Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 328 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 10 Lut 2016 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Ja absolutnie nie chcę odradzać pobytu na Bali, ale akurat dziś przeczytałem ten wywiad bo Michniewicz umieścił go na swoim fanapge na FB i tak mi się skojarzyło. Znajomi akurat też byli Bali rozczarowani (choć oni słabo planują podróże może to dlatego), pokazywali zaśmiecone plaże, pokazywali jak obsługa hoteli i restauracji w czasie odpływu wrzuca śmieci z plaży do wody, po czym one w czasie przypływu znów wracają, także robota głupiego :) ale może średnio trafili, ja też czytałem kilka relacji z tej samej wyspy w Tajlandii na której ja odpoczywałem, widziałem zdjęcia i mimo, że byliśmy na tej samej wyspie, czas spędzaliśmy w innych miejscach przez co nasze odczucia były diametralnie różne. Ale nie szkodziło wrzucić ten fragment wywiadu .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 10 Lut 2016 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Szkopuł w tym, że jego opinia nt Bali jest tak miarodajna jak ocena Warszawy na bazie przejść podziemnych wokół Dworca Centralnego. Dlatego warto wyrobić sobie własną, wyjeżdżając wgłąb wyspy - np. do Besakih albo Batur.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 10 Lut 2016 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Kiedyś przejścia na centralnym były okropne, ale odkąd przeszedł lifting to całkiem dobrze to wygląda. Piszę to z perspektywy kogoś mieszkającego w Poznaniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 10 Lut 2016 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Jak ktoś pisze, że Bali to zakorkowane, drogie i śmierdzące MIASTO to ta opinia jest dla mnie nic nie znacząca, bo chyba nawet tam nie był ;)

ogólnie to: malkontent level expert i do tego ignorant ;)

Ja polecam Bali, dla mnie ma niesamowity klimat, a śmieci są wszędzie, niestety Azja nie jest super czystym miejscem i jadąc tam trzeba zdawać sobie z tego sprawę, żeby się nie zdziwić na miejscu..

Co do lotów to hmm my lecieliśmy na Bali za 2tys., podpasowała nam promocja i się udało, chociaż powrót był z Dżakarty (co akurat dla nas było na plus), więc nie wiem, może coś fajnego jeszcze się trafi?
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 10 Lut 2016 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Akurat nie nazwałbym Michniewicza ignorantem, choć oczywiście nie każdy musi się zgadzać z jego opinią.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 10 Lut 2016 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
a kiedy Bali nabyła prawa miejskie? może gdyby Michniewicz mniej pil miałby inna opinie....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 10 Lut 2016 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Pamięć mu z pewnością płata figle => http://player.pl/programy-online/michni ... 28546.html.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 10 Lut 2016 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Mi się jego książki podobają, innej działalności nie znam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 28 Lut 2016 15:45 

Rejestracja: 28 Lut 2016
Posty: 1
Na podroz poslubna polecam Peniscole w Hiszpanii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 29 Lut 2016 00:07 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 29
Loty: 63
Kilometry: 72 316
Ja polecam Maltę. Lecę na podróż poślubną ze swoją przyszłą żoną w sierpniu na 10 dni, koszt lotów z bagażem + noclegów w zacisznej miejscowości wyniósł ~2000 PLN za dwie osoby + wydatki na miejscu (loty - AirMalta z Berlina + noclegi w airbnb.com). Z tak dużym limitem pieniędzy, możecie spędzić np. tydzień w jednym miejscu i tydzień gdzieś dalej (na przykład z Malty macie dobre połączenia z Sycylią, Rzymem, Wenecją), kwestia dobrego zaplanowania. Wyspa jest niewielka, także można podczas takiego pobytu zwiedzić prawie każdy jej zakątek, pogoda jest więcej niż pewna, a to co można tam zobaczyć, poza hotelowym basenem, na pewno zadowoli każdego :-).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 29 Lut 2016 00:32 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Jeszcze nie byłeś, a już polecasz? :|
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 29 Lut 2016 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Jeżeli ktoś już co roku jeździ w przepiękne miejsca: na Seszele, do Sri Lanki, na Karaiby, na Filipiny itd., to gdzie ma jechać na podróż poślubną?? Jak miałaby się ona wyróżnić spośród wszystkich pozostałych wyjazdów?
Tylko nie piszcie, że ten ktoś może sobie jechać do Radomia :P

-- 29 Lut 2016 01:44 --

olajaw napisał(a):
Jak ktoś pisze, że Bali to zakorkowane, drogie i śmierdzące MIASTO to ta opinia jest dla mnie nic nie znacząca, bo chyba nawet tam nie był ;)

Bardzo możliwe, że osoba redagująca ten wywiad się pomyliła w tym fragmencie, a on sam mógł mówić o Ubud na przykład.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 05 Mar 2016 10:45 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
dziabulek napisał(a):
Jeśli masz 9h przesiadki w Doha i wcześniej nie masz innego połączenia to Qatar da Ci nocleg, wyżywienie i transfery do hotelu. Sam z tej opcji korzystam przy okazji lotu do Sydney http://www.qatarairways.com/pl/pl/trans ... ation.page


@dziabulek

Mam 14h przesiadki w Doha. Dokonałes już rezerwacji ? Jeżeli tak, to kontaktowałes się z biurem telefonicznie czy drogą elektroniczną ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 05 Mar 2016 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@Bankers kontaktowałem się z biurem w Polsce telefonicznie i w ten sposób dokonałem rezerwacji noclegu . Najpierw tylko zadzwoń upewnić się, że dla Twojej taryfy przypada ten rodzaj "promocji". Szczegóły masz w tym linku http://www.qatarairways.com/pl/pl/trans ... ation.page
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 05 Mar 2016 11:03 

Koala22 napisał(a):
Jeżeli ktoś już co roku jeździ w przepiękne miejsca: na Seszele, do Sri Lanki, na Karaiby, na Filipiny itd., to gdzie ma jechać na podróż poślubną?? Jak miałaby się ona wyróżnić spośród wszystkich pozostałych wyjazdów?

Jesli podroz poslubna ma byc czasem spedzonym we dwoje to np. Kokoda Track wydaje sie ciekawym pomyslem. Cisza, spokoj, dzungla - bedzie co wspominac na stare lata. I ma sie gwarancje, ze wspolmalzonek nie odniesie sie do tego wyjazdu obojetnie :)
Góra
 PM off  
      
#96 PostWysłany: 05 Mar 2016 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
dżungla to generalnie dobry pomysł- zona może się zgubić albo coś ja zeżreć i przed nami znowu piękna nowa uroczystość/zona/podroż
i tak w kółko Macieja
pozdrawiam
Maciej ;D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 05 Mar 2016 12:00 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
@dziabulek

Dzięki ! z informacji zawartych na stronię wynika, iż kwalifikujemy się. Rozumiem jednak, że i tak możemy z niej nie skorzystać ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 05 Mar 2016 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@Bankers a czemu nie możecie? zadzwoń na infolinię i zapytaj czy możecie bo tak jak jest napisane jest to kwestia uznaniowa dla linii lotniczych i zapewne zależy od tego ile zapłaciliście za bilet. Mi przyznali, a po tygodniu dostałem odpowiednie potwierdzenia na maila. Choć nie było w nim wyszczególnionego hotelu,a jedynie potwierdzenie rezerwacji usługi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bankers uważa post za pomocny.
 
      
#99 PostWysłany: 05 Mar 2016 13:23 

Z takim budżetem @tom971 zorganizuje Wam podróż dookoła świata.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 06 Mar 2016 19:49 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
Mamy to co najważniejsze, bilety ;) Spędzimy tam 12 nocy, połowę na Bali, połowę na Gili. Jeżeli chodzi o tą drugą nie mamy większego problemu z wyborem noclegu. Chcemy fajny, klimatyczny bungalow. Jest ich mnóstwo. Nie wiem jednak co zrobić z Bali, gdzie tak generalnie się udać. Czytam i czytam i dalej nie wiem. Fajnie by było mieć w miarę czystą wodę przy hotelu, ogólnie jakis fajny rejon. Co polecacie ? Nie zależy nam na imprezach, chcemy odpocząć, nacieszyć się wyspą !
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 328 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group