Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 5777 222
DE +49 69 209 777 777
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 406  Następna
Autor Wiadomość
#4161 PostWysłany: 08 Paź 2019 09:49 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
OK. dzięki - wszystko jasne.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
#4162 PostWysłany: 08 Paź 2019 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1151
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Status w LO jest oczywiscie przydatna rzeczą, ale jego brak to nie koniec świata.
Po uzbieraniu 10k mil premiowych możesz kupić bilety w promocji LO "Najmilszy poniedziałek", gdzie masz wliczony bagaż.
Jeśli natomiast kwalifikujesz się na kartę premium, to dostaniesz również kartę platynową w ING, gdzie dorzucają priority passa, który wpuści Cię do saloników.
Poczytaj w podforach o kosztach, terminach, cenach i kierunkach.

Powodzenia ;)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4163 PostWysłany: 08 Paź 2019 10:18 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
PP mam z Visy z PKO ale chyba wyrobię tą m&m z mB, bo widzę, że warto ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4164 PostWysłany: 08 Paź 2019 11:04 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2259
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@lluukk: pytanie czy będzie warto przy koszcie wydania i rocznym od których podobno ma nie być juz wyjątków (obrót wg nowej TOiP). Jest to kwestia oczywiście indywidualnej kalkulacji. Są osoby które mimo wszystko zapłacą bo per saldo się opłaci a inni zrezygnują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4165 PostWysłany: 08 Paź 2019 11:15 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 111
Cześć,

mam problem z naliczeniem wstecznym mil Miles&More za loty CA (Air China). Loty odbyły się już miesiąc temu, nie działa żaden sposób (formularz, zdjęcie boarding passa itp). Kontaktowałem się z infolinią Miles&More i polecono mi wysłać opis całej sytuacji i całą dokumentację przez formularz kontaktowy, ale od tygodnia brak jakiejkolwiek reakcji, jedynie automatyczna zwrotka z nr sprawy. Czy ktoś wie czy coś jeszcze można z tym zrobić czy pozostaje tylko czekać? Ew. ile czeka się na naliczenie mil w taki sposób?

Image
_________________
Kraje: 55/195
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4166 PostWysłany: 08 Paź 2019 11:58 

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 2
Ja czekałem aż 3 miesiące prawie na naliczenie mil za loty Air Brussels. W efekcie naliczyli jeden a drugi dopiero po kolejnym miesiącu także uzbroj się w cierpliwość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4167 PostWysłany: 08 Paź 2019 13:05 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
lluukk napisał(a):
Mam takie pytania odnośnie karty m & m:
- czy jak wyrobię kartę premium w mB to dostanę osobną kartę od LOT-u?
...


Już dostałeś odpowiedzi, i być może niepotrzebnie się odzywam, bo sprawa jest oczywista, ale może jednak pozostało pewne niedopowiedzenie.
Osobną kartę dostaniesz od LOT-u, jak się zapiszesz do programu M&M. Oczywiście ona do niczego nie służy (w sensie płatności czy fast track). No w każdym razie, żeby zbierać mile musisz się najpierw zapisać. :)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4168 PostWysłany: 08 Paź 2019 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
apadlo napisał(a):
40 odcinków krajowych w PL da Ci Golda w ShebaMiles - program Eiopiana.


Hmm,

Jesteś pewien? Widziałem kilkukrotnie informacje, że krajowki LO nic nie dają w shebie. Niby ani nie ta taryfa ani nie minimum punktów wymaganych. Czy ktoś tu może to potwierdzic?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4169 PostWysłany: 08 Paź 2019 20:23 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 418
Loty: 258
Kilometry: 316 503
niebieski
bartinkopl napisał(a):
Cześć,

mam problem z naliczeniem wstecznym mil Miles&More za loty CA (Air China). Loty odbyły się już miesiąc temu, nie działa żaden sposób (formularz, zdjęcie boarding passa itp). Kontaktowałem się z infolinią Miles&More i polecono mi wysłać opis całej sytuacji i całą dokumentację przez formularz kontaktowy, ale od tygodnia brak jakiejkolwiek reakcji, jedynie automatyczna zwrotka z nr sprawy. Czy ktoś wie czy coś jeszcze można z tym zrobić czy pozostaje tylko czekać? Ew. ile czeka się na naliczenie mil w taki sposób?

Image

Miałem dokładnie ten sam problem, 24.09 opisałem sytuację dołączając karty pokładowe, czwartego października otrzymałem informację następującej treści: Uprzejmie informuję, iż zgłoszenie przekazane zostało do centrali Miles & More w Niemczech w celu weryfikacji i naliczenia mil. Rozpatrywanie wniosków trwa około 30 dni roboczych od daty otrzymania dokumentów przez Centrum Obsługi Programu Miles & More.
Przed chwilą zalogowałem się na konto i widzę, że mile zostały już naliczone. Całość w moim przypadku zajęła 14 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
bartinkopl lubi ten post.
bartinkopl uważa post za pomocny.
 
      
#4170 PostWysłany: 10 Paź 2019 03:52 

Rejestracja: 15 Paź 2015
Posty: 21
Czy istnieją promocje milowe podobne do najmilszego, ale na wyloty z Ameryki Południowej?
Szukam lotu za mile na trasie SC-zachodnie wybrzeże USA i zastanawiam się czy można zejść poniżej 30k (OW)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4171 PostWysłany: 10 Paź 2019 03:59 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3219
srebrny
Nie - promocje obejmują tylko loty linii M&M (LH, LO, LX, ...)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4172 PostWysłany: 14 Paź 2019 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1668
Loty: 197
Kilometry: 451 573
srebrny
Być może będę potrzebował biletu do MEL, czy za 80k mil w eco cokolwiek da się zestawić? Wylot WRO,WAW,TXL,PRG?

(chciałem sam poklikać, ale oczywiście znowu nie mogę znaleźć wyszukiwarki na stronie m&m).
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4173 PostWysłany: 14 Paź 2019 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Jakby na to nie patrzeć, potrzebujesz 100,000 mil.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4174 PostWysłany: 14 Paź 2019 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1668
Loty: 197
Kilometry: 451 573
srebrny
cóż, 20k mil to nie wyczaruję w miesiąc .
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4175 PostWysłany: 14 Paź 2019 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 580
Kilometry: 924 658
złoty
Właśnie wrzuciłem, 22,000 mil od ręki.

miles-more-promocje-milowe-i-nie-tylko,1574,1394&p=1262186#p1262186
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
agdyby.net uważa post za pomocny.
 
      
#4176 PostWysłany: 14 Paź 2019 18:56 

Rejestracja: 28 Lis 2016
Posty: 57
Prośba dla znawców rozkładów lotów. Szukam czegoś do Azji:
Podróż staralliance. Przelot multicity najlepiej business lub premium economy.
Wylot najlepiej 31.01. lub 01.02.z WRO, WAW, TXL do jakiegoś ciepłego miejsca w Azji. Wolałbym ominąć SIN, KUL, BKK gdzie już byłem.
Kilka dni na miejscu. Potem przelot do Manili. Tam planuję pobyt grupowy.
Przylot 17 lub 18.02. z Manili z powrotem do WRO, WAW, TXL.

Macie jakieś propozycje żeby przelot nie był zbyt długi ale żeby było zdecydowanie najwięcej mili do M&M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4177 PostWysłany: 14 Paź 2019 21:05 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Hm, czy mi sie wydaje czy po aktualizacji strony payback.pl brak jest mozliwosci wymiany punktow na mile?
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
agdyby.net lubi ten post.
 
      
#4178 PostWysłany: 14 Paź 2019 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Chwilowo. Odpisali, że w związku z przerwą obecnie nie ma możliwości, opcją będzie wkrótce dostępna.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4179 PostWysłany: 14 Paź 2019 22:38 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
@llap potwierdzam co napisał mój poprzednik otrzymałem taką samą odpowiedz na maila.
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP lubi ten post.
 
      
#4180 PostWysłany: 16 Paź 2019 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Czy przez stronę www działa Wam wyszukiwanie nagród w jedną stronę?

Jeszcze wczoraj wszystko było OK dzisiaj przykładowo GDN-SIN-GDN wynajduje, ale np OW Gdańsk - Singapur już nie.
Z tym, że nie chodzi mi o to iż nie znajduje dostępności, tylko w ogóle nie rozpoczyna wyszukiwania - nie przechodzi dalej ze strony na której wpisuje się trasę. :?:

Ciasteczka czyszczone, różne przeglądarki i komputery i zarówno konto moje jak i męża. Oczywiście wiele wskazuje na IT LH, ale chciałam się upewnić czy to tylko problem dotyczący części kont czy jakiejś większej ilości.
Góra
 Profil Relacje PM off
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 406  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: chester0 oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group