Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 78  Następna
Autor Wiadomość
#1301 PostWysłany: 23 Sie 2018 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
A możesz kupić bułkę i jej nie zjeść?
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#1302 PostWysłany: 23 Sie 2018 22:08 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 10
Witam :) Zakupiłem lot z Warszawy do Larnaki na 09.2018 przez stronę gotogate.pl

1. W potwierdzeniu napisane jest że : Lot Polish Airlines Lot wykonywany przez Blue Air

Czyli teoretycznie lecę LOTem ale jednak BlueAirem. (troche to pokręcone).

I tutaj pojawia się pytanie.
Jakie wymiary bagażu podręcznego obowiązują?
Lot podaje: 55x40x23
Blue air podaje: 55x40x20.

2. Chcę dokupić bagaż rejestrowany.
Czy dokupując bagaż rejestrowany, ten bagaż zastępuje podręczny, czy też jest to dodatkowy bagaż (1x podręczny + 1x dokupiony rejestrowany? )
Przez stronę gotogate nie mogę dokupić bagażu, ponieważ wyskakuje informacja : W przypadku tego lotu nie możesz skorzystać ze sklepu przed podróżą. Prosimy o kontakt z obsługą klienta.
Czy ktoś się spotkał z takim problemem?

3. Odprawa.
Czy można w jakiś sposób odprawić się online? Jeżeli nie , to jak wygląda odprawa na lotnisku? Drukuję potwierdzenie gotogate i szukam ich biuro na lotnisku? Nigdy z tego nie korzystałem.


Dziękuję z góry za odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1303 PostWysłany: 23 Sie 2018 22:12 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
1. Liczy się to, co podaje LOT
2. Dodatkowo oprócz podręcznego. Jeśli masz numer rezerwacji, możesz go dokupić np. przez bezpłatną infolinię LOTu.
3. Jeśli masz numer rezerwacji (6 znaków), możesz odprawić się online na stronie LOTu. Na lotnisku wystarczy, że podejdziesz do stanowiska i pokażesz dokument tożsamości (bezpłatnie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1304 PostWysłany: 23 Sie 2018 22:31 

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 6
Chodzi o to czy mogę kupić4 bilety ze swojego konta AirAsia i swoich kart płatniczych dla 4 innych osób. Ja nie polecę. Będą problemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1305 PostWysłany: 23 Sie 2018 22:42 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Polecą bez ciebie i już.Chyba w każdej linii brak jednej osoby z rezerwacji nie blokuje podróży pozostałym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1306 PostWysłany: 23 Sie 2018 23:02 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Pewnie chodzi o problemy z pokazaniem karty platnosci co w tych liniach nie wysteouje.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1307 PostWysłany: 23 Sie 2018 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
Pewności nigdy nie ma. Swego czasu szukałem takiej informacji, na necie i ludzie opisywali, że zdarzały się takie przypadki w AirAsia. Gdzieś przewinęła mi się informacja, że w przypadku zakupu biletu na krótko przed wylotem szansa na taką kontrolę jest większa. Podejrzewam, że w takich przypadkach podejrzewają nieuprawione wykorzystanie karty do zakupu biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1308 PostWysłany: 24 Sie 2018 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
Kup przez ota to nie beda weryfikowali karty

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1309 PostWysłany: 24 Sie 2018 07:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
@Tomasz Kwasigroch możesz kupić na stronie AirAsia a na wszelki wypadek daj tym osobom ksero (wystarczy strona z numerem) karty którą płaciłeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1310 PostWysłany: 26 Wrz 2018 10:26 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 54
Hej, Mam szybkie pytanie,

Lecimy w dwie osoby waw-dps Qatar.
Odprawiłem nas online, natomiast jedna z osób dostała boarding pass, a druga (płatnik) tylko confirmation pass z notką:
"your seat has been successfully confirmed for your journey as indicated in your confirmation pass.
However , additional information is required to complete your check-in
please proceed to the web check-in Drop counter ... our check-in agents will provide you with a boarding pass for your journey ... "

latałem sporo i nigdy nie byłem fatygowany osobiście, a przy locie z podręcznym dodatkowa sprawa do załatwienia.

Sądzę że może chodzić tylko o sprawdzenie karty kredytowej, bo nie widzę inne opcji.
Co sądzicie?

Pozdrawiam Bartek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1311 PostWysłany: 26 Wrz 2018 10:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Sądzę, że dowiesz się na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1312 PostWysłany: 18 Paź 2018 19:42 

Rejestracja: 18 Paź 2018
Posty: 3
Dzień dobry,

chciałabym polecieć z Goa (Indie) do Budapesztu w dwóch odcinkach - pierwszy z Goa do Moskwy Vnukovo (Russyia Airlines), drugi z Vnukova do Budapesztu (WizzAir). Nie posiadam wizy do Rosji. Czy takie połączenie jest możliwe, jeżeli przylot i odlot odbywają się z tego samego terminalu A (bez opuszczania lotniska)?

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1313 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:21 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
VKO posiada tranzyt i zezwala na coś takiego. Jesli Twoj kolejny rejs jest <24h i nie opuszczasz terminala
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1314 PostWysłany: 19 Paź 2018 14:11 

Rejestracja: 18 Paź 2018
Posty: 3
oskiboski napisał(a):
VKO posiada tranzyt i zezwala na coś takiego. Jesli Twoj kolejny rejs jest <24h i nie opuszczasz terminala


Dziękuję. Działa to nawet w przypadku, kiedy pierwszy z lotów odbędzie się czarterem, a loty są na dwóch osobnych biletach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1315 PostWysłany: 21 Lis 2018 21:54 

Rejestracja: 05 Sie 2014
Posty: 1
Powiedzcie, czy nie można się wkogucić gdy widzi się loty z Krakowa na Kanary za 640 zł a z Berlina za 250 zł
Toż to 2,5 razy więcej a przecież to oni zarabiają 2,5 razy więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1316 PostWysłany: 27 Lis 2018 11:48 

Rejestracja: 27 Lis 2018
Posty: 1
Siema WSZYSTKIM :)
Od jakiegoś czas,myślałem o podroży na Filipiny, gdy teraz są w miarę tanie bilety przez mytrip.com lub gotogate jestem zdecydowany kupić, wszystko fajnie uzupełniam imię nazwisko z wylot przylot data i dochodzę do płatności, a gdzie jakiś nr. paszportu brak jak to wygląda?
Pierwszy raz kupowałbym prze nich dlatego się pytam?
Drugie pytanko jedno imię czy dwa?jak wpisuje dwa to automatycznie sa bez spacji ...

Pozdrawiam serdecznie :)
Dzieki za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1317 PostWysłany: 27 Lis 2018 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Jakub Winikajtis napisał(a):
Siema WSZYSTKIM :)
a gdzie jakiś nr. paszportu brak jak to wygląda?

Kupowalem bilet przez mytrip.com i rowniez nie podawalem nr. paszportu. ;)
Mozesz zalogowac sie u przewoznika i wpisac.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Jakub Winikajtis uważa post za pomocny.
 
      
#1318 PostWysłany: 19 Gru 2018 12:55 

Trzeba drukować kartę pokładową na lotnisku Mediolan - Bergamo czy mobilna wystarczy ?
Góra
 PM off  
      
#1319 PostWysłany: 19 Gru 2018 12:59 

mobilna wystarczy, jak na główne lotnisko linii lcc jest to spore lotnisko
Góra
 PM off  
      
#1320 PostWysłany: 11 Sty 2019 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Nie mogę znaleźć tematu który wiem że jest na forum bo go kiedyś czytałem. Chodzi o poradnik jak złożyć RTW - RTW dla nieogarniętych czy coś takiego ;)
Prośba o wskazanie bo szukanie nic nie daję.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 78  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group