Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#181 PostWysłany: 30 Sty 2020 21:31 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 79
h3rlitz napisał(a):
Dostałem za pierwszym razem, sieć Orange.

Mogę Ci użyczyć własne konto, jeśli do jakiegoś czasu nie przyjdzie Ci sms :)



Jeszcze mam około półtora tygodnia do wyjazdu będę próbował przez ten czas, jak to koleżanka wyżej robiła, ale jeśli się nie uda to będę zobowiązany za użyczenie konta. Będę się wtedy kontaktował.
Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 uważa post za pomocny.
 
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#182 PostWysłany: 31 Sty 2020 18:38 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 18
Loty: 116
Kilometry: 126 169
Próbowałem rejestracji , mail przyszedł od razu i zweryfikowałem, natomiast SMS nie dotarł przez dwa tygodnie chociaż też próbowałem kilka razy dziennie (Play).
Pisałem maile do obsługi klienta, ale po kilku ich bezsensownych odpowiedziach, ostatnia zawierała wykaz wysłanych do mnie smsów które nigdy nie dotarły dałem spokój. 120 rupii podarowałem ? , kupiłem bilet lotniczy i zamiast Agry był Mumbaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#183 PostWysłany: 31 Sty 2020 19:30 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 23
Loty: 18
Kilometry: 47 730
Co prawda nie probowalem sie rejestrowac, ale moze problem lezy w sposobie zapisania przedrostka przed wlasciwym numerem 9 cyfrowym, moze warto porownac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#184 PostWysłany: 31 Sty 2020 21:06 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 882
złoty
Ja mam zapisany w taki sposób "48-xxxxxxxxx".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#185 PostWysłany: 01 Lut 2020 14:52 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 18
Loty: 116
Kilometry: 126 169
h3rlitz napisał(a):
Ja mam zapisany w taki sposób "48-xxxxxxxxx".

No właśnie podejrzewam że problem leży tutaj, ale nie ma innej opcji wpisania numeru , z +48 np. lub0048 i być może zależy od operatora czy otrzymamy smsa z OTP czy nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#186 PostWysłany: 04 Lut 2020 00:17 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 79
A powiedzcie czy jeśli kupuje dwa bilety w np. w przedziale 2A lub 3A, czy mam wyboru aby były w tym samym przedziale, bo czasami przeglądam trasy i miejscówki na nich i widzę że jest 2-3 miejsca dostępne i zapewne wtedy z dużym prawdopodobieństwem każde jest w innym przedziale?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#187 PostWysłany: 04 Lut 2020 00:44 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
W procesie rezerwacji jest takie pytanie czy chcesz zabukowac miejsca w tym samym wagonie
Book only if all berths are allotted in the same coach

Jesli beda miejsca w tym wagonie to bedziecie razem (przynajmniej w tym samym wagonie), ale nie ma problemu z zamiana juz na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#188 PostWysłany: 04 Lut 2020 02:15 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 79
Jeszcze jedno pytanie, bo jeśli chciałbym zrobić np. Agre jednego dnia to ciężko znaleźć bilet powrotny w godzinach popołudniowych mam tu na myśli klasy A1, 2, 3, sleeper, CC, etc., natomiast nie widzę w wykazie miejsc Second Class, których podobno nie trzeba rezerwować?! Czy one są w każdym pociągu i jak je kupić jeśli nie przez stronę irctc? Myślę, że 3 godziny to i w takim wagonie dało by się spokojnie radę, tylko jak kupić takie bilety, a może pakować się do pociągu i po prostu u konduktora?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#189 PostWysłany: 04 Lut 2020 13:14 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
Chodzi o powrot do New Delhi? Jest pociag o 17.50 z Agry do NDLS, jezdzi codziennie, klasa CC i jedzie tylko okolo 2 godziny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#190 PostWysłany: 06 Lut 2020 15:44 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 79
No tak, ale ten rodzaj miejsc wymaga rezerwacji, ale czy bez rezerwacji da radę kupić miejsce w drugiej klasie i jak to uczynić bo na stronie irtct nie widzę takiej możliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#191 PostWysłany: 08 Lut 2020 04:09 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 79
Prosze o informacje gdzie kupowac bilety autobusowe, czy redbus.in jest dobrym rozwiazaniem, gdyz nie ma juz biletow na pociag powrotny z Agry do New Delhi 9.02 i musze znaleźć i przetestowac alternatywna droge powrotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#192 PostWysłany: 18 Lis 2021 10:09 

Rejestracja: 18 Lis 2021
Posty: 7
Cześć,
po 24 próbach zweryfikowania konta sms na irctc.in chyba się poddaje.
Czy byłby ktoś w stanie użyczyć swojego zweryfikowanego konta którego już nie używa?

Wiem że bilety można kupić przez pośredników ale jednak komfort wybrania wszystkiego samemu jest większy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#193 PostWysłany: 18 Lis 2021 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
@jondalarr2
Z tego co pamiętam konto nieużywane jest blokowane po 30dniach. Ja byłem zmuszony zmienić plany będąc w Indiach i bez problemu można było kupić bilet na miejscu lub w agencji (biorą prowizje min 50 Rupii, czyli śmieszną kwotę)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#194 PostWysłany: 23 Lis 2021 16:08 

Rejestracja: 18 Lis 2021
Posty: 7
nie udało mi się zarejestrować w IRCTC, za to mogę polecić dla potomnych kupowanie na http://12go.asia/
robi się to naprawdę szybko i wygodnie, do każdego biletu doliczają 6-7zł ale przy cenach biletów w Indiach to i tak nic.
Moim zdaniem lepiej dopłacić te kilkanaście czy dziesiąt zł dodatkowo za wszystkie bilety a mieć święty spokój z użeraniem się ze stroną indyjskich kolei :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#195 PostWysłany: 23 Lis 2021 18:35 

Rejestracja: 16 Lis 2021
Posty: 3
Zbanowany
Podobny problem z rejstracją miałem 2,5 roku temu. teraz sprawdzałem i niewiele się zmieniło. Po pierwsze podając nr. telefonu polskiego nie dostaniesz kodu za pomocą którego przejdziesz dalej ciąg rejstracji. na wymyślony numer indyjski i podany polski meil kod przyjdzie ale po wpisaniu go dalej się nie mozna zarejstrować. Dokładnie krok po kroku rejstracji już nie pamiętam,ale zdecydowałem się podając polski numer na przekierowanie na strone banku indyjskiego i zaznaczyłem opcję zapłaty za rejstrację /chyba to było ok 70 INR/ Po udanej transakcji w linku na meila przyszedł kod który wpisałem i zatwierdziłem tym linkiem. Potem trzeba było się wylogować i dopiero następnie po otwarciu strony Kolei Indyjskich zalogować.
Góra
 Profil Relacje PM off
bim-bam uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#196 PostWysłany: 07 Gru 2022 23:30 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 57
Próbował ktoś może ostatnio zarejestrować się na stronie cleartrip.com ? Mi wyskakuje komunikat "Access denied, Cleartrip is not accessible in your region. In case you have made any past bookings and would like to access those, please click here".
Coś się zmieniło w ostatnim czasie? Można to jakoś objeść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#197 PostWysłany: 24 Gru 2022 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Z 12go.asia przyjdzie bilet czy jakiś voucher do wymiany na dworcu?

Edit: odpowiedź: nic nie wymieniałem, wystarczył wydruk pdf'a otrzymany na maila
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#198 PostWysłany: 25 Gru 2022 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Czyli kupujesz bilet w 12go i konduktorowi wystarczy sam wydruk ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#199 PostWysłany: 25 Gru 2022 12:47 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
@yaacek wystarczy wręcz sam paszport :) bilet nawet nie jest potrzebny. Konduktor będzie miał wydrukowaną listę, lub tableta z danymi pasażerów i przydzielonymi miejscami w wagonie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#200 PostWysłany: 23 Sty 2023 13:23 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Próbuję się zarejestrować na irctc.co.in. Email mam od razu, ale nie ma tam żadnego linku by cokolwiek potwierdzić. Dalej przy pierwszym logowaniu chcą opłatę 100rs .. czy tak ma być, czy coś się zmieniło?
Czytam właśnie o przypadku, że komuś odmówiono jazdy pociągiem bo miał bilet dla lokalsów, a nie dla turysty. Czy pośrednicy typu https://12go.asia/en sprzedają bilety dla lokalsów czy to taryfy dla turystów?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group