Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 174 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 17 Sie 2014 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Ja rowniez
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#162 PostWysłany: 22 Sie 2014 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Wracając do incydentu z Panem kierowcą z Gdańska , który tutaj i w innym wątku siał ferment... sprawa sie zakończyła tak:
( w tej chwili ten Pan może realizować jeszcze kursy , które były zamawiane przed całym incydentem..)

Załączniki:
scr.JPG
scr.JPG [ 17.41 KiB | Obejrzany 2823 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#163 PostWysłany: 12 Wrz 2014 08:35 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Gdańsk

Pan Grzegorz, blondyn o niebieskich oczach, elegancko ubrany. Samochód "na bogato", faktycznie limuzyna. Cel spełniony (przejazd z lotniska do centrum), kierowca komunikatywny,

ale

1. Irytujące rozpoczęcie rozmowy (fakt, nie wyglądałem na biznesmena, ale takie życie... i długa męcząca podróż): "Na kody się udało?" :o

2. Nieustanna zabawa smartfonem w czasie jazdy!!! Chyba licytował kursy, ale no szanujmy się, za mało jest wypadków spowodowanych texting while driving??? :twisted:

Najważniejsze jednak dla mnie, że za 0,07 EUR dojechałem tam gdzie chciałem i w odpowiednim czasie. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#164 PostWysłany: 12 Wrz 2014 08:48 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
W Krakowie totalnie bezproblemowo, samochód ok, kierowca na poziomie, rozmów po drodze - brak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 12 Wrz 2014 08:49 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Czy przypominają/porwierdzają zbliżający się kurs?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 12 Wrz 2014 08:55 

mik111 napisał(a):
Czy przypominają/porwierdzają zbliżający się kurs?


Przypomnienie, to dane kierowcy jakieś 2-godziny przed jazdą (środowe kursy bez problemu: W Warszawie zmiana jednego z adresów trasy bez problemu (kierowca zabrał kilkuletniego syna, ale, że to był van w niczym nie przeszkadzało), w Maladze po północy kontaktował się z własnej inicjatywy z właścicielem apartamentu co i jak, tu również zmiana adresu docelowego bez problemu)
Góra
 PM off  
      
#167 PostWysłany: 18 Wrz 2014 18:26 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 110
Jechał ktoś blacklane w Sofii? Znajomy na zabookowany przejazd z lotniska do centrum dla dwóch osób i zastanawiam się czy będzie szansa żeby zabrały się jeszcze dwie osoby...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 20 Wrz 2014 20:01 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 110
Nikt nie testował, więc odpowiem sobie sam z doświadczenia. Nie było problemu, żeby pojechały cztery osoby. Pan powiedział tylko, że w aucie mieści się czterech pasażerów, dalej nie był już rozmowny, ale zawiózł nas w umówione miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 17 Lis 2014 18:21 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 113
W Budapeszcie bez rewelacji stary mercedes ale w środku dość utrzymany.
Po przetestowaniu BL w Krakowie,Warszawie i Budapeszcie to Kraków trzyma najwyższy poziom na 4 przejazdy zawsze trafiałem na bmw 5 z 2012.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 02 Mar 2015 22:20 

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 8
Dmn napisał(a):
Jechał ktoś blacklane w Sofii? Znajomy na zabookowany przejazd z lotniska do centrum dla dwóch osób i zastanawiam się czy będzie szansa żeby zabrały się jeszcze dwie osoby...
Dmn napisał(a):
Nikt nie testował, więc odpowiem sobie sam z doświadczenia. Nie było problemu, żeby pojechały cztery osoby. Pan powiedział tylko, że w aucie mieści się czterech pasażerów, dalej nie był już rozmowny, ale zawiózł nas w umówione miejsce.


Od siebie dodam, że gość pełna profeska. Miałem okazję z nim pogodać gdy dziewczyna czekała na bagaż. W Sofii tylko on jeździ. Jak ktoś by potrzebował mogę się podzielić numerem do gościa. Plus jest taki, że jak nam się zmieni miejsce docelowe, to na infolinii blacklane można też to za darmo zmienić. Wtedy warto im podszepnąć, że z kierowcą wszystko załatwione. Dwa razy tak robiliśmy, właśnie w Sofii.
Mieliśmy też z nim ciekawą sytuację, wdaliśmy się w dyskusję nt cen rozmów do Polski, gość zaproponował nam darmowy telefon z jego komórki, ma wykupiony pakiet zagraniczny i rozmowy międzynarodowe za darmo. Fajny bonus gdy ktoś nie ma roamingu albo coś się popsuje.
_________________
Jestem facetem, konto założyła siostra i tak już zostało :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 11 Mar 2015 19:01 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Czy ktoś z was ostatnio korzystal z blacklane w Warszawie na trasie do Modlina? Bezproblemowo? Czytałem poprzednie wpisy zwłaszcza z tym spoznieniem na poranny lot i troche sie niepokoje bo jestem w podobnej sytuacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 13 Mar 2015 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
kwestia na kogo trafisz, jak na gościa od Mercedesa AMG S65 to będziesz nawet przed czasem, korzystałem 2 razy (ostatnio w połowie Lutego) i trafiałem na niego, milo , kulturalnie , przed czasem i na dodatek w nietuzinkowym samochodzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 29 Wrz 2016 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2190
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
To celebrate our 5th birthday, you can save on every ride booked today and have a chance to win a 50% discount for another ride. Here is how to save and win:
Every ride you book today gets a 5% discount. Simply enter the voucher code* BIRTHDAY at the last step of booking.
Next week, a lucky 50 people will get a 50% discount voucher. Everyone else will receive another 5% discount voucher.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 20 Wrz 2017 09:43 

We want to spread some birthday cheer, so with every ride you book and take in September you earn $10.

Want to start booking right away? Here’s how it works:
• Book and take a ride in September using the code* BL10PARTY. Enter this on the final page of booking, in the box marked ‘Voucher code’.
• Each ride you take in September with this code will earn you a $10 voucher. You’ll then receive a combined single voucher on 15 October 2017.
•For example, if you take five rides in September using the code* BL10PARTY you’ll receive a $50 voucher in October!
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 174 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], dachom oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group