartę poczta i PIN do konta (logować sie możesz też z uzyciem hasła które ustawiłeś). Możesz tez dodtac tymczasowy numer M&M do rezerwacji jesli masz do niej dostęp; jeśli nie wystarczy poprosic o to na lotnisku przy odprawie.
Co do rezerwacji do NYC - zależy w jakiej została zrobiona taryfie - ale sam fakt, że ktoś robił dla Ciebie rezerwacje a nie ty sam nie ma żadnego znaczenia, jeśli tylko bilet został wystawiony w taryfie dającej mile ( w LOT wszystkie z wyj. specjalnych dla agentów, znizkowych dla pracowników, nagrodowych itd).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 03 Cze 2012 13:20 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Zdaje się, że plastikową kartę wysyłają dopiero po naliczonych pierwszych milach czy to za przelot czy też za mile uzyskane w inny sposób. Przynajmniej taka procedura była parę lat temu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 03 Cze 2012 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
lider napisał(a):
Zdaje się, że plastikową kartę wysyłają dopiero po naliczonych pierwszych milach czy to za przelot czy też za mile uzyskane w inny sposób. Przynajmniej taka procedura była parę lat temu.

Dalej tak jest :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 409  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group