Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 328 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 09 Sty 2016 01:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Skoro piszesz że im taniej tym lepiej to może coś bliżej? Np. ZEA + Oman?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 09 Sty 2016 12:49 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Poluj na tanie bilety do Bankoku i zaplanuj jakas wyspe w Tajlandii. Będzie rajsko i w budżecie.

wysłane z telefonu
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 20 Sty 2016 20:55 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 1
Albo Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 02 Lut 2016 14:22 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 1
Ja bym polecała Dominikane!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 03 Lut 2016 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Ja tez polecam Dominikane. W budzecie sie spokojnie miescisz, Karaiby są a i podroz poslubna jak z bajki. Wiem bo sam w podrozy poslubnej bylem wlasnie na Dominikanie i jesli bym mial wybierac drugi raz wybral bym tak samo!

Punta Cana + fajny hotel i nic wiecej nie potrzeba. Poczujecie sie jak Krol i Krolowa. Na plazy beda wam donosic drinki, dosuwac krzeslo w restauracji ,dolewac wina w sekunde po wypiciu ostatniego łyka z lampki i usmiechac sie non stop.

Edit:

Przepraszam, zle przeczytalem. Ty mówisz o budzecie 6-7 tyś zł za dwie osoby w sumie! No to nierealne... Dominikana na jakies 10 dni all inclusive z przelotami to 6-7 tyś zł ale od osoby...

Z taki budzetem to naprawde low costowo wszystko i raczej zaden z kierunków o których wspominasz. Szukaj czegoś w europie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 05 Lut 2016 09:18 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
Ceny niesamowicie skaczą. Teraz można wyłapać za 2970 zł. To już jest dobra cena jak na lipiec ? Czy z doswiadczenia wiecie, że można trafić cos lepszego ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 05 Lut 2016 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Kolega 2 dni temu kupił bilet do Bangkoku daty 12 lipca - 3 sierpnia 2130 zł /os . Wylot i powrót do Berlina, podróż Qatar
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 05 Lut 2016 11:27 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
Tyle, że my chcemy lecieć na Bali ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 05 Lut 2016 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Wiesz gdyby na Bali wychodziło drogo to można polecieć np do Bangkoku i stamtąd skoczyć na Bali tanimi liniami. Sporo osób robi takie składaki aby ograniczyć koszt lotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 08 Lut 2016 09:20 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
Fajna opcja skoczyc do Bangkoku a dopiero pozniej na Bali. Tylko ceny lotów bezposrednich z Tajlandii na wyspę odstraszają. W tym terminie jest 1600 zł za osobę. Fajniej wychodzi opcją WAW-DOHA-BALI za 2900 zł. W tym 9 godzin w Katarze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 08 Lut 2016 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Jeśli masz 9h przesiadki w Doha i wcześniej nie masz innego połączenia to Qatar da Ci nocleg, wyżywienie i transfery do hotelu. Sam z tej opcji korzystam przy okazji lotu do Sydney http://www.qatarairways.com/pl/pl/trans ... ation.page
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 08 Lut 2016 17:37 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Jeżeli leżenie plackiem na plaży - nie znam osoby, która nie poleca Malediwów.

Samo Bali brzmi magicznie, jednak z opinii osób, które udały się w tamte rejony o wiele bardziej malownicza są wysepki Gili i Lombok. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 10 Lut 2016 13:04 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
Ok, plan jest taki. Warszawa-Berlin-Abu Dhabi-Bangkok-Bali. Całosc wychodzi na dzien dzisiejszy 3000 zł/os. z lotem bezposrednim BKK-Bali. Wydaje mi się fajnie. Jakies 3 dni w Tajlndii, później na wyspę i przy powrocie noc w Bangkoku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 10 Lut 2016 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Tak a propo Bali, czytałem dzisiaj wywiad z Tomkiem Michniewiczem, który kawałek świata widział , jego opinia na temat Bali, potwierdza ona też opinię o Bali moich znajomych którzy bawili tam równo rok temu:
Widziałem kiedyś ranking tych najbardziej skomercjalizowanych miejsc turystycznych, które jednocześnie okazują się dla turystów najbardziej rozczarowujące. Autor wymienił m.in.: Casablancę, wodospad Niagara i Liberty Island.

Wszystkim w Polsce wydaje się, że Bali jest rajską wyspą. Tymczasem to jest straszne miejsce!

Nudne?

To duże, śmierdzące, drogie, zakorkowane miasto. Niewiele tam autentycznej, lokalnej kultury. Na całej wyspie jest zaledwie jedna plaża, gdzie można znaleźć piękny biały piasek, reszta to czarne wulkaniczne plaże.

Bali jak Międzyzdroje? Skreślamy z listy marzeń.

Malediwy również rozczarowują. Te Malediwy, które znamy z pocztówek, owszem, istnieją, ale kosztują tysiąc dolarów za osobę za dzień pobytu.

Cały wywiad dostępny : http://www.logo24.pl/Logo24/1,85831,196 ... fajni.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 10 Lut 2016 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Nie wiem, ile dni był na Bali (w jednym z programów pokazano chyba ze 4), ale jechał na trasie Kuta - Ubud, więc nie wiem, jakim cudem twierdzi, że Bali to "duże, śmierdzące, drogie, zakorkowane miasto". Plaż z białym piaskiem też się parę znajdzie, w tym kilku kilometrową w Nusa Dua. A z lokalną kulturą trudno się nie zetknąć... Ech, skłonność do narzekania wiecznie żywa.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 10 Lut 2016 18:00 

Ja mam z kolei mnóstwo znajomych którzy sa zakochani w Bali i uważają je za najpiękniejsze miejsce na świecie. Opinia opinii nie równa, trzeba lecieć samemu, ocenić i nie sugerować sie tym co mówią inni, nieważne czy sa podróżnikami, turystami czy celebrytami ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#77 PostWysłany: 10 Lut 2016 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Bali mozna sie rozczarowac. Tak samo jak Paryzem sie niektorzy rozczarowuja...

Glowa do gory i jechac. I chlonac kulture, widoki, itp. Bedzie dobrze. Nie dac sobie wyjazdu zepsuc przez to ze nie bedzie idealnie tak jak w filmach.

e: i szybko spieprzac z Kuty :)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 10 Lut 2016 18:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Anonymous napisał(a):
Ja mam z kolei mnóstwo znajomych którzy sa zakochani w Bali i uważają je za najpiękniejsze miejsce na świecie. Opinia opinii nie równa, trzeba lecieć samemu, ocenić i nie sugerować sie tym co mówią inni, nieważne czy sa podróżnikami, turystami czy celebrytami ;)

Popieram. Bali to rajska wyspa, i można tam spokojnie znaleźć urokliwe miejsca z dala od komercji.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 10 Lut 2016 18:34 

Wszędzie można. Majorka niby tez skomercjalizowana a pełno w niej urokliwych, pustych miejsc. Tak jak w wielu popularnych miastach sa fantastyczne zaułki i uliczki gdzie większość turystów nie dociera. Tez sie wybieram w tym roku na Bali i mam zamiar spędzić tam cudowne wakacje z dala od tłumów turystów :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#80 PostWysłany: 10 Lut 2016 19:43 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 116
Loty: 22
Kilometry: 56 054
Jestesmy zdecydowani na Bali. Pewnie, że chcemy też poleżeć na fajnej plaży, w planach mamy parę dni na Gili. Teraz czeka mnie tylko kupno biletów, chciałbym się zmiescić w 3000 zł za osobę. Dzisiaj znalazłem opcję o której pisałem, jednak z trzema dniami w BKK wyszło 3400 zł. Ceny zmieniają się niemal każdego dnia, więc na pewno cos się trafi. Jedno jest pewne, lecimy do Bangkoku, pozniej Bali. Dzięki @dziabulek !
Nie spodziewamy się rajskich plaż, chcemy zobaczyć, poznać oraz zasmakować ich kultury... po prostu Bali !
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 328 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group