Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 08 Gru 2011 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Na poczatku brzmialo zabawnie i niewiarygodnie co napisal Blackall, a minal tydzien i jak sie karty nie dalo kupic tak sie nie da. Patrzac na to ile biletow z UK kupili przez ten czas ludzie i byli zmuszeni "zaplacic za platnosc" wyglada na to, ze chyba w Ryanair znalezli nowy sposob golenia pasazerow :)

A tu ciekawy watek:
http://forums.moneysavingexpert.com/sho ... ?t=3529323
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#82 PostWysłany: 16 Gru 2011 20:10 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 18
A co z Hiszpanią? Nowe karty miały początkowo zacząć obowiązywać od 30 listopada, ale do tej pory widzę, że można płacić starym, dobrym MC prepaid bez opłat. Pod koniec lutego mam w planach lot z Barcelony na Ibizę i teraz nie wiem czy czekać aż spadną ceny na luty czy może już kupować bo w każdej chwili może przestać działać moja karta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 16 Gru 2011 20:49 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
bartek-bp napisał(a):
A co z Hiszpanią? Nowe karty miały początkowo zacząć obowiązywać od 30 listopada, ale do tej pory widzę, że można płacić starym, dobrym MC prepaid bez opłat. Pod koniec lutego mam w planach lot z Barcelony na Ibizę i teraz nie wiem czy czekać aż spadną ceny na luty czy może już kupować bo w każdej chwili może przestać działać moja karta?

CZy nie mylisz Hiszpanii z Italią ?
w H. wygląda że karta ryana wejdzie w 2012 r, ale na razie nic dokładnego nie widziałem
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 16 Gru 2011 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Hiszpania miała byc od 30 listopada - na szczescie nic sie narazie w tej kwestii nie wydarzyło i oby jak najdłużej :-)
http://www.fly4free.pl/ryanair-ciezej-u ... -platnosc/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 03 Lut 2012 23:12 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
ryanair.com/en/news/ryanair-launches-cash-passport-in-ireland
Coś czuję, że i Polski to nie ominie...

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group