Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Maj 2019 08:52 

Rejestracja: 24 Wrz 2018
Posty: 3
-- 29 Maj 2019 08:11 --

Dzień dobry, chciałbym zapytać o wasze doświadczenia pod względem długiego oczekiwania na przesiadkę w porcie Don Mueang. Wylatuje z Ho Chi i lecę do Krabi. W Bangkoku czeka mnie 7 godzinne oczekiwanie na kolejny lot liniami Nok. Pytanie brzmi:

1. Czy bagaż rejestrowany 20 kg zostanie przerzucony do drugiego samolotu bez konieczności odbioru po przylocie?
2. Czy będę mógł wyjść z lotniska i bez konsekwencji wejść później na drugi lot?

Z góry dziękuje za wyczerpująca odpowiedz

-- 29 Maj 2019 08:52 --

Jeden przewoźnik, jedna opłata za bagaż rejestrowany, jedna rezerwacja biletu z przesiadka


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Maj 2019 08:45, edytowano w sumie 1 raz
Jeden bilet na całą podróż czy 2 oddzielne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 29 Maj 2019 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
1. Czy to różne linie, czy wszystko na jednej rezerwacji? I tak najlepiej po prostu spytać na lotnisku.
2. Zawsze możesz wyjść z lotniska i wejść z powrotem, nieważne co to za linie i jak długa przesiadka. Nawet gdybyś je po prostu opuścił po to, żeby sobie zapalić na dworze. Uważaj tylko na korki w Bangkoku - można z miasta na lotnisko jechać i 3 godziny przy niesprzyjających okolicznościach. Najlepszy jest SkyTrain.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Maj 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Na krajowym transferze nie powinno być problemu.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Gru 2022 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Wiecie może jak wygląda przesiadka domestic na international w DMK? Czyli przylatuję z Krabi albo Phuket albo Chiang Mai linią AirAsia i lecę dalej do Malezji/Bali/Wietnamu. Sama linia oferuje opcję "jedna rezerwacja" więc bagaż teoretycznie przetransferują ale pytanie czy wówczas też trzeba wyjść poza security i od nowa zabawa. Wylatywałem z DMK do KUL w 2016 ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jakie są polityki wyjazdowe z Tajlandii.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2023 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Mały update, może się komuś przyda.
Dziś w godzinach porannych (9), wbrew obawom że nie zdążę w 1,5h, od wyjścia z busa/zmiana terminala/security/paszportówka zajęła mi 20 minut. Czasu starczyło jeszcze na wysiedzenie się w saloniku.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group