Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 567 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 23 Cze 2016 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Nazwa hotelu:Holiday Inn Ashkelon

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Zwykły

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:0

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Raczej nie. Hotel jest troche na obrzezach miasta, niby jest plaza obok, marina gdzie mozna zjesc, ale generalnie nic sie nie dzieje. Obok niedokonczona budowa, najblizsza okolica nie sprawia najlepszego wrazenia. Do plazy nie jest daleko, ale na wypoczynek raczej slabo tu sie wybierac. Basen otwarty tylko w weekendy (pt-sb!) i swieta.

Dalej: hotel jest mocno zaniedbany, widac ze mial swoje lepsze czasy. Zreszta cale Ashkelon mialo sie chyba rozwijac w jakis super kurort, nie wyszlo, i teraz nie ma turystow, i nie ma z czego upgrade'owac hotelu. Widok z okna dosyc slaby mi sie trafil, na krzaczory gdzie nic nie ma na polnoc hotelu.

Sniadania dosyc niezle. O upgrade'ach, welcome punktach/drinkach chyba nie slyszeli. Salonik jest, ale platny 25$ za osobe za dzien.

Z dodatkowych minusow to w moim pokoju nie zamykaly sie drzwi balkonowe, wanna byla lekko zapchana i byly momenty zwlaszcza rano i wieczorem jak rwalo mi internet mocno. Dwoch pierwszych z tego nie zglaszalem, bo mi nie przeszkadzaly za bardzo, a jak po sniadaniu pytalem ocb z internetem to przeprosili, powiedzieli ze znaja problem i pracuja nad tym. Potem zaczelo do wieczora dzialac.

Ogolnie chyba nie warto, jedyna sensowna opcja to jakby by miec auto i stamtad jezdzic po Izraelu i wziac ten hotel za 10'000 punktow IHG za noc. Parking zdaje sie za free.


Inne uwagi:Napisalem recenzje na ihg.com gdzie przedstawilem to wszystko, grzecznie i rzeczowo, dostalem w odpowiedzi maila ze dziekuja za opinie, ale zdecydowali sie jej nie publikowac, w ciagu 48h mial ktos z hotelu sie skontaktowac. Nikt sie nie skontaktowal, odpisuje ze jestem zaskoczony i ze co to za zwyczaje zeby nie publikowac recenzji i ze nikt sie nie odezwal. To oni ze pogonia typa jeszcze raz, i ze przepraszaja, w ramach przepraszam 10'000 punktow i upgrade do platyny.

-----------

Nazwa hotelu:Crowne Plaza Tel Aviv Beach

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Zwykły

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Welcome drink (non-alcoholic, ale piwko 0.3 mozna bylo wziac), i upgrade podobno, ale pokoj wygladal na normalny.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Raczej tak. W samym centrum tuz przy plazy. Widac ze jest troche stary, ale pracuja nad tym. Pokoj bez zarzutu, najblizsza okolica hotelu taka sobie ale ok. Odnawiali elewacje wiec bedzie wygladal lepiej.

Ze sniadania nie korzystalem. Salonik jest, też platny, nie pamietam ile.

Ogolnie jest ok.


Inne uwagi:Brak
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
#322 PostWysłany: 07 Lip 2016 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: Crowne Plaza Limassol

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do "deluxe seaview room with balcony" na ostatnim piętrze, do wyboru drink lub punkty, wstawka z owocami

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: hotel OK, czysty, basen zewnętrzny oraz wewnętrzny, obiekt w pierwszej linii do morza. Śniadanie rezerwowane mailowo przed przyjazdem 20 EUR / pokój (warto) ale kupowane na miejscu kosztuje 20 EUR / osobę (nie warto)

Inne uwagi: ex Holiday Inn, obsługa bradzo sympatyczna, p. Ewa na recepcji (chyba dobrze zapamiętałem imię) mówi po polsku, parking hotelowy płatny bardzo drogi ale po drugiej stronie ulicy duży plac na którym można zaparkować za free
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
 
      
#323 PostWysłany: 16 Sie 2016 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1153
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Nazwa hotelu:Holiday Inn Łódź

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Do wyboru voucher do baru / dodatkowe punkty za noc

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Nie byłem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo dobra lokalizacja, standard Holiday Inn. Na śniadania warto podejść trochę w górę Piotrkowskiej. Dobry hotel do wyrobienia zadań z Accelerate ;)

Inne uwagi:Dwa Pokestopy sięgają z hotelu :D
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 16 Sie 2016 14:43 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Nazwa hotelu: Holiday Inn Warszawa Józefów

Twój status w programie lojalnościowym: Spire

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard - otrzymaliśmy Exec #307 z balkonem (a na nim stolik+dwa krzesła)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Wszystko to, o czym wcześniej pisali inni (list hehe, rowery, wody, kapcie, szlafroki, 3x ala refaelo (cit. z postu #288) itd.itp.). Do wyboru: voucher(y) do baru (dla mnie i osoby towarzyszącej - nie wiem czy dwa vouchery to reguła, czy wyjątek)/dodatkowe punkty za noc (podobno 500). W pokoju także talerz owoców, wino Félix Solís Sendas del Rey Tempranillo Garnacha 2014 wartości ok. 4 EUR :mrgreen: Dla Spire parking jest zawsze bezpłatny i to bez żebrania/negocjacji. W Exec Room chyba można za darmo wziąć z lodówki jedną rzecz słodką i coś do picia (niealkoholowego), ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie skorzystałem.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Wiadomo, że tak ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 10 Paź 2016 11:02 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Nazwa hotelu: IC Estoril
Twój status w programie lojalnościowym: Spire
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Club
Stawka za zarezerwowany pokój: BRG
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Słaby

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Doskonały hotel, otwarty w ubiegłym roku. Jeden z lepszych IC w Europie, położonych blisko plaży, 1:30h drogi pociągiem i metrem z lotniska z Lizbony. Tylko 59 pokoi, wszystkie z widokiem na morze. Na minus dość słaby salonik.

Załączniki:
IC_Estoril_4.jpg
IC_Estoril_4.jpg [ 80.2 KiB | Obejrzany 2601 razy ]
IC_Estoril_3.jpg
IC_Estoril_3.jpg [ 68.82 KiB | Obejrzany 2601 razy ]
IC_Estoril_2.jpg
IC_Estoril_2.jpg [ 111.16 KiB | Obejrzany 2601 razy ]
IC_Estoril_1.jpg
IC_Estoril_1.jpg [ 63.05 KiB | Obejrzany 2601 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 10 Paź 2016 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4568
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Nazwa hotelu: IC Almaty
Twój status w programie lojalnościowym: club
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: najtańszy
Stawka za zarezerwowany pokój: punkty
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie dostałem, ale też się nie spodziewałem.

Nie mam wielkiego doświadczenia z hotelami tej sieci, ale porównanie z IC Warszawa wypada bardzo blado. Hotel trochę zużyty, mało zadbany - brudne powierzchnie pionowe. Strefa SPA malutka i słabiutka. Ale największą zaskoczeniem były kosmetyki hotelowe. Były to wersje chyba najtańsze na rynku, dość powszechne na wschodzie (ten niebieski żel do mycia). Przy odrobinie wolnego czasu muszę sprawdzić czy to w ogóle jest zgodne z polityką marki.

Załączniki:
almaty.jpg
almaty.jpg [ 23.89 KiB | Obejrzany 2560 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 12 Paź 2016 11:03 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Nazwa hotelu: Holiday Inn Marghera (Mestre - okolice Wenecji)

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: powitanie z podziękowaniem za lojalność ;)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna stawka z możliwością anulacji + dodatkowe punkty za 5Euro.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel z dobrym dojazdem do Wenecji, blisko tramwaj i autobus (300 m do przystanku) do Wenecji. Dodatkowo hotel oferuje shuttle bus do Wenecji w cenie około 10 Euro za obie strony. Hotel jest nieco zniszczony, niczego mi nie urywało z zachwytu, o ile pokój był czysty i prawie dorównywał standardowi Mercure ***, to łazienka zdecydowanie na minus - mała kabina prysznicowa, nieodpływająca woda. Jedynym plusem jest personel, bardzo życzliwy i miły. Przy rezerwacji dostałem kupon na dodatkowe 1000 punktów przy korzystaniu z restauracji i zamówieniu jednego pełno płatnego posiłku. Śniadanie dość drogie w hotelu - 11 Euro. Przy rezerwacji koszt 10 Euro. W tym hotelu lepiej od razu zarezerwować śniadanie.

Nazwa hotelu: Crowne Plaza Padova

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: powitanie z podziękowaniem za lojalność, upgrade pokoju do Junior Suite

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna stawka z możliwością anulacji + dodatkowe punkty za 5 Euro.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel położony niedaleko wyjazdu na autostradę koło Padwy. Hotel oferuje shuttle bus do centrum Padwy. Pokój jest trochę urządzony jak w latach 80/90, ale jest bardzo wygodny. Łazienka bardzo duża, z prysznicem i wanną. Dobre kosmetyki do użycia. Śniadanie kupione w hotelu jest tańsze (8,80 Euro) niż przy rezerwacji (10 Euro). Parking jest bezpłatny przy hotelu, ale czasem trudno znaleźć miejsce. Dużo wycieczek z Azji zatrzymuje się w tym hotelu, jednak dla grup jest osobna sala śniadań.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 13 Paź 2016 11:38 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3304
HON fly4free
Nazwa hotelu: Holiday Inn Cagliari

Twój status w programie lojalnościowym: GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bed Executive Nonsmoking

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 300pkt i jeszcze 300pkt/albo welcome drink

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Sam hotel i ten pokój Executive ok, tyle że bardzo na uboczu, za to w pobliżu lotniska około 4-5km

Inne uwagi: Generalnie hotel raczej typowo lotniskowy, miałem się do niego dostać w układzie pociąg (5 min) co centrum (1,3 EUR) autobus (1,30 EUR), ale podczas mojego lądowania przeszła nad lotniskiem taka ulewa, że już sobie darowałem ten pomysł tym bardziej, ze miałem całe buty mokre, cała strefa przylotów była zalana, miejscami wody po wyżej kostek, pierwszy raz coś takiego widziałem taxi do hotelu 15 EUR, ale wiózł mnie chyba jakoś na około. Można tam się dostać do hotelu także inaczej, ale trzeba więcej przejść i raczej wzdłuż drogi. Wokół hotelu nie ma niczego sensownego do roboty, a najbliższe przystanki są na oko 700m-1,5km od hotelu. Śniadanie 10 EUR, skromne, jak we Włoszech i oczywiście słodkie. Wszystkie pokoje w tym hotelu kosztują punktowo tyle samo 15k. Dostałem dwa razy bonusowe punkty, pierwsze 300 dzień przed przyjazdem, drugie 300 przy meldowaniu, nie wiem czemu tak, nie wnikałem. Pokój jak najbardziej ok, nie było się do czego przyczepić, mocna czwórka. Gdyby jeszcze posiadali jakiegoś shuttle busa to było całkiem przyzwoicie, oprócz odległości od centrum. Do centrum autobus jedzie około pół godziny. Do przystanków około 15 minut piechota (autobusy to np 1 bądź 9 albo z przesiadką 20 a dalej 5/8) przydatna apka do transportu i kupna biletów przez telefon https://play.google.com/store/apps/deta ... roid&hl=pl
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#329 PostWysłany: 13 Paź 2016 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
Nazwa hotelu: Holiday Inn Express : Bologna - Fiera

Twój status w programie lojalnościowym: CLUB

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 1 DOUBLE BED WITH SOFABED NONSMOKING

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty- 15.000

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel i pokój ok, sofa również była przygotowana (2+1). Hotel na uboczu, dojazd praktycznie pod sam hotel z Central Stazione Bolonia linią 35 (1,30 euro), ale lepiej troszkę podejść i przyjechać linią 93 jedzie zdecydowanie szybciej, nie krąży po osiedlu.

Inne uwagi: W cenie pokoju (za punkty) śniadanie jak to w każdym HIXie. I tu się nie zgodzę z @‌kacper451‌ co do śniadania, że wszędzie we Włoszech na słodko. :) Tutaj dostępne na ciepło: jajecznica, jajka, mini frankfurterki, bekon. Na zimno wybór wędlin, serów, serki, warzywa, itp. Oczywiście płatki, jogurty, dżemy, croissanty i inne ciasteczka. Kawa, herbata, woda mineralna, "soki". Ale o dziwo możliwość przygotowania sobie świeżo wyciskanego soku z pomarańczy.
W pokoju w łazience prysznic, brak kosmetyków tylko dozowniki.
Na parterze kostkarka do lodu, maszyna z napojami. Ogólne nie ma się do czego przyczepić, my byliśmy zadowoleni z tego hotelu. Jedyny minus to jego położenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 22 Paź 2016 04:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Nazwa hotelu: Holiday Inn Resort Baruna Bali

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING DELUXE GARDEN VIEW

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Late check out (14:00)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Pokój w którym spaliśmy był już dość mocno wyeksplatowany-otarcia na meblach, zapach wilgoci. Plusem był balkon z widokiem na ogród. Basen średniej wielkości - z barem przy którym można było pić siedząc w wodzie ;) za ogrodem hotelowym dostęp do publicznej plaży - akurat w tym miejscu bez rewelacji - ciemny piask, sporo śmieci. Ogólnie dobry wybór za punkty, za gotówkę bym nie polecił - z tego co widziałem ceny astronomiczne jak na warunki indonezyjskie-niewspółmierne do warunków.

Załączniki:
2016-10-22 10.54.11.jpg
2016-10-22 10.54.11.jpg [ 523.59 KiB | Obejrzany 2275 razy ]
2016-10-22 10.54.42.jpg
2016-10-22 10.54.42.jpg [ 520.96 KiB | Obejrzany 2275 razy ]
2016-10-22 10.55.14.jpg
2016-10-22 10.55.14.jpg [ 338.27 KiB | Obejrzany 2275 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 30 Paź 2016 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Holiday Inn Kraków City Center - październik 2016

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do pokoju Deluxe, 2 x voucher na drink powitalny, późny check-out do 14.00, bezpłatny high speed internet 20 Mb/s

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel świetnie położony, blisko na Stare Miasto (5 min piechotą), blisko również na Kazimierz (7 min piechotą), pokoje i wnętrze hotelu zadbane, miła i uprzejma obsługa - nie było się do czego przyczepić

Inne uwagi:Śniadanie w hotelu nieco kosmicznie - 68 PLN (przez net 60 PLN/osoba). Nie korzystałem, na śniadania polecam w zamian położony niedaleko na Kazimierzu przy ul. Józefa lokal Kolanko No 6 - obfity i bardzo smaczny bufet śniadaniowy 22 PLN/os dostępny w godz. 8-12
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 15 Lis 2016 15:04 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Nazwa hotelu: Holiday Inn Berlin Airport Conf Center

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: podniesienie klasy pokoju do superior, wstawka (owoce, dodatkowa litrowa butelka wody), list od managera, welcome drink.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna, Your Rate

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel bardzo dobrze usytuowany przy lotnisku Berlin Schoenefeld. Hotel oferuje shuttle bus co 30 minut między hotelem a lotniskiem i dworcem kolejowym przy lotnisku. Miałem incydent z tym shuttle bus, jeden bus sobie przejechał koło stanowiska bez zatrzymywania się po pasażerów. Po telefonicznej awanturze kilku oczekujących, zabrał nas kolejny bus. Poza tym incydentem pobyt był bardzo dobry w hotelu. W hotelu restauracja oferuje bardzo smaczne i uczciwe dania w cenie przystępnej jak na hotel. Ceny podobne do cen w dzielnicach mieszkalnych Berlina. Śniadania płatne, dwa rodzaje: za 12 Euro zimny bufet: pieczywo, soki, sery i wędlina, kawa, herbata i za 21 Euro pełne śniadanie amerykańskie z daniami na ciepło i owocami. W pokoju był jeszcze słodki upominek przy łóżku, chyba lokowany produkt ;) słynny austriacki wafelek z firmową pocztówką. Hotel polecam szczerze.

Inne uwagi: Brak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 15 Lis 2016 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 402
Loty: 985
Kilometry: 2 186 000
złoty
Nazwa hotelu: Holliday Inn Resort Dead Sea

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard - otrzymalam o podwyzszonym standardzie z widokiem na Morze Martwe

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Dwa swiezo wycisniete soczki na powtanie, dwa vauchery na drinki w barze przy ktoryms z basenow, check- in na czerwonym dywaniku na siedzaco, gratis zawartosc mimi lodowki w pokoju, pozne wymeldowanie (ok. 16)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie ma salonika

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Tak, porzadny hotel w miejscu, gdzie nawet wstep na plaze jest platny na plazy publicznej. Bloto za darmo ;)) woda na plazy, reczniki gratis.
_________________
Image

Same fotki, czyli https://www.instagram.com/atamancia/
Blog o moich podróżach http://atamanka.pl uwaga, dużo zdjęć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 20 Lis 2016 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Holiday Inn Express Hamburg City Centre - listopad 2016

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na drink powitalny (duże piwo)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty - pb 5k

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n/a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Dobra lokalizacja, 5 min piechotką do S-bahn i U-bahn, łatwy dojazd z lotniska, relatywnie blisko do centrum, pokoje czyste i zadbane, obsługa sympatyczna, śniadania smaczne - wybór jak to w HIX: ser żółty, wędliny, dżemy, serek philadelphia, pomidor, ogórek, ciasta, croissanty (na ciepło tylko jajka na twardo i ew. tosty). Sporo knajpek i restauracji w najbliższej okolicy (Schweinske, kebabownie, burgerownie, pizzerie etc.). Centralnie naprzeciw hotelu Aldi.

Inne uwagi: Za 5k punktów w pb polecam bardzo z czystym sumieniem, przy normalnej stawce obowiązującej w moim terminie na poziomie ca. 140 Eur/doba raczej bym się nie zdecydował
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 20 Lis 2016 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
Ale największą zaskoczeniem były kosmetyki hotelowe. Były to wersje chyba najtańsze na rynku, dość powszechne na wschodzie (ten niebieski żel do mycia). Przy odrobinie wolnego czasu muszę sprawdzić czy to w ogóle jest zgodne z polityką marki.[/quote]


nie jest reklamuj
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
#336 PostWysłany: 20 Lis 2016 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
krzysztof.ka napisał(a):
Miałem incydent z tym shuttle bus, jeden bus sobie przejechał koło stanowiska bez zatrzymywania się po pasażerów. Po telefonicznej awanturze kilku oczekujących, zabrał nas kolejny bus.


@‌krzysztof.ka‌
Bo ten bus robi jakąś dziwną pętlę i chyba co drugi kurs jedzie do HI Airport.
Tak nam przynajmniej powiedział kierowca. Buś podjechał na lotnisko, ale kierowca powiedział, że dopiero drugi bus będzie jechał do HI Airport.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 06 Gru 2016 16:27 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Nazwa hotelu: Holiday Inn Dabrowa Gornicza

Twój status w programie lojalnościowym: Club

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard double

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Pozniejsze wymeldowanie do 14:00

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna, Your Rate

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pachnacy nowoscia hotel, z przyjemnym otwartym lobby. Utrzymany w jasnych barwach i zieleni, sprawia super pozytywne wrazenie. Obok recepcji jest lobby bar i kacik dla gosci. Na pierwszym pietrze znajduje sie restauracja, w otwartej przestrzeni ponad lobby, nie korzystalismy z niej wiec ciezko mi ocenic jakosc i ceny. Na ostatnim pietrze znajduje sie panorana bar serwujacy drinki do 1:00 i w z ciekawym stolikiem w oszklonym wykuszu z widokiem na oswietlona okolice. W podziemiach na poziomie -1 jest przejscie do sasiedniego parku wodnego Nemo, ktory widac z okien hotelu. Pokoj w stonowanych kolorach, wygodne podwojne lozko, dwa fotele, stoliczek, lodowka z minibarem, biurko, duzy telewizor lcd, czajnik i wstawka z kawa, herbata, woda i prince polo. Duzo zrodel swiatla w pokoju, ciekawa listwa ledowa w wezglowiu lozka. Lazienka z otwartym prysznicem, duzy blat z wpuszczona umywalka. Mydla Dove w zasobnikach, kosmetki do ciala w malych buteleczkach. W pokoju klimatyzacja, telefon i darmowy internet. Ogolnie bardzo dobre wrazenie. Pod hotelem parking ze szlabanem. Rozliczany godzinowo lub dobowo. 15 minut gratis, na wjazd taksowki lub ubera, ktorym jechalismy do Katowic - 28zl.

Inne uwagi: Super personel, usmiechniety i zyczliwy. Choc hotel dziala 3 miesiace, to personel jest na swietnym poziomie. Dziewczyna nie zabrala szczoteczki, po jednym telefonie na recepcje zostala dostarczona do pokoju. Jest w pokoju lista rzeczy kosmetycznych, higienicznych i nie tylko, ktore hotel udostepnia za darmo dla klientow, bardzo przydatne w naglych sytuacjach, szczegolnie dla pan. Wyjezdzalismy bardzo ukontentowani, hotel na super poziomie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 15 Lut 2017 21:10 

Rejestracja: 19 Lut 2015
Posty: 21
Nazwa hotelu:Holiday Inn Bydgoszcz wrzesień 2016

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do pokoju Apartamentu, 2 x voucher na drink powitalny,

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Jestem bardzo zadowolony, upgrade wynikał pewnie z liczby uczestników (2+2+1 (niemowlę)), byłem przygotowany na dokupienie drugiego pokoju za punkty, ale apartament załatwił sprawę. Śniadanie liczą 50 zł za pokój. Parking podziemny, ale nie wiem ile kosztuje ponieważ nic mnie nie skasowano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 15 Lut 2017 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@‌nowelka‌. Zdziwiony jestem niezwykle podaną ceną śniadania w wys 50 PLN na pokój. Byłem w HI Bydgoszcz kilkukrotnie i zawsze byli twardzi jak stal, podając swoją zaporową cenę bufetu śniadaniowego w wys. 60 PLN/osoba. Korzystałem z śniadania w HI Bydgoszcz tylko raz (w pakiecie pokój+sniadanie+obiad). Biorąc pod uwagę podawane w HI okoliczności finansowe, z reguły śniadałem więc w Katarynce przy rynku... Czyżby HI Bydgoszcz zmienił politykę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 15 Lut 2017 22:25 

Rejestracja: 19 Lut 2015
Posty: 21
Byłem dwie doby i obciążyli mnie 100 zł, może policzyli jeden dzień. To była cała kwota jaką zapłaciłem (pobyt za punkty). Ale patrząc jak zapomnieli o parkingu, to może ich błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 567 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group