Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sty 2012 12:58 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 2
Witam
Mam plan się oświadczyć w Barcelonie w marcu. Czy ktoś może był tam i zna jakiś hotel lub jakieś fajne miejsca na oświadczenie. Jeszcze jedno pytanko o lot czy ktoś doradził by jakimi liniami najlepiej i najtaniej. Lot najlepiej na weekend na początku marca z gdańska do Barcelony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 19 Sty 2012 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
palacz123 napisał(a):
Witam
Mam plan się oświadczyć w Barcelonie w marcu. Czy ktoś może był tam i zna jakiś hotel lub jakieś fajne miejsca na oświadczenie. Jeszcze jedno pytanko o lot czy ktoś doradził by jakimi liniami najlepiej i najtaniej. Lot najlepiej na weekend na początku marca z gdańska do Barcelony.

wizzair, bezposrednio.
ceny na poczatek marca: ok 250PLN bez xclubu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sty 2012 13:11 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 98
W Barcelonie masz niemal nieskończoną możliwośc wyboru pięknych miejsc na oswiadczyny. Możesz wybrać się na wieżę do Sagrady, pojść do pięknego Park Guell, wejsc na wzgórze Montjuïc z malowniczymi ofrodami jak również pojechać kawałek dalej(ok.40km) do Montserrat skąd rozciągają sie niesamowite widoki.
Wybór masz naprawde ogromny!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sty 2012 14:12 

Rejestracja: 11 Lis 2010
Posty: 121
Ja oświadczyłbym się na Camp Now ! W przerwie meczu... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sty 2012 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
matys napisał(a):
Ja oświadczyłbym się na Camp Now ! W przerwie meczu... :D


to romantyczne chyba tylko dla faceta ;)
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Sty 2012 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
kopiuje post, który wlepiłam już w wątku viewtopic.php?f=8&t=8212

bez wątpliwości z miast, które widziałam (a trochę już zwiedziłam ) na zaręczyny wybrałabym Barcelonę

od czwartku do niedzieli jest magic fontanna, pokaz połączony z muzyką i światłem (do sprawdzenia czy poza sezonem też robią to 4 dni w tygodniu)
do tego można tam pić alkohol w miejscach publicznych, więc np można z sanagriją uśiąść na schodach, podziwiać piękny show, wejść w dobry nastrój... i ...

poza tym Barcelona sama w sobie jest cudowna i mnóstwo rzeczy do zobaczenia ))
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Sty 2012 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
fajny widok jest tez z parku guella, mysle ze po zachodzie byloby tam ciekawie :)

Image

no chyba ze trafisz na taki wschod slonca :P

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Sty 2012 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 44
matys napisał(a):
Ja oświadczyłbym się na Camp Now ! W przerwie meczu... :D


przyjmuję oświadczyny:D ja całym sercem za Barceloną, także dla mnie to wymarzony scenariusz:]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Sty 2012 18:08 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
http://4.bp.blogspot.com/_bXyFomUE7rg/S ... CHURCH.jpg

wzgorze tibidabo, kosciol.

ps - na tego jezusa na samej gorze mozna wjechac winda (koszt bodaj 2 euro) ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Sty 2012 18:09 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
halina napisał(a):
matys napisał(a):
Ja oświadczyłbym się na Camp Now ! W przerwie meczu... :D
przyjmuję oświadczyny:D ja całym sercem za Barceloną, także dla mnie to wymarzony scenariusz:]

off topic lub ... wybiegnę nieco naprzód ;)
w lecie pewna para Polaków wzięła ślub na murawie Nou Camp, także są duże możliwości (ale to już temat poza tanim lataniem) :lol:
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Sty 2012 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Blackall napisał(a):
fajny widok jest tez z parku guella, mysle ze po zachodzie byloby tam ciekawie :)


bylem tam kiedys w listopadzie, na samym tym tarasie widokowym jest [w miare] ok, ale reszta parku byl nieoswietlona, wiec ch***** strasznie bylo
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Sty 2012 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Albo w Parku Laberint d'Horta, w środku labiryntu ;) To chyba jedyne miejsce w Barcelonie, gdzie oprócz Was, być może nie będzie nikogo innego.
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Sty 2012 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
Ja może jestem mało romantyczny, ale mi Barcelona średnio pasuje do takiej akcji. Po pierwsze, w ładnych miejscach jest zawsze tłum ludzi (Park Guell na przykład). Jeśli już miałbym coś z Barcelony wybrać, to Tibidabo - jest panorama na Barcelonę, ładny kościół (z zewnątrz) i może być mniej ludzi.
Sam miałem podobna zagwozdkę, gdzie i jak, i skończyło się na własnym mieszkaniu, ale za to z innymi atrakcjami. Za to honeymoon był podróżniczo niesamowity :)
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 19 Sty 2012 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
shagrat napisał(a):
Ja może jestem mało romantyczny, ale mi Barcelona średnio pasuje do takiej akcji. Po pierwsze, w ładnych miejscach jest zawsze tłum ludzi (Park Guell na przykład). Jeśli już miałbym coś z Barcelony wybrać, to Tibidabo - jest panorama na Barcelonę, ładny kościół (z zewnątrz) i może być mniej ludzi.
Sam miałem podobna zagwozdkę, gdzie i jak, i skończyło się na własnym mieszkaniu, ale za to z innymi atrakcjami. Za to honeymoon był podróżniczo niesamowity :)



ogolnie sie zgadzam, jakas zatoczka na costa Brava to super, ale barcelona ?

no sorry, 20 lat temu pojechac do barcelony to bylo moze ciekawie i oryginalnie, ale dzisiaj czasy sie troche zmienily .... acz co kto lubi


Madryt, to z kolei jest klasa sama w sobie

:mrgreen:

p.s. fajne miejsca [ i niekoniecznie trudno / drogo osiagalne ] na oswiadczyny byly w innym temacie na tym forum pare dni temu
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Sty 2012 23:08 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 2
a mogl by ktos pomoc z zamowiniem biletu na wizzair ma ktos moze ta karte ;>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Sty 2012 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
palacz123 napisał(a):
a mogl by ktos pomoc z zamowiniem biletu na wizzair ma ktos moze ta karte ;>

viewtopic.php?f=181&t=4813
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 30 Maj 2012 17:55 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 21
mod A: Łączę poniższe posty z poprzednim wątkiem

Mam do Was pytanie- planuję zaręczyny podczas najbliższego pobytu w Hiszpanii (za kilka dni, niestety tylko na 2dni- jeden dzien planuje na Barcelonę, drugi- Girona +może Tossa de Mar, ogród botanicznyw Blanes?). Będę na Costa Brava, więc W grę wchodzi Barcelona, Girona lub któryś z kurortów na Costa Brava.

Macie jakiś pomysł na ciekawe, oryginalne i niebanalne miejsce na zaręczyny? Na Costa Brava kiedyś byłem (lata temu), ale Barcelony nie odwiedziłem, kompletnie nie znam miasta, więc chociaż mam wynajęte auto (o czym pisałem w innm temacie), to zastanawiam się ewentualnie nad zostawieniem go na parkingu przy pierwszej stacji metra i odwiedzeniem najciekawszych miejsc w Barcelonie korzystając z metra (przy okazji- orientujecie się, jak z parkingami przy metro? Czy są płatne?

Jeśli chodzi o Barcelonę, to z pobieznej lektury, jaką zafundował mi google, planuję odwiedzić:
-Sagrada Familia (choć czytalem, ze nie warto wchodzic do srodka- szkoda czasu przy tak krotkiej wizycie)
-la Rambla
-fontanna
-a jesli starczy czasu, to może coś z architektonicznych pomysłów Gaudiego (park czy ten budynek z ciekawym dachem)

Które miejsce wg Was najbardziej się nadaje na taką okoliczność? Te, które wymieniłem, to takie standardowe "must see" w Barcelonie, może ktoś ma jakiś bardziej oryginalny pomysł- spektakularne miejsce (niekoniecznie Barcelona- powiedzmy do kilkudziesięciu km od Lloret de Mar), które nie jest tak znane turystom? Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 30 Maj 2012 18:05 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
o Bar-nie żeby nie powtarzac zob. oswiadczyc-w-barcelonie,155,8927

na C.B... lepiej spontanicznie jakaś cala wieczorem lub Tossa (hej tam na zamku) niż LLoret

co do zaparkowania i Metra , to dobry pomysł
poza Area Verda można znaleźć jakieś miejsce na ulicy, z tym że pozostaje kwestia czy masz ubezpieczenie 100%

Font Magica , zob dni kiedy działa
Rambla ... może rano, gdy nie ma tłumów
Park Guell faktycznie nie jest w centrum, czyli zależy od czasu
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 30 Maj 2012 22:21 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
jak dla mnie park Guella ma coś w sobie.
byłam tam na początku stycznia i może w jego dolnych partiach kłębiły się rzesze turystów to w wyżej położonych alejkach całkowity spokój i dookoła muzyka - z jednej strony facet wymiatający na gitarze a z drugiej grupa młodych ludzi grająca jakąś etniczną muzykę a do tego widok na całą Barcelonę. ach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Maj 2012 22:28 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Good idea z tymi zaręczynami. Sam praktykowałem lat kilka wstecz na jednej z greckich wysp. Spośród w/w wymienionych wybrałbym wieczorny spacer i zamek w Tossa. Widoki? klimat, szum morza. Twoja kobieta poczuje się jak księżniczka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group