Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Phuket - Noclegi
#21 PostWysłany: 26 Cze 2022 15:37 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
Zdecydowanie blisko lotniska, przy wodzie. Masz tam sporo hoteli.
Góra
 Profil Relacje PM off
DAD uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
 Temat postu: Re: Phuket - Noclegi
#22 PostWysłany: 04 Paź 2023 18:17 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Mam zagwozdkę, gdzie nocować. To nasz pierwszy lot do Tajlandii.
Będziemy na Phuket. Jest sporo fajnych miejsc i ciężko wybrać. Wiem, że Patong to taka bardziej imprezownia, ale wydaje mi się, że jest tego więcej niż w miescie Phuket.

Planujemy zwiedzić Similany czy wysepki typu Ko Phi Phi.
Wiem, że samemu nie można popłynąć np. na Similany. Są organizowane wypady.
Gdzie znajdę biura, które organizują? Czy na miejscu? Czy trzeba przez internet?
Wiem, że do similan jest określoną liczba odwiedzających na dzień i nie chcemy się rozczarować i nie popłynąć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phuket - Noclegi
#23 PostWysłany: 04 Paź 2023 18:28 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8586
złoty
Informacje i wyjazdy są praktycznie z każdego miejsca, gdzie są turyści. Na każdym kroku znajdziesz 'biura", gdzie wykupisz wycieczkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Phuket - Noclegi
#24 PostWysłany: 04 Paź 2023 18:47 

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 108
Phuket Town nie polecam do spania, gdyż na plażę trzeba dojechać i to kosztuje zwłaszcza taxa czy bus. Kierowcy wolą jechać na pusto niż wziąć za mało bathów, wieczorem są korki więc nie jedzie się szybko. Zdecydowanie lepiej spać gdzieś na zachodnim wybrzeżu.
Góra
 Profil Relacje PM off
classy uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Phuket - Noclegi
#25 PostWysłany: 01 Mar 2024 22:49 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Polecam hotel Pen Villa Hotel, Surin Beach. Bardzo czysty, mili właściciele, duży basen położony w tropikalnym ogrodzie. Sama plaża w Surin bardzo ładna i tropikalna. Cisza spokój idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin i osób nie szukających imprezowego życia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group