Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Phuket - Noclegi
#1 PostWysłany: 08 Wrz 2011 23:27 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
cześć, udało może się znależć jakieś rozsądne noclegi, prośba o info, może się przydać , również planuje wypad w tamte rejony :)
Jakie wrażenie po zobaczeniu wyspy phi phi i jak wyglądają koszta takiej wycieczki ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#2 PostWysłany: 22 Gru 2011 12:04 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 41
Kilometry: 92 000
Witam, w listopadzie byłem tydzień na Phuket, spałem w hotelu RCB Patong Hotel. Kilka informacji:
-Przejazd z lotniska do hotelu 450 bahtów, najlepiej wziąć od taksówkarza numer telefonu i umówić się z nim na odbiór, standardowa cena powrotu trochę droższa, bo 500 bahtów, ale hotel oferował powrót za 800
-Hotel znajduje się przy stadionie/hali bokserskiej, ale generalnie nie przeszkadza to w niczym.
-Na plażę spacerkiem ok 7-10 min.
-Hotel znajduje się praktycznie tuż obok Bangla Road, ale zupełnie nie wiem jakie rozrywki masz przewidziane, więc nie wiem czy zależy Ci na bliskości Bangla Road
-Wycieczkie na PhiPhi i dwie inne wyspy zamawiałem z jednego z tysiąca punktów rozrzuconych po Patong Beach, koszt podstawowy to ok 250zł, ale jak potrafisz negocjować to zejdziesz z ceny
-Hotel nie jest girlfriend, więc jeśli ktoś znajdzie miłość życia to za możliwość noclegu dla dziewczyny dopłaca 50zł
-Za dzień ze śniadaniem płaciłem ok 70zł.
-Hotel bardzo miły, basen na dachu, sprzątany na życzenie codziennie, śniadania okej, bardzo miła i oczywiście uśmiechnięta obsługa.
-Wypożyczenie skutera, koszt na dzień ok, 25zł, pełen bak ok 10zł, polecam tankować na trasie. W jeden dzień można zobaczyć wiele wspaniałych miejscówek, spokojniejszych plaż typu Surin Beach.
-Z hotelu bardzo blisko jest do centrum handlowego gdzie można zrobić większe zakupy. Alkohol po południu dostępny dopiero od 17, a ceny przykładowe: 0,75 Finlandii 70-80zł

Mam nadzieję że wypad będzie udany, w razie czego służę informacjami.
Link do hotelu: http://www.booking.com/hotel/th/rcb-pat ... 5c6e4f8d93
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Gru 2011 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 61
Loty: 120
Kilometry: 235 123
Hej,

Ja będę na Phuket w lutym i tez szukalam dobrej miejscówki. Po wielu dniach spędzonych na forach i stronach z hotelami wybralam miejscowosc Pattong Beach - najbardziej popularną jak myślę. Są tam imprezy, sklepy, restauracje i piękne plaże.
Dla osob wolących spokojniejsze miejsca polecalabym Karon Beach albo Kata Beach.
Hotel, ktory wybralam to :
Ruen Buathong Boutique Guest House****
Ma bardzo dobre opinie i nie jest w samym centrum miasta, czyli nie jest za glosno, ale wszedzie jest blisko.
I jest tani jak na 4-gwiazdkowiec: za pokój Delux Double ze sniadaniami płacimy 230pln/doba (jest tez tansza wersja standard)
Poza tym hotel od razu po rezerwacji odezwal sie i zaproponowal transfer z lotniska, jest z nimi przyjemny kontakt.
Z doswiadczenia nic niepowiem, bo lece pierwszy raz na Phuket i licze na to ze bedzie super:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Gru 2011 12:21 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 41
Kilometry: 92 000
Oj, na pewno będzie super, na Patong Beach nie może być inaczej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lut 2012 02:51 

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 3
Hej!

Czy ktoś może polecić jakieś fajne bungalowy na Phuket, Krabi i Bali? Jest nas dwoje, szukamy raczej klimatu rajskiej wyspy niż nocnych rozrywek, więc w grę wchodzą też okolice Phuket i Krabi (rozsądny dojazd z lotnisk). Chcielibyśmy płacić za nocleg w przedziale 30-50 zł od osoby.

Jeśli ktoś może coś podpowiedzieć, będziemy wdzięczni!

Pozdrawiam
Maciek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lut 2012 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
za 3 tygodnie będę mógł Ci opisać jak było, po dłuższych poszukiwaniach wybór padł na:
http://www.aonangcliffviewresort.com/
koszt ok 40zł/os/noc za najprostszy bungalow z wentylatorem i śniadaniami.

Nie chcę się pakować do Phuket, ponoć zatłoczone i za bardzo skomercjalizowane, wolę skosztować trochę spokoju i egzotyki niedaleko Railay beach.
Jak mówię - po powrocie będę mógł powiedzieć, czy moje oczekiwania się spełniły :)

pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Lut 2012 15:03 

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 3
Okay, czekam na relację :)

Hotel fajny, właśnie czegoś takiego szukam. Ceny też rewelacyjne. Zastanawiam się tylko, co konkretnie znaczy w tym wypadku "close to the beach". Udało Ci się to jakoś ustalić?

Trafiłeś w czasie poszukiwań na jakąś dobrą stronę z bungalowami tego typu w takich cenach? Kiedy wpisuję w google "bungalows Phuket, Krabi" itp., mam same strony pośredników z cenami z kosmosu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Lut 2012 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Ten mały resort położony jest "w dziczy", w otoczeniu dżungli - co z jednej strony jest fajne, z drugiej kłopotliwe, bo nie jest położony bezpośrednio przy plaży (co pewnie decyduje o cenie noclegu) ;) Jednak co godzinę kursuje hotelowy busik na plażę, tak samo z niej zgarnia i zaraz jest się na miejscu, z komentarzy wynika że działa to całkiem sprawnie.
Pieszo ponoć 20 minut, pewnie też całkiem przyjemnie się przejść :)

Co do innych hoteli - już nie pamiętam, bo rezerwowałem dość dawno. Zależało mi na cenie i dobrych warunkach, skoro wybór padł taki, to musiałem mieć problem ze znalezieniem subiektywnie(!) lepszej oferty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Mar 2012 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Dobra, powiem tak: chcę tam wrócić :)

Dopowiem parę słów do reszty informacji, które wyżej zamieściłem.
Resort całkowicie spełnił moje oczekiwania, czyli tanio, z dala od zgiełku, dżungla, no i żeby wszystko było utrzymane w egzotycznym klimacie (w końcu pojechaliśmy do Tajlandii, a nie Mrągowa).
Nasz bungalow (najtańszy z najtańszych) to był tak naprawdę pokój 4x3 m2 plus łazienka. 2 wygodne, spore materace, sejf i wiatrak, na zewnątrz przyjemny tarasik. Codziennie nowa dostawa butelkowanej wody i sprzątanie, nie było żadnych podejrzanych akcji jak grzebanie w rzeczach itp. Proste warunki, ciepła woda, czysto, bez robaków.
Obsługa rewelacja, nie spotkałem nigdzie tak miłych i bezinteresownych ludzi. Może i mieli czasem kłopoty z angielskim, trzeba było tłumaczyć na około, ale i to ma swój urok ;) śmieszna sytuacja jak jeden uczył mnie obsługi sejfu, pytałem się parę razy jak ustawić swoje hasło a on ciągle z uśmiechem przytakiwał i powtarzał ten sam jeden kod - 1234 :) heh.
Restauracja podaje obfite śniadania, zimne soki (mega), różnorakie pieczywo, ryż z warzywami, omlety na zamówienie, do tego nadal wspaniała obsługa. Ceny obiadów (ryż + mięsko, owoce morza, itp) ok 8zł. W Ao Nang 2 razy drożej.
Busik hotelowy na plażę i spowrotem jest bardzo wygodny, kursuje co godzinę, co w zupełności starczy. Warto wspomnieć, że jak się chce wrócić do hotelu to warto wejść do biura Barracuda Tours (z którymi mają jakąś spółkę), tam zaczekać i lepiej jeszcze wspomnieć o busie, który parkuje naprzeciwko biura. Kursują od 7.30 do 22.00, więc można jeszcze spędzić miły wieczór na promenadzie
Basen ulokowany w pięknym miejscu, pod wielkim, wapiennym klifem wśród bujnej zieleni.
Wycieczki organizowane są przez wspomniane już Barracuda Tours, w tym m.in. na Phi Phi, na którą na wejściu dostaliśmy zniżkę ze 180zł na 100zł, więc ok ;)

Dla mnie z dziewczyną było to piękne miejsce, z całą tętniącą życiem przyrodą i dźwiękami wokół. Z pewnością za tą cenę nie szukalibyśmy następnym razem innego miejsca w Ao Nang ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Kwi 2012 11:23 

Rejestracja: 09 Maj 2011
Posty: 31
Polecam małą miejscowość Railay, obok Krabi. Jedyna opcja dotarcia tam to łódka (na pewno raz dziennie z Phi Phi, i kilka razy z Krabi, nie wiem jak z Phuket). Cudowne miejsce na relax. Z oddali słychać śpiewające gibony. Tęsknię za tym miejscem.
Mieliśmy bungalowa za 55 zł (ale jakieś 20 minut od plaży), i to bez klimy. Taniej ciężko będzie znaleźć dwójkę.
W Krabi za to spokojnie można znaleźć pokój z klimą za 40-50 zł (mowa o double roomie). Za to na Phi Phi dwójka z aircon najtaniej za 90 zł (byliśmy tam w marcu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Kwi 2014 13:24 

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 5
Zbanowany
witam, bardzo interesuje mnie wyjazd w tamte rejony, obejrzałam już tyle zdjęć plaży Patong Beach :roll: być może końcem września uda mi się tam pojechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Kwi 2014 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
NETJOLEEN77 napisał(a):
witam, bardzo interesuje mnie wyjazd w tamte rejony, obejrzałam już tyle zdjęć plaży Patong Beach :roll: być może końcem września uda mi się tam pojechać.

Wrzesień może być jeszcze nie najlepszy na Phuket i ogólnie zachodnie wybrzeże - deszczowy i woda mętna, jeśli możesz to spróbuj przesunąć na październik lub listopad.
Oczywiście z monsunem nigdy nie wiadomo i nawet we wrześniu może być całkiem ok.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Kwi 2014 13:37 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
A ja zdecydowanie odradzam Patong Beach. No chyba, że ktoś lubi atmosferę plaży w Sopocie w szczycie sezonu. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Kwi 2014 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
klayton napisał(a):
A ja zdecydowanie odradzam Patong Beach. No chyba, że ktoś lubi atmosferę plaży w Sopocie w szczycie sezonu. ;)

W 100% popieram - Patong mnie przeraża, ale jak ktoś lubi takie klimaty, to o gustach się nie dyskutuje ;)
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Kwi 2014 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Na Patong Beach polecam seven seas hotel. 8.5 punktów na booking.com
Czyściutko, duże luksusowe pokoje, tanie jedzenie, mały basenik, 70 zł za dobę.
Do plaży 50m.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Lis 2014 21:37 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
Czy korzystał ktoś może z bungalowu ośrodka DAWN OF HAPPINESS (Krabi, Ao Nang)?
http://www.booking.com/hotel/th/dawn-of-happiness.html

Zarezerwowałem tam 5 nocy na początek stycznia, ale martwią mnie ostatnie bardzo słabe opinie o tym ośrodku zamieszczone na tripadvisorze, więc nie wiem czy szukać czegoś innego, co nie będzie łatwe bo już zdecydowana większość miejsc w Ao Nang jest zajęta.
Może coś innego polecicie? Niekoniecznie Ao Nang. Nie chcę płacić więcej niż 150zł/noc/2os.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Mar 2015 12:01 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 30
Witajcie.
Czy ktos byl i poleca hotel z tytulu powyzej? Dodatkowo interesuje mnie sprawa z bazarami, restauracjami w poblizu oraz wszelakie atrakcje i jak z plaza wyglada.
Dodatkowo jak cenowo w hotelu i po za nim?
Mam okazje za dobra cene wykupic tam noclegi ale zastanawiam sie czy bedzie to dobry wybor.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Lip 2017 16:14 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Znalazłem taki hotel.
Niestety nie potrafię znaleźć żadnych opinii/zdjęć turystów, czy to na Tripadvisor'ze czy gdzie indziej.
Znacie?
Może wiecie jak znaleźć jakiekolwiek niezależne informacje na temat tego hotelu?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phuket - Noclegi
#19 PostWysłany: 26 Cze 2022 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 706
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
Te wpisy wszystkie tak stare ze trzeba jakieś wykopaliska tematów robić.
Przylatuje na Phuket o 16, a chciałem lecieć dalej do Chiang Mai. Lot planuje na drugi dzień o 12 w południe.
Nocować gdzieś w pobliżu lotniska, czy wbijać w na Phuket jeszcze tego dnia w dół? Wiadomo ze to koszt transportu na kilka godzin więc wole dopytać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phuket - Noclegi
#20 PostWysłany: 26 Cze 2022 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@DAD Ja bym się na dół nie wbijał, szkoda czasu. Za to w stronę wody jak najbardziej.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
DAD uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group