Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 629 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 21 Sie 2021 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Sobota (dziś) o 4.00 były 4 miejsca na Wassmansdorf :)
Góra
 Profil Relacje PM off
aisin uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#402 PostWysłany: 21 Sie 2021 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2015
Posty: 240
niebieski
Sobota (dziś), 17:00 - na Wassmansdorf zero miejsc, na Hans Grade Alle znaki zakazu zatrzymywania i postoju praktycznie od campanile do mercedesa. Przy policji bylo miejsce.

Z tym zakazem na Hans Grade, to on zatoczek tez dotyczy, co nie? Wie ktoś, po co oni to umieścili?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 23 Sie 2021 09:48 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Co jakiś czas te znaki pojawiają się i znikają. Wydaje mi się, że czasem ma to związek z czyszczeniem ulic, a czasem z różnymi pracami wykonywanymi w miejscu dawnego kina samochodowego (ten pusty plac między Hans Grade Allee a Pestallozzistraße). I tak, zatoczek też wtedy dotyczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#404 PostWysłany: 24 Sie 2021 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Podbijam pytanie o P+R - widziałem informację że na Wassmansdorf na głównym parkingu jest ograniczenie do 12h, ale czy dotyczy to też innych P+R, np. Altglienicke? Będę w Berlinie dzień przed wylotem, więc mogę na spokojnie zaparkować gdzieś dalej, byle w zasięgu komunikacji miejskiej, a boję się że w środku dnia może nie być miejsc w lokalizacjach najbliżej lotniska, zwłaszcza jeżeli Hans Grande Alle jest zamknięta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#405 PostWysłany: 27 Sie 2021 04:31 

Rejestracja: 02 Sie 2021
Posty: 10
Uprzejmie donoszę, że na Wassmansdorf w piątek o 4:10 około 3-4 miejsca wolne. Udało się zaparkować. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BER] parking
#406 PostWysłany: 30 Sie 2021 08:51 

Rejestracja: 30 Sie 2021
Posty: 2
Witam. Z racji zbliżającej się podróży, ogarniam bogactwo wrażeń związanych z parkowaniem obok nowego lotniska.
Jak dotąd znalazłem https://www.park-to-fly.de/park-to-fly/ ... ?titel=faq za 42 Euro za 8 dni. Pytanie: ktoś korzystał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BER] parking
#407 PostWysłany: 30 Sie 2021 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 202
Loty: 135
Kilometry: 450 446
niebieski
ja bardzo polecam https://www.mein-parken.de
blisko lotniska, sprawny transfer i na plus poczekalnia otwarta 24h, można wejść nawet jak nie ma nikogo w recepcji i się przespać na kanapach; czyste łazienki z podstawowym zestawem kosmetyków, automat do kawy/herbaty na drobne; wyłożone ciastka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 02 Wrz 2021 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 61
Loty: 5
Kilometry: 14 400
Poznaniakk napisał(a):
Sobota 7.00 rano raport.
Na Wassmansdorf miejsc brak.
Pojechałem pod komisariat Bohnsdorfer Chaussee i miejsce bez problemu znalazłem. Wydaje się bezpiecznie i mam nadzieję, że za 2 tygodnie moje auto dalej tu będzie 😊😊😊


Dziś odebrałem auto, po 12 dniach parkowania :) Wszystko super, żadnych problemów. Wokoło było już trochę ciaśniej niż jak ostatnio parkowałem, ale nadaj jakieś miejsca się znajdą :)
_________________
Podróżować, zwiedzać i poznawać świat oraz ludzi!
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#409 PostWysłany: 05 Wrz 2021 12:09 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
Wassmansdorf parkowałem od 28.08 do 04.09.2021 , przyjazd rano w sobotę o 8, i tak naprawdę max 2 miejsca ja małym autem Toyota Yaris więc się zmieściłem, inne raczej z problemem, z boku parkowały też inne auta bez zatoczki jakieś kombii itd, i tam było może 1/2 miejsca, powrót w sobotę około 16nastej , 3/4 miejsca wolne. aut na PL blachach może max 5 sztuk, a na DE min Audi q5 BMW , Suvy itd :) także nie tylko my jesteśmy ,, oszczędni,, :) w pierwszą strone kupiłęm bilet i skasowałem 1,7 eur od osoby. na Lotnisko należy przejść na drugą stronę :) ( ja Janusz wjechałem najpierw źle ) ogólnie jechałem potem na kebsa polecanego na forum etc, to sporo miejsc na tym P+R altgnicke czy jakoś tak :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#410 PostWysłany: 22 Wrz 2021 19:44 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
ktos moze porownac czasowo dojazd na P+R altgnicke a Wassmansdorf ?

jesli z altgnicke sa 3 przystanki to bilet tez kosztuje 1,7e.

jak czasowo to wyglada? koles mieszkajacy w Berlinie jest pewny ze szybciej dotre na BER z altgnicke i 3 przystanki niz Wass i 1 przystanek.

chodzi tez o btak miejsc na Wass
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#411 PostWysłany: 22 Wrz 2021 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2015
Posty: 240
niebieski
Przecież pociąg z Altglienicke jedzie przez Waßmannsdorf na BER :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#412 PostWysłany: 22 Wrz 2021 22:47 

Rejestracja: 02 Sie 2021
Posty: 10
Kian napisał(a):
ktos moze porownac czasowo dojazd na P+R altgnicke a Wassmansdorf ?

jesli z altgnicke sa 3 przystanki to bilet tez kosztuje 1,7e.

jak czasowo to wyglada? koles mieszkajacy w Berlinie jest pewny ze szybciej dotre na BER z altgnicke i 3 przystanki niz Wass i 1 przystanek.

chodzi tez o btak miejsc na Wass
Z Altglienicke na BER są 4 przystanki, w strefach BC, zatem bilet będzie kosztował €3,50. Zerknij sobie na mapę SBahn, tam wszystko widać: https://sbahn.berlin/en/route-map/
Tak jak zauważył kolega @xionc, tak czy tak przejeżdżasz przez Wassmansdorf, więc czasowo na pewno wyjdzie dłużej. Co do dostępności miejsc, wielu z nas się udało zaparkować na Wass..., więc to zależy od godziny wylotu i odrobiny szczęścia czy Tobie też się uda. Poczytaj temat.

PS. Nie polecam jazdy SBahn bez biletu - są kontrole.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#413 PostWysłany: 23 Wrz 2021 09:38 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Zle sie wyrazilem moze.
Ktoredy szybciej dojade na BER ? P+R altgnicke czy Wassmansdorf ? Jadac z Polski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#414 PostWysłany: 23 Wrz 2021 09:51 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Obydwie stacje znajdują się na tej samej linii. Różnica czasu dojazdu to całe 6 minut na korzyść Waßmannsdorfu.
Jak już wyżej zaznaczono znacząca jest różnica w cenie biletu. Z S Altglienicke to 3,50€, natomiast z S Waßmannsdorf można pojechać na Kurzstrecke za 1,70€.
Jeśli chodzi o dojazd z Polski samochodem do którejś z wymienionych stacji to imho bez znaczenia, bo do obydwu jest dość dobry dojazd z berlińskiego ringu. Polecam sprawdzić dojazd za pomocą Google Maps.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#415 PostWysłany: 26 Wrz 2021 23:59 

Rejestracja: 11 Maj 2015
Posty: 10
Witam
30go(czwartek) muszę być o 8 na terminalu 1( niby tam startuje Easyjet) więc koło 7? Musiał bym gdzieś zostawić auto. Możecie podrzucić najlepsze darmowe lokalizację z pinezkami lub współczesnymi czy zdjęciami.
Z tego co widzę to większość podanych jest bliżej terminala nr 5 który jest 7km od terminala nr 1. Jak się najlepiej dostać pomiędzy terminalami.pytam bo jeszcze nie startowałem z tego lotniska a nie chce tracić czasu na szukanie i kombinowanie tym bardziej że nie wiem jak będzie z miejscem parkingowym. Godzina starczy by zostawić auto i dostać się do nadania bagażu? ( Check on mam 8-10 więc jest jakiś zapas ale wolę na spokojnie)
P.s. przerabiał ktoś może jakiegoś Ubera z parkingu do terminala?

Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 27 Wrz 2021 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4080
HON fly4free
Niby po polsku, ale.... :oops:
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#417 PostWysłany: 27 Wrz 2021 09:15 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@maszpil stare lokalizacje są aktualne z dojazdem S-Bahnem (albo ze starego S-Schönefeld albo z S-Waßmannsdorf). Na chwilę obecną nie ma darmowego miejsca do parkowania z dojściem do terminala z buta w rozsądnej odległości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#418 PostWysłany: 12 Paź 2021 13:29 

Rejestracja: 02 Paź 2019
Posty: 15
P+R Altglienicke ( goo.gl/maps/HBLzzk6DrS9hC8W66 )
wydaje się najlepszym parkingiem z względu na swój rozmiar i lokalizację do przystanku S-Bahn

ale czy jest na dłużej niż 12h?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BER] parking
#419 PostWysłany: 13 Paź 2021 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
pitek19701 napisał(a):
Witam. Z racji zbliżającej się podróży, ogarniam bogactwo wrażeń związanych z parkowaniem obok nowego lotniska.
Jak dotąd znalazłem https://www.park-to-fly.de/park-to-fly/ ... ?titel=faq za 42 Euro za 8 dni. Pytanie: ktoś korzystał?


Korzystałam we wrześniu z parkingu park-to-fly i polecam. Rezerwowałam niewiele przez wyjazdem, koszt faktycznie 42 eur, najtańsze co udało mi się znaleźć. Sprawny transfer w obie strony, teren parkingu ogarnięty, płatność dopiero na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BER] parking
#420 PostWysłany: 15 Paź 2021 08:05 

Rejestracja: 30 Sie 2021
Posty: 2
8-)
alison napisał(a):
pitek19701 napisał(a):
Witam. Z racji zbliżającej się podróży, ogarniam bogactwo wrażeń związanych z parkowaniem obok nowego lotniska.
Jak dotąd znalazłem https://www.park-to-fly.de/park-to-fly/ ... ?titel=faq za 42 Euro za 8 dni. Pytanie: ktoś korzystał?


Korzystałam we wrześniu z parkingu park-to-fly i polecam. Rezerwowałam niewiele przez wyjazdem, koszt faktycznie 42 eur, najtańsze co udało mi się znaleźć. Sprawny transfer w obie strony, teren parkingu ogarnięty, płatność dopiero na miejscu.



Już wykorzystałem, potwierdzam. Najlepsza cena, sprawna obsługa i transfer. Przy przylocie czekali już na lotnisku na odbiór. Cena 42 euro za 8 dni nie do pobicia. Jeśli nie chcecie zostawiać auta na dziko, to najlepsza propozycja oprócz early bird na P6 lotniskowym, niestety ja się nie załapałem. :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 629 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group